Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Giorgos-3

Well-Known Member
ειδικα εσεις ΜΟΝΟ κριτικη κανετε...μονο επι του θεματος της εκαστοτε μμ κ ΠΟΤΕ με τη ζωη κ την προσωπικοτητα του εκαστοτε ανθρωπου. ειτε αυτος ειναι γιατρος ειτε ασθενης...

Εχετε (καλο) μαθει στην ανωνυμια κ ανομια να ρυπαινετε καθε περιστατικο π ειναι εξω απο την καλαισθησια ( ΧΑ ΧΑ) κ τη γνωση σας (ΧΑ ΧΑ)

Για να μην θυμησω στους παλιους κ μαθω στους νεους τι εστι Giorgos-3...τι διθυραμβους επλεκε για αλλον γιατρο κ πηρε στον λαιμο του τον κοσμακη...
Εσενα αγόρι μου μήνες τώρα όπως έχεις κτλ δεν σου απαντάω όσες φορές και αν έχεις απευθυνθείς σε μένα .... Είσαι μακράν ότι πιο αηδιαστικό και τοξικό κυκλοφορεί μέσα στο φόρουμ με περιορισμένη "ορατότητα" να το πω διακριτικά και δεν αξίζεις καν της προσοχής μας.... Τώρα γιατί υπάρχεις μέσα εδώ όπως αναρωτιούνται και πολλοι ...; Ε δεν είναι δική σου ευθύνη αυτό ... Την δουλειά σου κάνεις και εσύ αφού μπορείς ....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Δεν μίλησα για σένα. Γενικά μιλάω. Από το 2016 που διαχειρίζομαι το φόρουμ είναι πάγια τακτική μου και στα πλαίσια των δυνατοτήτων του χρόνου μου να σβήνω όλα τα εμπρηστικά σχόλια και όχι να τα μεταφέρω. Τα εκτός θέματος μεταφέρονται τα οποία έχουν κάποια ουσία για τον αναγνώστη.
Καταλαβαινω πως ο ρόλος σου σε όλο αυτό που γίνετε με τη κλινική και τους «υποστηρικτές»/«αντιπάλους» της είναι ψυχοφθόρος και κουραστικός. Για να δώσουμε λύση στην ΑΑ είμαστε εδώ κανονικά. Απλώς, πολλές φορές αυτά που λέγονται απο 1-2 προφίλ (ανάθεμα ποιος γράφει σε αυτά τα προφίλ) , πέραν του γιατρού, είναι εξοργιστικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristos87

Well-Known Member
Άκουσες την λέξη "τσιράκι" και εμφανίστηκες?
Σου παραθέτω την πλήρη έννοια της λέξης μιας και αρεσκεσαι στο "γοουγλαρισμα" όπως έχεις αναφέρει και δες πόσο καλά ταιριάζεις με την συγκεκριμένη λέξη.
Προβολή συνημμένου 51287
Θα σε συμβούλευα να γίνεις πιο αντικειμενικός μήπως βοηθήσεις πραγματικά την όλη κατάσταση, δεις επιτέλους και εσύ τις βελτιώσεις στα περιστατικά που πρέπει να γίνουν και δούμε επιτέλους όλοι μας κάτι αξιόλογο.
Μέχρι τότε προσπάθησε να φύγει η όποια ρετσινιά έχεις κληρονομίσει από τις προηγούμενες εμετικές και επιθετικές σου τοποθετήσεις.
ακυρη η αναφορα σ με το γοογλαρισμα...γνωριζω τη σημασιολογια της λεξης εσυ δεν γνωριζεις αρκετες λεξεις κ πρεπει να ανατρεξεις στην πηγη (google)...

Επισης, σχολιασμο περιστατικων δεν κανω εκτος απο, ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα, ενα καλο αποτελεσμα κτλ...
Δεν ειμαι ειδικος οπως εσεις για να κρινω...

Την ανανδρη επιθεση σας μαχομαι...
 

panos1234

Well-Known Member
ακυρη η αναφορα σ με το γοογλαρισμα...γνωριζω τη σημασιολογια της λεξης εσυ δεν γνωριζεις αρκετες λεξεις κ πρεπει να ανατρεξεις στην πηγη (google)...

Επισης, σχολιασμο περιστατικων δεν κανω εκτος απο, ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα, ενα καλο αποτελεσμα κτλ...
Δεν ειμαι ειδικος οπως εσεις για να κρινω...

