DGP, FUE, 3655g, 17/2/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fiponazio

Active Member
Γενικά η άποψη μου ειναι γνωστή για τα φιδέλαια.
Δε πιστεύω σε θαύματα και γενικά σαν Ανθρωπος κρατάω πάντα πολυ μικρό καλάθι .
Όμως αφού το έφερε η κουβέντα για τα πεπτίδια εχω να πω κατι .
Το συγκεκριμένο σκεύασμα το χρησιμοποιώ περίπου 2 μηνες .
Καθε βράδι μετα το λούσιμο οταν στεγνώσει το μαλλι .
Δε νομίζω να εχει βγάλει μαλλι, μη τρελαθούμε.
Ειμαι όμως σίγουρος οτι το μαλλι μου εχει δυναμώσει αρκετά στη ζωνη πίσω απο τη μεταμοσχευση .
Τουλάχιστον έτσι το νιώθω
Κατι που δεν ειχε γινει πριν με οτι και να έβαλα .
Ακομα και με τη μινοξιδιλη .
Λεπτομέρειες για το τι είναι αν είναι δοκιμασμένο με στοιχεία από που μπορείς να το προμηθευτείς και σε τι τιμή θα ήταν σούπερ, γενικα επειδή το είδα και σε αλλά νήματα μην ανεβάζεται κάποιο προϊόν ξεκάρφωτο χωρίς λεπτομέρειες κλπ γιατί θα βγουνε 10-20 άτομα από κάτω και θα ρωτάνε όλο ερωτήσεις τι είναι τι κάνει κλπ και το νήμα γεμίζει με περιττές ερωτήσεις επαναλαμβανόμενες πράγμα που κουράζει. Ευχαριστώ
 

vlafo

Well-Known Member
Λοιπόν George
Επειδή το είχα συζητήσει με τον Σωτήρη,αυτή είναι πράγματι μια θεραπεία καμία σχέση με prp και ότι άλλο υπάρχει,αρκετά οικονομική και ουσιαστικά αυτό το πράγμα κάνει,δυναμώνει τα μαλλιά.
Τώρα αν το έχει δοκιμάσει,μου είπε το έφερε όταν το είδε σε εφαρμογή πάνω σε ένα συνάδελφο του με εντυπωσιακά αποτελέσματα,το έχει προμηθεύσει σε διάφορους ασθενείς μετά από μμ και έχει δει πολύ ικανοποιητικά αποτελέσματα.
Μέχρι εκεί όμως.
Σε σχέση με prp και οτιδήποτε άλλο,το συνιστά.
 

Georgie

Well-Known Member
Λεπτομέρειες για το τι είναι αν είναι δοκιμασμένο με στοιχεία από που μπορείς να το προμηθευτείς και σε τι τιμή θα ήταν σούπερ, γενικα επειδή το είδα και σε αλλά νήματα μην ανεβάζεται κάποιο προϊόν ξεκάρφωτο χωρίς λεπτομέρειες κλπ γιατί θα βγουνε 10-20 άτομα από κάτω και θα ρωτάνε όλο ερωτήσεις τι είναι τι κάνει κλπ και το νήμα γεμίζει με περιττές ερωτήσεις επαναλαμβανόμενες πράγμα που κουράζει. Ευχαριστώ
Τι ξεκάρφωτο ρε φίλε
2021 εχουμε
Google μπαίνεις και το βρίσκεις .
Σιγά μη κάτσω και κάνω συνταγογράφηση .
Και τι στοιχεία να σου παραθέσω ?
Η Νικολούλη της φαλάκρας ειμαι?
 

