Charalambos, FUE, 4031g, 25-26/02/21

Ευχαριστώ για τον χρόνο και τα σχόλια σας.

Ξηροδερμία ισχύει οτι έχω όχι τόσο έντονη όμως όσο τον πρώτο μήνα μετά την μμ. Retrogade δεν έχω αν και κοιτάζοντας την φώτο προ μμ που ανέβασα όντως φαίνεται να υπάρχει άδειασμα πάνω από το αυτί αλλά ίσως αυτό να οφείλεται στο κούρεμα, όπως ανέφερε και ο φίλος Vlafo, μιας και δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο σε άλλες φωτογραφίες προ μμ.

Υπάρχει όντως αραίωση στην δότρια και κυρίως στα πλαινά γι'αυτό και παρέθεσα αρκετές φώτος από την περιοχή αυτή για να ακούσω και τα δικά σας σχόλια. Βέβαια οπως σωστά ανέφερε ο φίλος Veg έχω σπαστό μαλλί το οποίο δεν γνωρίζω εαν σε συνδυασμό με τον μεγάλο αριθμό μοσχευμάτων που έχουν βγεί συντείνει στην αραίωση που παρουσιάζει η δότρια σήμερα. Εύχομαι οτι θα επανέλθει με τον καιρό. Θα συνεχίσω να ενημερώνω οσο το δυνατόν συχνότερα για την εξέλιξη της πορείας μου.

Εύχομαι σε όλους Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Ευχαριστώ για τον χρόνο και τα σχόλια σας.

Ξηροδερμία ισχύει οτι έχω όχι τόσο έντονη όμως όσο τον πρώτο μήνα μετά την μμ. Retrogade δεν έχω αν και κοιτάζοντας την φώτο προ μμ που ανέβασα όντως φαίνεται να υπάρχει άδειασμα πάνω από το αυτί αλλά ίσως αυτό να οφείλεται στο κούρεμα, όπως ανέφερε και ο φίλος Vlafo, μιας και δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο σε άλλες φωτογραφίες προ μμ.

Υπάρχει όντως αραίωση στην δότρια και κυρίως στα πλαινά γι'αυτό και παρέθεσα αρκετές φώτος από την περιοχή αυτή για να ακούσω και τα δικά σας σχόλια. Βέβαια οπως σωστά ανέφερε ο φίλος Veg έχω σπαστό μαλλί το οποίο δεν γνωρίζω εαν σε συνδυασμό με τον μεγάλο αριθμό μοσχευμάτων που έχουν βγεί συντείνει στην αραίωση που παρουσιάζει η δότρια σήμερα. Εύχομαι οτι θα επανέλθει με τον καιρό. Θα συνεχίσω να ενημερώνω οσο το δυνατόν συχνότερα για την εξέλιξη της πορείας μου.

Εύχομαι σε όλους Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!
Πολύ καθαρές οι φωτογραφίες που ανεβάζεις και μπράβο σου για την αντικειμενικότητα σου. Αναμένουμε την εξέλιξη σου με αγωνία. Καλή Ανάσταση να έχεις!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
To ξεστράβωμα κάπου έπιασε τόπο μην ανησυχείς.
"Απο τα ολότελα καλή και η Παναγιώταινα".

Υ.Γ:Ακόμα περιμένω να δω τις δικές σου τις μετρήσεις στο περιστατικό του δήθεν "super dense packing" με τα 70fues.
Σε άλλο περιστατικό κλινικής και γνωρίζεις πολύ καλά.

Αρχικά, δεν ειχε επισκεφθει ο ασθενής αυτος τον @CVIAL.
Ααρα, μιλας για μετρησεις απο φωτογραφιες
Στις ανεβασω εδω εσενα φιλτατε να τα μετρησεις μονος σου.
Τα ..."ΔΗΘΕΝ" θα παρακαλέσω ΕΙΔΙΚΑ εσυ να μην το γραφεις.
Δεν έχω γραψει κουβεντα για την περιπτωση σου και απέχω και από τις χυδαιες επιθεσεις εναντια στο @Xristos87 που προσπαθουν καποιοι (που προσωπικά μου θυμιζουν ένα βιντεο με αγελη από υαινες που ουρλιαζουν για να τρομάξει ένα λιομταρι) να τον παρουσιασουν ως "βαλτο", "τρελο", "αγενη", απλα γιατι λεει τα αυτονόητα και τους έχεις ταπώσει σε καθε πόστ ξεμπροστιαζοντας την υποκρισία τους.

