DGP, FUE, 3655g, 17/2/2021

vlafo

Well-Known Member
Μα δεν είναι το θέμα μόνο το οικονομικό.
Οκ είναι το πιο βασικό το αντιλαμβάνομαι και ειδικά σε μια αγορά σαν τη δική μας δεν αντέχει και πολύ.
Το θέμα είναι να μπορείς να δώσεις αποτελέσματα εφάμιλα του εξωτερικού,και αν η τιμή του ήταν και πιο πάνω δεν θα είχε κανένας σε πληροφορώ πρόβλημα να τα δώσει.
Αυτό λέω.
Όχι βέβαια τιμές Λορέντζο η 3 ευρώ το g που είναι εκτός πραγματικότητας όπως κάποιοι άλλοι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Μα δεν είναι το θέμα μόνο το οικονομικό.
Οκ είναι το πιο βασικό το αντιλαμβάνομαι και ειδικά σε μια αγορά σαν τη δική μας δεν αντέχει και πολύ.
Το θέμα είναι να μπορείς να δώσεις αποτελέσματα εφάμιλα του εξωτερικού,και αν η τιμή του ήταν και πιο πάνω δεν θα είχε κανένας σε πληροφορώ πρόβλημα να τα δώσει.
Αυτό λέω.
Όχι βέβαια τιμές Λορέντζο η 3 ευρώ το g που είναι εκτός πραγματικότητας όπως κάποιοι άλλοι.
Εντάξει και το εφαμιλα του εξωτερικου ειναι μεγαλη κουβεντα. Δεν εχουμε δει ακομα πολλα τελειωμενα περιστατικα για να κρινουμε και να το πουμε. Και η τιμη που εχει τωρα ειναι η λογικη πιστευω, ειδικα οταν βλεπεις την HDC στο 1.5 με χρονια καλη παρουσια στο forum...
 

vlafo

Well-Known Member
Εντάξει και το εφαμιλα του εξωτερικου ειναι μεγαλη κουβεντα. Δεν εχουμε δει ακομα πολλα τελειωμενα περιστατικα για να κρινουμε και να το πουμε. Και η τιμη που εχει τωρα ειναι η λογικη πιστευω, ειδικα οταν βλεπεις την HDC στο 1.5 με χρονια καλη παρουσια στο forum...
Εγώ δεν είπα ότι έχει δώσει εφάμιλα,αυτά θα τα δείτε όλοι εσείς εδώ και είναι η καλύτερη ευκαιρία.
Εγώ είδα για μένα απο κοντά αρκετά και έκρινα μόνος μου, άσε τα αποτελέσματα που είδα.
Δε γίνεται να μην υπάρχει ένας γιατρός μμ στην Ελλάδα αξιόλογος, που να δίνει πολύ καλά αποτελέσματα,αυτό με ενοχλεί εδώ, και να φεύγουμε Τουρκία η αλλού,η και αυτοί που υπάρχουν,χρεώνουν με τιμές Hattingen και Freitas χωρίς να το αξίζουν.
Είναι 2 τεράστια θέματα που πάντα με ενοχλούσαν σε αυτό το κομμάτι που λέγεται μμ.
 

gerassis

Well-Known Member
Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις. Κράτησε κάβαντζα για μετά τα 40 και προσπάθησε να διατηρήσεις τα υπάρχοντα έστω και με Μινοξιδιλη.
 
  • Like
Reactions: DGP

Giorgos-3

Well-Known Member
Λοιπον, φιλε Γιωργο...επειδη σου το εχω γραψει πολλες φορες δεν αντιλαμβανεσαι τον γραπτο νεοελληνικο λογο...επειδη πολλες φορες γραφεις σχόλια και δεν καταλαβαινεις το νοημα τους...επειδη νομιζεις οτι οι αλλοι δεν καταλαβαινουν και παρερμηνευουν...

Παρε μια μικρη προχειρη αποδειξη, για να καταλαβεις οτι ή εσυ δεν ξερεις τι γραφεις ή ορθως ειχα εκτιμησει οτι ο κ. Τυρκαλας ειναι αρνητικος στο θεμα της φιναστεριδης...

Μεταφερω αυτολεξει ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ

23 Δεκεμβριου 2020

Νημα: 2329 grafts / 6618 hair STARKS CLINIC

"Ο γιατρός αποφεύγει συστηματικά να προτείνει φίνα γιατί ξέρει παρά πολύ καλά πόσο επιβλαβές είναι σε πολύ μεγάλο ποσοστό ασθενών"

Πες μου τωρα...αντε να δω τι δικαιολογια θα βρεις...

