Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

spi

Well-Known Member
Εγώ προσωπικά δεν θα πήγαινα διότι έχω μικρότερο πορτοφόλι.Ναι είναι ικανοποιητική η πυκνότητα.

@Σε καραγκιοζηδες δεν απαντάω...
Ικανοποιητικη πυκνότητα βάσει της τιμής δεν είναι, ο ένας ο κρόταφος είναι άδειος και τα temples περίεργα. Αν έδινε 3000€ όπως προείπα ναι θα ήταν ικανοποιητικο, όταν δίνεις όμως χρήματα όσο ένα καλό μεταχειρισμένο αμάξι, ε περιμένεις κάτι πολύ καλύτερο
Υγ. Το καραγκιόζηδες που πηγαίνει;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ικανοποιητικη πυκνότητα βάσει της τιμής δεν είναι, ο ένας ο κρόταφος είναι άδειος και τα temples περίεργα. Αν έδινε 3000€ όπως προείπα ναι θα ήταν ικανοποιητικο, όταν δίνεις όμως χρήματα όσο ένα καλό μεταχειρισμένο αμάξι, ε περιμένεις κάτι πολύ καλύτερο
;oxi spi ούτε 3000 , γιατί τι είναι τα 3χίλιαρα πετσετάκια. Αυτό που βάζουμε ένα πλαφόν τιμής είναι λάθος, όταν υπάρχει τέτοιο τιμολόγιο που παράγει αποτελέσματα.
 

koumparos

Well-Known Member
Γεννάνε τα μοσχεύματα βρε αδερφε?Το είπα και πριν. Εάν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Ισα ίσα που θα το λέγαμε vfm...προς spi
 

spi

Well-Known Member
;oxi spi ούτε 3000 , γιατί τι είναι τα 3χίλιαρα πετσετάκια. Αυτό που βάζουμε ένα πλαφόν τιμής είναι λάθος, όταν υπάρχει τέτοιο τιμολόγιο που παράγει αποτελέσματα.
Εγώ συμφωνώ σε αυτό που λες. Απλά εκεί θα μπορούσες να δώσεις και μια πιθανότητα κάτι να πήγε στραβά. Όταν όμως υπάρχει αυτή η υπερκοστολογηση δεν πρέπει να πάει τίποτα στραβά. Ή τουλάχιστον το λάθος να τείνει να εκμηδενιστεί
 

spi

Well-Known Member
Γεννάνε τα μοσχεύματα βρε αδερφε?Το είπα και πριν. Εάν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Ισα ίσα που θα το λέγαμε vfm...προς spi
Μα μόνος σου απαντάς στην ερώτηση και στην υπόθεση σου. Καταλαβαίνεις ποιο είναι το πρόβλημα; Ότι εδώ δεν είναι vfm. Είναι, υποτίθεται, η κορυφή και μάλιστα ένα φρέσκο μυαλό στον τομέα. Βλέπεις κάτι τέτοιο; Δεν θεωρείς ότι αν πήγαινε Κύπρο θα είχε πολύ καλύτερο αποτέλεσμα; Επίσης κανείς δεν είπε ότι ο Aldo δεν έχει καλή δοτρια. Έχει αλλά 5000 ανετοτατα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ακριβώς. Όταν πληρώνεις 2.5 και 3 ευρώ το graft έχεις και τις ανάλογες υψηλές απαιτήσεις. Όχι να παίρνεις ενα μέτριο αποτέλεσμα με τα γνωστά προβλήματα που αναφέρθηκαν και να λες ε εντάξει ότι έγινε έγινε, τουλάχιστον είμαι καλύτερος από πριν... Δεν υπάρχει λόγος τότε να πληρώσεις τόσα. Σε οποιαδήποτε κλινική να πας θα έχεις βελτίωση σε σχέση με το πριν, και θα σου βγει και οικονομικά.

