Aris rokos, injertocapilar (lorenzo), fue, 4001g, 22/23 -5 -2019

Panos1982

Well-Known Member
Πάσο. By the book έχεις δίκιο. Απλά αναρωτιόμουν αν είχες οίστρο και έκανες την υπέρβαση και το χρησιμοποίησες ποιητική αδεία α λα Καβάφης: "Επέστρεφε συχνά και παίρνε με, αγαπημένη αίσθησις επέστρεφε και παίρνε με" αντί του σωστού γραμματικά (αλά ηχητικά παράξενου) επίστρεφε.

Χαχαχα ,
Με πιανει οιστρος κατι φορες καλα με εχεις κοψει, αλλα δε τον δημοσιοποιω για να μην ξεφτιλιστω.
Ειμαι του μοτο "οταν κανεις κάτι καντο καλα, αλλιώς μη το κανεις καθολου".

Για ποιητικες διαθεσεις εχουμε αλλους πιο αυθεντιες εδω μεσα , βλεπε gregkont13 που γραφει μυθιστορηματα κ ισως κ ο tol.
Κι εσυ σαν μπαλαντερ γιατι βλεπω οτι εχεις επαφη κ με αυτο το αντικειμενο :)

Εγω εχω ...λαϊφ, δεν ειδα καπου να κουτσομπολευω τι κανει ο καθενας εδω μεσα κρυμμενος πισω από το μονιτορ.
Προτεινω το ιδιο ή ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ, ευπροδεκτος στην κλινική μου να μου τα πεις μπροστα μου ότι θες on camera:)
Τα υπόλοιπα ειναι απλα ανανδρες συμπεριφορες, το καταλαβαινουν ολοι πλεον.

Καταρχην καταλαβαινεις γιατρε οτι δε θελω να σου πω τιποτα ουτε on ουτε off camera κι οτι ενω συνομιλουσα με το μελος MaleCyprus κ tasos33 κι εκανα διαλογο μαζι τους, εσυ πετάχτηκες απ το πουθενα χωρις κανεις να σου απευθύνει τον λογο ετσι ?
Μπηκες σφήνα ακαλεστος αναμεσα στη συζητηση 3 μελων σε ξενο νημα για να μας εγκαλεσεις κ να μας σερνεις μεχρι το γραφείο σου κυριακάτικα κ θεωρείς οτι εχεις κ life...


Προτείνω ψυχραιμια , για να μην χαλασει κ το ξενο νημα που ειναι κ αρκετα αξιόλογο ,
Κ κρατα τις δυναμεις για τα δικα σου νηματα.
Θα σου χρειαστούν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gregkont13

Verified MM member
Για ποιητικες διαθεσεις εχουμε αλλους πιο αυθεντιες εδω μεσα , βλεπε gregkont13 που γραφει μυθιστορηματα κ ισως κ ο tol.
Κι εσυ σαν μπαλαντερ γιατι βλεπω οτι εχεις επαφη κ με αυτο το αντικειμενο :)

Το πρώτο πάει πολύ καλά στην Ελλάδα :)
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Χαχαχα ,
Με πιανει οιστρος κατι φορες καλα με εχεις κοψει, αλλα δε τον δημοσιοποιω για να μην ξεφτιλιστω.
Ειμαι του μοτο "οταν κανεις κάτι καντο καλα, αλλιώς μη το κανεις καθολου".

Για ποιητικες διαθεσεις εχουμε αλλους πιο αυθεντιες εδω μεσα , βλεπε gregkont13 που γραφει μυθιστορηματα κ ισως κ ο tol.
Κι εσυ σαν μπαλαντερ γιατι βλεπω οτι εχεις επαφη κ με αυτο το αντικειμενο :)



Καταρχην καταλαβαινεις γιατρε οτι δε θελω να σου πω τιποτα ουτε on ουτε off camera κι οτι ενω συνομιλουσα με το μελος MaleCyprus κ tasos33 κι εκανα διαλογο μαζι τους, εσυ πετάχτηκες απ το πουθενα χωρις κανεις να σου απευθύνει τον λογο ετσι ?
Μπηκες σφήνα ακαλεστος αναμεσα στη συζητηση 3 μελων σε ξενο νημα για να μας εγκαλεσεις κ να μας σερνεις μεχρι το γραφείο σου κυριακάτικα κ θεωρείς οτι εχεις κ life...


