Aldo, FUE, 2409g, 05/08/2020

Disco

Well-Known Member
Πάντως πέρα από το πρόβλημα στη φύτρωση και η φυσικότητα δεν θα έλεγα ότι ειναι καλή. Στην πρώτη φωτογραφία που φαίνεται από μπροστά, τα μοσχεύματα φαίνονται να ειναι σχεδόν κάθετα τοποθετημένα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Πάντως πέρα από το πρόβλημα στη φύτρωση και η φυσικότητα δεν θα έλεγα ότι ειναι καλή. Στην πρώτη φωτογραφία που φαίνεται από μπροστά, τα μοσχεύματα φαίνονται να ειναι σχεδόν κάθετα τοποθετημένα.
Ακριβώς .Όρθια .Το είδαμε και σε άλλες ΜΜ
 

aeratos28

Just aeratos
Προφανώς και η εικόνα του,σε σχέση με πριν είναι πολύ καλύτερη.εννοειται.ομως δεν μπορείς να σταθείς σε αυτό μόνο..είναι μια επέμβαση που κόστισε αρκετά λεφτά και για τον λόγο αυτό ,θα σταθούμε στις λεπτομέρειες. Το κόστος της επέμβασης είναι σχεδόν ίδιο με τα χρήματα που παίρνουν κάποιοι κορυφαίοι στο εξωτερικό. ΔΕΝ δικαιολογείται αυτό το φτιαξιμο στα temporals..ΔΕΝ δικαιολογειται η μη φυτρωση 300-400-500?? grafts σε κρόταφο και hairline..το χτένισμα αυτό σε αυτές τις φωτό κρύβει πρόβλημα φουλ .με άλλο χτένισμα θα φανεί και καλύτερα, η μη φυτρωση ειδικά στον ένα κρόταφο ..θεωρείται λοιπόν εσείς ότι αξίζει αυτό το αποτέλεσμα,το κόστος της επέμβασης?γτ αν ισχύουν τα νούμερα της μη φυτρωσης,μιλάμε για περίπου 15-20% απώλειες .από τα 2200 που μπήκαν α ζώνη αν χάθηκε ο αριθμός αυτός είναι πρόβλημα..
 

koumparos

Well-Known Member
Εγώ μια χαρά το βλέπω το αποτέλεσμα για τα μοσχεύματα που έβαλε.Προσωπικα θα ήμουν ικανοποιημένος.Επισης δεν βλέπω πρόβλημα τεράστιο στον κρόταφο.Ο Άλντο δεν είναι hapy αλλά είχε μεγάλη περιοχή να καλύψει και θαύματα με τόσα μοσχεύματα δεν γίνονται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ μια χαρά το βλέπω το αποτέλεσμα για τα μοσχεύματα που έβαλε.Προσωπικα θα ήμουν ικανοποιημένος.Επισης δεν βλέπω πρόβλημα τεράστιο στον κρόταφο.Ο Άλντο δεν είναι hapy αλλά είχε μεγάλη περιοχή να καλύψει και θαύματα με τόσα μοσχεύματα δεν γίνονται.

Δεν βλέπεις γιατί το καλύπτουν οι τρίχες της hairline και το μήκος. Υπάρχει firewall. Το πρόβλημα υπάρχει άσχετα αν δεν είναι ορατό με το κατάλληλο χτένισμα.
 

jacksmith

Active Member
Και εντάξει, όλα τα υπόλοιπα διορθώνονται. Έχει πολύ καλή κάβα ο Αλντο. ΣΤα temporal peaks πως μπορεί να παρέμβει κάποιος για να διορθώσει τα.... αδιορθωτα?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και εντάξει, όλα τα υπόλοιπα διορθώνονται. Έχει πολύ καλή κάβα ο Αλντο. ΣΤα temporal peaks πως μπορεί να παρέμβει κάποιος για να διορθώσει τα.... αδιορθωτα?