DGP

Member
Γενικά η άποψη μου ειναι γνωστή για τα φιδέλαια.
Δε πιστεύω σε θαύματα και γενικά σαν Ανθρωπος κρατάω πάντα πολυ μικρό καλάθι .
Όμως αφού το έφερε η κουβέντα για τα πεπτίδια εχω να πω κατι .
Το συγκεκριμένο σκεύασμα το χρησιμοποιώ περίπου 2 μηνες .
Καθε βράδι μετα το λούσιμο οταν στεγνώσει το μαλλι .
Δε νομίζω να εχει βγάλει μαλλι, μη τρελαθούμε.
Ειμαι όμως σίγουρος οτι το μαλλι μου εχει δυναμώσει αρκετά στη ζωνη πίσω απο τη μεταμοσχευση .
Τουλάχιστον έτσι το νιώθω
Κατι που δεν ειχε γινει πριν με οτι και να έβαλα .
Ακομα και με τη μινοξιδιλη .
Φιλε μου τα πεπτιδια στην περιπτωση μου ειναι θεραπεια ενεσιμης μορφης σε 4 δοσεις ανα 15 μερες,παρομοιο με prp
 

vlafo

Well-Known Member
Τι ξεκάρφωτο ρε φίλε
2021 εχουμε
Google μπαίνεις και το βρίσκεις .
Σιγά μη κάτσω και κάνω συνταγογράφηση .
Και τι στοιχεία να σου παραθέσω ?
Η Νικολούλη της φαλάκρας ειμαι?
Ναι φίλε η Νικολούλη είσαι.
Οφείλεις μετά από μμ να τα παραθέσεις όλα.:)
 

Fiponazio

Active Member
Τι ξεκάρφωτο ρε φίλε
2021 εχουμε
Google μπαίνεις και το βρίσκεις .
Σιγά μη κάτσω και κάνω συνταγογράφηση .
Και τι στοιχεία να σου παραθέσω ?
Η Νικολούλη της φαλάκρας ειμαι?
Αυτό που λες αναιρεί όλη την λογική που λειτουργεί ένα φόρουμ αλλά οκ εσυ ξες καλύτερα.
 

Georgie

Well-Known Member
Φιλε μου τα πεπτιδια στην περιπτωση μου ειναι θεραπεια ενεσιμης μορφης σε 4 δοσεις ανα 15 μερες,παρομοιο με prp
Εγω φίλε το σκεύασμα που ποσταρα το πήρα για να συμπληρώσω την online αγορά και να μη με χρεώσουν έξοδα αποστολής.
Το είχα αναφέρει σε ενα νήμα που εχω ανοίξει .
Ενα παλικάρι με ειχε ρωτήσει και του απάντησα οτι ειναι νωρίς για να κρίνω .
Διάβασα για πεπτίδια και πετάχτηκα That's all .
Σίγουρα αυτο που κανει ο Γιατρός ειναι διαφορετικό αφού ειναι ενέσιμο .
Καλή επιτυχία
 
  • Like
Reactions: DGP

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fiponazio

Active Member
Εγω φίλε το σκεύασμα που ποσταρα το πήρα για να συμπληρώσω την online αγορά και να μη με χρεώσουν έξοδα αποστολής.
Το είχα αναφέρει σε ενα νήμα που εχω ανοίξει .
Ενα παλικάρι με ειχε ρωτήσει και του απάντησα οτι ειναι νωρίς για να κρίνω .
Διάβασα για πεπτίδια και πετάχτηκα That's all .
Σίγουρα αυτο που κανει ο Γιατρός ειναι διαφορετικό αφού ειναι ενέσιμο .
Καλή επιτυχία
Δεν το λέω γιαυτο απλά αυτό που είδα πχ στα νήματα για την τοπική φίνα και φίνα τζελ είναι 100 φορές οι ίδιες ερώτηςεις από που μπορω να το προμηθευτώ σε τι τιμή κλπ και απαντήσεις από άτομα που γράφουν μπορείς να το πάρεις από Αναστασάκη και AHC 60-70 ευρώ για ένα προϊόν που δεν κοστίζει ούτε πάνω από 20. Δεν στο λέω επιθετικά ούτε η Νικολούλη είσαι φυσικά, απλά θεωρώ τα φόρουμ γενικα ένα μέρος που πρέπει να βοηθάει ο ένας τον άλλον όσο μπορεί. Μπορεί σε αυτό το φόρουμ να είμαι καινούριος αλλά σε πολλά είμαι πάνω από 10 χρόνια και αυτό έμαθα. Δεν έχω διαβάσει το νήμα σου με το συγκεκριμένο προϊόν. Και συγνώμη αν σε πρόσβαλα δεν έχω τέτοιο σκοπό.
 

