Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

nick90

Well-Known Member
Εδω κι ο αναστασακης λορεντζο πηγε :)
Ναι όντως αλλά μαλακια έκανε πιστεύω και ρίσκαρε με το να επιλέξει τον Lorenzo για την επέμβαση του. Εσυ θα πας εκ του ασφαλούς όμως και θα επιλέξεις τον ίδιο τον τασάκη να σε παίξει ένα combo FUE-FUT να γίνεις τούμπανο :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Ναι ξερω, ειμαστε ανανδροι που πιανουμε στο στομα τη κλινικη ή περιστατικό της που ποσταρετε σε δημοσιο φορουμ αφου προηγουμενος δε περασαμε να δωσουμε συνεντευξη απ τη κλινικη πριν μιλησουμε....
Ωχ θεε μου...

Αν δε, εχεις περασει ως πελατης κ την εμπιστεύτηκες κ αφησες τα λεφτα σου κ κατι δε πηγε οπως επρεπε,
Η κλινικη αναλαμβανει
Να σου κανει μπουλινγκ , να σε απειλήσει, να σε μυνησει, να σε ονομαζει τσαλαπετινο κ μπακαλογατο, να σε καθοδηγει πως να αποσιωπισεις το περιστατικό αν εκανες το λαθος κ το ανεβασες στο φορουμ κ πολλα αλλα τετοια ωραια συγκαταλεγονται στο after care της κλινικης... εεεε του ασθενη ηθελα να πω.
 

aeratos28

Just aeratos
Νομίζω πως απλά είσαι συκοφάντης και ανήκεις σε μια μειοψηφία 5-10 ατόμων στο φόρουμ που και εσύ δεν έχεις ζωή,δεν έχεις στον ήλιο μοίρα και σου έχει χαλάσει το αφήγημα ο δόκτωρ...θα έμπαινε να σου απαντήσει τώρα,αλλά λογικά δεν θα έχει τελειώσει το τρίτο χειρουργείο σήμερα ,ακόμα χειρουργείο θα είναι...
Ναι ξερω, ειμαστε ανανδροι που πιανουμε στο στομα τη κλινικη ή περιστατικό της που ποσταρετε σε δημοσιο φορουμ αφου προηγουμενος δε περασαμε να δωσουμε συνεντευξη απ τη κλινικη πριν μιλησουμε....
Ωχ θεε μου...

Αν δε, εχεις περασει ως πελατης κ την εμπιστεύτηκες κ αφησες τα λεφτα σου κ κατι δε πηγε οπως επρεπε,
Η κλινικη αναλαμβανει
Να σου κανει μπουλινγκ , να σε απειλήσει, να σε μυνησει, να σε ονομαζει τσαλαπετινο κ μπακαλογατο, να σε καθοδηγει πως να αποσιωπισεις το περιστατικό αν εκανες το λαθος κ το ανεβασες στο φορουμ κ πολλα αλλα τετοια ωραια συγκαταλεγονται στο after care της κλινικης... εεεε του ασθενη ηθελα να πω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos1234

Well-Known Member
Τσάμπα γράφεται κύριοι....θα σβηστούν τα πάντα σε λίγο. Θέλουμε μόνο να μένουν τα καλά σχόλια και εντός θέματος....λες και μιλάμε για το τι φάγαμε χθές!
Είναι θεωρώ απαράδεκτο να σβήνονται σχόλια από την στιγμή που γίνεται κριτική και στην τελική ξεμπροστιαζονται και τα τσιράκια καθώς και η ποιότητα του χαρακτήρα τους.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τι λες ρε Πάνο, πότε σβήστηκαν σοβαρά σχόλια κριτικής; Τα μόνα που σβήνονται είναι απαράδεκτες εκφράσεις και εκτός θέματος σχόλια που δεν αφορούν κριτική επί του περιστατικού.
 

panos1234

Well-Known Member
Τι λες ρε Πάνο, πότε σβήστηκαν σοβαρά σχόλια κριτικής; Τα μόνα που σβήνονται είναι απαράδεκτες εκφράσεις και εκτός θέματος σχόλια που δεν αφορούν κριτική επί του περιστατικού.