Την ανανδρη επιθεση σας μαχομαι...

Επίθεση? Από ποιον ....σε ποιον?
Ναι βγες και θύμα από πάνω...πάψε γιατί μας συγκίνησε η στάση σου τώρα.
Σε ένα φόρουμ θα γίνεται σχολιασμός περιστατικών και στα καλά και στα μέτρια και στα χάλια....είτε σου αρέσει είτε όχι.
Και επειδή δεν σου αρέσει ΤΣΙΡΑΚΙ (με όλη τη σημασία της λέξης) να βγαίνεις να γράφεις να εκτιθεσαι ακόμα πιο πολύ.
Α Και που είσαι.... μη μαχεσαι πολύ και σκίσεις κάνα καλσόν.
 

Xristos87

Well-Known Member
Εσενα αγόρι μου μήνες τώρα όπως έχεις κτλ δεν σου απαντάω όσες φορές και αν έχεις απευθυνθείς σε μένα .... Είσαι μακράν ότι πιο αηδιαστικό και τοξικό κυκλοφορεί μέσα στο φόρουμ με περιορισμένη "ορατότητα" να το πω διακριτικά και δεν αξίζεις καν της προσοχής μας.... Τώρα γιατί υπάρχεις μέσα εδώ όπως αναρωτιούνται και πολλοι ...; Ε δεν είναι δική σου ευθύνη αυτό ... Την δουλειά σου κάνεις και εσύ αφού μπορείς ....
χαιρομαι πολυ π δεν με συμπαθεις...
εγω παρολα αυτα σε χαιρομαι για το πεισμα σου...το να κανεις το μαυρο ασπρο ...ομως δεν θα σε αφησω...

Να παραμεινεις στο σκοταδι!!
 

aeratos28

Just aeratos
Τι μάχεσαι ρε αυστραλοπιθηκα που δεν ξέρεις που σου παν τα 4...ότι λέμε εδώ μέσα κινεζικό σου φαίνεται..που μιλάς για άσπρο μαύρο ότι κάνουν άλλοι...που αν είχες λίγο τσίπα πάνω σου και δεν ήταν μπετόν αρμέ το μυαλό σου δεν θα έγραφες ότι μαλακίες έχεις γράψει εδώ μέσα..κεφάλια κατεστραμμένα είδαμε πολύ καλά από που έχουν προέλθει..και μάλιστα έγραψες και σε αυτά τα νήματα πως η κλινική αυτή κάνει την καλύτερη διαχείριση στη δοτρια στην Ελλάδα..στου κρεμασμένου του σπίτι έκανες παρουσίαση νέα σχοινιά ..αυτός είσαι ..πολύ μας τα ζαλισες τυπακι και εσύ και ο φιλαράκος σου..βγείτε απαντήστε στις κατηγορίες εδώ και ένα χρόνο που κρυβεστε σαν τα ποντίκια για αυτά τα θέματα και μετα διοργανώνουμε live με μέλη του φόρουμ και τον γιατρό ..αλλά και εσενα μαζί,γτ πολλά μας τα έχεις πει και εσύ,με την ανωνυμία σου,όπως κατηγορείς εμάς..
ακυρη η αναφορα σ με το γοογλαρισμα...γνωριζω τη σημασιολογια της λεξης εσυ δεν γνωριζεις αρκετες λεξεις κ πρεπει να ανατρεξεις στην πηγη (google)...

Επισης, σχολιασμο περιστατικων δεν κανω εκτος απο, ενα πολυ ωραιο αποτελεσμα, ενα καλο αποτελεσμα κτλ...
Δεν ειμαι ειδικος οπως εσεις για να κρινω...

Την ανανδρη επιθεση σας μαχομαι...

χαιρομαι πολυ π δεν με συμπαθεις...
εγω παρολα αυτα σε χαιρομαι για το πεισμα σου...το να κανεις το μαυρο ασπρο ...ομως δεν θα σε αφησω...

Να παραμεινεις στο σκοταδι!!
 