Έπειτα, και βασικότατο, ο @Xristos87 που πήγε στο @CVIAL, όλα τα μοσχευματα ειναι εκεί, η λήπτρια άψογη στις 5 μέρες, η δότρια άψογη σε 2 ημέρες.
Οπότε, θα πρότεινα να μην αρχίσεις πάλι έμμεσες "βολες" εναντιον μου γιατι θα γινουν απο κάποιους συγκρισεις και μπορει να μην πάει καλα...

Οπότε, σου ανεβαζω τις φωτογραφιες.
Αν δεν μετρησεις 950-1000 υποδοχες, θα ανακαλέσω το ...υπερφιαλο "super dense packing"
Αλλιως ΟΦΕΙΛΕΙΣ συγνωμη που με αμφισβητεις όταν επώνυμα ως επαγγελματίας αναρτω κάτι που αφορα τη δουλεια μου.
Καλο ειναι να φερόμαστε με εντιμοτητα, ευθυτητα και ανδρεια, και όχι με υπονοουμενακια και λασπούλα πισω από το μονιτορακι μας.



IMG_3292.jpg
IMG_3293.jpg
IMG_3294.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Κατά αρχήν για το καλό της ημέρας να σας ευχηθώ Καλό Πάσχα και καλές δουλειές γιατρέ.
Πάμε λοιπόν πάλι.

Επειδή στην αγωνιώδη προσπάθεια σας να απαντήσετε σε όλους τα μπερδεύετε,γνωρίζω πολύ καλά πως ο συγκεκριμένος ασθενής δεν τον επισκέφτηκε τον Cvial,αλλά αναφερόμουν στο σχόλιο του που αφορούσε άλλη κλινική και που παρόλο τη δήθεν μάταιη προσπάθεια που επικαλέστηκε,τελικά κάποιους τους έχει ξεστραβώσει στην τελική,λίγους μεν αλλά υπάρχουν.
Άρα άκυρο το σχόλιο.

Δεύτερον τις φώτο τις έχω δει πολύ καλά στο σωστό νήμα δε χρειαζόταν να μου ξαναποστάρετε πάλι.
Τρίτον να θυμίσω το υπερφίαλο λάθος σας για την αρχική εκτίμηση 90g ανά τετραγωνικό,που το πήρατε πίσω μετά από την παρέμβαση του moderator και πέσατε στα 70g τελικά.
Άρα το συγνώμμη είναι δικό σας που οφείλεται.Θα μπορούσα κάλεστα να το βαφτίσω αλλιώς αυτό που κάνατε,αλλά επειδή γνωρίζω με ποιον μιλάω δεν θα το κάνω παρολες τις συνεχείς επιθέσεις που μου κάνετε.
Μην με προκαλείτε όμως.
Τέταρτον όταν διαβάζετε θα πρέπει να ξέρετε τι γράφω ακριβώς.
Θα μιλήσω σε απλά λαϊκά ελληνικά (και όχι με ιατρικούς όρους)ότι έμαθα από γιατρούς και που μου εξηγήσανε τι σημαίνει dense packing.
Όταν μια έκταση θέλει χ τριχοθυλάκια για να γεμίσει και κάποιος βάζει χ+100,200,600g δηλαδή γεμίζει με πολύ περισσότερα g την προς κάλυψη περιοχή,αυτό λέγεται και αποκαλείται dense packing.
Για να μην μας τρελλάνετε τώρα μέρες που είναι.Ενα έμπειρος μέλος τόλμησε και έγραψε για τον ορισμό του dense packing του Hasson και πέσατε και τον φάγατε.