Χθες σβήστηκαν και συγκεκριμένα η επίθεση που έκανε ένα τσιράκι του γιατρού σε μέλος που ήταν παρών και σε μέλος που δεν συμμετείχε καν στη συζήτηση.
Είναι καλό να μένουν τα πάντα ώστε να φαίνεται ποιος είναι τι.
Κρητική του περιστατικού κάνεις , σου απαντάνε με ειρωνεία, διάλογο κάνεις ακόμα και σε υψηλούς τόνους.... διαγραφή... επέτρεψε μου να σου πω πως αυτό δεν είναι σωστό.
Άσε τα πάντα ώστε ο επισκέπτης ή το μέλος να καταλαβαίνει. Μια μικρή κοινωνία είμαστε εδώ civial .
Σίγουρα πάντως όταν σε προκαλεί ο άλλος θα απαντήσεις. Εάν δεν μιλήσεις άσχημα δεν υπάρχει λόγος διαγραφής ποστ.
Τα εκτός θέματος κλπ θεωρώ πως είναι καθαρά κίνηση προστασίας της πλευράς του νηματοδετη.
 

Xristos87

Well-Known Member
Χθες σβήστηκαν και συγκεκριμένα η επίθεση που έκανε ένα τσιράκι του γιατρού σε μέλος που ήταν παρών και σε μέλος που δεν συμμετείχε καν στη συζήτηση.
Είναι καλό να μένουν τα πάντα ώστε να φαίνεται ποιος είναι τι.
Κρητική του περιστατικού κάνεις , σου απαντάνε με ειρωνεία, διάλογο κάνεις ακόμα και σε υψηλούς τόνους.... διαγραφή... επέτρεψε μου να σου πω πως αυτό δεν είναι σωστό.
Άσε τα πάντα ώστε ο επισκέπτης ή το μέλος να καταλαβαίνει. Μια μικρή κοινωνία είμαστε εδώ civial .
Σίγουρα πάντως όταν σε προκαλεί ο άλλος θα απαντήσεις. Εάν δεν μιλήσεις άσχημα δεν υπάρχει λόγος διαγραφής ποστ.
Τα εκτός θέματος κλπ θεωρώ πως είναι καθαρά κίνηση προστασίας της πλευράς του νηματοδετη.
Εντάξει όταν κανείς ότι δεν καταλαβαίνεις δεν έχει νόημα να συνεχιστεί η κουβέντα ... Καμιά φαντασία δε περιγράφω.... Ότι λένε τα γραπτά αναφέρω .... Για την ώρα συνέχισε να κρατάς την ασπίδα ψηλά να προστατεύσεις τον γιατρό την καρδιά μας....
ειδικα εσεις ΜΟΝΟ κριτικη κανετε...μονο επι του θεματος της εκαστοτε μμ κ ΠΟΤΕ με τη ζωη κ την προσωπικοτητα του εκαστοτε ανθρωπου. ειτε αυτος ειναι γιατρος ειτε ασθενης...

Εχετε (καλο) μαθει στην ανωνυμια κ ανομια να ρυπαινετε καθε περιστατικο π ειναι εξω απο την καλαισθησια ( ΧΑ ΧΑ) κ τη γνωση σας (ΧΑ ΧΑ)

Για να μην θυμησω στους παλιους κ μαθω στους νεους τι εστι Giorgos-3...τι διθυραμβους επλεκε για αλλον γιατρο κ πηρε στον λαιμο του τον κοσμακη...
 

gregkont13

Verified MM member
Τι λες ρε Πάνο, πότε σβήστηκαν σοβαρά σχόλια κριτικής; Τα μόνα που σβήνονται είναι απαράδεκτες εκφράσεις και εκτός θέματος σχόλια που δεν αφορούν κριτική επί του περιστατικού.
Δεν ήταν επί του περιστατικού - ισχύει. Όμως πιστεύω πως έπρεπε να μεταφερθούν αλλού. Όχι να σβηστούν. Όπως και σε άλλες διαφωνίες με άκη, δημήτρη, βαστάζους, στριπάρ κλπ που έχουν μείνει έπρεπε και αυτά να μείνουν κάπου. Και για μένα πρέπει να υπάρχουν οι απόψεις των 2-3 ένθερμων υποστηρικτών της κλινικής και να μην σβήνονται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ήταν επί του περιστατικού - ισχύει. Όμως πιστεύω πως έπρεπε να μεταφερθούν αλλού. Όχι να σβηστούν. Όπως και σε άλλες διαφωνίες με άκη, δημήτρη, βαστάζους, στριπάρ κλπ που έχουν μείνει έπρεπε και αυτά να μείνουν κάπου. Και για μένα πρέπει να υπάρχουν οι απόψεις των 2-3 ένθερμων υποστηρικτών της κλινικής και να μην σβήνονται.