Vdupa

Well-Known Member
Ξέρεις πόσα τέτοια υπάρχουν μέσα στα νήματα. Άπειρα. Νομίζετε ότι είμαι υποχρεωμένος να χάνω τον καιρό μου επειδή δεν μπορείτε (όλοι ένθεν και ένθεν με πρώτο τον γιατρό) να συμμορφωθείτε σε κάποιες βασικές αρχές σχολιασμού. Σκουπίδια παντού και βρίζουμε την πολιτεία που δεν τα μαζεύει αντί να κοιτάξουμε εμείς να μην τα παράγουμε.
Θα συμφωνησω με αυτο που δυστυχώς γενικά το εχουμε ως νοοτροποια στην Ελλαδα. Δεν μπορει καποιος να εχει απαιτησεις απο την διαχειρηση οταν απο την πλευρα του κανει τα παντα για να προκαλέσει αναστάτωση.
Αναφέρομαι τοσο στον γιατρο που όλο και κάτι θα πετάξει στο άσχετο στα σχόλια του (που αφορά τα μέλη του φόρουμ), οσο και στα συγκεκριμένα μέλη που κάθε λιγο και λιγακι ψαχνονται για μανούρα. Μιλάω πάντα για συμπεριφορές που ξεφέυγουν απο την καλοπροαίρετη κριτική.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Υποστηριχτές υπάρχουν αρκετή στο forum δυστυχώς, για τις διαφορες κλινικές δυστυχώς.

Αν ήταν όλοι σαν και εμενα, να αναγνωρίζουν τα λάθη για να γίνουν καλύτερες η κλινικές θα ήταν το καλύτερο για όλους.

Η κλινικές αυτές που βλέπω υποστηριχτές είναι Αναστασάκης και τυρκάλας αν και λίγη αλλα υπάρχουν.

Εγώ δηλαδή που πήρα ένα καλο αποτέλεσμα στην HDC πρέπει να τους αβανταρω?
Δεν τους τα έχω χώσει για τις μέτρησης ας πούμε που δεν έγιναν ποτες?

Η αντικειμενικότητα είναι το καλύτερο για να τα βλέπεις τα πράγματα όπως έχουν και φυσικά να κριτικάρεις, είτε έχεις κάνει μεταμόσχευση τον τυρκάλα είτε στον Αναστασάκη.

Αθλια αποτελέσματα πάντα θα υπάρχουν αλλα σε πιο βαθμό θα είναι, 1 στα 10 η 6 στα 10 αυτό μετράει στην τελική για να κρίνουμε που θα πάμε και τι οικονομικό έχουμε.

Αν δεν γίνετε κριτική δεν θα πάνε μπροστά η κλινικές, ειδικά η ελληνικές.

Χριστό αν θυμάμαι καλά εσέι έχεις πάρει ένα καλο αποτέλεσμα στον Αναστασάκη Αλλα και σε εσένα αν θυμάμαι καλά πίσω από την hairline σου στο κέντρο είσαι άδειος, αν κάνω λάθος διόρθωσε με..
Δηλαδή πρέπει να τον υποστηρίζεις, όταν έχει κάνει πολλές μεταμοσχεύσεις ειδικά σε ανεξάρτητα που είναι άθλιες.
Επίδης εσέι πήρες ένα καλο αποτέλεσμα.
Θυμάμαι στα αθλια αποτελέσματα μπήκες και υποστηρίζεις τον ιατρό για πιο όφελος, όταν όλοι βλέπουμε το αντίθετο?

Εγώ βλέπω ότι υποστηριχτές δεν έχει ο Lorenzo και η HDC, που έχουν πολλά ανεξάρτητα αποτελέσματα.
 

tasos33

Well-Known Member
Η πρώτη αλήθεια είναι πως έχουν δημιουργηθεί δύο αντίπαλες ομάδες μεταξύ Τυρκαλιακου και Αναστασιάκου,

Η δεύτερη αλήθεια είναι πως ο γιατρός ο γνωστός θα έπρεπε να έχει μια διαφορετική επικοινωνιακή στάση στα γραφόμενα του προσπερνώντας κάποια αρνητικά στοιχεία του χαρακτήρα του, άλλωστε πολλά χρόνια πριν , πριν την cvial εποχή, πριν κάν ιδρυθούν αυτές οι δυο ομάδες και πριν εμφανιστούν εδώ οι περισσότεροι φίλαθλοι κ οπαδοι των δύο ομάδων , το είχα γράψει κάμποσες φορές.