Πεμπτον δεν έχω μιλήσει ακόμα αλλα θα πρέπει να γνωρίζετε ότι οι χυδαίες επιθέσεις και τα υπονοούμενα που αφήνετε για τους άλλους συναδέλφους σας,για τα δήθεν μοσχεύματα που βρίσκονται στη θέση τους,θα πρέπει να είστε πολύ προσεκτικοί γιατί στις συγκρίσεις θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι και θα εκτεθείτε.
Είμαι ήδη στον 3 μήνα, μου έχουν ζητήσει πολλά μέλη να με δούνε και επέλεξα 2-3 από τους πλέον έμπειρους και ουσιαστικά μου είπαν ότι είμαι ήδη nw0 και εκπληκτική δουλειά από όλες τις απόψεις.
Θα γελάσουμε γιατί ξέρω πολύ καλά τι αποτέλεσμα θα βγάλω.
Και επειδή μιλάω με ντοκουμέντα πάντα,σας προκαλώ και όταν ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα μου θα δούμε αν υπάρχει αντίστοιχο τέτοιο δικό σας και θα συγκρίνουνε όλα τα μέλη.
Πολύ αμφιβάλλω.
Και θα δούμε αν με 2500 μοσχεύματα που λένε κάποιοι άσχετοι και τα φερέφωνα σας,αν υπάρχει τέτοιο αποτέλεσμα.
Αν είχα χάσει 1000g πιστέψτε με θα είχα βάλει φωτιά σε οποιοδήποτε και θα είχα κινηθεί και νομικά.Και είχα και τον τρόπο να το στοιχειοθετήσω και να το αποδείξω. Τι απόφαση θα έβγαζε το δικαστήριο δεν το ξέρω αλλα θα το έκρινα.
Μη λέτε τέτοιες ανακρίβειες λοιπόν και εσείς και ο άλλος στο νήμα του.
Και ότι βγαίνει από τις μετρήσεις του Cvial εγώ ξέρω καλύτερα τι ακριβώς έχει συμβεί και όχι ο Cvial ούτε εσείς που στηρίζεστε σε αυτά που γράφει.
Ασχετοσύνη σε όλο της το μεγαλείο.

Τέλος άφησα για το τέλος τον Χρήστο.
Με άσχετους,αδαείς και κωλοτούμπες,εγώ δε μπορώ να συζητήσω.Στην κωλοτούμπα αυτός και ένας άλλος(όχι μέλος)είναι πρώτοι.
Πήρε το δώρο του,δικαίωμα του,αλλά δεν με αγγίζει και τον κοιτάω από ψηλά.
Αυτόν και όσους προσπαθούν να αντιστρέψουν τα πράγματα και να τα παρουσιάσουν αλλιώς.
Αντί να κοιτάξει να ξεστραβωθεί να μάθει βασικά πράγματα,έχει και αποψη για μμ και άποψη για τη μμ μου και απαντάει σε όλους με δήθεν επιχειρήματα.
Για αυτό του απαγόρεψα να γράφει όπως και εγώ δεν επενέβη στη δική του.
Και επιτίθεται χυδαία σε όλους και ολα.

Τραγικός απλά,τραγέλαφος η περίπτωση του.
Και το χειρότερο θρασύς και επικίνδυνος.

P.s;Keep calm doc and keep you work without hate.
Just listen.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Κατά αρχήν για το καλό της ημέρας να σας ευχηθώ Καλό Πάσχα και καλές δουλειές γιατρέ.
Πάμε λοιπόν πάλι.

Επειδή στην αγωνιώδη προσπάθεια σας να απαντήσετε σε όλους τα μπερδεύετε,γνωρίζω πολύ καλά πως ο συγκεκριμένος ασθενής δεν τον επισκέφτηκε τον Cvial,αλλά αναφερόμουν στο σχόλιο του που αφορούσε άλλη κλινική και που παρόλο τη δήθεν μάταιη προσπάθεια που επικαλέστηκε,τελικά κάποιους τους έχει ξεστραβώσει στην τελική,λίγους μεν αλλά υπάρχουν.
Άρα άκυρο το σχόλιο.

