Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε cvial και εσύ,κολλάς σε κάτι πράγματα ,έλεος δλδ..είμαστε σε φόρουμ που ψυρίζουμε τη μαϊμού ,έχεις γίνει της πουτ@ν@ς με τον συγκεκριμένο τόσο καιρό ,και μετά από όλα αυτά συνεχίζει να ανεβάζει περιστατικά ελεγχόμενα από αυτόν..η μία φωτό του έχει βρέξει τα μαλλιά γμκαι τα έχει χωρίσει αριστερά δεξιά ,μπρος πίσω για να κάνει την καράφλα να φανεί όσο περισσότερο γίνεται ,μου έχει κοτσαρει και τον προβολέα από πάνω για ακόμα χειρότερη εικόνα της καράφλας και το μετά μου έχει αφήσει μακρύ μαλλί,στεγνό εντελώςε χτένισμα κάλυψη απόκρυψη ,προς τα πίσω και η ΔΕΗ έκοψε το ρεύμα εκείνη την ημέρα και περιμένεις να σχολιάσουμε τι?ειδικά όταν πρόκειται για τον πρόεδρο ελαματ ishrs gti ,hf turbo , compressor ιατρό...πλάκα κάνουμε..?? Εννοείται ότι θα ακούσει αυτό τον σχολιασμό γτ τοεγαλυτερο πρόβλημα είναι αυτά που ανέφερα πιο πάνω..δευτεροτριτα είναι τα περί διαχείρισης κτλ που είπες.

Όπως κάνουν και πάρα πολλοί σε άλλα νήματα και δεν πέφτει καρφίτσα. Είσαι αρκετό καιρό εδώ, είσαι έμπειρος και καταλαβαίνεις ότι το περιστατικό είναι επιτυχημένο (ως προς την φύτρωση) όπως και να το δεις. Ο Aldo θα ήθελε να είναι έτσι να στο πω διαφορετικά. Μόνο τις πλάγιες στην hairline να δεις δεξιά και αριστερά που το μακρύ μαλλί δεν παίζει ρόλο (αλλά παίζει το forelock) καταλαβαίνεις ότι έχει φύτρωση καλή. Μην παίζουμε τις κουμπάρες. Το ότι το μακρύ μαλλί το κάνει να δείχνει εντυπωσιακότερο να το δεχτώ αλλά αυτό αφορά και τον ασθενή όχι τον γιατρό.

Για τα δευτεροτριτα που είπες διαφωνώ γιατί κατά την προσωπική μου γνώμη δεν έπρεπε να κάνει μμ χωρίς φίνα. Αν δεν σκοπεύει να πάρει φίνα και πιθανότατα να μην δεχτεί να κάνει FUT σημαίνει ότι σε 5 χρόνια μπορεί να βρεθεί με την πλάτη στον τοίχο και τότε η φίνα δεν θα τον βοηθήσει. Το forelock και mid θα αδειάσει, το crown θα ανοίξει και θα μπάζει από παντού. Αυτά που συζητάμε τώρα θα είναι πταίσματα. Ξέρεις πόσα περιστατικά έχω δει στα cons (από γνωστές Ελληνικές κλινικές) με ψιλοεπιτυχημένες μμ που χτυπάνε το κεφάλι τους στον τοίχο γιατί τους βάλανε μέσα χωρίς φίνα με πολλά g σε μικρές δότριες (NW5-6) και τώρα είναι με την πλάτη στον τοίχο στα 30? Πάρα πολλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτοί είχαν αρχίσει ,εμένα δεν με πειράζει καθόλου.

Ναι αλλά εσύ το συνεχίζεις κατ' επανάληψη ακάθεκτος. Μπορεί να μην σε πειράζει αλλά πειράζει εμένα και με επιβαρύνεις με επιπρόσθετο έργο διαιτησίας.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
χαιρομαι πολυ π δεν με συμπαθεις...
εγω παρολα αυτα σε χαιρομαι για το πεισμα σου...το να κανεις το μαυρο ασπρο ...ομως δεν θα σε αφησω...