Η τρίτη αλήθεια κατ εμέ, είναι πως οι οπαδοί και φίλαθλοι του εξαιρετικά συμπαθή Τυρκαλιακου, όπου ο κοουτσ είναι αφανής, δεν δείχνουν τον ίδιο ζήλο στις
ουκ ολίγες κακες εμφανίσεις της ομάδας και σχεδόν πάντα αποφεύγουν να στήσουν στον τοίχο τον προπονητή και αν το κάνουν είναι εξαιρετικά βελούδινο. Θα μπορούσα να αναφέρθω σε συγκεκριμένους αγωνες , τόσο από προσωπική εμπειρία αλλά και γενικότερα, οι οποίοι θα έπρεπε να είχαν ξεσηκώσει θύελλα αντιδράσεων για το κακό κοουτσαρισμα ,αλλά πέρασαν αναίμακτα.

Είναι προφανές πως υπάρχει διαφορετική αντιμέτωπη ,στην μια περιπτωση γινεται αυστηρή κριτική και δικαίως γίνεται , στην άλλη περίπτωση όμως υπάρχει μια Ομερτά , με την καλή την έννοια πάντα,τόσο καλή όμως που ποτέ δε θα μπορούσα να φανταστώ πως η ομάδα θα κατέληγε σαν την ομάδα του Βεκριακου .
 

Disco

Well-Known Member
Αν δε, εχεις περασει ως πελατης κ την εμπιστεύτηκες κ αφησες τα λεφτα σου κ κατι δε πηγε οπως επρεπε,
Η κλινικη αναλαμβανει
Να σου κανει μπουλινγκ , να σε απειλήσει, να σε μυνησει, να σε ονομαζει τσαλαπετινο κ μπακαλογατο, να σε καθοδηγει πως να αποσιωπισεις το περιστατικό αν εκανες το λαθος κ το ανεβασες στο φορουμ κ πολλα αλλα τετοια ωραια συγκαταλεγονται στο after care της κλινικης... εεεε του ασθενη ηθελα να πω.
Συμφωνώ απόλυτα @Panos1982 . Αυτό ακριβώς που περιγράφεις είναι το after care service της κλινικής Αναστ*σάκης προς τους πελάτες της, όταν τα πράγματα δεν πάνε καλά και καλά κάνεις και το αναφέρεις γιατί οφείλουν όλοι οι υποψήφιοι να το γνωρίζουν ώστε να είναι ενημερωμένοι εκ των προτέρων, αν τελικά αποφασίσουν να επιλέξουν την συγκεκριμένη κλινική.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Σχετικά είναι όλα αυτά και επιφανειακά..αν δεν ειρωνευόταν και δεν έλεγε τόσες χαζομάρες όσες λέει σαν οπλοπολυβόλο ο Ντοκ Άνιστον,κανένα πρόβλημα δεν θα υπήρχε και μαζί του...αλλά επειδή πολλά λέει,αλλά δεν κάνει( ότι έχει σχέση με αποτελέσματα κτλ) και επειδή κατηγορείται για άσχημη συμπεριφορά στους πελάτες του ,θέλουμε να μάθουμε αν ισχύει αυτό ..αλλά εδώ και ένα χρόνο++ παίζουμε τις κουμπάρες..δεν απαντάει..όσο για τιρκαλά ,κάποιο άλλο πολύ δυνατό αποτέλεσμα πέραν του vlafo δεν υπάρχει,και σε πολλά περιστατικά όλοι έχουν πει για μέτριες δουλειές..αλλά ξέρεις γτ δεν ακούει ότι ακούει ο Μπαρτσελόνας? Γτ δεν είναι όλη μέρα εδώ μέσα ο τιρκαλας να ειρωνεύεται και να προσπαθεί να κάνει το άσπρο μαύρο ..ότι δεν ισχύουν αυτά που λέμε για τις μέτριες δουλειές και για λάθη του ..
Η πρώτη αλήθεια είναι πως έχουν δημιουργηθεί δύο αντίπαλες ομάδες μεταξύ Τυρκαλιακου και Αναστασιάκου,

Η δεύτερη αλήθεια είναι πως ο γιατρός ο γνωστός θα έπρεπε να έχει μια διαφορετική επικοινωνιακή στάση στα γραφόμενα του προσπερνώντας κάποια αρνητικά στοιχεία του χαρακτήρα του, άλλωστε πολλά χρόνια πριν , πριν την cvial εποχή, πριν κάν ιδρυθούν αυτές οι δυο ομάδες και πριν εμφανιστούν εδώ οι περισσότεροι φίλαθλοι κ οπαδοι των δύο ομάδων , το είχα γράψει κάμποσες φορές.

