airol

kapa

Μέλος του προσωπικού
ριξτε και την ψηφο σας http://www.hairlossgr.com/forum/thread-3888.html
στους 19 οι 6 ειχαν κατηφορα η εμειναν σταθεροι,αποτυχια δηλαδη
12 ειχαν απο πολυ εως λιγο επανεκφυση,επιτυχια
60%-70% επιτυχια σαν θεραπεια
και ενας εγινε bob marley και το κραταει κρυφο.:14m:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xxxray

Member
καπαμαρού αυτά τα νούμερα που τα δες; εγώ βλέπω μόνο 3 να είδαν αποτέλεσμα :blush: κανόνισε να μας πάρεις στο λαιμό σου! πέρα απ'την πλάκα ίσως η αραίωση να είναι εικονική εξαιτίας της γυαλάδας που προκαλεί
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
καπαμαρού αυτά τα νούμερα που τα δες; εγώ βλέπω μόνο 3 να είδαν αποτέλεσμα :blush: κανόνισε να μας πάρεις στο λαιμό σου! πέρα απ'την πλάκα ίσως η αραίωση να είναι εικονική εξαιτίας της γυαλάδας που προκαλεί

στον πινακα αποτελεσματων http://www.hairlossgr.com/forum/polls.php?action=showresults&pid=30
δεν νομιζω να κανει οικονικη αραιωση,το οτι υπαρχει μια γυαλαδα υπαρχει αλλα η καραφλα καραφλα και τα ραστα ραστα.
και στον λαιμο μου να σας παρω με μινοξιδιλη σκετη επανερχεστε σαν να μην την ειχατε ξεκινησει
 

xxxray

Member
και στον λαιμο μου να σας παρω με μινοξιδιλη σκετη επανερχεστε σαν να μην την ειχατε ξεκινησει

γιαυτό πως είσαι τόσο σίγουρος; αφού δεν έχεις τέτοια εμπειρία
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
και στον λαιμο μου να σας παρω με μινοξιδιλη σκετη επανερχεστε σαν να μην την ειχατε ξεκινησει

γιαυτό πως είσαι τόσο σίγουρος; αφού δεν έχεις τέτοια εμπειρία
εχουν οι υπολοιποι χρηστες για εμενα
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Να το θυμάστε όλοι... Ο Kapa και έμπειρία έχει και θα είναι και αυτός που θα ανακαλύψει το αντίδοτο για τον Illuminati γλόμπο.. Και τότε θα πάω να τον βρω να κάνουμε ένα συγκρότημα reggae να γουστάρουμε και να μας ζηλεύετε :9m:

Παρακάτω είναι ένα preview του reggae σχήματος μας:

reggae.gif
 

3746741

Member
παιδια απο οτι διαβασα γενικα αλλα κ εδω μεσα η airol προκαλει προβληματα στο δερμα!!!

μηπως τελικα δεν ειναι κ τοσο καλη περιπτωση γιατι στην περιπτωση που θελει καποιος να κανει μεταμοσχευση του δημιουργησει προβλημα η airol??
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
3746741 είπε:
παιδια απο οτι διαβασα γενικα αλλα κ εδω μεσα η airol προκαλει προβληματα στο δερμα!!!

μηπως τελικα δεν ειναι κ τοσο καλη περιπτωση γιατι στην περιπτωση που θελει καποιος να κανει μεταμοσχευση του δημιουργησει προβλημα η airol??

κανε την ερωτηση εδω http://www.hairlossgr.com/forum/thread-4061-page-2.html
θα παρεις απαντηση απο γιατρους μεταμοσχευσης
 

xxxray

Member
επανέρχομαι! μ'έχει μπερδέψει πολύ αυτό το σχήμα! ενώ μπροστά στους κροτάφους που δεν είχα τίποτα βγαίνουν τριχάκια εκεί που είχα μαλλιά νομίζω πως αραιώνουν! γίνεται αυτό; εκτός αν είναι η ιδέα μου λόγω της γυαλάδας που είπα και του πολύ κοντού κουρέματος..πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω..δεν περιμένω απάντηση που να με διαφωτίσει απλά το αναφέρω
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
επανέρχομαι! μ'έχει μπερδέψει πολύ αυτό το σχήμα! ενώ μπροστά στους κροτάφους που δεν είχα τίποτα βγαίνουν τριχάκια εκεί που είχα μαλλιά νομίζω πως αραιώνουν! γίνεται αυτό; εκτός αν είναι η ιδέα μου λόγω της γυαλάδας που είπα και του πολύ κοντού κουρέματος..πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω..δεν περιμένω απάντηση που να με διαφωτίσει απλά το αναφέρω

Μήπως είναι shedding? Από κάτω βλέπεις να έρχεται τίποτα? Σαφώς μπορεί να είναι και το κούρεμα κλπ..
 