Georgie

Well-Known Member
Δεν το λέω γιαυτο απλά αυτό που είδα πχ στα νήματα για την τοπική φίνα και φίνα τζελ είναι 100 φορές οι ίδιες ερώτηςεις από που μπορω να το προμηθευτώ σε τι τιμή κλπ και απαντήσεις από άτομα που γράφουν μπορείς να το πάρεις από Αναστασάκη και AHC 60-70 ευρώ για ένα προϊόν που δεν κοστίζει ούτε πάνω από 20. Δεν στο λέω επιθετικά ούτε η Νικολούλη είσαι φυσικά, απλά θεωρώ τα φόρουμ γενικα ένα μέρος που πρέπει να βοηθάει ο ένας τον άλλον όσο μπορεί. Μπορεί σε αυτό το φόρουμ να είμαι καινούριος αλλά σε πολλά είμαι πάνω από 10 χρόνια και αυτό έμαθα. Δεν έχω διαβάσει το νήμα σου με το συγκεκριμένο προϊόν. Και συγνώμη αν σε πρόσβαλα δεν έχω τέτοιο σκοπό.
Όχι ρε boy, όλα ok.
Εχεις δίκιο όμως .
Δεν είχα στο μυαλό μου οτι θα γινει σουξέ
;)
 

vlafo

Well-Known Member
Προηγείσαι των εξελίξεων.
Προσωπικά δεν το γνώριζα αυτό.
Για χρησιμοποίησε το να μας πεις.
 
  • Like
Reactions: DGP

DGP

Member
Καλημερα και απο μενα
Τεταρτη/Πεμπτη εκανα την 2ημερη συνεδρια!
Ολα πηγαν πολυ καλα απλα νιωθω λιγο αδυναμος ακομα και εχω αρκετουτσικο πρηξιμο που εχει κατεβει στα ματια,θα επανελθω με φωτογραφιες μεσα στις επομενες μερες!Τυρκαλας Σταυρουλα και Χρυσα ο.τι και να πω ειναι λιγο!Βεβαια δεν εχω μετρο συγκρισης με αλλες κλινικες αλλα πραγματικα με καναν κ ενιωσα βασιλιας.Πριν,κατα την διαρκεια αλλα και τωρα ειναι διπλα μου γ οτι χρειαστω!Γιατρος αψογος και μου βγαλε πολυ εμπιστοσυνη.Εξεταστηκε ξανα η δοτρια μου και ολοι ηταν ευχαριστημενοι και προχωρησαμε σε εξαγωγη 1772 g την πρωτη μερα και 1883 την δευτερη(σε τριχες 4060 και 4037).Τα g μπηκαν κροουν και μπροστα,βασικα οπου ειδε κενα και εκρινε οτι ηταν ασφαλες μπηκε!Μπροστα μ πε το μπουκωσε οσο μπορουσε και οτι ηταν πολυ ευχαριστημενος με την δουλεια και αναμενεται μεγαλη πυκνωση!Hairline πατησε στην φυσικη μου(αυτο ηθελα και γω αφου απ τα 18 εχανα κροταφους)
Απο αυριο θα επανελθω με φωτογραφιες!
Φινα και μινοξ στις δεκα μερες
Μια ερωτηση μονο παιδια,παιρνω priorin εδω και κανα 2μηνο,εχετε να μου προτεινετε βιταμινες?

Ευχαριστω
 
Μπλουζα