Προτείνω ψυχραιμια , για να μην χαλασει κ το ξενο νημα που ειναι κ αρκετα αξιόλογο ,
Κ κρατα τις δυναμεις για τα δικα σου νηματα.
Θα σου χρειαστούν.
QUIZ:
Πώς λέγεται ο άνθρωπος που μιλάει για καποιον άλλον (με το επιθετό του) εν απουσία του, και όταν το εν λόγω άτομο μπει στην κουβέντα που ειναι ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ, ο πρωτος του λεεει πως ειναι ...ακάλεστος, σφηνα και ...λοιπές πολιτικές δυνάμεις???

Logic has left the chat.
 

Panos1982

Well-Known Member
Σφηνα εισαι γιατι το φορουμ ειναι εδω για να αξιολογει κ να αναλύει αποτελεσματα. Δε το ξεραμε οτι για να αναφερουμε ενα ονομα πρέπει να τρεχουμε στα γραφεια.
Ασχετως που οτι ανεφερα για σενα ειναι γεγονος, στην fue που εκανες στο κεφαλι σου τα κανατε μανταρα , το λες μονος σου στο σαιτ σου, και μετα απο 10 χρονια που γραφτηκες στο φορουμ αιτια ηταν το χαμόγελο της colgate που αφησες σε ασθενη σου ενω η fue μεσουρανουσε κ θα μπορουσε να αποφυγει το strip για μολις 2000 θυλακια.

Τελοσπαντων τον αυγουστο που εχω αδεια γιατι τωρα δε προλαβαινω δουλευω κ εχω παιδι 10 μηνων κ γυναικα εγκυο στον 5ο μηνα,
Αφου εχεις καψα να συζητησεις μαζι μου θα παμε στο γραφειο του cvial ,
Θα κουρεψεις το κεφαλι σου ολο στα 0.6mm
Οπως ειμαι εγω στη φωτο απο κάτω

Screenshot_20220704-171210_Gallery.jpg


Χωρις toppik κ ιστορίες, θα μας λουσει cvial,
Και μετα θα μας βγαλει φωτο δοτρια ληπτρια κ μετρησεις κ θα τις ανεβασουμε στο φορουμ.
Και θα συζητησουμε το θεμα γιατι ενω καναμε τις επεμβασεις την ιδια εποχη κ τις πρωτες κ τις 2ες τι πηγε λαθος σε εσενα που εισαι γιατρος κ τι πηγε σωστα σε εμενα που δεν ειμαι,
Και ποιος αντιμετώπισε την ΑΑ καλυτερα.

Επειδή θα ερθω με την Ιταλιδα απο κατω
Screenshot_20220704-083346_Photoshop Express.jpg


Να ενημερωσω οτι της αρεσει να πινει ποτο αποκλειστικά 100 οκτανιων , και ζει επαρχεία. Οποτε για να σου κανει την τιμη να παρευρεθει θα πρέπει να κεραστουν τα ποτα απο μεριας σου, οπως κ τα διοδια, προκαταβολικα.
Εχω δηλωσει οτι δε θα χαλαγα ουτε 1 ευρω για σενα κ ο μπαμπας μου με εμαθε να κραταω το λογο μου.
 

gregkont13

Verified MM member
Το μόνο που με λυπεί είναι πως χαλάμε το εξαιρετικό νήμα του Άρη που έγινε και τρομερή δουλειά πάνω του. Btw ο συγκεκριμένος με όνομα και επίθετο παρακαλώ έχει πει πως έκλεισε στον Αναστ. και μετά ακύρωσε και του χάρισε την προκαταβολή γιατί δεν του άρεσαν συμπεριφορές.... Εμπάση περιπτώση... όπως είπα λέμε άσχετα σε ένα νήμα που ο Λορέντζο κέντησε.
 

