Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

koumparos

Well-Known Member
Τον Άλντο δεν τον βοηθάς εσύ και το παρεάκι που έχετε ανοίξει κόντρα με τον γιατρό και μας πρηζετε τα συκωτια σε κάθε νήμα του.Καντε κριτική και τέλος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Τον Άλντο δεν τον βοηθάς εσύ και το παρεάκι που έχετε ανοίξει κόντρα με τον γιατρό και μας πρηζετε τα συκωτια σε κάθε νήμα του.Καντε κριτική και τέλος.
Ποιο παρεάκι και ποια κόντρα; σου εξηγούμε οτι εχει υπολογιστεί η έκταση στην αρχη του νηματος αναλυτικά και υπολογίστηκε οτι ειχε υψηλή μέση πυκνότητα και εσυ συνεχίζεις και λες τα αυθαίρετα συμπερασματα σου που πάνε κόντρα στην λογική και στις μετρήσεις που έγιναν. Κανε ενα κόπο να διαβάσεις απο την αρχη το νημα για να δεις τις μετρήσεις που εγιναν. Με αυτο που κάνεις φαίνεται οτι το μόνο που σε νοιάζει είναι να υπερασπιστείς την κλινική και πας κόντρα στα συμφέροντα του aldo. Φιλικά
 
  • Like
Reactions: tol

Aldo

Well-Known Member
Άλντο δεν ξέρω εάν είσαι ικανοποιημένος η όχι.Για να μην σχολιάζεις μέχρι στιγμής μαλον δεν είσαι γι'αυτό και το έγραψα.Εαν είχες στο μυαλό σου υψηλές πυκνότητες με 2400 σε α+β με τόσο πρόβλημα έκανες λάθος.Εγω το αποτέλεσμα το κρίνω καλό για τα δικά μου γούστα.Επισης χαλάρωσε και μην επιτίθεσε σε άτομα που προσπαθούν να σε βοηθήσουν πιέζοντας την κλινική να σου φτιάξει τον κρόταφο δωρεάν.
Άλντο δεν ξέρω εάν είσαι ικανοποιημένος η όχι.Για να μην σχολιάζεις μέχρι στιγμής μαλον δεν είσαι γι'αυτό και το έγραψα.Εαν είχες στο μυαλό σου υψηλές πυκνότητες με 2400 σε α+β με τόσο πρόβλημα έκανες λάθος.Εγω το αποτέλεσμα το κρίνω καλό για τα δικά μου γούστα.Επισης χαλάρωσε και μην επιτίθεσε σε άτομα που προσπαθούν να σε βοηθήσουν πιέζοντας την κλινική να σου φτιάξει τον κρόταφο δωρεάν.
Δεν σου επιτέθηκα κανεις λάθος , δεν ήταν αυτή η πρόθεση μου! Σου έγραψα απλά και μόνο για να ακούσω που στηρίζεις αυτά που λες, μου έκανε εντύπωση τίποτα παραπάνω. Έχω πει και άλλες φορές πως δεν μου αρέσουν οι κόντρες (μπορούν να στο επιβεβαιώσουν κ άλλοι) όμως δεν μου αρέσει και να βάζω περιορίσμους στο κόσμο για το τι θα λέει, αρκεί να είναι κόσμιοι και αντικειμενικοί(τουλάχιστον αυτό επιθυμω εγώ)!

Ζήτησα εγω φίλε από κάποιον να με βοηθήσει (μην το πάρεις προσωπικα, εκτιμώ τις αγνές προθέσεις) ;
Θεωρείς ότι η παρουσίαση εδώ γίνεται γι να βοηθηθώ εγώ ;
Ξανασκέψου το! (γίνετε γιατί μου την ζήτησαν από την αρχή και ο Γιατρός και ο Cvial ).
Δεν χρειάζομαι βοήθεια είπα απ την αρχή τα λάθη ΜΟΥ τα διορθώνω μόνος μου, πήγαινε δες την απάντηση που έχω δώσει στον tol ένα χρόνο πίσω.

Είσαι ευπρόσδεκτος όπως πάντα εσυ και όλοι να σχολιάσετε στο νήμα, όμως παρακαλώ όχι κόντρες!!!
 