Να παραμεινεις στο σκοταδι!!
Ακόμα περιμένουμε να μας πεις για τις πληροφορίες από Θεσσαλονίκη παρεπιπτόντως που έμαθες ότι είμαι άνθρωπος του Τυρκαλα... Άντε ξεμπροστιασε με.... Ξεφτυλισε με... Και μετά περιμένω να μου πεις και πια άτομα πήρα στο λαιμό μου και μετά θα σου πω εγω πια άτομα με ευχαριστούν δημόσια και μη (χωρίς να υπάρχει λόγος κατά την άποψη μου λέω πάντα) αλλά το είχαν ανάγκη να το εκφράσουν ....
 

giannis1991

Well-Known Member
@CVIAL συγνώμη αλλα εγώ θα συμφωνήσω με τα λεγόμενα των παιδιών για τον Αναστασάκη...Δεν υπάρχει αυτό και οι ακραίες και ειρωνικές αντιδράσεις έχουν προκύψει από τον όλο χαρακτήρα του...Ναι πρέπει να σταματήσουν κάποια στιγμή όλα αυτά και πιστέψτε με όμως όποιος διαβάσει το φόρουμ δεν θα πάει εκεί για μμ....Είναι εκτεθειμένος και μόνο πελατεία μπορεί να του έχει κόψει...
Αυτό που με ενοχλεί στα διάφορα μέλη αλλά και σε σένα ακόμα είναι ότι δεν γίνεται η ίδια κριτική παντού...Όχι σε χαρακτήρα αλλά σε ποιότητα αποτελεσμάτων...Δεν γίνεται επειδή ο Αναστασάκης είναι αυτός που είναι να ψειριζουμε τα νήματα του και να βγάζουμε από τη μύγα ξυγκι και καλά κανουμε βέβαια και τα περιλαμβάνω όλα από παρουσίαση, φωτισμό, σχεδίαση ,after care κτλπκαι στου Τιρκάλα να τραγουδάμε μια ωραία πεταλούδα...
Έχει δημιουργηθεί ένα κλίμα σαν να μην τον αγγίζουμε...Σαν να μην πρέπει...Σαν να υπάρχει ένας φόβος...
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν μιλάω για εσένα, αλλά για κάποιους που έχουν τον τυρκάλα στο απυρόβλητο και παίζουν το ρόλο του αναστασακη με το προσωπειο της ευγενειας. Άλλωστε ο τυρκ δεν είναι και συνηθισμένος στην κριτική ουσίας γι'αυτό πήρε και τον cvial τηλέφωνο.
Στο απυρόβλητο δεν είναι ο Τιρκαλάς.
Μόνο ένας είναι.
 

tasos33

Well-Known Member
Όπως το έγραψες ..μια ωραία πεταλούδα, λόγω συμπάθειας χαίρει Χάλαρης ως ανύπαρκτης κριτικής σε πολλά περιστατικά.
Ο @tol είχα προσφάτως κατονομάσει και καταδείξει πολλά νηματα

@CVIAL
Αυτό που με ενοχλεί στα διάφορα μέλη αλλά και σε σένα ακόμα είναι ότι δεν γίνεται η ίδια κριτική παντού...Όχι σε χαρακτήρα αλλά σε ποιότητα αποτελεσμάτων...Δεν γίνεται επειδή ο Αναστασάκης είναι αυτός που είναι να ψειριζουμε τα νήματα του και να βγάζουμε από τη μύγα ξυγκι και καλά κανουμε βέβαια και τα περιλαμβάνω όλα από παρουσίαση, φωτισμό, σχεδίαση ,after care κτλπκαι στου Τιρκάλα να τραγουδάμε μια ωραία πεταλούδα...
Έχει δημιουργηθεί ένα κλίμα σαν να μην τον αγγίζουμε...Σαν να μην πρέπει...Σαν να υπάρχει ένας φόβος...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL συγνώμη αλλα εγώ θα συμφωνήσω με τα λεγόμενα των παιδιών για τον Αναστασάκη...Δεν υπάρχει αυτό και οι ακραίες και ειρωνικές αντιδράσεις έχουν προκύψει από τον όλο χαρακτήρα του...Ναι πρέπει να σταματήσουν κάποια στιγμή όλα αυτά και πιστέψτε με όμως όποιος διαβάσει το φόρουμ δεν θα πάει εκεί για μμ....Είναι εκτεθειμένος και μόνο πελατεία μπορεί να του έχει κόψει...

Δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον χαρακτήρα του και τα γραφόμενά του. Δεν είμαι baby-sitter. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να υπάρχει αντικειμενική και ψύχραιμη προσέγγιση στα περιστατικά. Αν πχ το συγκεκριμένο περιστατικό το πόσταρε ένας συμπαθής γιατρός πχ Αργυρίου πιθανότατα (για μένα σίγουρα) η κριτική θα ήταν πολύ διαφορετική. Άρα κάτι γίνεται λάθος. Θα συμφωνήσω ότι πολλές φορές το πυροδοτεί ο ίδιος ο γιατρός αλλά πλέον έχει δημιουργηθεί βεντέτα, ότι και να γράψει πλέον η αντίδραση είναι ακαριαία και μονοσήμαντη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kampanakideandean

Active Member
Δεν χρειάζεται να ζητάς συγγνώμη. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον χαρακτήρα του και τα γραφόμενά του. Δεν είμαι baby-sitter. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι να υπάρχει αντικειμενική και ψύχραιμη προσέγγιση στα περιστατικά. Αν πχ το συγκεκριμένο περιστατικό το πόσταρε ένας συμπαθής γιατρός πχ Αργυρίου πιθανότατα (για μένα σίγουρα) η κριτική θα ήταν πολύ διαφορετική. Άρα κάτι γίνεται λάθος. Θα συμφωνήσω ότι πολλές φορές το πυροδοτεί ο ίδιος ο γιατρός αλλά πλέον έχει δημιουργηθεί βεντέτα, ότι και να γράψει πλέον η αντίδραση είναι ακαριαία και μονοσήμαντη.
Ακριβώς, πλέον είναι τέτοια η εμπάθεια (εκατέρωθεν) που όχι μόνο χάνεται η αντικειμενικότητα σε ότι έχει να κάνει με το σχολιασμό αλλά και σημαντικότερο αμφιβάλλω ότι συμβάλλει όλο αυτό στο να βοηθηθούν νέα μέλη.
 

gregkont13

Verified MM member
Σχετικά είναι όλα αυτά και επιφανειακά..αν δεν ειρωνευόταν και δεν έλεγε τόσες χαζομάρες όσες λέει σαν οπλοπολυβόλο ο Ντοκ Άνιστον,κανένα πρόβλημα δεν θα υπήρχε και μαζί του...αλλά επειδή πολλά λέει,αλλά δεν κάνει( ότι έχει σχέση με αποτελέσματα κτλ) και επειδή κατηγορείται για άσχημη συμπεριφορά στους πελάτες του ,θέλουμε να μάθουμε αν ισχύει αυτό ..αλλά εδώ και ένα χρόνο++ παίζουμε τις κουμπάρες..δεν απαντάει..όσο για τιρκαλά ,κάποιο άλλο πολύ δυνατό αποτέλεσμα πέραν του vlafo δεν υπάρχει,και σε πολλά περιστατικά όλοι έχουν πει για μέτριες δουλειές..αλλά ξέρεις γτ δεν ακούει ότι ακούει ο Μπαρτσελόνας? Γτ δεν είναι όλη μέρα εδώ μέσα ο τιρκαλας να ειρωνεύεται και να προσπαθεί να κάνει το άσπρο μαύρο ..ότι δεν ισχύουν αυτά που λέμε για τις μέτριες δουλειές και για λάθη του ..
Πέρα από τους χαρακτηρισμούς για τον Αναστ., θα συμφωνήσω απόλυτα με την ουσία. Πολλοί που σχολιάζουμε τον Αναστ. δεν έχουμε πει ποτέ ότι είναι καλός ο Τυρκαλάς ή κάποιος άλλος στην Ελλάδα. Μπαίνεις βλέπεις τα results του Τυρκαλά, λες μου αρέσουν ή όχι (αντε να πας να τον δεις και από κοντα) και μέχρι εκεί. Αποφασίζεις... Το ίδιο και με Dhi και με AHC πλέον. Με τον Αναστ. όλο αυτό έχει γίνει λόγω του ίδιου και κανένος άλλου. Αυτός είναι όλη μέρα στο φόρουμ (ενώ έχει τρία χειρουργία τη μέρα). Αυτός έχει γίνει εχθρός με το μισό φόρουμ. Αυτόν κατηγόρησαν μέλη για αλλαγές στάσεων και χίλια δυο. Αυτός απειλούσε μέλη με μυνήσεις σαν τον Κούγια των μμ. Αυτός πήγε στα δικαστηρία με πελάτη που του άνοιξε το Fut (μας είπε κιόλας πως ο άλλος καταδικάστηκε αν και δεν έχουμε και καμία απόδειξη για όσα λέει). Αυτός θεωρεί πως όλο το φόρουμ είναι αμόρφωτοι, αγράμματοι κλπ. Δεν τελιώνει η λίστα. Δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει τίποτα παρόμοιο με κανένα άλλο γιατρό. Έχει πέσει κράξιμο για όλους. Πόσες φορές κράξαμε Γεωργίου, ακόμα και λορέτζο (για τακτικές φίνας), Ερντο κλπ. Κανείς μα Κανείς δεν έχει κάνει ούτε τα μισά σε σχέση με την εν λόγω κλινική.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Όπως το έγραψες ..μια ωραία πεταλούδα, λόγω συμπάθειας χαίρει Χάλαρης ως ανύπαρκτης κριτικής σε πολλά περιστατικά.
Ο @tol είχα προσφάτως κατονομάσει και καταδείξει πολλά νηματα