Οταν καποιος νοημων με αισθηση της νεοελληνικης γλωσσας διαβαζει αυτο το σχόλιο σου, ποια γνωμη θα σχηματισει για τη θεση που εχει ο κ. Τυρκαλας για τη φιναστεριδη;

Καταλαβαινεις τη νεοελληνικη γλωσσα ή χειριζεσαι το λογο, οπως σου κατεβει στο κεφαλι;

Προσωπικα, διαβαζοντας τετοια σχολια απο εσενα που γνωριζεις αμεσα το γιατρο, βγαζω το αβιαστο συμπερασμα οτι ο κ. Τυρκαλας ειναι "φανατικος πολέμιος" της φιναστεριδης.

Οταν ο ιδιος ο γιατρος φθανει σε σημειο να ισχυριζεται (φυσικα εντελως ανυποστατα και χωρις αποδειξεις) οτι η φιναστεριδη ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΛΑΒΗΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΣΘΕΝΩΝ, τοτε τι συμπερασματα βγαζουμε για τη θεση του εναντι αυτης.

ΥΓ Το κακο με πολλους ειναι οτι δεν καταλαβαινουν πως τα γραπτα τους μενουν στο forum. Μπορει να θελουν να κανουν κωλοτουμπες, μπορει να θελουν να πεισουν οτι οι αλλοι παρερμηνευουν και οτι δεν ξερουν τι λενε, αλλά, δυστυχως για αυτους, τα γραπτα τους μενουν και αποκαλυπτουν την αληθεια.
αυτο το σχολιο λεει αυτο ακριβως που λεω!!!χαχαχαχαχα........υπαρχει συγχυση στο κεφαλι σου και δεν το λεω κακοπροεραιτα...χαλαρωσε και σταματα να ασχολεισαι μαζι μου!!!!!σεβασου το ......μην αναφερεσαι σε μενα!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μάκη είχες δίκιο με dpg και Giorgo 11 συνολικά.
Και άλλα 10 που θα ακολουθήσουν σύντομα,θεωρώ ότι είναι θα είναι πλέον υπεραρκετό το δείγμα.
μην ξεχναμε να πουμε οτι ολα μα ολα ειναι ανεξαρτητα!ολα ομως...λαιβ αποτολεσματα...δεν υπαρχουν επιλογες και διαλογες....
 

DGP

Member
Καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις. Κράτησε κάβαντζα για μετά τα 40 και προσπάθησε να διατηρήσεις τα υπάρχοντα έστω και με Μινοξιδιλη.
Ευχαριστω πολυ φιλε μου!
Μινοξ καθε βραδυ,μισο mg φινα την μερα και ξεχασα να αναφερω ειμαι στην μεση μια θεραπειας που κανουν στην σταρκς με βιομιμητικα πεπτιδια!
 

vlafo

Well-Known Member
μην ξεχναμε να πουμε οτι ολα μα ολα ειναι ανεξαρτητα!ολα ομως...λαιβ αποτολεσματα...δεν υπαρχουν επιλογες και διαλογες....
Αυτό είναι αυταπόδεικτο και χωρίς επιλογές περιστατικών.
Έτσι θα πρέπει να ειναι όλα.
Αν από κάθε κλινική υπάρχουν τουλάχιστον 10 ανεξάρτητα περιστατικά,τότε ο καθένας μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του.
 

Harris_G

Well-Known Member
Τελικά είναι καλο το φορουμ κ.Τυρκαλα;
Μάκη είχες δίκιο με dpg και Giorgo 11 συνολικά.
Και άλλα 10 που θα ακολουθήσουν σύντομα,θεωρώ ότι είναι θα είναι πλέον υπεραρκετό το δείγμα.
Αμα σας τουμπανιασει (που το ευχομαι ολοψυχα και θα γινει), θα λετε το καλαμακι σουβλακι ως ενδειξη ευγνωμοσυνης:p:p:p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Καλά για να παραγγείλεις τυλιχτό στη Θεσσαλονίκη θες διδακτορικό, εγώ πάντως άκρη δεν βρήκα 3 μέρες. :p
Μια χρονιά έζησα εκεί γεμάτη και δεν έβγαλα άκρη και θες εσύ σε 3 μέρες; έδειχνα με το δάχτυλο αυτό αυτο και αυτό θέλω να έχουν μέσα γιατί κάθε φορά έκανα την ίδια συζήτηση...
 