Aldo

Well-Known Member
Ποιο παρεάκι και ποια κόντρα; σου εξηγούμε οτι εχει υπολογιστεί η έκταση στην αρχη του νηματος αναλυτικά και υπολογίστηκε οτι ειχε υψηλή μέση πυκνότητα και εσυ συνεχίζεις και λες τα αυθαίρετα συμπερασματα σου που πάνε κόντρα στην λογική και στις μετρήσεις που έγιναν. Κανε ενα κόπο να διαβάσεις απο την αρχη το νημα για να δεις τις μετρήσεις που εγιναν. Με αυτο που κάνεις φαίνεται οτι το μόνο που σε νοιάζει είναι να υπερασπιστείς την κλινική και πας κόντρα στα συμφέροντα του aldo. Φιλικά
Δεν ξέρω τι εννοείς, ομωσ δεν έχω κάποιο συμφέρον έμμεσο ´η άμεσο από την κλινική, απο εσένα ή κάποιον άλλο εδώ μέσα .. ίσα ίσα που δεν εχω ζητησει ουδέποτε τίποτα από την κλινική (μπορούν να στο επιβεβαιώσουν οι ίδιοι) και τους ειπαα κιόλας ότι η επόμενη επέμβαση μου θα γίνει σε άλλον γιατρό!
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

koumparos

Well-Known Member
Disco είσαι πανέξυπνος το έπιασες.Ειμαι δίδυμος κουμπάρος του Αναστασάκη και μου κόβει μεροκάματα.ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ..ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΑΛΑΧ!!!

Άλντο αδερφέ σου εύχομαι τα καλύτερα.
 

bobby

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι εννοείς, ομωσ δεν έχω κάποιο συμφέρον έμμεσο ´η άμεσο από την κλινική, απο εσένα ή κάποιον άλλο εδώ μέσα .. ίσα ίσα που δεν εχω ζητησει ουδέποτε τίποτα από την κλινική (μπορούν να στο επιβεβαιώσουν οι ίδιοι) και τους ειπαα κιόλας ότι η επόμενη επέμβαση μου θα γίνει σε άλλον γιατρό!
Δηλαδή ακόμα και δωρεάν repair να σου προσφέρουν δεν θα πας εκεί ξανά; Είμαι πλέον θέμα εμπιστοσύνης ή κάτι άλλο;
 

Disco

Well-Known Member
Disco είσαι πανέξυπνος το έπιασες.Ειμαι δίδυμος κουμπάρος του Αναστασάκη και μου κόβει μεροκάματα.ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ..ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΑΛΑΧ!!!

Άλντο αδερφέ σου εύχομαι τα καλύτερα.
Όπως σου είπα. Κάνε ένα κόπο να διαβάσεις το νήμα και να δεις ότι έγιναν μετρήσεις και μη βγάζεις ότι σου κατέβει από το μυαλό που αντιβαίνει στην λογική και στις μετρήσεις που έγιναν. Ή μάλλον δεν θες να τις δεις για να συνεχίζεις να λες τα δικά σου για τους δικούς σου λόγους.

Ελευθερία λόγου έχουμε όμως. Ο καθένας μπορεί να το παίζει τρελός όπως εσύ. Ο γιατρός είπε να σου λέμε σε όλα ναι. Πετάει ο γάιδαρος; Πετάει θα σου απαντάμε. Να ξέρουμε πως θα σε μεταχειριζόμαστε.
 

vlafo

Well-Known Member
Δηλαδή ακόμα και δωρεάν repair να σου προσφέρουν δεν θα πας εκεί ξανά; Είμαι πλέον θέμα εμπιστοσύνης ή κάτι άλλο;
Όχι ακόμα,ήδη έχει προσφερθεί το repair bobby,σε πιάνω αδιάβαστο.
Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνει το πειραματόζωο για να δει στις πόσες μμ θα πάει καλά?
Eννοείται ρε Bobby τα λεφτά δεν είναι το παν και δεν εξαγοράζουν τα πάντα,πρέπει να γίνει κατανοητό αυτό.
 