Επειδη αναφερθηκες στο προσωπο μου, φιλε Τασο...

Προσπαθω παντα να ειμαι αντικειμενικος κριτης. Αναζητω, καλοπροαιρετα παντα, την αντικειμενικη αληθεια. Καθε φορα που εντοπιζω "κακως κειμενα" τα επισημαινω.

Και...ναι...στον κ. Τυρκαλα εχω ασκησει κριτικη σε πολλα περιστατικα του.

Εχω επαινεσει την τιμολογικη πολιτικη που ακολουθει, αλλά και εχω επικρινει αρκετες αστοχιες του. Οπως εχω επικρινει και την προσπαθεια υπερβολικου εκθειασμου και προπαγανδας υπερ του.

Απο την αλλη συμφωνω με πολλα μελη οτι ο χαρακτηρας, η συμπεριφορα, οι απαντησεις ενος γιατρου μπορει να πυροδοτησουν μια μεγαλη αντιπαθεια προς το προσωπο του.

Να το πω διαφορετικα...

Αν ο κ. Τυρκαλας απαντουσε στα εμπεριστατωμενα (εννοω με επιχειρηματα) αρνητικα σχολια που εχω κανει σε μεταμοσχευσεις του, με ειρωνεια, με τουπε, με πνευμα χιλιων καρδιναλιων και ελλειψη σεβασμου, τοτε θα προκαλουσε ακομα περισσοτερο την αντιπαθεια μου και η κριτικη μου θα ηταν ακομη πιο δριμεια.

Θεωρω οτι ειναι πολυ λογικο.

Η ευγενεια ενος γιατρου, ο μειλιχιος χαρακτηρας, ο σεβασμος των δυνητικων πελατων του, θεωρω οτι λειτουργει "πυροσβεστικα" προς οφελος του.

Αντιθετα η επιθετικοτητα και η ειρωνεια υποδαυλιζει το μενος εναντιον του.
 

aeratos28

Just aeratos
Ακριβώς αυτό...
Καλά όσο για τα 3 χειρουργεία τη μέρα.. εεε ρε θεεεε μου..τι ακούμε εδώ μέσα..τώρα δεν έχει μπει να απαντήσει από χθες ..παίζει να του έκατσαν 4 χειρουργεία χθες και 5 σήμερα και δεν έχει βγει από το χειρουργείο από Παρασκευή πρωί...θα τα ξαναπούμε την Δευτέρα ανίδεοι ,θα λέει καρφώνοντας το graft τώρα..πραγματικά πολύ θα ήθελα να δω τα 60 περιστατικά του Ιουνίου ..το έχω ξαναζητησ
Πέρα από τους χαρακτηρισμούς για τον Αναστ., θα συμφωνήσω απόλυτα με την ουσία. Πολλοί που σχολιάζουμε τον Αναστ. δεν έχουμε πει ποτέ ότι είναι καλός ο Τυρκαλάς ή κάποιος άλλος στην Ελλάδα. Μπαίνεις βλέπεις τα results του Τυρκαλά, λες μου αρέσουν ή όχι (αντε να πας να τον δεις και από κοντα) και μέχρι εκεί. Αποφασίζεις... Το ίδιο και με Dhi και με AHC πλέον. Με τον Αναστ. όλο αυτό έχει γίνει λόγω του ίδιου και κανένος άλλου. Αυτός είναι όλη μέρα στο φόρουμ (ενώ έχει τρία χειρουργία τη μέρα). Αυτός έχει γίνει εχθρός με το μισό φόρουμ. Αυτόν κατηγόρησαν μέλη για αλλαγές στάσεων και χίλια δυο. Αυτός απειλούσε μέλη με μυνήσεις σαν τον κούγια των μμ. Αυτός πήγε στα δικαστηρία με πελάτη που του άνοιξε το Fut (μας είπε κιόλας πως ο άλλος καταδικάστηκε αν και δεν έχουμε και καμία απόδειξη για όσα λέει). Αυτός θεωρεί πως όλο το φόρουμ είναι αμόρφωτοι, αγράμματοι κλπ. Δεν τελιώνει η λίστα. Δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει τίποτα παρόμοιο με κανένα άλλο γιατρό. Έχει πέσει κράξιμο για όλους. Πόσες φορές κράξαμε Γεωργίου, ακόμα και λορέτζο (για τακτικές φίνας), Ερντο κλπ. Κανείς μα Κανείς δεν έχει κάνει ούτε τα μισά σε σχέση με την εν λόγω κλινική.

