Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

aeratos28

Just aeratos
Είναι ήδη..:cool: είναι και στο ishrs μέλος και είναι πρόεδρος εδώ κάπου..(δεν θυμάμαι που έχει πει)..και δεν έχει αξία η κριτική που κάνουμε εμείς οι ανίδεοι βαριομοιροι μη ιατροί προς το πρόσωπο του..
Πότε θα γίνεις ο κορυφαίος spi?
Στα 60 σου?
Όταν το χέρι θα τρέμει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ο Αλ α Φουζ τα χάλασε για μεταγραφές.....δεν έχει για Αναστασάκη (δεν έχει και δότρια επίσης.....)

Αλαφούζος πάσχει από βαριά μορφής DUPA. Έχει καραφλιάσει μέχρι και η γάμπα του, πρώτοι εδώ !
 

spi

Well-Known Member
Πότε θα γίνεις ο κορυφαίος spi?
Στα 60 σου?
Όταν το χέρι θα τρέμει?
Έχει δείξει δείγματα, σε αυτό πρέπει να τον παραδεχτούμε. Αν όμως στην επόμενη 3ετια δεν δούμε βελτιώση, μάλλον ποτέ. Αυτή την στιγμή δεν δικαιολογεί το κοστολογιο του με τίποτα. Σε μεγάλα nw μπορεί να δώσει αλλά σε πιο μικρά και "εύκολα" δεν δίνει αυτά που παίρνει
 

aeratos28

Just aeratos
Το θέμα,πέρα του τι και πως πήγε αυτή,είναι να κάνει αν επιθυμεί και ο ίδιος ο Άλντο μια δεύτερη επέμβαση και να πάρει το αποτέλεσμα που επιθυμεί .όλα τα άλλα είναι κουβέντα να γίνεται.
 
  • Like
Reactions: spi

aeratos28

Just aeratos
Σε μεγάλα norwood όλοι δίνουν..η μαεστρία δεν φαίνεται σε αυτά όμως μόνο..
Έχει δείξει δείγματα, σε αυτό πρέπει να τον παραδεχτούμε. Αν όμως στην επόμενη 3ετια δεν δούμε βελτιώση, μάλλον ποτέ. Αυτή την στιγμή δεν δικαιολογεί το κοστολογιο του με τίποτα. Σε μεγάλα nw μπορεί να δώσει αλλά σε πιο μικρά και "εύκολα" δεν δίνει αυτά που παίρνει
 

vlafo

Well-Known Member
Έχει δείξει δείγματα, σε αυτό πρέπει να τον παραδεχτούμε. Αν όμως στην επόμενη 3ετια δεν δούμε βελτιώση, μάλλον ποτέ. Αυτή την στιγμή δεν δικαιολογεί το κοστολογιο του με τίποτα. Σε μεγάλα nw μπορεί να δώσει αλλά σε πιο μικρά και "εύκολα" δεν δίνει αυτά που παίρνει
Κάνεις δε διαφωνεί σε αυτό,αλλά αν εσένα ή ταχύτητα εξέλιξης και προόδου σου,είναι σε σχέση με αυτό που θα έπρεπε να ήταν σαν τη χελώνα,τότε ήμουν νιος και γέρασα.
 
  • Haha
Reactions: spi

spi

Well-Known Member
Σε μεγάλα norwood όλοι δίνουν..η μαεστρία δεν φαίνεται σε αυτά όμως μόνο..
Μα γι αυτό μίλησα για δυσαναλογία τιμης-παροχων. Τα combo του είναι καλά σε αυτες τις περιπτώσεις (μιλώντας πάντα για Ελλάδα). Αν μιλήσουμε για εξωτερικό άστο
 

aeratos28

Just aeratos
με fut σε 90% των περιπτώσεων κάτω από 3000grafts και σε fue μετά βίας 500-600grafts,με συγχωρείς αλλά δεν είναι combo αυτο..
Μα γι αυτό μίλησα για δυσαναλογία τιμης-παροχων. Τα combo του είναι καλά σε αυτες τις περιπτώσεις (μιλώντας πάντα για Ελλάδα). Αν μιλήσουμε για εξωτερικό άστο
 

spi

Well-Known Member
Δεκτό, στα δικά μου μάτια έχει δώσει καλά αποτελέσματα. Πάντως ούτε εγώ θα τον προτιμούσα αν και τον είχα στα υπόψιν μου
 

aeratos28

Just aeratos
Και στα δικά μου μάτια μερικά,2-3 είναι πολύ δυνατά..και το έχω γράψει κιόλας..όμως με τα λεφτά αυτά και με "μερικά" αποτελέσματα δυνατά,δεν.!
Δεκτό, στα δικά μου μάτια έχει δώσει καλά αποτελέσματα. Πάντως ούτε εγώ θα τον προτιμούσα αν και τον είχα στα υπόψιν μου
 