Bigk

Well-Known Member
for-a-few-dollars-more-DXN23B.jpg

panos +grekont vs Dr...
Νομίζω πρέπει να μεγαλώσετε λίγο... και εγώ τα έβλεπα μικρός και έκανα μονομαχίες... ΠΑΣΟΚ ... ΩΡΑΙΑ ΧΡΌΝΙΑ...
 

giwrgos8888

Active Member
Σφηνα εισαι γιατι το φορουμ ειναι εδω για να αξιολογει κ να αναλύει αποτελεσματα. Δε το ξεραμε οτι για να αναφερουμε ενα ονομα πρέπει να τρεχουμε στα γραφεια.
Ασχετως που οτι ανεφερα για σενα ειναι γεγονος, στην fue που εκανες στο κεφαλι σου τα κανατε μανταρα , το λες μονος σου στο σαιτ σου, και μετα απο 10 χρονια που γραφτηκες στο φορουμ αιτια ηταν το χαμόγελο της colgate που αφησες σε ασθενη σου ενω η fue μεσουρανουσε κ θα μπορουσε να αποφυγει το strip για μολις 2000 θυλακια.

Τελοσπαντων τον αυγουστο που εχω αδεια γιατι τωρα δε προλαβαινω δουλευω κ εχω παιδι 10 μηνων κ γυναικα εγκυο στον 5ο μηνα,
Αφου εχεις καψα να συζητησεις μαζι μου θα παμε στο γραφειο του cvial ,
Θα κουρεψεις το κεφαλι σου ολο στα 0.6mm
Οπως ειμαι εγω στη φωτο απο κάτω

Προβολή συνημμένου 51069

Χωρις toppik κ ιστορίες, θα μας λουσει cvial,
Και μετα θα μας βγαλει φωτο δοτρια ληπτρια κ μετρησεις κ θα τις ανεβασουμε στο φορουμ.
Και θα συζητησουμε το θεμα γιατι ενω καναμε τις επεμβασεις την ιδια εποχη κ τις πρωτες κ τις 2ες τι πηγε λαθος σε εσενα που εισαι γιατρος κ τι πηγε σωστα σε εμενα που δεν ειμαι,
Και ποιος αντιμετώπισε την ΑΑ καλυτερα.

Επειδή θα ερθω με την Ιταλιδα απο κατω
Προβολή συνημμένου 51070

Να ενημερωσω οτι της αρεσει να πινει ποτο αποκλειστικά 100 οκτανιων , και ζει επαρχεία. Οποτε για να σου κανει την τιμη να παρευρεθει θα πρέπει να κεραστουν τα ποτα απο μεριας σου, οπως κ τα διοδια, προκαταβολικα.
Εχω δηλωσει οτι δε θα χαλαγα ουτε 1 ευρω για σενα κ ο μπαμπας μου με εμαθε να κραταω το λογο μου.
poia einai h koukla onoma epitheto parakalw
 

Kostas97

Well-Known Member
Mv Agusta brutale Dragster.
Πηγα Μιλανο κ το εφερα κ θεωρείται στην Ιταλια η Ferrari των μηχανων.
Είναι ερωτας....

Εδω εισαι
Προβολή συνημμένου 51074
Εξαιρετικο το εργαλειο!!!
Τα αγχη νομιζω θα ξεκινησουν οσο μεγαλωνουν τα παιδια και θα τη θελουν για βολτα :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Εξαιρετικο το εργαλειο!!!
Τα αγχη νομιζω θα ξεκινησουν οσο μεγαλωνουν τα παιδια και θα τη θελουν για βολτα :D

Ημουν ελευεθερο νιατο οταν την πηρα το '18.
Που να ξερα οτι θα μπλεξω ετσι :)

Υ.γ. cvial εννοειται οτι τα off topic επειδη φυγαμε τα μεταφερεις οπου νομίζεις.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 51073
panos +grekont vs Dr...
Νομίζω πρέπει να μεγαλώσετε λίγο... και εγώ τα έβλεπα μικρός και έκανα μονομαχίες... ΠΑΣΟΚ ... ΩΡΑΙΑ ΧΡΌΝΙΑ...
Ε όχι και Κλιντ Ιστγουντ, ε όχι και Κλιντ Ίστγουντ , μετά απο αυτά τα γκρο πλαν που εδραίωσε ο Σέρτζιο λεόνε και τα χρωμάτισε ο Έννιο Μορικόνε.
 

Bigk

Well-Known Member
Ε όχι και Κλιντ Ιστγουντ, ε όχι και Κλιντ Ίστγουντ , μετά απο αυτά τα γκρο πλαν που εδραίωσε ο Σέρτζιο λεόνε και τα χρωμάτισε ο Έννιο Μορικόνε.
Το πρώτο LP που ειχα αγοράσει ήταν αυτό με τα soundtracks από τις ταινίες western του ennio Morricone
αρχείο λήψης.jpeg

Το είχα λιώσει....
 