ει αλλα δεν άκουσα απάντηση .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Ακριβώς αυτό...
Καλά όσο για τα 3 χειρουργεία τη μέρα.. εεε ρε θεεεε μου..τι ακούμε εδώ μέσα..τώρα δεν έχει μπει να απαντήσει από χθες ..παίζει να του έκατσαν 4 χειρουργεία χθες και 5 σήμερα και δεν έχει βγει από το χειρουργείο από Παρασκευή πρωί...θα τα ξαναπούμε την Δευτέρα ανίδεοι ,θα λέει καρφώνοντας το graft τώρα..πραγματικά πολύ θα ήθελα να δω τα 60 περιστατικά του Ιουνίου ..το έχω ξαναζητησ


ει αλλα δεν άκουσα απάντηση .

Ας έχει και 50. Το θέμα για μένα δεν είναι αυτό. Για μένα το θέμα είναι όλα αυτά που λέει... Έχω διαβάσει πολλά απλά βαριέμαι να απαντάω σε όλα. Θα πει: Δεν ξέρεις τι είναι να δουλεύεις χ ώρες τη μέρα (λές και ξέρει τι κάνω εγώ και εσύ). Έχω τις καλύτερες νοσηλεύτριες στην Έλλαδα γιατί είμαι ο καλύτερος εργόδοτης. Έχω τρια χειρουργεία (με ύφος δεν έχω χρόνο για να απαντάω σε σας). Το πανεπιστήμιο μου ήταν στα 100 καλύτερα. Ρε μεγάλε σόρρυ αλλά στα παλιά μας τα παπούτσια. Τι να το κάνω εγώ αν είσαι και ο Καίσαρας αν ξέρω πως αν έρθω σε σένα και πάει κάτι στραβά μετά παίζει να φτάσουμε στα δικαστήρια ή δεν θα είσαι δίπλα μου. Όλο αυτόχειροκροτέιται και όταν γίνει κάτι (που σε όλους τους γιατρούς γίνετε) μετά φταίνε τα πάντα εκτός από αυτόν. Να μην σχολιάσω άλλα φαιδρά του στυλ, αμα δεν έχετε το τηλ. μου δεν μπορείτε να έχετε θέμα μαζί μου... Λες και μιλάμε σε 15χρόνο. Πήρε μια φράση του Cristian Bale που μιλούσε για σχόλια εναντίον celebrities (σε φάση ποιος απάτησε ποιον) και την γύρισε στις μμ. Δηλαδή εγώ δεν μπορώ να πω κάτι για το Μητσοτάκη ή για τον Epstein, πρέπει να έχω το τηλ τους!! Μιλάμε πέφτει το IQ μου κάθε φορά που τα βλέπω. Αυτά φταίνε για ότι γίνετε...

όσο για το αποτέλεσμα του εδώ. Τα είπαμε, καλό είναι. Αν δεν πάρει φινα ο ασθενής και χωρίς Fut ίσως ζορίσει. Το θέμα είναι τι γίνετε όταν κάτι δεν πάει καλά...
 

Xristos87

Well-Known Member
Υποστηριχτές υπάρχουν αρκετή στο forum δυστυχώς, για τις διαφορες κλινικές δυστυχώς.