Η τρίτη αλήθεια κατ εμέ, είναι πως οι οπαδοί και φίλαθλοι του εξαιρετικά συμπαθή Τυρκαλιακου, όπου ο κοουτσ είναι αφανής, δεν δείχνουν τον ίδιο ζήλο στις
ουκ ολίγες κακες εμφανίσεις της ομάδας και σχεδόν πάντα αποφεύγουν να στήσουν στον τοίχο τον προπονητή και αν το κάνουν είναι εξαιρετικά βελούδινο. Θα μπορούσα να αναφέρθω σε συγκεκριμένους αγωνες , τόσο από προσωπική εμπειρία αλλά και γενικότερα, οι οποίοι θα έπρεπε να είχαν ξεσηκώσει θύελλα αντιδράσεων για το κακό κοουτσαρισμα ,αλλά πέρασαν αναίμακτα.

Είναι προφανές πως υπάρχει διαφορετική αντιμέτωπη ,στην μια περιπτωση γινεται αυστηρή κριτική και δικαίως γίνεται , στην άλλη περίπτωση όμως υπάρχει μια Ομερτά , με την καλή την έννοια πάντα,τόσο καλή όμως που ποτέ δε θα μπορούσα να φανταστώ πως η ομάδα θα κατέληγε σαν την ομάδα του Βεκριακου .
 

tasos33

Well-Known Member
Εμένα πάντως ο αφανής κοουτς όταν μου έδειχνε στο πι σι του κάτι αποτέλεσματα που αν τα βλέπαμε εδώ μέσα θα τον κραζάμε, μου έλεγε κοίτα τι σούπερ που τον κάναμε.
Τι να του έλεγα , ότι με 400 άρα δοτρια και 85αρα τρίχα που μου μετρήσατε θα γίνω καλύτερος?
Άστο αερατε , οποίος δεν έχει εμπάθειες όπως εγώ πχ , βλέπει και ξέρει περισσότερα.

Σχετικά είναι όλα αυτά και επιφανειακά..αν δεν ειρωνευόταν και δεν έλεγε τόσες χαζομάρες όσες λέει σαν οπλοπολυβόλο ο Ντοκ Άνιστον,κανένα πρόβλημα δεν θα υπήρχε και μαζί του...αλλά επειδή πολλά λέει,αλλά δεν κάνει( ότι έχει σχέση με αποτελέσματα κτλ) και επειδή κατηγορείται για άσχημη συμπεριφορά στους πελάτες του ,θέλουμε να μάθουμε αν ισχύει αυτό ..αλλά εδώ και ένα χρόνο++ παίζουμε τις κουμπάρες..δεν απαντάει..όσο για τιρκαλά ,κάποιο άλλο πολύ δυνατό αποτέλεσμα πέραν του vlafo δεν υπάρχει,και σε πολλά περιστατικά όλοι έχουν πει για μέτριες δουλειές..αλλά ξέρεις γτ δεν ακούει ότι ακούει ο Μπαρτσελόνας? Γτ δεν είναι όλη μέρα εδώ μέσα ο τιρκαλας να ειρωνεύεται και να προσπαθεί να κάνει το άσπρο μαύρο ..ότι δεν ισχύουν αυτά που λέμε για τις μέτριες δουλειές και για λάθη του ..
 

aeratos28

Just aeratos
Αλλά σου λέω εγώ αλλά λες .σου απάντησα για το τι παίζει εδώ μέσα και μου λες για pc εσύ..τι να αφησω και για ποιο πράγμα ακριβώς μιλάς για εμπάθειες κτλ
Εμένα πάντως ο αφανής κοουτς όταν μου έδειχνε στο πι σι του κάτι αποτέλεσματα που αν τα βλέπαμε εδώ μέσα θα τον κραζάμε, μου έλεγε κοίτα τι σούπερ που τον κάναμε.
Τι να του έλεγα , ότι με 400 άρα δοτρια και 85αρα τρίχα που μου μετρήσατε θα γίνω καλύτερος?
Άστο αερατε , οποίος δεν έχει εμπάθειες όπως εγώ πχ , βλέπει και ξέρει περισσότερα.
 