Θα ήθελα να το συζητήσω αναλυτικά αλλά επειδή το νήμα δεν είναι δικό μου δε θα το κάνω, απλά θα πω το εξής : Το τρίφραγκο για ένα graft στην Ελλάδα του 21 μου φαίνεται πραγματικά ασύλληπτο ποσό . Αδιανόητο. Δε γινεται να επενδυεις τοσα λεφτα και να μην τρελαίνεσαι ακόμα και μισο graft να μη βγει που λέει ο λόγος. Μιλάμε για οικονομίες χρόνων που τα δίνεις για κάτι που σε πονάει χρόνια, δε γίνεται να σαι παθητικός ρε φίλε.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε συ κουμπάρε οκ,αυτό που λες είναι το ότι πληρώνεις παίρνεις..σωστά?εδώ είναι αποτέλεσμα dhi με τιμές freitas όμως..
Γεννάνε τα μοσχεύματα βρε αδερφε?Το είπα και πριν. Εάν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Ισα ίσα που θα το λέγαμε vfm...προς spi
 

koumparos

Well-Known Member
Αδερφέ το αποτέλεσμα σχολιάζω.Οχι πόσα έδωσε.Εαν πήγαινε βεκρη η Τουρκία ούτε καν θα σε ένοιαζε ο κρόταφος που καλύπτεται με το χτένισμα.
 

aeratos28

Just aeratos
Παραφραζεις κατά το πως θέλεις να το παρουσιάσεις..με τον κολιατο που πήγε ο άλλος και έχει παρόμοια φυτρωση με τον Άλντο δεν τον (κραξαμε)?? Ότι δεν έχει πάει καλά ο κρόταφος κτλ κτλ?είδες να λέμε πουθενά μια χαρά για τα λεφτά που έδωσες?είσαι λαθος σε αυτό που λες κουμπάρε.
 
  • Like
Reactions: spi

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μα μόνος σου απαντάς στην ερώτηση και στην υπόθεση σου. Καταλαβαίνεις ποιο είναι το πρόβλημα; Ότι εδώ δεν είναι vfm. Είναι, υποτίθεται, η κορυφή και μάλιστα ένα φρέσκο μυαλό στον τομέα. Βλέπεις κάτι τέτοιο; Δεν θεωρείς ότι αν πήγαινε Κύπρο θα είχε πολύ καλύτερο αποτέλεσμα; Επίσης κανείς δεν είπε ότι ο Aldo δεν έχει καλή δοτρια. Έχει αλλά 5000 ανετοτατα

Ο κύριος Αναστασάκης είναι φουλ ψημένος γι αυτό που κάνει και πραγματικά χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους που γουστάρουν αυτό που τους δίνει ψωμί. Απλά θεωρώ ότι βιάζεται να ανεβάσει την τιμή αυτών που προσφέρει. Με την όρεξη που έχει να βελτιώνεται σίγουρα θα έφτανε η στιγμή το έργο του να κοστολογείται με 3 ευρώ περ graft αλλά είναι λάθος η πολιτική του να το κοστολογεί τόσο από ΤΩΡΑ. Δημιουργεί υπερβολικές προσδοκίες που ενδεχομένως ΑΚΟΜΑ να μη μπορεί να φέρει εις πέρας ( δεν ειναι κακό ) αλλά και μία οικονομική ανισότητα που δε θα μπορεί να την ακολουθήσει το μέσο πορτοφόλι μελλοντικά. Αν σε 5 χρόνια πχ πλησιάσει έναν Ισπανό το graft θα πάει σε τιμές Alexander εξ Αμερικης; Ποιος θα μπορεί να βάλει 4κ grafts τότε ; Ίσως ο Μαρινάκης στο μπιφτεκάκι του και ο Αλαφούζος.
 