oreo

Well-Known Member
Άλντο δεν ξέρω εάν είσαι ικανοποιημένος η όχι.Για να μην σχολιάζεις μέχρι στιγμής μαλον δεν είσαι γι'αυτό και το έγραψα.Εαν είχες στο μυαλό σου υψηλές πυκνότητες με 2400 σε α+β με τόσο πρόβλημα έκανες λάθος.Εγω το αποτέλεσμα το κρίνω καλό για τα δικά μου γούστα.Επισης χαλάρωσε και μην επιτίθεσε σε άτομα που προσπαθούν να σε βοηθήσουν πιέζοντας την κλινική να σου φτιάξει τον κρόταφο δωρεάν.
Τέτοια πίεση ούτε το δίδυμο Κολιτσιδάκη - Καλιτζάκη,στην άμυνα, στον πάλαι ποτέ Παναθηναικό
 

bobby

Well-Known Member
Όχι ακόμα,ήδη έχει προσφερθεί το repair bobby,σε πιάνω αδιάβαστο.
Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνει το πειραματόζωο για να δει στις πόσες μμ θα πάει καλά?
Eννοείται ρε Bobby τα λεφτά δεν είναι το παν και δεν εξαγοράζουν τα πάντα,πρέπει να γίνει κατανοητό αυτό.
Εϊχα δει φίλε vlafo ότι κάτι είχε πει ο γιατρός για repair, αλλά νομίζω πρώτη φορά τοποθετήθηκε ο aldo έτσι "στεγνά" για το θέμα και θα ήθελα (αν ήθελε και εκείνος) να το διευκρινήσει.

Και εγώ αν είχα εμπιστευτεί ένα γιατρό, έχοντας και όλες τις μεταβλητές υπέρ μου για ενα πολύ καλό αποτέλεσμα, αλλά δεν έπαιρνα αυτό το αποτέλεσμα πολύ δύσκολα θα τον ξαναεμπιστευόμουν.

Η αλήθεια είναι ότι ο Αναστασάκης δεν μας έχει δώσει "ουαου" αποτελέσματα (από πλευράς πυκνοτήτων) αλλά σε επίπεδο φύτρωσης και φυσικότητας τον θεωρώ μία από τις ασφαλείς επιλογές. Στο συγκεκριμένο περιστατικό συστυχώς δεν τα πήγε καλά από φύτρωση αλλά και στα temples. Δεν είναι βέβαια κάτι που δεν επιδιορθώνεται πιστεύω.

Για τις τιμές δεν σχολιάζω (τα έχουν πει άλλοι), καθώς για εμένα (αν και δεν είμαι πλούσιος) το πρωταρχικό είναι η ασφάλεια, το πλάνο, η φύτρωση και μετά η τιμή.
 

giannis88test

Active Member
@Aldo μπορείς να μας πεις τι είπε ο γιατρός, σχετικά με το αν όντως δεν πήγε καλά, με το τι δεν πήγε καλά και με το αν υπήρχε πρόταση επιδιόρθωσης;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οπότε σύμφωνα και με το γιατρό,όλα γίνανε τέλεια.
Απάντηση για το αν χρησιμοποιήθηκε λαβίδα η dull στα peaks έχουμε 2 αντικρουόμενες απόψεις.
Ακόμα περιμένουμε.
Η αποκατάσταση τότε που προσφέρθηκε να την κάνει δωρεάν τα 1000g προς τι?

Αδικα περιμενεις.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αν μπορούσα να σου δώσω 2 Τσάμπιονς Λιγκ, ένα γκράμμυ και 2 Οσκαρ Α' Ανδρικου ρόλου γι αυτό το σχόλιο θα στα έδινα ! Ακριβώς στο μυαλό μου είσαι. Είναι αδιαμφισβήτητα ταλαντούχος και φουλ τρελαμένος γι αυτό που κάνει αλλά ίσως η αναγνώριση και του ιδίου πως το κατέχει να του έχει φουσκώσει τα μυαλά νωρίτερα απ'όσο θα έπρεπε. Εγώ θα του ευχηθώ να φτάσει το ταβάνι του και γιατί όχι να το τρυπήσει κι όλας απλά να κάνει ένα rethink την τιμούλα αυτή. Αν είμασταν στην Ελβετία θα σου έλεγα ότι κλέβεις εκκλησία αν πας στον coach A (με τη συγκεκριμένη χρέωση) αλλά για Ελλάδα μάλλον πρέπει να κλέψεις ολόκληρη την εκκλησία...