Δεύτερον τις φώτο τις έχω δει πολύ καλά στο σωστό νήμα δε χρειαζόταν να μου ξαναποστάρετε πάλι.
Τρίτον να θυμίσω το υπερφίαλο λάθος σας για την αρχική εκτίμηση 90g ανά τετραγωνικό,που το πήρατε πίσω μετά από την παρέμβαση του moderator και πέσατε στα 70g τελικά.
Άρα το συγνώμμη είναι δικό σας που οφείλεται.Θα μπορούσα κάλεστα να το βαφτίσω αλλιώς αυτό που κάνατε,αλλά επειδή γνωρίζω με ποιον μιλάω δεν θα το κάνω παρολες τις συνεχείς επιθέσεις που μου κάνετε.
Μην με προκαλείτε όμως.
Τέταρτον όταν διαβάζετε θα πρέπει να ξέρετε τι γράφω ακριβώς.
Θα μιλήσω σε απλά λαϊκά ελληνικά (και όχι με ιατρικούς όρους)ότι έμαθα από γιατρούς και που μου εξηγήσανε τι σημαίνει dense packing.
Όταν μια έκταση θέλει χ τριχοθυλάκια για να γεμίσει και κάποιος βάζει χ+100,200,600g δηλαδή γεμίζει με πολύ περισσότερα g την προς κάλυψη περιοχή,αυτό λέγεται και αποκαλείται dense packing.
Για να μην μας τρελλάνετε τώρα μέρες που είναι.Ενα έμπειρος μέλος τόλμησε και έγραψε για τον ορισμό του dense packing του Hasson και πέσατε και τον φάγατε.

Πεμπτον δεν έχω μιλήσει ακόμα αλλα θα πρέπει να γνωρίζετε ότι οι χυδαίες επιθέσεις και τα υπονοούμενα που αφήνετε για τους άλλους συναδέλφους σας,για τα δήθεν μοσχεύματα που βρίσκονται στη θέση τους,θα πρέπει να είστε πολύ προσεκτικοί γιατί στις συγκρίσεις θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι και θα εκτεθείτε.
Είμαι ήδη στον 3 μήνα, μου έχουν ζητήσει πολλά μέλη να με δούνε και επέλεξα 2-3 από τους πλέον έμπειρους και ουσιαστικά μου είπαν ότι είμαι ήδη nw0 και εκπληκτική δουλειά από όλες τις απόψεις.
Θα γελάσουμε γιατί ξέρω πολύ καλά τι αποτέλεσμα θα βγάλω.
Και επειδή μιλάω με ντοκουμέντα πάντα,σας προκαλώ και όταν ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα μου θα δούμε αν υπάρχει αντίστοιχο τέτοιο δικό σας και θα συγκρίνουνε όλα τα μέλη.
Πολύ αμφιβάλλω.
Και θα δούμε αν με 2500 μοσχεύματα που λένε κάποιοι άσχετοι και τα φερέφωνα σας,αν υπάρχει τέτοιο αποτέλεσμα.
Αν είχα χάσει 1000g πιστέψτε με θα είχα βάλει φωτιά σε οποιοδήποτε και θα είχα κινηθεί και νομικά.Και είχα και τον τρόπο να το στοιχειοθετήσω και να το αποδείξω. Τι απόφαση θα έβγαζε το δικαστήριο δεν το ξέρω αλλα θα το έκρινα.
Μη λέτε τέτοιες ανακρίβειες λοιπόν και εσείς και ο άλλος στο νήμα του.
Και ότι βγαίνει από τις μετρήσεις του Cvial εγώ ξέρω καλύτερα τι ακριβώς έχει συμβεί και όχι ο Cvial ούτε εσείς που στηρίζεστε σε αυτά που γράφει.
Ασχετοσύνη σε όλο της το μεγαλείο.

