Aris rokos, injertocapilar (lorenzo), fue, 4001g, 22/23 -5 -2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Τωρα θέλει βιντεάκι (κιθάρα - λευκό t shirt , μαύρο γιλέκο) να σιγοτραγουδάς Σμαράγδια και Ρουμπίνια θα σου φέρω και άσε τους άλλους Ρόκους να ψάχνονται :D :D ;)
 

oreo

Well-Known Member
Αοιδέ της αγάπης, αν ενθυμούμαι σωστά ψαχνόσουν για 2ερη μετ , έκανες κάτι ? Χρόνια πολλά
 

aris rokos

Active Member
Αοιδέ της αγάπης, αν ενθυμούμαι σωστά ψαχνόσουν για 2ερη μετ , έκανες κάτι ? Χρόνια πολλά
Προς το παρόν όχι ακόμα , Είμαι εντάξει Επειδή δεν παίρνω και θεραπεία Θα το πάω Όσο σιγά Γίνεται Για να έχω απόθεμα
 

Panos1982

Well-Known Member
Με επιτυχία θα έλεγα.

Οταν η STRIP μεσουρανούσε πριν 15 χρονια ο αναστασακης επελεξε την ανωριμη τοτε FUE με καταστροφικα αποτελεσματα.

Μετα απο 10 χρονια που τελικα η FUE ωριμασε κ πλεον κυριαρχησε κ μεσουρανούσε ο αναστασακης επελεγε
πεισματικά STRIP ....
( Πουθενα δε τον βρίσκεις )

Τωρα ,
μετα απο 15 χρονια εναρμονιστηκε επιτελους με την εποχη κ επελεξε την σωστη τεχνικη με τον σωστο γιατρο :)

Να ειναι καλα βεβαια το hairloss.gr που δειχνει παντα τον δρομο
αλλα & ο cvial φυσικα που εκανε το κονε.

Αλλο ενα ζωντανο παραδειγμα , οτι με σωστη καθοδηγηση ολοι μπορουν να κανουν τελικα, τη σωστη επιλογη ! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

gregkont13

Verified MM member
Οταν η STRIP μεσουρανούσε πριν 15 χρονια ο αναστασακης επελεξε την ανωριμη τοτε FUE με καταστροφικα αποτελεσματα.

Μετα απο 10 χρονια που τελικα η FUE ωριμασε κ πλεον κυριαρχησε κ μεσουρανούσε ο αναστασακης επελεγε
πεισματικά STRIP ....
( Πουθενα δε τον βρίσκεις )

Τωρα ,
μετα απο 15 χρονια εναρμονιστηκε επιτελους με την εποχη κ επελεξε την σωστη τεχνικη με τον σωστο γιατρο :)

Να ειναι καλα βεβαια το hairloss.gr που δειχνει παντα τον δρομο
αλλα & ο cvial φυσικα που εκανε το κονε.

Αλλο ενα ζωντανο παραδειγμα , οτι με σωστη καθοδηγηση ολοι μπορουν να κανουν τελικα, τη σωστη επιλογη ! ;)
τωρα θα σου πει οτι αυτος διδαξε τον Λορετζο... Κοίτα τα metrics!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οταν η STRIP μεσουρανούσε πριν 15 χρονια ο αναστασακης επελεξε την ανωριμη τοτε FUE με καταστροφικα αποτελεσματα.

Μετα απο 10 χρονια που τελικα η FUE ωριμασε κ πλεον κυριαρχησε κ μεσουρανούσε ο αναστασακης επελεγε
πεισματικά STRIP ....
( Πουθενα δε τον βρίσκεις )

Τωρα ,
μετα απο 15 χρονια εναρμονιστηκε επιτελους με την εποχη κ επελεξε την σωστη τεχνικη με τον σωστο γιατρο :)

Να ειναι καλα βεβαια το hairloss.gr που δειχνει παντα τον δρομο
αλλα & ο cvial φυσικα που εκανε το κονε.

Αλλο ενα ζωντανο παραδειγμα , οτι με σωστη καθοδηγηση ολοι μπορουν να κανουν τελικα, τη σωστη επιλογη ! ;)

Πάνο επειδή δεν είναι σαφές έτσι όπως το γράφεις, θεωρείς ότι ο Αναστασάκης έχει κάνει FUT (στο κεφάλι του εννοώ)?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πάνο επειδή δεν είναι σαφές έτσι όπως το γράφεις, θεωρείς ότι ο Αναστασάκης έχει κάνει FUT (στο κεφάλι του εννοώ)?
Μπήκα να σας ανεβασω ενα περιστατικό μιας και βαριεμαι να παω για μπανιο και βλεπω αυτο....

