Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν τρολαρω καθόλου.Εαν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Τα μοσχεύματα δεν έφταναν για τόσο μεγάλη περιοχή.Φινα δεν παίρνει.Το πρόβλημα θα εξελιχθεί και πίσω τα επόμενα χρόνια φενεται από τις φωτό.Εδωσε πολλά χρήματα?Ναι έδωσε.Τωρα έγινε.Μια χαρά αξιοπρεπές μαλι έχει.Συνεχιζει την ζωουλα του μέχρι την δεύτερη μμ.

Αλλες απαιτήσεις όταν το graft κάνει 1,05 και άλλες όταν είναι στα 2,7. Για 3κ θα ήταν ντίσεντ.
 
  • Like
Reactions: spi

aeratos28

Just aeratos
Κουμπάρε αρτζι Μπούρτζι και Λουλάς το λένε αυτό ..για ζητα φωτό με ριγμένα τα μαλλιά μπροστά από τον Άλντο..να είναι και πανοραμική,να δεις αν έχει σχέση αυτό που βλέπεις εδώ με την πραγματικότητα.
Για να έχει κάβα για το μέλον η δεν έφταναν τα χρήματα αερατε.Παει 5αρης καρφί.Και χωρίς φίνα ...goodnight αερατε
 

aeratos28

Just aeratos
Επίσης τι εννοείς δεν έφταναν τα grafts για την περιοχή?όλοι λέγατε πως το νούμερο είναι αυτό που πρέπει και ότι έχουν μπει κοντά στα 50 grafts και μα και μου..και ο γιατρός το έλεγε..πως άλλαξε ξαφνικά η άποψη?
 

koumparos

Well-Known Member
Αερατε εγώ σχολιάζω αυτό που βλέπω.Εμένα θα με ικανοποιούσε αυτή η πυκνότητα για τα μοσχεύματα που θα χάλαγα.Εμενα ξαναλέω.
@Σε καραγκιοζιλικια δεν απαντάω...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Επίσης τι εννοείς δεν έφταναν τα grafts για την περιοχή?όλοι λέγατε πως το νούμερο είναι αυτό που πρέπει και ότι έχουν μπει κοντά στα 50 grafts και μα και μου..και ο γιατρός το έλεγε..πως άλλαξε ξαφνικά η άποψη?

Ανοίγουν τέτοια ώρα τα δικαστήρια ;
 

oreo

Well-Known Member
Αερατε εγώ σχολιάζω αυτό που βλέπω.Εμένα θα με ικανοποιούσε αυτή η πυκνότητα για τα μοσχεύματα που θα χάλαγα.Εμενα ξαναλέω.
@Σε καραγκιοζιλικια δεν απαντάω...
Δηλαδή λες οτι αν χάλαγες αυτά τα μοσχεύματα στο συγκεκριμένο εμβαδό, αυτή θα ήταν και η φύτρωση που θα περίμενες και θα έμενες ικανοποιημένος ?
 

Ronaldo

Well-Known Member
Επίσης τι εννοείς δεν έφταναν τα grafts για την περιοχή?όλοι λέγατε πως το νούμερο είναι αυτό που πρέπει και ότι έχουν μπει κοντά στα 50 grafts και μα και μου..και ο γιατρός το έλεγε..πως άλλαξε ξαφνικά η άποψη?
Ότι να ναι πραγματικά. Πουλάνε τρέλα φουλ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Οπότε σύμφωνα και με το γιατρό,όλα γίνανε τέλεια.
Απάντηση για το αν χρησιμοποιήθηκε λαβίδα η dull στα peaks έχουμε 2 αντικρουόμενες απόψεις.
Ακόμα περιμένουμε.
Η αποκατάσταση τότε που προσφέρθηκε να την κάνει δωρεάν τα 1000g προς τι?
 

aeratos28

Just aeratos
Το θέμα είναι αν ο καλύτερος στην Ελλάδα κατά τα λεγόμενα τα δικά του, προσφέρει το συγκεκριμένο αποτέλεσμα με αυτές τις τιμές.
 

koumparos

Well-Known Member
Εγώ προσωπικά δεν θα πήγαινα διότι έχω μικρότερο πορτοφόλι.Ναι είναι ικανοποιητική η πυκνότητα.

@Σε καραγκιοζηδες δεν απαντάω...
 

jersey

Well-Known Member
Αλλες απαιτήσεις όταν το graft κάνει 1,05 και άλλες όταν είναι στα 2,7. Για 3κ θα ήταν ντίσεντ.
Ακριβώς. Όταν πληρώνεις 2.5 και 3 ευρώ το graft έχεις και τις ανάλογες υψηλές απαιτήσεις. Όχι να παίρνεις ενα μέτριο αποτέλεσμα με τα γνωστά προβλήματα που αναφέρθηκαν και να λες ε εντάξει ότι έγινε έγινε, τουλάχιστον είμαι καλύτερος από πριν... Δεν υπάρχει λόγος τότε να πληρώσεις τόσα. Σε οποιαδήποτε κλινική να πας θα έχεις βελτίωση σε σχέση με το πριν, και θα σου βγει και οικονομικά.
 
Μπλουζα