Και αυτό γίνεται. Απλά κάποιες πρέπει να βγουν και να ανα διαταχθούν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Δεν τρολαρω καθόλου.Εαν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Τα μοσχεύματα δεν έφταναν για τόσο μεγάλη περιοχή.Φινα δεν παίρνει.Το πρόβλημα θα εξελιχθεί και πίσω τα επόμενα χρόνια φενεται από τις φωτό.Εδωσε πολλά χρήματα?Ναι έδωσε.Τωρα έγινε.Μια χαρά αξιοπρεπές μαλι έχει.Συνεχιζει την ζωουλα του μέχρι την δεύτερη μμ.
 

nick90

Well-Known Member
Δεν τρολαρω καθόλου.Εαν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Τα μοσχεύματα δεν έφταναν για τόσο μεγάλη περιοχή.
Φίλε συγγνώμη αλλά για ποια μεγάλη περιοχή μιλάς; 48 τ.ε. εκατοστά ήταν η περιοχή κάλυψης χωρίς τα temporal peaks. 2200/48 = 46 grafts μέση πυκνότητα. Θεωρείς ότι βλέπεις 46 g πυκνότητα σε αυτό το αποτέλεσμα;
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Και γτ δεν του έβαλε περισσότερα για να ειναι happy?
Εγώ μια χαρά το βλέπω το αποτέλεσμα για τα μοσχεύματα που έβαλε.Προσωπικα θα ήμουν ικανοποιημένος.Επισης δεν βλέπω πρόβλημα τεράστιο στον κρόταφο.Ο Άλντο δεν είναι hapy αλλά είχε μεγάλη περιοχή να καλύψει και θαύματα με τόσα μοσχεύματα δεν γίνονται.
 

vlafo

Well-Known Member
Για 46 τετραγωνικά περιοχή τοποθέτηση 2200 με μέση πυκνότητα 46g.
Μάλιστα και είναι αυτή πυκνότητα 46g.
 

spi

Well-Known Member
Δεν τρολαρω καθόλου.Εαν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Τα μοσχεύματα δεν έφταναν για τόσο μεγάλη περιοχή.Φινα δεν παίρνει.Το πρόβλημα θα εξελιχθεί και πίσω τα επόμενα χρόνια φενεται από τις φωτό.Εδωσε πολλά χρήματα?Ναι έδωσε.Τωρα έγινε.Μια χαρά αξιοπρεπές μαλι έχει.Συνεχιζει την ζωουλα του μέχρι την δεύτερη μμ.
Εμένα αν μου έφευγαν 6500 ευρώ από την τσέπη δεν θα έλεγα "τώρα έγινε, πάμε παρακάτω" λες και είναι ηλεκτρική τσαγιέρα των 20€ από τα Vicko
 

koumparos

Well-Known Member
Για να έχει κάβα για το μέλον η δεν έφταναν τα χρήματα αερατε.Παει 5αρης καρφί.Και χωρίς φίνα ...goodnight αερατε
 

aeratos28

Just aeratos
Tι σχέση έχει αν έπαιρνε η όχι φίνα??στο περιστατικό που το ανέβασε δύο φορές με διαφορετικά στοιχεία ,ο γιατρός μόνος του είπε πως στην α ζώνη που ήταν γυμνή ,δεν περίμενε κάτι από την φίνα ούτως η άλλως..αυτό που λέμε και εμείς δλδ για τις γυμνές περιοχές..και ο Άλντο γυμνή περιοχή δούλεψε.αρα ποια η ουσιαστική χρήση της φινας?
Δεν τρολαρω καθόλου.Εαν έδινε κάνα τριχιλιαρο δεν θα άνοιγε ρουθούνι.Τα μοσχεύματα δεν έφταναν για τόσο μεγάλη περιοχή.Φινα δεν παίρνει.Το πρόβλημα θα εξελιχθεί και πίσω τα επόμενα χρόνια φενεται από τις φωτό.Εδωσε πολλά χρήματα?Ναι έδωσε.Τωρα έγινε.Μια χαρά αξιοπρεπές μαλι έχει.Συνεχιζει την ζωουλα του μέχρι την δεύτερη μμ.
 
Μπλουζα