Κύριες και κύριοι, GET A LIFE!!!!
Εχω ξαναπεί, αφηστε τα πληκτρολογια, ελατε να τα πούμε από κοντα στην κλινική....
Ελατε να με ρωτηστε οτι θελετε να κανουμε και ...debate :)
 

Panos1982

Well-Known Member
Πάνο επειδή δεν είναι σαφές έτσι όπως το γράφεις, θεωρείς ότι ο Αναστασάκης έχει κάνει FUT (στο κεφάλι του εννοώ)?

Δεν εχεις αδικο οπως το θετεις ως προς το ασαφες γιατι στην 1η παραγραφο μιλαω για την προσωπικη του επιλογη, ενω στην δευτερη για την main stream τεχνικη της κλινικης του.
Ωστοσο η λεξη κλειδι ηταν το "επελεγε" παρατατικός , εννοωντας κατ εξακολουθηση στα περιστατικα της κλινικης.
Στην 1η παραγραφο εδωσα αοριστο χρονο , "επελεξε".

Κατι ξερουμε κι εμείς απο θεωρητικη κατευθυνση ετσι :)

μιας και βαριεμαι να παω για μπανιο και βλεπω αυτο....

Κύριες και κύριοι, GET A LIFE!!!!
Εχω ξαναπεί, αφηστε τα πληκτρολογια, ελατε να τα πούμε από κοντα στην κλινική....

Προσγειωσου γιατρε ,
Οταν εχεις αυτη τη θαλασσα μπροστα στα ποδια σου, Κυριακή , δε την αφήνεις για να τρέχεις στα γραφεια.
Εσυ GET A LIFE.

Ας flexarw λιγο θαλασσα απ το μπαλκονι μου,
Screenshot_20220704-075929_Gallery.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν εχεις αδικο οπως το θετεις ως προς το ασαφες γιατι στην 1η παραγραφο μιλαω για την προσωπικη του επιλογη, ενω στην δευτερη για την main stream τεχνικη της κλινικης του.
Ωστοσο η λεξη κλειδι ηταν το "επελεγε" παρατατικός , εννοωντας κατ εξακολουθηση στα περιστατικα της κλινικης.
Στην 1η παραγραφο εδωσα αοριστο χρονο , "επελεξε".

Κατι ξερουμε κι εμείς απο θεωρητικη κατευθυνση ετσι :)



Προσγειωσου γιατρε ,
Οταν εχεις αυτη τη θαλασσα μπροστα στα ποδια σου, Κυριακή , δε την αφήνεις για να τρέχεις στα γραφεια.
Εσυ GET A LIFE.

Ας flexarw λιγο θαλασσα απ το μπαλκονι μου,
Προβολή συνημμένου 51065
Και προσγειωμενος ειμαι και ασχετες δικαιολογιες δεν λεω.
Εγω εχω ...λαϊφ, δεν ειδα καπου να κουτσομπολευω τι κανει ο καθενας εδω μεσα κρυμμενος πισω από το μονιτορ.
Προτεινω το ιδιο ή ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ, ευπροδεκτος στην κλινική μου να μου τα πεις μπροστα μου ότι θες on camera:)
Τα υπόλοιπα ειναι απλα ανανδρες συμπεριφορες, το καταλαβαινουν ολοι πλεον.
Δικαιωμα του καθενός βεβαια!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν εχεις αδικο οπως το θετεις ως προς το ασαφες γιατι στην 1η παραγραφο μιλαω για την προσωπικη του επιλογη, ενω στην δευτερη για την main stream τεχνικη της κλινικης του.
Ωστοσο η λεξη κλειδι ηταν το "επελεγε" παρατατικός , εννοωντας κατ εξακολουθηση στα περιστατικα της κλινικης.
Στην 1η παραγραφο εδωσα αοριστο χρονο , "επελεξε".

