Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

oreo

Well-Known Member

Συνημμένα

  • showthumb.jpg
    showthumb.jpg
    69.5 KB · Προβολές: 126

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Εγω θα σε παρακαλεσω να σταματησεις ΑΜΕΣΑ τη λασπη γιατι εχω φτασει στα ορια μου.


Ε, δεν υποφερεστε, πλεον, κυριε Αναστασακη!!!

Και εμεις εχουμε φθασει στα ορια μας με τη θρασυτητα σας.

Ποιος ειστε, κυριε, που θα μας απειλειτε συνεχως με μηνυσεις;

Αυτο ειναι παγκοσμια πρωτοτυπια. Σε ενα forum τριχοπτωσης ενας αλαζονας γιατρος να εξαπολυει συνεχως δικαστικες απειλες στα μελη που τολμουν να ασκουν κριτικη!!!

Κυριε Αναστασακη, συνελθετε επιτελους. Εχετε ξεφυγει απο καθε οριο.

Ειναι ή δεν ειναι ανεξαρτητη η παρουσιαση του φιλου aldo;

Με ποιο δικαιωμα παρεμβαινετε διαρκως και απειλειτε με προσφυγες στα δικαστηρια;

Ντροπη σας!

Οσο και να το επιδιωκει ο υπεροπτικος χαρακτηρας σας, δεν προκειται να μας φιμωσετε. Καταλαβετε το.

Το forum δεν ειναι το τσιφλικι σας. Τα μελη δεν ειναι κολιγοι που σκυβουν το κεφαλι στον αφεντη τους.

Αν ειναι δυνατον σε ανεξαρτητες παρουσιασεις να "πεταγεται" ο καθε γιατρος και να το παιζει "μπαμπουλας"!!!!

Ειλικρινα, κυριε εγωιστη και ψηλομυτη γιατρε, απαντηστε μου...

Σε ποιο ανεξαρτητο νημα (της DHI, του Βεκρη, των Κυπριων, των Τουρκων, του Τυρκαλα κ.α.) ειδατε, εστω και εναν, γιατρο να παρεμβαινει και να απειλει οτι θα συρει στα δικαστηρια οσους ασκουν αρνητικες κριτικες για τις μεταμοσχευσεις τους;

Λιγη σοβαροτητα, αναλογη του επιστημονικου σας κυρους, δε βλαπτει.

Σεβαστειτε, επιτελους, την ελευθεροστομια που πρεπει να διεπει ενα forum τριχοπτωσης. Μην πεφτετε σε επιπεδα ανυποληψιας με τον προκλητικο, αυθαδη χαρακτηρα σας. Δε σας φοβομαστε. Δε θα μας στερησετε το δικαιωμα λογου.
 

Gianney

Well-Known Member
Εγώ παίδες νομίζω ότι ο Αναστασάκης δεν είναι ταλέντο για όσους λένε είναι αν και το ταλέντο μικρή σημασία έχει,καθώς όλα μα όλα είναι 5 % ταλέντο και 95 % δουλεια.Ο γιατρός ίσως είναι ο πιο διαβασμενος στην Ελλάδα και το πάθος και η φιλοδοξία που έχει ίσως είναι τα δυνατά του χαρτιά.Νομιζω για να γίνει καλός πρέπει να κάνει πολλά κεφάλια ακόμα να μην πω να κάψει πολλά κεφάλια ακόμα γιατί θα ακουστεί κάπως,όμως αν δεν μειώσει την τιμή δεν θα έχει κεφάλι να δουλέψει ώστε να βελτιώσει ικανότητες και να γίνει καλύτερος.Στην περίπτωση Άλντο έχουμε υψηλές προσδοκίες λόγω υπεροψίας γιατρού και υψηλής τιμής και αποτελέσμα μέτριο όχι καλο, αιτίας γιατρού σαφώς ειδικά εκεί στα temporals αλλά και άγνωστον ακόμα προς εμένα σχετικά με την μη καλή φύτρωση
 

Kostas97

Well-Known Member
Εγω στην Ελλαδα για να το φερω ως παραδειγμα βλεπω επιλογες Scoda,VW,Audi.
Προσωπικα οπως στη συγκεκριμενη συγκριση δε θα επαιρνα Audi αλλα Scoda γιατι εχω το ιδιο με λιγοτερο κοστος, ετσι και στη συγκριση κλινικων θα πηγαινα παλι στο Scoda.
Αλλος θελει να βλεπει ωραιες εγκαταστασεις περιποιημενα και ποιοτικα εσωτερικα κλπ. Αυτα προφανως τα πληρωνεις στο κοστος.
Δεν μπορει ιδιο κοστος να χω εγω με ιατρειο και ιδιο μια τριοροφη κλινικη.
Θελω να πω πληρωνεις σιγουρα και παρελκομενα τα οποια για καποιους ισως ειναι αδιαφορα, και οι τιμες δεν ανταποκρινονται στην μεγαλη αποσταση στα αποτελεσματα.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Εγώ πάντως που έχω πάει και στη Starks και στον Αναστασάκη από άποψη design κλινικής Skoda δεν ειναι η Starks να ξέρεις.

