airol

kapa

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
όπως ακριβώς η εμπειρία του geofish! μπροστά που μπορώ να δω βλέπω σαφή βελτίωση αλλά στην γενική εικόνα σαφή κατρακύλα και χωρίς να έχω φανερό shed δηλαδή δεν βλέπω να χάνω τρίχες για κανένα λόγο! υπόψιν πως παίρνω και propecia! τέσπα ο χρόνος θα δείξει

δες και το ενδεχομενο να συνεχισεις το σχημα μονο στους κροταφους αν βλεπεις μονο εκει βελτιωση,αν σε ικανοποιει βεβαια σαν θεραπεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Ρε παιδια, δοκιμασα κι εγω airol, αλλα δεν ειδα βελτιωση, και σε συνδυασμο με μινοξ παντα.
Ηθελα πολυ να πετυχει, αλλα...

Υπαρχει καμια αλλη φτηνη κρεμουλα, που να μπορω να τη βρω στο φαρμακειο, και να βοηθα λιγο στην τριχοπτωση?
Εκτος απο skinoren που δεν θα τη βαλω γιατι ακουω διαφορα, και εκτος απο fungoral που ηδη βαζω.

Θελω να βοηθησω λιγο ακομη τον εαυτο μου.
Υπαρχει καμια αλλη φτηνη κρεμα απο φαρμακειο, να μπορει να συνεισφερει?
Ελπιζω ναι! Για πειτε.
 

xxxray

Member
δες και το ενδεχομενο να συνεχισεις το σχημα μονο στους κροταφους αν βλεπεις μονο εκει βελτιωση,αν σε ικανοποιει βεβαια σαν θεραπεια

Δηλαδή υπάρχει περίπτωση αυτή η κρέμα να λειτουργεί επιλεκτικά σε περιοχές; Μα τι πρωτοβουλίες είναι αυτές; με ποιο δικαίωμα;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
Δηλαδή υπάρχει περίπτωση αυτή η κρέμα να λειτουργεί επιλεκτικά σε περιοχές; Μα τι πρωτοβουλίες είναι αυτές; με ποιο δικαίωμα;
υπαρχει και αυτην η περιπτωση,τα τοπικα ρετινοειδη αυξανουν κατα πολυ την απορροφηση της μινοξιδιλης αλλα προκαλουν και πολυ τριχοπτωση
 

xxxray

Member
Άρα για να συνοψίσουμε...λες ότι σε τελείως φαλακρή επιφάνεια μπροστά δηλαδή να δίνει επανέκφυση λόγω αύξησης αποροφητικότητας της μινοξιδίλης αλλά παράλληλα η ρετινόλη να σου ρίχνει τα ήδη υπάρχοντα μαλλιά;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
Άρα για να συνοψίσουμε...λες ότι σε τελείως φαλακρή επιφάνεια μπροστά δηλαδή να δίνει επανέκφυση λόγω αύξησης αποροφητικότητας της μινοξιδίλης αλλά παράλληλα η ρετινόλη να σου ρίχνει τα ήδη υπάρχοντα μαλλιά;
ναι,η τρετινοινη ομως
 

xxxray

Member
ναι; κοφτά και όμορφα; και τι γίνεται μαυτές που ενδεχομένως ρίχνει; πεθαίνουν οριστικά; ή με συνέχιση του σχήματος θα επανέλθουν; ένας θεός ξέρει ε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
ναι; κοφτά και όμορφα; και τι γίνεται μαυτές που ενδεχομένως ρίχνει; πεθαίνουν οριστικά; ή με συνέχιση του σχήματος θα επανέλθουν; ένας θεός ξέρει ε

κοψτην:20em:
 

cool11

Well-Known Member
Ρε παιδια, θα με τρελανεται? Τελικα τι υποτιθεται οτι κανει η airol?
Απο τη μια βοηθα, απο την αλλη ριχνει?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
cool11 είπε:
Ρε παιδια, θα με τρελανεται? Τελικα τι υποτιθεται οτι κανει η airol?
Απο τη μια βοηθα, απο την αλλη ριχνει?
σε καποιους βοηθαει σε καποιους θα τα ριξει,δεν καταστρεφει τον θυλακα,με την διακοπη της θα επανελθουν.
οποιος δεν βλεπει σαφη επανεκφυση με την κρεμα ειναι για διακοπη
 

geofish

New Member
Προσωπικά δεν την εμπιστευόμουν σαν ουσία (με αυτά που είχα διαβάσει) αλλά με ενθάρρυνε ο kapamarou.
Γνώμη μου είναι πάντως ότι κάνει περισσότερο κακό παρά καλό.

Για όσους φοβούνται αν είναι αναστρέψιμα τα αποτελέσματα με την διακοπή της όπως και σε άλλο (μίτο) για την μινοξιδιλη έχω να πω ότι από προσωπική εμπειρία μην ανησυχείτε θα επανέλθετε στην κατάσταση κατά 99% πριν την χρήση η στην κατάσταση θα ήσασταν αν δεν παίρνατε κανένα φάρμακο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
απο την μια ειμαστε τυχεροι εχουμε την φθηνοτερη airol απο την αλλη ατυχοι,σε αλλες χωρες βγαινει και σε υγρη μορφη,που σημαινει οτι ο καθενας μπορει να ρυθμισει την λιπαροτητα της λοσιον με οινοπνευμα
 

rukario

New Member
θα μπορουσες να μας πεις πως ζηταμε το αιρολ απο το φαρμακειο και πως το εφαρμοζουμε-συνδιαζουμε με το ρεγκαιν? τωρα που ειναι καλοκαιρι καλυτερα να μη το χρησιμοποιησουμε?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
rukario είπε:
θα μπορουσες να μας πεις πως ζηταμε το αιρολ απο το φαρμακειο και πως το εφαρμοζουμε-συνδιαζουμε με το ρεγκαιν? τωρα που ειναι καλοκαιρι καλυτερα να μη το χρησιμοποιησουμε?