Τέλος άφησα για το τέλος τον Χρήστο.
Με άσχετους,αδαείς και κωλοτούμπες,εγώ δε μπορώ να συζητήσω.Στην κωλοτούμπα αυτός και ένας άλλος(όχι μέλος)είναι πρώτοι.
Πήρε το δώρο του,δικαίωμα του,αλλά δεν με αγγίζει και τον κοιτάω από ψηλά.
Αυτόν και όσους προσπαθούν να αντιστρέψουν τα πράγματα και να τα παρουσιάσουν αλλιώς.
Αντί να κοιτάξει να ξεστραβωθεί να μάθει βασικά πράγματα,έχει και αποψη για μμ και άποψη για τη μμ μου και απαντάει σε όλους με δήθεν επιχειρήματα.
Για αυτό του απαγόρεψα να γράφει όπως και εγώ δεν επενέβη στη δική του.
Και επιτίθεται χυδαία σε όλους και ολα.

Τραγικός απλά,τραγέλαφος η περίπτωση του.
Και το χειρότερο θρασύς και επικίνδυνος.

P.s;Keep calm doc and keep you work without hate.
Just listen.

Αρα, αναφερόσουν σε άλλο ποστ και όχι σε δικό μου, καταλαβα καλά?
Αν κατάλαβα καλα πλεον, γιατι καταλαβεινεις πως με τις συνεχεις επιθεσεις σε εμενα και σε ασθενείς μου, λογικο ειναι να το παρεξηγησω, δεν χρειάζεται να μετρησεις τιποτα, άκυρο. Επίσης, δεν οφείλεις καμία συγνωμη, προφανως.

Υπερφιαλο δεν νομίζω. Στο κάτω - κατω ειμαι ιατρός, δεν το παίζω ιατρός για να ειμαι υπερφιαλός.
Αλλά δεν θα μπορέσω να κάτσω να τις μετρησω για να σε "ταπώσω", τις μέτρησα όταν τις έκανα και ξέρω πάντα πόσες είναι. Η μόνη απόκλση μπορει να ειναι στο μήκος μετα από την εξοιδηματική αναισθησία.
Αλλά, με την άδεια του @CVIAL, θα ποσταρω ένα νημα με δωρο σε όποιον μπορεσει και τις μετρησει με ακρίβεια. Ειναι έυκολο και απλα θέλει χρόνο που δυστυχως αυτο το διάστημα δεν έχω.

Dense packing τι ειναι και τι δεν ειναι θα το συζητησω με κανέναν που ξερει, ας το αφησουμε.
Το μέλος του εδωσα τεκμηριωμενη απάντηση. Αυτο δεν λέγεται "πεφτω να φαω καποιον".
Πεφτουν και τρωνε όσοι έχουν άλλους σκοπούς, όχι την γνωση και την αλήθεια, όπως έχει κάποιος που ποσταρει πηγες. Α, και τυγχανει να κάνει και αυτη τη δουλεια...

Τα υπόλοιπα δεν θα μπορεσω να σχολιασω, αλλα θα πρότεινα να ακολουθησεις την ...συμβουλη σου στο τελος....

Θα ειναι εξαιρετικα ευχαριστο να έχεις ένα τόσο καλό αποτέλεσμα όσο σου λενε οι συμφορουμιτες!
Απλα να ου θυμισω πως δεν προκειται περι ....ανταγωνισμού και κόντρας ποιος ...κατουραει πιο μακρυα.
Εγω τουλάχιστον δεν το βλέπω έτσι.
Μακάρι όλοι να έχουν τελεια αποτελέσματα σε οποιο ιατρό και αν πάνε.
Τα δικά μου τα έχετε δει, εχω δεκάδες ολοκληρωμενα εδω μεσα και εκατονταδες στο site.
Μεχρι να εμφανιστει ΈΝΑ ολοκληρωμενο (δεν μιλάμε για ανεξαρτητο, με ηλιο πάνω σε βουνο με χιόνι και σε γωνια ...3/8 και άλλα τετοια, ΕΝΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ) σαν αυτα που λες, θα ειμαι σε αναμονή και θα ελπίζω για τα καλύτερα.