xxxray

Member
όπως ακριβώς η εμπειρία του geofish! μπροστά που μπορώ να δω βλέπω σαφή βελτίωση αλλά στην γενική εικόνα σαφή κατρακύλα και χωρίς να έχω φανερό shed δηλαδή δεν βλέπω να χάνω τρίχες για κανένα λόγο! υπόψιν πως παίρνω και propecia! τέσπα ο χρόνος θα δείξει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
όπως ακριβώς η εμπειρία του geofish! μπροστά που μπορώ να δω βλέπω σαφή βελτίωση αλλά στην γενική εικόνα σαφή κατρακύλα και χωρίς να έχω φανερό shed δηλαδή δεν βλέπω να χάνω τρίχες για κανένα λόγο! υπόψιν πως παίρνω και propecia! τέσπα ο χρόνος θα δείξει

Πόσο καιρό είσαι σε αυτή τη θεραπεία?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
ένα μήνα ακριβώς τώρα! καταρχήν εσύ την έχεις δοκιμάσει; ή τζάμπα τα λέμε; :)

Δεν την έχω δοκιμάσει, αλλά δεν πιστεύω να τα λέμε και τζάμπα. :p Ερώτηση κάνω για ενημέρωση όχι για να σου πω τι θα κάνεις. Αυτό που όλοι όμως γνωρίζουμε επι του θέματος είναι η υπομονή και ο χρόνος. (Ανεξαρτήτως εμπειρίας σε ουσίες) δες και αυτό που έλεγε ο kapa για τον σύνδισμό της airol ότι σε κάποιους δούλεψε σε κάποιους έκανε κατηφόρα. Ολόψυχα καλή επιτυχία από μένα αδερφέ! ^-^
 

xxxray

Member
συμφωνώ σε όλα αλλά εμένα το πρόβλημα μου είναι πως δεν μπορώ να εντοπίσω αν μου κάνει καλό η κακό δεν ξέρω πείτε με χαζό πείτε με όπως θέλετε αλλά πιστεύω πολλοί καταλαβαίνουν τι λέω
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
συμφωνώ σε όλα αλλά εμένα το πρόβλημα μου είναι πως δεν μπορώ να εντοπίσω αν μου κάνει καλό η κακό δεν ξέρω πείτε με χαζό πείτε με όπως θέλετε αλλά πιστεύω πολλοί καταλαβαίνουν τι λέω

Πίστεψε με αδερφέ καταλαβαίνω ότι έχει κορυφωθεί τα άγχος σου αυτή την στιγμή :( Ο πιο κατάλληλος να απαντήσει σε αυτό είναι ο kap ξέρει τους χρόνους και τις αντιδράσεις, τώρα ελπίζω να είναι shedding και να αρχίσεις να φουντώνεις σύντομα, αν όχι ο kap λέει σταματάς την airol συνεχίζεις μινοξ και επανέρχεσαι. : )
 

xxxray

Member
δεν έχω κανένα άγχος ακόμα και να πέσουν όλα απλά αυτό μόνο πως προσπαθώ να καταλάβω αν γίνεται δουλειά ή το κάνω τζάμπα! και σταμάτα με τον καπαμαρού τι είναι μέντορας σου; :) τα ξέρω όσα έχει πει αλλά εδώ εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με μένα
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
δεν έχω κανένα άγχος ακόμα και να πέσουν όλα απλά αυτό μόνο πως προσπαθώ να καταλάβω αν γίνεται δουλειά ή το κάνω τζάμπα! και σταμάτα με τον καπαμαρού τι είναι μέντορας σου; :) τα ξέρω όσα έχει πει αλλά εδώ εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται με μένα

Για μένα ο kap είναι ότι ο Μιγιάγκι για τον Ντανιελσανγκ! :grandpa: Συγγνώμη αν είπα κάτι που σε πείραξε πάντως, πάω σύμφωνα με ότι διαβάζω και βλέπω αδερφέ δεν θέλω το κακό κανενός :)
 

xxxray

Member
όχι καμία σχέση αν έχω στραβώσει με κάποιον είναι με τον εαυτό μου! αλλά με πιάνει κάθε καλοκαίρι μια τέτοια κρίση τέλος πάντων συνεχίζουμε και βλέπουμε οι δικές μου κρίσεις είναι σαν την οικονομική τώρα..δεν βλέπω να τελειώνει ποτέ
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xxxray είπε:
όχι καμία σχέση αν έχω στραβώσει με κάποιον είναι με τον εαυτό μου! αλλά με πιάνει κάθε καλοκαίρι μια τέτοια κρίση τέλος πάντων συνεχίζουμε και βλέπουμε οι δικές μου κρίσεις είναι σαν την οικονομική τώρα..δεν βλέπω να τελειώνει ποτέ

Μην απογοητεύεσαι! η λύση έρχεται! γιατί δεν κοιτάς από vpa μεριά? κάτι με σπρώχνει κατα εκεί.. ακόμα νωρίς βέβαια για πολλά λόγια.. αλλά βλέπω καλά λόγια από τους χρήστες
 
Μπλουζα