Ξέρεις πόσα τέτοια υπάρχουν μέσα στα νήματα. Άπειρα. Νομίζετε ότι είμαι υποχρεωμένος να χάνω τον καιρό μου επειδή δεν μπορείτε (όλοι ένθεν και ένθεν με πρώτο τον γιατρό) να συμμορφωθείτε σε κάποιες βασικές αρχές σχολιασμού. Σκουπίδια παντού και βρίζουμε την πολιτεία που δεν τα μαζεύει αντί να κοιτάξουμε εμείς να μην τα παράγουμε.
 

panos1234

Well-Known Member
ειδικα εσεις ΜΟΝΟ κριτικη κανετε...μονο επι του θεματος της εκαστοτε μμ κ ΠΟΤΕ με τη ζωη κ την προσωπικοτητα του εκαστοτε ανθρωπου. ειτε αυτος ειναι γιατρος ειτε ασθενης...

Εχετε (καλο) μαθει στην ανωνυμια κ ανομια να ρυπαινετε καθε περιστατικο π ειναι εξω απο την καλαισθησια ( ΧΑ ΧΑ) κ τη γνωση σας (ΧΑ ΧΑ)

Για να μην θυμησω στους παλιους κ μαθω στους νεους τι εστι Giorgos-3...τι διθυραμβους επλεκε για αλλον γιατρο κ πηρε στον λαιμο του τον κοσμακη...

Άκουσες την λέξη "τσιράκι" και εμφανίστηκες?
Σου παραθέτω την πλήρη έννοια της λέξης μιας και αρεσκεσαι στο "γοουγλαρισμα" όπως έχεις αναφέρει και δες πόσο καλά ταιριάζεις με την συγκεκριμένη λέξη.
IMG_20220709_120322.jpg

Θα σε συμβούλευα να γίνεις πιο αντικειμενικός μήπως βοηθήσεις πραγματικά την όλη κατάσταση, δεις επιτέλους και εσύ τις βελτιώσεις στα περιστατικά που πρέπει να γίνουν και δούμε επιτέλους όλοι μας κάτι αξιόλογο.
Μέχρι τότε προσπάθησε να φύγει η όποια ρετσινιά έχεις κληρονομίσει από τις προηγούμενες εμετικές και επιθετικές σου τοποθετήσεις.
 

gregkont13

Verified MM member
Ξέρεις πόσα τέτοια υπάρχουν μέσα στα νήματα. Άπειρα. Νομίζετε ότι είμαι υποχρεωμένος να χάνω τον καιρό μου επειδή δεν μπορείτε (όλοι ένθεν και ένθεν με πρώτο τον γιατρό) να συμμορφωθείτε σε κάποιες βασικές αρχές σχολιασμού. Σκουπίδια παντού και βρίζουμε την πολιτεία που δεν τα μαζεύει αντί να κοιτάξουμε εμείς να μην τα παράγουμε.

Από μένα προσωπικά είναι εξαιρετικά σπάνιο να μπω σε διαδικασία διαμάχης με μέλος όντας προσβλητικός. Όταν όμως κάποιος που χει γράψει στο φόρουμ κυριολεκτικά αίσχη γράφει για ρίζες ονομάτων (ότι να νε), λασπολόγους , μάγκες κλπ και βρίσκει και αυτά που λέγε γελοία δεν γίνετε να μην του απαντήσεις. Δεν το έχω κάνει με κανέναν. Άντε να πω αυτο που λες ειναι ανούσιο. Αλλα στο άτομο που τα ειπα (και μονο) και λίγα είπα. Δεν νομιζω ότι έχω συμβάλλει σε κακό σχολιασμό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν μίλησα για σένα. Γενικά μιλάω. Από το 2016 που διαχειρίζομαι το φόρουμ είναι πάγια τακτική μου και στα πλαίσια των δυνατοτήτων του χρόνου μου να σβήνω όλα τα εμπρηστικά σχόλια και όχι να τα μεταφέρω. Τα εκτός θέματος μεταφέρονται τα οποία έχουν κάποια ουσία για τον αναγνώστη.
 
Μπλουζα