Καλο Πασχα, Υγεια και Καλοτυχία!
 

Harris_G

Well-Known Member
Γιατρέ εγώ δεν παρεθεσα κανεναν ορισμο. Απλα ανεφερα οτι τα μονα cases που εχω δει με τιτλο "super dense-packing" ή και "ultra dense-packing" είναι απο Hasson και σε αυτα τα cases σε επιφάνειες που εμπειρικα μπαινουν 2500-3000, έβαλε 4000 kai 5000. Ε σαν αριθμός grafts τον δικαιολογεί τον τίτλο του. https://www.facebook.com/bellicapelliforum/posts/2908210499279367/ δυστυχως δεν γραφει g/ cm²
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ εγώ δεν παρεθεσα κανεναν ορισμο. Απλα ανεφερα οτι τα μονα cases που εχω δει με τιτλο "super dense-packing" ή και "ultra dense-packing" είναι απο Hasson και σε αυτα τα cases σε επιφάνειες που εμπειρικα μπαινουν 2500-3000, έβαλε 4000 kai 5000. Ε σαν αριθμός grafts τον δικαιολογεί τον τίτλο του. https://www.facebook.com/bellicapelliforum/posts/2908210499279367/ δυστυχως δεν γραφει g/ cm²

Ναι, το ξέρω.
Εγραψες κάτι που κατάλαβες από ενα ποστ στο φατσοβιβλιο και σου απάντησα με το κομματι από το βιβλιο που γραφει ο ιδιος ο Wong.
case closed.
Απλα απορώ αν ένιωσες ότι έπεσα να σε φάω ή απλα ο συνομιλήτης δημιουργει ...δράματα
Για πες!
 

Harris_G

Well-Known Member
Ναι, το ξέρω.
Εγραψες κάτι που κατάλαβες από ενα ποστ στο φατσοβιβλιο και σου απάντησα με το κομματι από το βιβλιο που γραφει ο ιδιος ο Wong.
case closed.
Απλα απορώ αν ένιωσες ότι έπεσα να σε φάω ή απλα ο συνομιλήτης δημιουργει ...δράματα
Για πες!
Γιατρε δεν ειμαι κανας ασχετος να βασιζω την ερευνα μου στο φατσοβιβλιο. Παρακολουθω τουλαχιστον 7 φορουμ σε συστηματικη βαση. Αυτο ειναι απο bellicapelli το οποιο εχει τη μεγαλυτερη ποικιλια απο cases παγκοσμιως. Απλα εχουν Bola αντι για CVIAL και τους παιζουμε στα ισα ;)
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρε δεν ειμαι κανας ασχετος να βασιζω την ερευνα μου στο φατσοβιβλιο. Παρακολουθω τουλαχιστον 7 φορουμ σε συστηματικη βαση. Αυτο ειναι απο bellicapelli το οποιο εχει τη μεγαλυτερη ποικιλια απο cases παγκοσμιως. Απλα εχουν Bola αντι για CVIAL και τους παιζουμε στα ισα ;)

Δεν υπονόησα ότι εσυ εισαι άσχετος, η πηγη ήταν χαμηλότερου επιπεδου από αυτη που ανεβασα εγω;)
Αν θες πες και στον @vlafo αν θεωρεις ότι επεσα να σε φαω να ξερω και εγω ή απλα υπερβαλει.
 