tasos33

Well-Known Member
Στο πρώτο μου post ,σε δύο γραμμές απλά και λιτά έχω σχολιάσει την στάση του, το έχω κάνει πριν τους περισσότερους πολλά χρόνια πριν.
Θέτω σαν προβληματισμό την διαμάχη των κλινικών και την κριτική που γίνεται η δεν γινεται και μου απαντάς πάλι για τον γιατρό, τα ξέρουμε αυτά αερατε.
Το άσπρο μαύρο από την άλλη πλευρά το έχουν αναλάβει άλλοι και δεν λέω ότι γίνεται και εσκεμμενα . Πάνω σε αυτό τοποθετούμε και λέω ότι δεν βλέπω το ίδιο πάθος στην κριτική του τυρκάλα, γιατί?για τον λόγο ότι είναι συμπαθής?
Και σου αναφέρω ένα παράδειγμα με το pc από την επίσκεψη μου στην κλινική σχετικά με τις μετρήσεις που έγιναν, που ηταν κου κου ρου κου..
Αν τις έκανε αυτές ο γιατρός ο γνωστός θα εκραζες ναι η όχι? Ναι θα εκραζες και δικαίως . Όσες φορές έχω γράψει για την 400 άρα δοτρια που μου μέτρησε κανείς εκράξε την κλινική της βορειου Ελλάδας. Ένα απλό παράδειγμα αναφέρω για το άσπρο μαύρο.

Άρα το συμπέρασμα που προκύπτει είναι ότι όποιος γιατρός είναι συμπαθής στο κοινό να μην κάνουμε κριτική ? η μία απλή αναφορά αρκεί και πάμε παρακάτω?



Αλλά σου λέω εγώ αλλά λες .σου απάντησα για το τι παίζει εδώ μέσα και μου λες για pc εσύ..τι να αφησω και για ποιο πράγμα ακριβώς μιλάς για εμπάθειες κτλ
 

aeratos28

Just aeratos
Γτ δεν έχω κράξει τιρκαλά?και από αυτά που σου είπα πιο πάνω εσύ κατάλαβες ότι δεν τον κράζουν το ίδιοε τον Αναστασάκη είναι επειδή είναι συμπαθής?και ο Αναστασάκης αν δεν έλεγε όλες αυτές τις παπαριές που λέει ,δεν θα άκουγε αυτό το κράξιμο..αυτό σου εξηγώ.γτ αν μπει ο τιρκαλας τώρα να πάει να δικαιολογήσει ας πούμε τον παν,με τον ίδιο τρόπο όπως το κάνει ο τασακης ,και να αρχίσει να λέει ότι δεν ξέρουμε επειδή δεν είμαστε γιατροί και ότι δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα και ότι είμαστε ημιμαθής κτλ κτλ κτλ,τα ίδια με τον τασακη θα ακούει..αλλά επειδή ΔΕΝ το κάνει,απλά λες ότι έχει κάνει πατάτα ..γτ δεν προσπαθεί να πει το αντίθετο..κατάλαβες?αυτή είναι η διαφορά και όχι κάποια συμπάθεια όπως λες..ξεχώρισε τα
Πάνω σε αυτό τοποθετούμε και λέω ότι δεν βλέπω το ίδιο πάθος στην κριτική του τυρκάλα, γιατί?για τον λόγο ότι είναι συμπαθής?
Και σου αναφέρω ένα παράδειγμα με το pc από την επίσκεψη μου στην κλινική σχετικά με τις μετρήσεις που έγιναν, που ηταν κου κου ρου κου..
Αν τις έκανε αυτές ο γιατρός ο γνωστός θα εκραζες ναι η όχι? Ναι θα εκραζες και δικαίως . Όσες φορές έχω γράψει για την 400 άρα δοτρια που μου μέτρησε κανείς εκράξε την κλινική της βορειου Ελλάδας. Ένα απλό παράδειγμα αναφέρω για το άσπρο μαύρο.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε cvial και εσύ,κολλάς σε κάτι πράγματα ,έλεος δλδ..είμαστε σε φόρουμ που ψυρίζουμε τη μαϊμού ,έχεις γίνει της πουτ@ν@ς με τον συγκεκριμένο τόσο καιρό ,και μετά από όλα αυτά συνεχίζει να ανεβάζει περιστατικά ελεγχόμενα από αυτόν..η μία φωτό του έχει βρέξει τα μαλλιά γμκαι τα έχει χωρίσει αριστερά δεξιά ,μπρος πίσω για να κάνει την καράφλα να φανεί όσο περισσότερο γίνεται ,μου έχει κοτσαρει και τον προβολέα από πάνω για ακόμα χειρότερη εικόνα της καράφλας και το μετά μου έχει αφήσει μακρύ μαλλί,στεγνό εντελώςε χτένισμα κάλυψη απόκρυψη ,προς τα πίσω και η ΔΕΗ έκοψε το ρεύμα εκείνη την ημέρα και περιμένεις να σχολιάσουμε τι?ειδικά όταν πρόκειται για τον πρόεδρο ελαματ ishrs gti ,hf turbo , compressor ιατρό...πλάκα κάνουμε..?? Εννοείται ότι θα ακούσει αυτό τον σχολιασμό γτ τοεγαλυτερο πρόβλημα είναι αυτά που ανέφερα πιο πάνω..δευτεροτριτα είναι τα περί διαχείρισης κτλ που είπες.
Αεράτε σε παρακαλώ σταμάτα και εσύ με τα gti, hf turbo. Πες ότι θες αλλά μην διακωμωδείς καταστάσεις γιατί μετά θα αρχίσουν και οι απέναντι με τα φρούτα και θα γίνει μύλος. Στο έχω πει τόσες φορές και δεν βοηθάς.
 