Xristos87

Well-Known Member
Σφηνα εισαι γιατι το φορουμ ειναι εδω για να αξιολογει κ να αναλύει αποτελεσματα. Δε το ξεραμε οτι για να αναφερουμε ενα ονομα πρέπει να τρεχουμε στα γραφεια.
Ασχετως που οτι ανεφερα για σενα ειναι γεγονος, στην fue που εκανες στο κεφαλι σου τα κανατε μανταρα , το λες μονος σου στο σαιτ σου, και μετα απο 10 χρονια που γραφτηκες στο φορουμ αιτια ηταν το χαμόγελο της colgate που αφησες σε ασθενη σου ενω η fue μεσουρανουσε κ θα μπορουσε να αποφυγει το strip για μολις 2000 θυλακια.

Τελοσπαντων τον αυγουστο που εχω αδεια γιατι τωρα δε προλαβαινω δουλευω κ εχω παιδι 10 μηνων κ γυναικα εγκυο στον 5ο μηνα,
Αφου εχεις καψα να συζητησεις μαζι μου θα παμε στο γραφειο του cvial ,
Θα κουρεψεις το κεφαλι σου ολο στα 0.6mm
Οπως ειμαι εγω στη φωτο απο κάτω

Προβολή συνημμένου 51069

Χωρις toppik κ ιστορίες, θα μας λουσει cvial,
Και μετα θα μας βγαλει φωτο δοτρια ληπτρια κ μετρησεις κ θα τις ανεβασουμε στο φορουμ.
Και θα συζητησουμε το θεμα γιατι ενω καναμε τις επεμβασεις την ιδια εποχη κ τις πρωτες κ τις 2ες τι πηγε λαθος σε εσενα που εισαι γιατρος κ τι πηγε σωστα σε εμενα που δεν ειμαι,
Και ποιος αντιμετώπισε την ΑΑ καλυτερα.

Επειδή θα ερθω με την Ιταλιδα απο κατω
Προβολή συνημμένου 51070

Να ενημερωσω οτι της αρεσει να πινει ποτο αποκλειστικά 100 οκτανιων , και ζει επαρχεία. Οποτε για να σου κανει την τιμη να παρευρεθει θα πρέπει να κεραστουν τα ποτα απο μεριας σου, οπως κ τα διοδια, προκαταβολικα.
Εχω δηλωσει οτι δε θα χαλαγα ουτε 1 ευρω για σενα κ ο μπαμπας μου με εμαθε να κραταω το λογο μου.
μονο κ μονο για την καυλα μου, θα πηγαινα με δικες μ βενζινες...εξαλλου με τοσο ακριβο μηχανακι δεν νομιζω να σ λειπουν τα ευρω
 

aeratos28

Just aeratos
Κοίτα να πείσεις τον τασακη να βγει δημοσια πρώτα και να απαντήσει στο τι έγινε με τζακσμιθ που του είπε να μην συνεχίσει την παρουσίαση στο φόρουμ γτ θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ τους και στον Άλντο που πάλι μια από τα ίδια..οδηγίες πώς να την κάνει από το φόρουμ και σβήσιμο των αρνητικών κριτικών στο γκουγκλ..αυτά ασβε,τα ξεχνάς και εσύ και ο τασακης συνεχώς..μόνο απαιτήσεις για να πάμε από κοντά στην κλινική ζητάει ο δοκτωρ και έχουμε και εσένα τον αυλικό να ζητάς τα ίδια..εσύ τι δουλειά έχεις μωρη νυφιτσα και πετάγεσαι?αγνοείς και εσύ και ο Αναστασάκης εδώ και ένα χρόνο τις κατηγορίες που έχουν ακουστεί από αυτά τα δυο μελοι και δεν δίνει απάντηση ο γιατρός για το τι έγινε..και πάει μουλωχτα να κάνει τι?να πάμε στην κλινική για ποιο λόγο?αν δεν απαντήσει ξεκάθαρα τι και πως,μην έχετε το θράσος να μιλάτε για κάτι άλλο..
μονο κ μονο για την καυλα μου, θα πηγαινα με δικες μ βενζινες...εξαλλου με τοσο ακριβο μηχανακι δεν νομιζω να σ λειπουν τα ευρω
 
Μπλουζα