Harris_G

Well-Known Member
Δεν υπονόησα ότι εσυ εισαι άσχετος, η πηγη ήταν χαμηλότερου επιπεδου από αυτη που ανεβασα εγω;)
Αν θες πες και στον @vlafo αν θεωρεις ότι επεσα να σε φαω να ξερω και εγω ή απλα υπερβαλει.
Οχι δε θεωρω κατι τετοιο, ενταξει. Το ειπε πανω στη φιουρια του αλλα γενικα γραφει σωστα οποτε δε θα σταθω σε αυτο.
Για να το ξεκαθαρισω γιατρε εγω δεν επικροτω καποιου ειδους κοντρα οτι ο Hasson η οποιοσδηποτε αλλος επιτυγχανει υψηλοτερες πυκονοτητες απο εσας, απλα τον ανεφερα γιατι μονο αυτος εχει ανεβασει περιστατικα με επι λεξει τιτλο super ή ultra dense packing και οντως τα grafts ειναι υπερβολικα ωστε να δικαιολογουν τετοιους τιτλους.
Για να γινω ακομα πιο πιστευτος, εγω για τον ευατο μου θελω το 50ρακι/cm² δεν εξιταρομαι απο υπερβολες. Ο Lorenzo ειπε στο Cvial αφου με ειδε το 18 οτι του φανηκα αρκετα συνειδητοποιημενος.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οχι δε θεωρω κατι τετοιο, ενταξει. Το ειπε πανω στη φιουρια του αλλα γενικα γραφει σωστα οποτε δε θα σταθω σε αυτο.
Για να το ξεκαθαρισω γιατρε εγω δεν επικροτω καποιου ειδους κοντρα οτι ο Hasson η οποιοσδηποτε αλλος επιτυγχανει υψηλοτερες πυκονοτητες απο εσας, απλα τον ανεφερα γιατι μονο αυτος εχει ανεβασει περιστατικα με επι λεξει τιτλο super ή ultra dense packing και οντως τα grafts ειναι υπερβολικα ωστε να δικαιολογουν τετοιους τιτλους.
Για να γινω ακομα πιο πιστευτος, εγω για τον ευατο μου θελω το 50ρακι/cm² δεν εξιταρομαι απο υπερβολες. Ο Lorenzo ειπε στο Cvial αφου με ειδε το 18 οτι του φανηκα αρκετα συνειδητοποιημενος.

Φιλε μου, ποτε δεν το βλέπω σαν ανταγωνισμό με κανενα συναδελφο.
Οποιος κάνει κάτι που κρινω πως ειναι καλύτερο από αυτο που κανω εγω, του ζητάω να πάω να μου το δειξει!
Με τον Jerry το έχω ήδη κάνει ;)
Ο ασθενής που ανέβασα ακόμα υψηλότερ ατην πυκνότητα (ελπίζω χωρίς να έχουμε πρόβλημα) ειναι λόγω δουλειάς, η κάμερα ειναι φούλ στο πρόσωπό του!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Καλησπέρα παιδιά

Συνεχίζω την παρουσίαση της μεταμόσχευσης μου παραθέτοντας φωτογραφίες που απεικονίζουν την εξέλιξη της δότριας και λήπτριας περιοχής με την συμπλήρωση 3 μηνών από την επέμβαση. Έχω παρατηρήσει μερική βελτίωση στην εικόνα της δότριας και μικρά σημάδια φύτρωσης στην λήπτρια από την τελευταία μου ενημέρωση.

Αναμένω τα σχόλια σας.
 

Συνημμένα

  • 42. Left donor 3M after surgery.jpg
    42. Left donor 3M after surgery.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 219
  • 43. Right donor 3M after surgery.jpg
    43. Right donor 3M after surgery.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 238
  • 44. Back donor 3M after surgery (1).jpg
    2.9 MB · Προβολές: 119
  • 45. 3M after surgery.jpg
    45. 3M after surgery.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 246
  • 46. 3M after surgery.jpg
    46. 3M after surgery.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 253
  • 47. 3M after surgery.jpg
    47. 3M after surgery.jpg
    1.6 MB · Προβολές: 254
  • 48. 3M after surgery.jpg
    48. 3M after surgery.jpg
    2.2 MB · Προβολές: 260

ManCyprus87

Well-Known Member
Καλή φύτρωση συμπατριώτη!
Φαίνεται αρκετά βελτιωμένη η δότρια σου, θα πάει μια χαρά συνολικά.
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Καλή φύτρωση εύχομαι. Η δότρια όντως εχει βελτιωθεί σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα. Υπομονή λίγους μήνες ακόμα για να χαρείς το αποτέλεσμα σου.
 