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν περιμένω απολύτως τίποτα.
Γνωρίζω πολύ καλά τι έγινε.

Δεν έχεις ιδεα.
Και δεν εχεις ιδεα για το πόσα πραγματα στο αντικειμενο δεν έχεις ιδεα, αλλα αυτο ειναι άλλο fallacy που αν μπορουσες να το αντιληφθεις θα αυτοακυρωνοταν....

Θα χαρω να περασεις από το ιατρειο να βγαλουμε φωτογραφιας ιδια ποιοτητας προς αναρτηση στο φορουμ.
Δεν θυμαμαι να εχω δει κατι στο νημα σου αντιστοιχο.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Όχι ακόμα,ήδη έχει προσφερθεί το repair bobby,σε πιάνω αδιάβαστο.
Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνει το πειραματόζωο για να δει στις πόσες μμ θα πάει καλά?
Eννοείται ρε Bobby τα λεφτά δεν είναι το παν και δεν εξαγοράζουν τα πάντα,πρέπει να γίνει κατανοητό αυτό.

Εχεις ξεφυγει λιγο.
Αποκαλεις τον @Aldo "πειραματοζωο"?
Αποκαλεις εμενα ιατρο που κανει πειραματα?
Προσεχε λιγο και ΔΕΝ αστειευομαι.
 

vlafo

Well-Known Member
Θα χαρω να περασεις από το ιατρειο να βγαλουμε φωτογραφιας ιδια ποιοτητας προς αναρτηση στο φορουμ.
Δεν θυμαμαι να εχω δει κατι στο νημα σου αντιστοιχο.
Το νήμα μου έχει τις περισσότερες φωτό από οποιονδήποτε άλλο και έχω βάλει και σε φως του ηλίου.
Δε νομίζω να αμφισβητείται από κανένα εδώ μέσα η ποιότητα των φωτογραφιών.
Αντιθέτως η δική σας ποιότητα έχει υποστεί ατελείωτη κριτική.
Μια και δεν το πιστεύετε και δικαίωμα σας,ρωτήστε μήπως τον Cvial που με έχει δεί τόσες φορές να σας περιγράψει ακριβώς αυτό που είδε από κοντά.
Η μήπως και αυτός δεν είναι αντικειμενικός?
 

vlafo

Well-Known Member
Εχεις ξεφυγει λιγο.
Αποκαλεις τον @Aldo "πειραματοζωο"?
Αποκαλεις εμενα ιατρο που κανει πειραματα?
Προσεχε λιγο και ΔΕΝ αστειευομαι.
Μάλλον το πρόβλημα κατανόησης της νεοελληνικής όπως έχει αναφέρει πολλάκις ο φίλος tol είναι υπαρκτό.
Δεν αποκάλεσα κανέναν πειραματόζωο, ή πρόταση είναι τρίτο ενικό αν γνωρίζετε και αναφέρεται και καταδεικνύει την απογοήτευση μου για την αποτυχία και την ταλαιπωρία που θα υποστεί σε περίπτωση αλλης μμ..
Μάθετε να διαβάζετε ολόκληρη την πρόταση και να βγάζετε τα σωστά συμπεράσματα.

Μην με απειλείται εμένα γιατρέ λάθος άνθρωπο διαλέξατε.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Το νήμα μου έχει τις περισσότερες φωτό από οποιονδήποτε άλλο και έχω βάλει και σε φως του ηλίου.
Δε νομίζω να αμφισβητείται από κανένα εδώ μέσα η ποιότητα των φωτογραφιών.
Αντιθέτως η δική σας ποιότητα έχει υποστεί ατελείωτη κριτική.
Μια και δεν το πιστεύετε και δικαίωμα σας,ρωτήστε μήπως τον Cvial που με έχει δεί τόσες φορές να σας περιγράψει ακριβώς αυτό που είδε από κοντά.
Η μήπως και αυτός δεν είναι αντικειμενικός?

Εγω θα σε παρακαλεσω να σταματησεις ΑΜΕΣΑ τη λασπη γιατι εχω φτασει στα ορια μου.
 
Μπλουζα