Κατι ξερουμε κι εμείς απο θεωρητικη κατευθυνση ετσι :)
Πάσο. By the book έχεις δίκιο. Απλά αναρωτιόμουν αν είχες οίστρο και έκανες την υπέρβαση και το χρησιμοποίησες ποιητική αδεία α λα Καβάφης: "Επέστρεφε συχνά και παίρνε με, αγαπημένη αίσθησις επέστρεφε και παίρνε με" αντί του σωστού γραμματικά (αλά ηχητικά παράξενου) επίστρεφε.
 

aeratos28

Just aeratos
Λες λες όλο λες λες ...αλλά αυτά που σε ρωτάνε δεν τα απαντάς..άμα δεν βγεις να πεις τι έγινε με Aldo και jacksmith,δεν έχεις δικαίωμα να ζητάς ότι ζητάς..το αποφεύγεις λες και είναι forelock..το να απαντήσεις. Γτ δεν απαντάς πρόεδρε της ελαματ μέλος του ishrs, ιατρε,εδώ και ένα χρόνο αλλά μόνο ζητάς να έρθουμε στην κλινική σου? ((Χρωστάς))εξηγησεις πρώτα..μην είσαι κακομαθημένος και μόνο θέλεις .πρέπει πρώτα να εξοφλήσεις και μετά να ζητήσεις..αν απαντήσεις τι έγινε,σου υπόσχομαι μετά θα έρθω και εγώ στο ιατρείο σου μαζί με τον @Panos1982 και όποιον άλλο θέλεις για τεατετ που έλεγε και ένας διάσημος σεφ εκ Δανίας..to know as better πάρτυ που λέμε και στα μέρη μου ..
Μπήκα να σας ανεβασω ενα περιστατικό μιας και βαριεμαι να παω για μπανιο και βλεπω αυτο....

Κύριες και κύριοι, GET A LIFE!!!!
Εχω ξαναπεί, αφηστε τα πληκτρολογια, ελατε να τα πούμε από κοντα στην κλινική....
Ελατε να με ρωτηστε οτι θελετε να κανουμε και ...debate :)
 

gregkont13

Verified MM member
Και προσγειωμενος ειμαι και ασχετες δικαιολογιες δεν λεω.
Εγω εχω ...λαϊφ, δεν ειδα καπου να κουτσομπολευω τι κανει ο καθενας εδω μεσα κρυμμενος πισω από το μονιτορ.
Προτεινω το ιδιο ή ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ, ευπροδεκτος στην κλινική μου να μου τα πεις μπροστα μου ότι θες on camera:)
Τα υπόλοιπα ειναι απλα ανανδρες συμπεριφορες, το καταλαβαινουν ολοι πλεον.
Δικαιωμα του καθενός βεβαια!
Αν όποιο γιατρό έχουμε κρίνει στο φόρουμ έπρεπε να πάμε να του τα πούμε και στο γραφείο, τότε θα πρέπει να φύγω από τη credit suisse γιατί δεν θα προλάβαινα.... Και σεις μπορείται να πάτε στο Lorenzo, στον Τυρκαλά κλπ να τους πείτε στα μούτρα ότι η retro στον Jacksmith δεν υπάρχει και έχετε δίκιο γιατί σύμφωνα με τα metrics αυτοί δεν υπάρχουν...

Το τι καταλαβαίνουν όλοι ας μην το πιάσουμε...
 

vlafo

Well-Known Member
Αν όποιο γιατρό έχουμε κρίνει στο φόρουμ έπρεπε να πάμε να του τα πούμε και στο γραφείο, τότε θα πρέπει να φύγω από τη credit suisse γιατί δεν θα προλάβαινα.... Και σεις μπορείται να πάτε στο Lorenzo, στον Τυρκαλά κλπ να τους πείτε στα μούτρα ότι η retro στον Jacksmith δεν υπάρχει και έχετε δίκιο γιατί σύμφωνα με τα metrics αυτοί δεν υπάρχουν...

Το τι καταλαβαίνουν όλοι ας μην το πιάσουμε...
Πάντως εγώ ευχαρίστως θα πεταγόμουν για μια βόλτα στην credit suisse.;)
 

Kostas97

Well-Known Member
Αν όποιο γιατρό έχουμε κρίνει στο φόρουμ έπρεπε να πάμε να του τα πούμε και στο γραφείο, τότε θα πρέπει να φύγω από τη credit suisse γιατί δεν θα προλάβαινα.... Και σεις μπορείται να πάτε στο Lorenzo, στον Τυρκαλά κλπ να τους πείτε στα μούτρα ότι η retro στον Jacksmith δεν υπάρχει και έχετε δίκιο γιατί σύμφωνα με τα metrics αυτοί δεν υπάρχουν...

Το τι καταλαβαίνουν όλοι ας μην το πιάσουμε...
Μενςι Ζυριχη ρε θηριο;
 
Μπλουζα