Αν ήταν όλοι σαν και εμενα, να αναγνωρίζουν τα λάθη για να γίνουν καλύτερες η κλινικές θα ήταν το καλύτερο για όλους.

Η κλινικές αυτές που βλέπω υποστηριχτές είναι Αναστασάκης και τυρκάλας αν και λίγη αλλα υπάρχουν.

Εγώ δηλαδή που πήρα ένα καλο αποτέλεσμα στην HDC πρέπει να τους αβανταρω?
Δεν τους τα έχω χώσει για τις μέτρησης ας πούμε που δεν έγιναν ποτες?

Η αντικειμενικότητα είναι το καλύτερο για να τα βλέπεις τα πράγματα όπως έχουν και φυσικά να κριτικάρεις, είτε έχεις κάνει μεταμόσχευση τον τυρκάλα είτε στον Αναστασάκη.

Αθλια αποτελέσματα πάντα θα υπάρχουν αλλα σε πιο βαθμό θα είναι, 1 στα 10 η 6 στα 10 αυτό μετράει στην τελική για να κρίνουμε που θα πάμε και τι οικονομικό έχουμε.

Αν δεν γίνετε κριτική δεν θα πάνε μπροστά η κλινικές, ειδικά η ελληνικές.

Χριστό αν θυμάμαι καλά εσέι έχεις πάρει ένα καλο αποτέλεσμα στον Αναστασάκη Αλλα και σε εσένα αν θυμάμαι καλά πίσω από την hairline σου στο κέντρο είσαι άδειος, αν κάνω λάθος διόρθωσε με..
Δηλαδή πρέπει να τον υποστηρίζεις, όταν έχει κάνει πολλές μεταμοσχεύσεις ειδικά σε ανεξάρτητα που είναι άθλιες.
Επίδης εσέι πήρες ένα καλο αποτέλεσμα.
Θυμάμαι στα αθλια αποτελέσματα μπήκες και υποστηρίζεις τον ιατρό για πιο όφελος, όταν όλοι βλέπουμε το αντίθετο?

Εγώ βλέπω ότι υποστηριχτές δεν έχει ο Lorenzo και η HDC, που έχουν πολλά ανεξάρτητα αποτελέσματα.
Θυμασαι πολυ καλα κ μπραβο σου.
Εχω ενα ωραιο χερλαιν κ πιο πισω ειναι αραιο(για τον κοσμο του forum)...οτι αγγιξε ο γιατρος πηγε πολυ καλα, βασικα κ οτι δεν αγγιξε πηγε καλα γιατι αν σκεφτεις οτι με τη συμβολη του ξεκινησα φινα κ εχω πυκνωσει στην περιοχη π λες....
σιγουρα χρειαζομαι κ 2η μμ καμια 1000τθ στην περιοχη π αναφερεσαι...αυτο ομως μελλοντικα, το ποσο μελοντικα θα κριθει απο το ποσο θα αραιωσω...μεχρι τωρα απολαμβανω ενα εξαιρετικο αποτελεσμα..
τελος, γνωριζα εξαρχης οτι χρειαζομαι περισσοτερα απο 2.500τθ ομως οταν με τα 2500 πηρα ενα εξαιρετικο αποτελεσμα αφηνω τον χρονο κ την τριχοπτωση να μου υποδειξει τις μελλοντικες μ αναγκες...

Η φιλοσοφια του γιατρου στο θεμα πλανου μμ με βρισκει απολυτα συμφωνο....

Πολυ καλο αποτελεσμα πηρε κ ο φιλος μου π εκανα παρουσιαση εκ μερους του. Ακομη κ του Mak39 π εχω δει απο κοντα ηταν εξαιρετικο. εχω δει 3 αποτελεσματα κ μου αρεσουν ολα.

Οσον αφορα τα 2 περιστατικα π εχει γινει τοσος ντορος (κ τα αλλα 25 π ειναι εξαιρετικα) δεν παιρνω θεση..ξερεις γιατι; γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ειμαι ειδικος...δεν γνωριζω απο ιατρικη. το να κρινω αν κατι μ αρεσει ή εστω μ κανει για μμ ναι αλλα στα χωραφια αλλων δεν μπαινω...
εχω πει σε πολλα αλλα νηματα αλλων κλινικων οτι εκαναν ωραια αποτελεσματα, ως εκει.
 