  • Like
Reactions: spi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Οι φωτόγραφιες του πριν δεν καλύπτουν σε καμία περίπτωση επαρκώς το πρόσωπο και χαρακτηριστικά… ´η τροποποιούνται ´η παρακαλώ να διαγραφούν @CVIAL
 

Aldo

Well-Known Member
Εγώ μια χαρά το βλέπω το αποτέλεσμα για τα μοσχεύματα που έβαλε.Προσωπικα θα ήμουν ικανοποιημένος.Επισης δεν βλέπω πρόβλημα τεράστιο στον κρόταφο.Ο Άλντο δεν είναι hapy αλλά είχε μεγάλη περιοχή να καλύψει και θαύματα με τόσα μοσχεύματα δεν γίνονται.
Εγώ δεν έχω τοποθετηθεί και ούτε έχω γράψει πως είμαι happy ή unhappy….
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω, Kουμπάρε ;;;

Πως το βγάζεις αυτό το συμπεράσμα ότι είχα μεγάλη περιοχή να κάλυψω ; εμένα ο γιατρός που επέλεξα μου ειπε 2400 και τον εμπιστεύτηκα … τωρα τι έχει συμβεί ;
 

giannis88test

Active Member
Εγώ δεν έχω τοποθετηθεί και ούτε έχω γράψει πως είμαι happy ή unhappy….
Ξέρεις κάτι που δεν ξέρω, Kουμπάρε ;;;

Πως το βγάζεις αυτό το συμπεράσμα ότι είχα μεγάλη περιοχή να κάλυψω ; εμένα ο γιατρός που επέλεξα μου ειπε 2400 και τον εμπιστεύτηκα … τωρα τι έχει συμβεί ;
ο γιατρός τι λέει για το τι έχει συμβεί;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Οι φωτόγραφιες του πριν δεν καλύπτουν σε καμία περίπτωση επαρκώς το πρόσωπο και χαρακτηριστικά… ´η τροποποιούνται ´η παρακαλώ να διαγραφούν @CVIAL

Θα παρακαλέσω την κλινική να τροποποιήσει τις φώτο σύμφωνα με τις επιθυμίες το Aldo μέχρι το βράδυ αλλιώς θα διαγράψω τα ποστ.
 

koumparos

Well-Known Member
Άλντο δεν ξέρω εάν είσαι ικανοποιημένος η όχι.Για να μην σχολιάζεις μέχρι στιγμής μαλον δεν είσαι γι'αυτό και το έγραψα.Εαν είχες στο μυαλό σου υψηλές πυκνότητες με 2400 σε α+β με τόσο πρόβλημα έκανες λάθος.Εγω το αποτέλεσμα το κρίνω καλό για τα δικά μου γούστα.Επισης χαλάρωσε και μην επιτίθεσε σε άτομα που προσπαθούν να σε βοηθήσουν πιέζοντας την κλινική να σου φτιάξει τον κρόταφο δωρεάν.
 

Disco

Well-Known Member
Άλντο δεν ξέρω εάν είσαι ικανοποιημένος η όχι.Για να μην σχολιάζεις μέχρι στιγμής μαλον δεν είσαι γι'αυτό και το έγραψα.Εαν είχες στο μυαλό σου υψηλές πυκνότητες με 2400 σε α+β με τόσο πρόβλημα έκανες λάθος.
Φίλε συνεχίζεις και κάνεις λάθος με την έκταση και βγάζεις λανθασμένα συμπεράσματα ότι ειναι μεγάλη η έκταση ενώ έχει γίνει αναλυτική μέτρηση από τον CVIAL στην αρχή του νήματος όπου μετρήθηκε όπως σου είπαν και τα υπόλοιπα μέλη. Η έκταση ειναι 48 cm^2 . Και βγήκε μέση πυκνότητα 46 . Άρα και μικρή έκταση είχε και υψηλή πυκνότητα τοποθέτησης άρα πρέπει να έχει και τις ανάλογες υψηλές προσδοκίες για το αποτέλεσμα. Με αυτό που κάνεις δεν βοηθάς τον aldo, αλλά ειναι σαν να εισαι εναντιον του.
 
  • Like
Reactions: tol
Μπλουζα