tasos33

Well-Known Member
Αερατε από την φορά που έχει τα διαβάζεις αέρατα μου φαίνεται..χαχαχα

Δεν μιλάω για εσένα, αλλά για κάποιους που έχουν τον τυρκάλα στο απυρόβλητο και παίζουν το ρόλο του αναστασακη με το προσωπειο της ευγενειας. Άλλωστε ο τυρκ δεν είναι και συνηθισμένος στην κριτική ουσίας γι'αυτό πήρε και τον cvial τηλέφωνο.



Γτ δεν έχω κράξει τιρκαλά?και από αυτά που σου είπα πιο πάνω εσύ κατάλαβες ότι δεν τον κράζουν το ίδιοε τον Αναστασάκη είναι επειδή είναι συμπαθής?και ο Αναστασάκης αν δεν έλεγε όλες αυτές τις παπαριές που λέει ,δεν θα άκουγε αυτό το κράξιμο..αυτό σου εξηγώ.γτ αν μπει ο τιρκαλας τώρα να πάει να δικαιολογήσει ας πούμε τον παν,με τον ίδιο τρόπο όπως το κάνει ο τασακης ,και να αρχίσει να λέει ότι δεν ξέρουμε επειδή δεν είμαστε γιατροί και ότι δεν έχουμε στον ήλιο μοίρα και ότι είμαστε ημιμαθής κτλ κτλ κτλ,τα ίδια με τον τασακη θα ακούει..αλλά επειδή ΔΕΝ το κάνει,απλά λες ότι έχει κάνει πατάτα ..γτ δεν προσπαθεί να πει το αντίθετο..κατάλαβες?αυτή είναι η διαφορά και όχι κάποια συμπάθεια όπως λες..ξεχώρισε τα
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτοί είχαν αρχίσει ,εμένα δεν με πειράζει καθόλου.το διασκεδάζω κιόλας.μέχρι εκεί είναι δεν μπορούν να πουν και κάτι άλλο.άσε που άμα με νευριάσει και πολύ,για να σταματήσει να μιλάει ,μια κουβέντα θα πω και θα τρομάξουν.forelock.. αλλά θα σταματήσω,οκ..δεν θα πω πάλι τέτοια τώρα..ας κρίνουμε αυτά που σου είπα περί βρεξιματος πριν και ανακάτεμα μαλλιών με προβολέα,και το μετά με στεγνό μακρύ μαλλάκι χτενισμένα προσεκτικά προς τα πίσω με βοηθό την 3ωρη απεργία της δεδηε την ώρα της φωτογράφισης.
Αεράτε σε παρακαλώ σταμάτα και εσύ με τα gti, hf turbo. Πες ότι θες αλλά μην διακωμωδείς καταστάσεις γιατί μετά θα αρχίσουν και οι απέναντι με τα φρούτα και θα γίνει μύλος. Στο έχω πει τόσες φορές και δεν βοηθάς.
 

aeratos28

Just aeratos
Τάσο κατάλαβα τι λες..εγώ πάντως σου εξηγώ για ποιο λόγο δεν έχει την ίδια αντιμετώπιση στο σχολιασμό ο ένας και ο άλλος..
 
Μπλουζα