Xristos87

Well-Known Member
Ακόμα περιμένουμε να μας πεις για τις πληροφορίες από Θεσσαλονίκη παρεπιπτόντως που έμαθες ότι είμαι άνθρωπος του Τυρκαλα... Άντε ξεμπροστιασε με.... Ξεφτυλισε με... Και μετά περιμένω να μου πεις και πια άτομα πήρα στο λαιμό μου και μετά θα σου πω εγω πια άτομα με ευχαριστούν δημόσια και μη (χωρίς να υπάρχει λόγος κατά την άποψη μου λέω πάντα) αλλά το είχαν ανάγκη να το εκφράσουν ....
ρε συ Τζορτζ ξεχασες τα μνμ π σ ποσταρα κ εξαφανιστηκες για κατι μηνες;;; τα δικα σου μνμ π ελεγες χαριτολογωντας εισαι υπαλληλος του;; οτι μιλουσατε στο τηλ καθε τρεις κ λιγο κ ανεβαζες εδω τις συνομιλιες σας σχετικα με το πηγαν.τα τθ του βλαφο;; ακομη κ τον τιμοκαταλογο μας ελεγες...μην με.κανεις να ανοιξω το λαπτοπ κ αρχισω να ανεβαζω τα ωραια μνμ σου!!!

για τα παιδια π πηρες στον λαιμο σου ισχυει το τελευταιο π ειπα παραπανω...μην ανοιξω το λαπτοπ...κ Δευτερα φευγω για διακοπες
 

Xristos87

Well-Known Member
Στο απυρόβλητο δεν είναι ο Τιρκαλάς.
Μόνο ένας είναι.
καλων τον...π εισαι ρε Βλαφο
π εισαι ρε Βλαφο π ελεγες για τον καλυτερο γιατρο της Ελλαδας τον Τυρκαλα...
για το αστερι των μμ....
αντικειμενικε Βλαφο ...π αφησες τον Λορεντζο κ το Κουτο για να πας στον Μεγα Τυρκαλα...

αχαχαχααχαχαχαχααχαχ
 

Vdupa

Well-Known Member
Εχω ενα ωραιο χερλαιν

Eντωμεταξυ μιλάς ακριβώς όπως ο γιατρός Αναστασάκης . ''ΕΝΑ ωραιο harline'' ενω ολο το φορουμ, ολα τα χρονια, λεει ''H hairline.
Περα απο αυτο μονο κακο κάνεις στον γιατρό (και στην εικόνα σου) με την τυφλή υποστηριξή σου. Μπορεί κάποιες φορές να υπερασπιζόμαστε και άλλοι τον γιατρό όταν έχει δίκιο, αλλα το γλυψιμο έχει και τα όρια του. Και εσυ εχεις ξεφύγει με τα σάλια :p

Για να τα λέμε και όλα.
 

vlafo

Well-Known Member
Δε χρειάζεται Giannis άλλωστε όπως πολύ σωστά είπε και ο Τάσος,όσοι γνωρίζουμε και έχουμε την εμπειρία καταλαβαίνουμε πάρα πολύ καλά.
Τουλάχιστον όσοι καταλαβαίνουν.
Απο κει και πέρα η πεταλουδίτσα που πετάει,θα πρέπει να μπορείτε να δείτε προς τα που πετάει.
Εγώ άλλωστε έχω κατηγορηθεί για οπαδός οπότε δεν έχει κανένα νόημα να προσπαθώ να παίξω τον ελέφαντα.
 

gregkont13

Verified MM member
Οσον αφορα τα 2 περιστατικα π εχει γινει τοσος ντορος (κ τα αλλα 25 π ειναι εξαιρετικα) δεν παιρνω θεση..ξερεις γιατι; γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ειμαι ειδικος...δεν γνωριζω απο ιατρικη. το να κρινω αν κατι μ αρεσει ή εστω μ κανει για μμ ναι αλλα στα χωραφια αλλων δεν μπαινω...
εχω πει σε πολλα αλλα νηματα αλλων κλινικων οτι εκαναν ωραια αποτελεσματα, ως εκει.
Δηλαδή αν δεν ξέρεις από ιατρική μπορείς να κρίνεις κάτι ως εξαιρετικό, αλλά δεν μπορείς να κρίνεις κάτι ως πολύ κακό...

Ο Γελωτοποιός του forum :)
 
Μπλουζα