koumparos

Well-Known Member
Παιδιά έχω δει από κοντά 3 μμ του βεκρή.Κοντινα μου άτομα.Χωρις απατεώνιες με τοπικ κτλπ.Εαν ο Σωτήρης καταφέρνει έστω τις πυκνότητες του βεκρή να πιάνει σε σταθερό επίπεδο σε συνδυασμό με την εξαγωγή που κάνει που δείχνει σεβασμό στη δοτρια τελείωσε το θέμα θα αποτελει μοναδική επιλογή στον ελλαδικό χώρο.Θα καλύπτει ακόμα και αυτούς που θέλουν πολύ υψηλή πυκνότητα διότι με λίγα χρήματα θα κάνουν μια πύκνωση μετά από ένα χρόνο και θα είναι και αυτοί καλυμμένοι.Μακαρι να ανταγωνιστεί στα ίσια την HDC που την θεωρώ την ποιο σοφη επιλογή πλέον και να έχουμε 2 σοβαρές επιλογές.Τελος οι χαμηλές τιμές μας δίνουν και ένα άλλο πλεονέκτημα σημαντικό.Ακομα και εάν η φυτρωση δεν πιάσει ταβάνι,με λίγα χρήματα κάνεις ένα μερεμετι και φτάνεις στο στόχο.Χωρις να τρέχεις ξανά για δεύτερη φορά σε Ισπανία Τουρκία Κύπρο κτλπ..με το ανάλογο κόστος.
 

midnight express

Well-Known Member
Καλά για να παραγγείλεις τυλιχτό στη Θεσσαλονίκη θες διδακτορικό, εγώ πάντως άκρη δεν βρήκα 3 μέρες. :p
Το κορυφαιο ειναι η σαλατα που την λενε αλοιφη...ενα γυρο χοιρινο σε πιτα με λιγη βολταρεν παρακαλω...
 

gerassis

Well-Known Member
Ευχαριστω πολυ φιλε μου!
Μινοξ καθε βραδυ,μισο mg φινα την μερα και ξεχασα να αναφερω ειμαι στην μεση μια θεραπειας που κανουν στην σταρκς με βιομιμητικα πεπτιδια!
Ελπίζω αυτά τα βιομιμητικά πεπτίδια να μη τα πλήρωσες χρυσαφι. Καποια παιδιά εδώ μεσα ισχυρίζοταν πώς με τα πεπτίδια χαλκού έιδαν διαφορά στο μαλλι. . Από τη στιγμή που βαζεις μινοξιδιλη και παιρνεις και φίνα οτιδήποτε άλλο το βρίσκω περιττό αλλά δικό σου κεφάλι ειναι. Ρίξε πράμα!
 

DGP

Member
Ελπίζω αυτά τα βιομιμητικά πεπτίδια να μη τα πλήρωσες χρυσαφι. Καποια παιδιά εδώ μεσα ισχυρίζοταν πώς με τα πεπτίδια χαλκού έιδαν διαφορά στο μαλλι. . Από τη στιγμή που βαζεις μινοξιδιλη και παιρνεις και φίνα οτιδήποτε άλλο το βρίσκω περιττό αλλά δικό σου κεφάλι ειναι. Ρίξε πράμα!
Ναι κραταω μικρο καλαθι για τα πεπτιδια το κανω πιο πολυ μπας και δωσει boost για την μμ!
 

Georgie

Well-Known Member
Γενικά η άποψη μου ειναι γνωστή για τα φιδέλαια.
Δε πιστεύω σε θαύματα και γενικά σαν Ανθρωπος κρατάω πάντα πολυ μικρό καλάθι .
Όμως αφού το έφερε η κουβέντα για τα πεπτίδια εχω να πω κατι .
Το συγκεκριμένο σκεύασμα το χρησιμοποιώ περίπου 2 μηνες .
Καθε βράδι μετα το λούσιμο οταν στεγνώσει το μαλλι .
Δε νομίζω να εχει βγάλει μαλλι, μη τρελαθούμε.
Ειμαι όμως σίγουρος οτι το μαλλι μου εχει δυναμώσει αρκετά στη ζωνη πίσω απο τη μεταμοσχευση .
Τουλάχιστον έτσι το νιώθω
Κατι που δεν ειχε γινει πριν με οτι και να έβαλα .
Ακομα και με τη μινοξιδιλη .
 

Συνημμένα

  • IMG_9058.JPG
    IMG_9058.JPG
    159.3 KB · Προβολές: 210
Μπλουζα