Unpopular opinion : Είναι τέτοιο το downfall της Volks που τη στιγμή που μιλάμε η Σκόντα παίζει να την πλησιάζει ΚΑΙ ποιοτικά. Αισθητικά εδώ και χρόνια δεν είχαν μεγάλη αποχή. ( ΑΚΥΡΟ )
 

Kostas97

Well-Known Member
Unpopular opinion : Είναι τέτοιο το downfall της Volks που τη στιγμή που μιλάμε η Σκόντα παίζει να την πλησιάζει ΚΑΙ ποιοτικά. Αισθητικά εδώ και χρόνια δεν είχαν μεγάλη αποχή. ( ΑΚΥΡΟ )
Οπως και η Seat :D Και την πληρωνεις πολυ φθηνοτερα απο το Audi
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Οπως και η Seat :D Και την πληρωνεις πολυ φθηνοτερα απο το Audi

Δυστυχώς το κακό και με τη Σέατ και με τη Σκόντα είναι πως χρησιμοποιούν σε όλα τα αυτοκίνητα κινητήρες της Volks ( που ολοι γνωριζουμε τα θεματα τους ) . Από Αουντι και πανω αλλαζει το πράγμα και η ποιότητα κατασκευής γίνεται εκπληκτική.
 

Kostas97

Well-Known Member
Η συγκριση δε γινεται για να τα πουμε ολοιδια. Wagen group ειναι και το Scoda και το Audi. Κινητηρες σασι και μηχανικα μερη αποτελουν ιδιες πλατφορμες.
Η ουσια ειναι η ιδια.
Τωρα απο ποιοτητα κατασκευης εσωτερικα προφανως αλλαζει. Αλλα οι διαφορες τιμης του Leon με το A3.
Του ibiza με το A1
Δεν δειχνουν την ουσιστικη διαφορα παραμονο την αλλαγη ποιοτητας σε ορισμενα σημεια που για καποιους ειναι τελειως αδιαφορη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Η συγκριση δε γινεται για να τα πουμε ολοιδια. Wagen group ειναι και το Scoda και το Audi. Κινητηρες σασι και μηχανικα μερη αποτελουν ιδιες πλατφορμες.
Η ουσια ειναι η ιδια.
Τωρα απο ποιοτητα κατασκευης εσωτερικα προφανως αλλαζει. Αλλα οι διαφορες τιμης του Leon με το A3.
Του ibiza με το A1
Δεν δειχνουν την ουσιστικη διαφορα παραμονο την αλλαγη ποιοτητας σε ορισμενα σημεια που για καποιους ειναι τελειως αδιαφορη.
Αν δεις τον δείκτη βλαβών στα Audi και στα Skoda θα καταλάβεις τη διαφορά .Άλλο το Igolstad και άλλο το εργοστάσιο στη Τσεχία
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Η συγκριση δε γινεται για να τα πουμε ολοιδια. Wagen group ειναι και το Scoda και το Audi. Κινητηρες σασι και μηχανικα μερη αποτελουν ιδιες πλατφορμες.
Η ουσια ειναι η ιδια.
Τωρα απο ποιοτητα κατασκευης εσωτερικα προφανως αλλαζει. Αλλα οι διαφορες τιμης του Leon με το A3.
Του ibiza με το A1
Δεν δειχνουν την ουσιστικη διαφορα παραμονο την αλλαγη ποιοτητας σε ορισμενα σημεια που για καποιους ειναι τελειως αδιαφορη.

Ως τις κατηγορίες που λες, ναι. Αλλά μία superb vrs με ένα RS6 έχουν πιο πολλές διαφορές από μία απλώς καλύτερη ποιότητα εσωτερικών ανέσεων :)
 

Kostas97

Well-Known Member
Ως τις κατηγορίες που λες, ναι. Αλλά μία superb vrs με ένα RS6 έχουν πιο πολλές διαφορές από μία απλώς καλύτερη ποιότητα εσωτερικών ανέσεων :)
Προφανως .. δε μιλαμε για αυτο. Οπως και το rs6 με μια Porsche Panamera που ειναι στο ιδιο group :D
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Προφανως .. δε μιλαμε για αυτο. Οπως και το rs6 με μια Porsche Panamera που ειναι στο ιδιο group :D
Εδώ θα διαφωνήσω αλλά δε το συνεχίζω γιατί βλέπω τον ALDO να μας στέλνει δανεικούς στην βέλμαρ :p
 

Aldo

Well-Known Member
Ανέβηκαν και οι φωτό απο το consultation με Λορέντσο.
Νομίζω τώρα μπορεί να γίνει συζήτηση σε σωστή βάση αφού πλέον οι φωτό είναι σωστότατες και δείχνουν τα πράγματα ακριβώς όπως είναι (ακόμα και με τόσο μακρύ μαλλι )

Παρακαλώ μόνο συζητήσεις εντός θέματος!
 

Georgie

Well-Known Member
Φαίνεται ότι το αποτέλεσμα δεν είναι το αναμενόμενο φίλε Aldo
Σίγουρα δε θα είσαι ικανοποιημένος αφού είχες όλα τα χαρακτηριστικά να εξασφαλίσεις τέλειο αποτέλεσμα με τα 2400 τριχοθυλάκια που τοποθετήθηκαν .
Σκέφτεσαι να προβείς σε διορθωτικη επέμβαση ?
Φαντάζομαι όχι στην ίδια κλινική
 
Μπλουζα