koumparos

Well-Known Member
Αερατε δεν είναι δικό μου πρόβλημα όμως οι υψηλές τιμές του Αναστασάκη.Το αποτέλεσμα σχολιάζω.Ηξερε από πριν τι θα πληρώσει.Αυτο σας λέω τόση ωρα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα είναι συναρτήσει του ποσού που βγαίνει από το πορτοφόλι. Αν πήγαινε εκεί θα είχε τα μισά στην τσέπη και θα ήξερε ότι μαζεύοντας λίγο παραπάνω θα μπορούσε να πάει αλλού για διορθώσεις
 

jersey

Well-Known Member
Θα ήθελα να το συζητήσω αναλυτικά αλλά επειδή το νήμα δεν είναι δικό μου δε θα το κάνω, απλά θα πω το εξής : Το τρίφραγκο για ένα graft στην Ελλάδα του 21 μου φαίνεται πραγματικά ασύλληπτο ποσό . Αδιανόητο. Δε γινεται να επενδυεις τοσα λεφτα και να μην τρελαίνεσαι ακόμα και μισο graft να μη βγει που λέει ο λόγος. Μιλάμε για οικονομίες χρόνων που τα δίνεις για κάτι που σε πονάει χρόνια, δε γίνεται να σαι παθητικός ρε φίλε.
Ακριβώς ρε φίλε. Όταν δίνεις τόσα λεφτά και στερείσαι άλλα πράγματα για να πάρεις το μέγιστο αποτέλεσμα, η παραμικρή αστοχία δεν συγχωρείται και πρέπει να απαιτείς να παίρνεις αποτέλεσμα εφάμιλλο των κορυφαίων του εξωτερικού, αφού έχουν και παρόμοιες χρεώσεις. Οτιδήποτε άλλο θεωρείται αποτυχία.

Εδώ και 2500 ευρώ να έδινε πάλι θα σχολιάζαμε αρνητικά την μετρια φύτρωση και τα υπόλοιπα. Και θα το δικαιολογήσουμε σε μια κλινική με πολύ υψηλές χρεώσεις που δεν υπάρχει περιθώριο για την παραμικρή αστοχία; Μη τρελαθούμε κιόλας...
 

aeratos28

Just aeratos
Και εμείς το αποτέλεσμα με βάση την τιμή του .το τι έκανε ο Άλντο και αν ήξερε την τιμή εξαρχής είναι εκτός κουβέντας..εγώ βλέπω τιμή αποτέλεσμα και αναπόφευκτα κάνω τις αντίστοιχες συγκρίσεις με άλλους γιατρούς που ζητάνε τα ίδια λεφτά ..με αυτου
Αερατε δεν είναι δικό μου πρόβλημα όμως οι υψηλές τιμές του Αναστασάκη.Το αποτέλεσμα σχολιάζω.Ηξερε από πριν τι θα πληρώσει.Αυτο σας λέω τόση ωρα

ς θα συγκρίνω ,όχι με τον κολιατο ..
 

spi

Well-Known Member
Ο κύριος Αναστασάκης είναι φουλ ψημένος γι αυτό που κάνει και πραγματικά χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους που γουστάρουν αυτό που τους δίνει ψωμί. Απλά θεωρώ ότι βιάζεται να ανεβάσει την τιμή αυτών που προσφέρει. Με την όρεξη που έχει να βελτιώνεται σίγουρα θα έφτανε η στιγμή το έργο του να κοστολογείται με 3 ευρώ περ graft αλλά είναι λάθος η πολιτική του να το κοστολογεί τόσο από ΤΩΡΑ. Δημιουργεί υπερβολικές προσδοκίες που ενδεχομένως ΑΚΟΜΑ να μη μπορεί να φέρει εις πέρας ( δεν ειναι κακό ) αλλά και μία οικονομική ανισότητα που δε θα μπορεί να την ακολουθήσει το μέσο πορτοφόλι μελλοντικά. Αν σε 5 χρόνια πχ πλησιάσει έναν Ισπανό το graft θα πάει σε τιμές Alexander εξ Αμερικης; Ποιος θα μπορεί να βάλει 4κ grafts τότε ; Ίσως ο Μαρινάκης στο μπιφτεκάκι του και ο Αλαφούζος.
Έχω κάνει πολλές φορές και σχόλια αλλά και αντιδράσεις για τα καλά αποτελέσματα του, και θεωρώ πως μπορεί να γίνει ο κορυφαίος στην Ελλάδα. Όμως όπως σωστά έγραψες αυτή την στιγμή είναι σαν τον μπαλοτελι. Τρομερό ταλέντο, μεγάλο συμβόλαιο, μέτρια απόδοση με εκλάμψεις
 