"θελω μια κρεμα airol"
κρεμα στα σημεια που θα πεσει η μινοξιδιλη,χωρις να τα καλυψει πληρως.
στην συνεχεια βαζεις την μινοξιδιλη,θα αναμειχθει με την κρεμα και θα παει στα σημεια που θα απλωσεις και οι δυο ουσιες.
αν δεν σε βλεπει πολλες ωρες ο ηλιος δεν υπαρχει προβλημα
 

rukario

New Member
rukario είπε:
θα μπορουσες να μας πεις πως ζηταμε το αιρολ απο το φαρμακειο και πως το εφαρμοζουμε-συνδιαζουμε με το ρεγκαιν? τωρα που ειναι καλοκαιρι καλυτερα να μη το χρησιμοποιησουμε?

kapamarou είπε:
rukario είπε:
θα μπορουσες να μας πεις πως ζηταμε το αιρολ απο το φαρμακειο και πως το εφαρμοζουμε-συνδιαζουμε με το ρεγκαιν? τωρα που ειναι καλοκαιρι καλυτερα να μη το χρησιμοποιησουμε?

"θελω μια κρεμα airol"
κρεμα στα σημεια που θα πεσει η μινοξιδιλη,χωρις να τα καλυψει πληρως.
στην συνεχεια βαζεις την μινοξιδιλη,θα αναμειχθει με την κρεμα και θα παει στα σημεια που θα απλωσεις και οι δυο ουσιες.

αν δεν σε βλεπει πολλες ωρες ο ηλιος δεν υπαρχει προβλημα
λεω να την βαζω το βραδυ πριν τον υπνο. και αυτος ο συνδιασμος αν δεν πετυχει ενδεχετε να μου δημιουργισει μεγαλυτερο προβλημα?


rukario είπε:
rukario είπε:
θα μπορουσες να μας πεις πως ζηταμε το αιρολ απο το φαρμακειο και πως το εφαρμοζουμε-συνδιαζουμε με το ρεγκαιν? τωρα που ειναι καλοκαιρι καλυτερα να μη το χρησιμοποιησουμε?

kapamarou είπε:
rukario είπε:
θα μπορουσες να μας πεις πως ζηταμε το αιρολ απο το φαρμακειο και πως το εφαρμοζουμε-συνδιαζουμε με το ρεγκαιν? τωρα που ειναι καλοκαιρι καλυτερα να μη το χρησιμοποιησουμε?

"θελω μια κρεμα airol"
κρεμα στα σημεια που θα πεσει η μινοξιδιλη,χωρις να τα καλυψει πληρως.
στην συνεχεια βαζεις την μινοξιδιλη,θα αναμειχθει με την κρεμα και θα παει στα σημεια που θα απλωσεις και οι δυο ουσιες.

αν δεν σε βλεπει πολλες ωρες ο ηλιος δεν υπαρχει προβλημα
λεω να την βαζω το βραδυ πριν τον υπνο. και αυτος ο συνδιασμος αν δεν πετυχει ενδεχετε να μου δημιουργισει μεγαλυτερο προβλημα?
και σε ποσο καιρο περιπου βλεπεις αποτελεσματα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
rukario είπε:
λεω να την βαζω το βραδυ πριν τον υπνο. και αυτος ο συνδιασμος αν δεν πετυχει ενδεχετε να μου δημιουργισει μεγαλυτερο προβλημα?

και σε ποσο καιρο περιπου βλεπεις αποτελεσματα?

αν δεν πετυχει να σου δημιουργησει αραιωση.
τα αποτελεσματα ερχονται με ταχυτητα μινοξιδιλης 1-2 μηνες
 
εχω σταματησει μινοξιδιλη και airol,δοκιμαζω vpa
ναι αυτο το καταλαβα.
ποιος ομοως ο λογος που σταματησες?
παρενεργειεσ?
η κατι αλλο?
δεν ησουν ευχαριστημενος απο το σχημα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
ktirio2004 είπε:
ποιος ομοως ο λογος που σταματησες?
παρενεργειεσ?
η κατι αλλο?
δεν ησουν ευχαριστημενος απο το σχημα?
υπερ ευχαριστημενος...
με αριστα το 20 βαζω 15,χανει το 20 μονο λογο αισθητικης επειδη ειναι κρεμα αφηνει μια μικρη λαδιλα στο μαλλι,δυστυχως δεν εχουμε υγρη airol για να φερουμε την λιπαροτητα στο σημειο που θελουμε και να γινει 100% αορατη η θεραπεια.
πολυ δυνατος συνδιασμος,πολυ regrowth αλλα εχει και ορια,αν πας να τα ξεπερασεις φερνει και μικροπαρενεργειες,μαυρους κυκλους τριχοφυια αλλα και δυνατα αποτελεσματα μαζι.την τριχοπτωση δεν μπορω να πω οτι μου την σταματησε αλλα την μειωσε αρκετα,κατα 70%-80%.
 
Μπλουζα