Καλή φύτρωση εύχομαι. Η δότρια όντως εχει βελτιωθεί σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα. Υπομονή λίγους μήνες ακόμα για να χαρείς το αποτέλεσμα σου.
Σε ευχαριστώ φίλε Ronaldo. Θα σας κρατάω ενήμερους για την πορεία.
 

Xristos87

Well-Known Member
ωπ, πως μου ξέφυγε αυτό. πάμε λιγάκι,,,
Τέλος άφησα για το τέλος τον Χρήστο.
έτσι, το καλό το αφήνεις για το τέλος.

Στην κωλοτούμπα αυτός και ένας άλλος(όχι μέλος)είναι πρώτοι.
βρες μου 2 3 κωλοτούμπες και γράψε μου, γιατί για σένα έχω σεντόνια(θυμήσου του Γιώργου). ενδεικτικά θα σου βάλω 1 ποσt, για να μην κουράσω και να μην επέμβει ΠΑΛΙ ο cvial και σβήνει όσα σε εκθέτουν!!

Λοιπόν μπροστά σύμφωνα με τον γιατρό και που τα μέτρησα και εγώ μπήκανε.
Τα 1862 της πρώτης μέρας τελειώσαμε το crown όπου μπήκανε περίπου 800g και τα υπόλοιπα χτίσαμε τον κρόταφο.
Από τα 2295 της 2ης μέρας περίσσεψαν στο τέλος 125g που προστέθηκαν στο crown άρα τα 2170 μπήκανε όλα μπροστά +1000 της 1ης μέρας άρα σύνολο μπροστά 3200 που είναι λογικό και εκεί το είχαμε παραμετροποιήσει.
Άρα το χάνουμε στο crown.
Η στην έκταση.Πιο πιθανό.
Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

η συνέχεια στην ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ που έκανες είναι στις επόμενες σελίδες στο νήμα σου ;-)
και αν δεν θες να κοιτάξεις την αλήθεια κατάμουτρα να σου πώ ότι

και φυσικά ο κανόνας ότι "πληρώνεις παίρνεις" βρίσκει για άλλη μια φορά εφαρμογή και εδώ.
και εδώ, σωστά!!
(κάτι εκατοντάδες χαμένα τθ,
κάτι πολύτριχα στη χερλάιν,
κάτι 1mm punch εξαγωγής κ.ά.)

Πήρε το δώρο του,δικαίωμα του,
τι δώρο πήρα;;
γιατί αν θυμάσε υπάρχει ένα στοίχημα που δεν δέχτηκες ποτέ. Τότε που με κατηγορούσες ως συνεργάτη του Αναστασάκη και ότι μου έκανε δώρο τη μμ ή έστω ένα μεγάλο ποσό. και στο ξαναλέω και ΤΩΡΑ. Ουδέποτε πλήρωσα κάτι λιγότερο απο οιονδήποτε πελάτη που θα πάει σήμερα ή άυριο. Ουδέποτε είχα ευνοικότερη μεταχείριση!!!!!
στέλνω στον cvial τις αποδείξεις τραπεζης με τις μεταφορές χρημάτων προς την κλινική με συγκεκριμένες ημερομηνίες. και εσύ τις δικές σου προς τη δική σου κλινική που έκανες τη μμ σου.

αν βγει ότι πλήρωσα όλα τα λεφτά όπως ανέφερα ΑΠΟΧΩΡΕΊΣ απο το φόρουμ.
αν δεν βγει ότι πλήρωσα τα όσα λέω ΑΠΟΧΩΡΏ εγώ.
αν βγει ότι έγινε διάκριση και πήρα Δώρο ΑΠΟΧΩΡΏ εγώ. (η εξακρίβωση είναι πολύ απλή, θα έχω πληρώσει λιγότερα)
ακούω το ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ


τον κοιτάω από ψηλά.
απο ψηλά θα μπορούσες, αν αντί να ξαπλώσεις στο κρέβατι της κλινικής, ξάπλωνες στο κρεβάτι του Προκρούστη!!!
 
Μπλουζα