bobby

Well-Known Member
Ο κύριος Αναστασάκης είναι φουλ ψημένος γι αυτό που κάνει και πραγματικά χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους που γουστάρουν αυτό που τους δίνει ψωμί. Απλά θεωρώ ότι βιάζεται να ανεβάσει την τιμή αυτών που προσφέρει. Με την όρεξη που έχει να βελτιώνεται σίγουρα θα έφτανε η στιγμή το έργο του να κοστολογείται με 3 ευρώ περ graft αλλά είναι λάθος η πολιτική του να το κοστολογεί τόσο από ΤΩΡΑ. Δημιουργεί υπερβολικές προσδοκίες που ενδεχομένως ΑΚΟΜΑ να μη μπορεί να φέρει εις πέρας ( δεν ειναι κακό ) αλλά και μία οικονομική ανισότητα που δε θα μπορεί να την ακολουθήσει το μέσο πορτοφόλι μελλοντικά. Αν σε 5 χρόνια πχ πλησιάσει έναν Ισπανό το graft θα πάει σε τιμές Alexander εξ Αμερικης; Ποιος θα μπορεί να βάλει 4κ grafts τότε ; Ίσως ο Μαρινάκης στο μπιφτεκάκι του και ο Αλαφούζος.
Ο Αλ α Φουζ τα χάλασε για μεταγραφές.....δεν έχει για Αναστασάκη (δεν έχει και δότρια επίσης.....)
 

vlafo

Well-Known Member
Έχω κάνει πολλές φορές και σχόλια αλλά και αντιδράσεις για τα καλά αποτελέσματα του, και θεωρώ πως μπορεί να γίνει ο κορυφαίος στην Ελλάδα. Όμως όπως σωστά έγραψες αυτή την στιγμή είναι σαν τον μπαλοτελι. Τρομερό ταλέντο, μεγάλο συμβόλαιο, μέτρια απόδοση με εκλάμψεις
Πότε θα γίνεις ο κορυφαίος spi?
Στα 60 σου?
Όταν το χέρι θα τρέμει?
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Έχω κάνει πολλές φορές και σχόλια αλλά και αντιδράσεις για τα καλά αποτελέσματα του, και θεωρώ πως μπορεί να γίνει ο κορυφαίος στην Ελλάδα. Όμως όπως σωστά έγραψες αυτή την στιγμή είναι σαν τον μπαλοτελι. Τρομερό ταλέντο, μεγάλο συμβόλαιο, μέτρια απόδοση με εκλάμψεις

Αν μπορούσα να σου δώσω 2 Τσάμπιονς Λιγκ, ένα γκράμμυ και 2 Οσκαρ Α' Ανδρικου ρόλου γι αυτό το σχόλιο θα στα έδινα ! Ακριβώς στο μυαλό μου είσαι. Είναι αδιαμφισβήτητα ταλαντούχος και φουλ τρελαμένος γι αυτό που κάνει αλλά ίσως η αναγνώριση και του ιδίου πως το κατέχει να του έχει φουσκώσει τα μυαλά νωρίτερα απ'όσο θα έπρεπε. Εγώ θα του ευχηθώ να φτάσει το ταβάνι του και γιατί όχι να το τρυπήσει κι όλας απλά να κάνει ένα rethink την τιμούλα αυτή. Αν είμασταν στην Ελβετία θα σου έλεγα ότι κλέβεις εκκλησία αν πας στον coach A (με τη συγκεκριμένη χρέωση) αλλά για Ελλάδα μάλλον πρέπει να κλέψεις ολόκληρη την εκκλησία...
 
Μπλουζα