2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Φιλε μου, η φωτογραφια που ανεβασες, για να γινουν οι συγκρισεις ΕΙΝΑΙ Ή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΙΝΗ; Ειναι ή δεν ειναι και απο τις δυο επεμβασεις;




Τι να σου απαντησω τωρα;

Το θρασος σου δεν εχει ορια.

Ενω ξεκαθαρα ανεβασες φωτογραφια με τοπικ κατι που απαγορευεται δια ροπαλου συμφωνα με τους κανονες λειτουργιας του forum, βγαινεις και απο πανω και βριζεις!!!

Απυθμενο το θρασος σου!!!

Παρολο που επιβεβαιωθηκα στις υποψιες μου, ημουν τοσο διακριτικος στο σχολιο μου (ολοι μπορουν να το διαβασουν και να βγαλουν συμπερασματα). Απεφυγα, οπως ο διαλος το λιβανι, να σε χαρακτηρισω για την πραξη σου.

Εσυ, ομως, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ με προκαλεσες.

Και στη συνεχεια εγραψες ψεματα οτι πληρωσες μονο 2000 ευρω, ενω ειχες πληρωσει 4500 ευρω στον κ. Παπανικολαου.

Τι λαθος εγραψα; Που σε κατηγορησα εσφαλμενα;

Και βγαινεις τωρα και γραφεις κατι για κ@λους. Δεν κατεβαινω στο επιπεδο σου. Η θρασυτητα σου δεν εχει ορια.


Τι βλακειες λες οτι ανέβασα φωτογραφία με τοπικ ενω απαγορευεται;
Ειπα οτι ειχα λουσει ταμαλλια μου με νερο αλλα για να καθαρισει το τοπικ να παω στα γρηγροα να κουρευτω.
Αν τυχον εμειναν τιπτοα υπολειματα ειναι απλως υπολείμματα κ προφανώς όχι επίτηδες εφοσον εχω δειξει κ δείχνω άπειρες φωτος.
Λες να. Εβαλα τοπικ στην πιο κοντινη φωτο που εχω τραβήξει ποτε; ποσο χαζος μπορεί νανειναι καποιος για να το κανει αυτο ή για να. Το σκεφτεί εστω
 

Ibarumah

Active Member
Το crown και ετσι να μεινει εισαι πολυ καλα. Λογικα θα βελτιωθει κι αλλο!

Συμφωνω οτι κ έτσι ακομα δεν ειναι άσχημα οπως ηταμ καποτε αλλα οι απειρες τρίχες που εχουν ξεπέταχτει θα μεγαλωσουν θελουν δεν θέλουν αρα σιγουρα περιμένουμε μεγαλη βελτίωση
 

Ibarumah

Active Member
Μια τελευταία απαντηση στα περι τοπικ κ τελος γιατι κατανταει αηδια. Λες κ περιμένω εγω να Ακουσω μπραβο.

Προς ολα τα κουτορνιθια που πιστευουν οτι με αυτή τη φώτο δειχνω το κεφαλι μου με τοπικ κ παραπλανω...
IMG_20211207_052505_edit_199972879021048.jpg




Εχω να πω στα ιδια κουτορνιθια οτι αν ηθελα να παραπλανησω, ιδου το κεφάλι μου με τοπικ:
IMG_20211207_174042_edit_207513863482919.jpg




Ποσο κουτορνιθι ειναι λοιπον καποιος λεγοντας οτι βαζω την πανω φωτο αντι για την κατω, ωστε να παραπλανησω;


Καλό βραδυ
 

Flag17

Well-Known Member
Μια τελευταία απαντηση στα περι τοπικ κ τελος γιατι κατανταει αηδια. Λες κ περιμένω εγω να Ακουσω μπραβο.

Προς ολα τα κουτορνιθια που πιστευουν οτι με αυτή τη φώτο δειχνω το κεφαλι μου με τοπικ κ παραπλανω...
Προβολή συνημμένου 42957



Εχω να πω στα ιδια κουτορνιθια οτι αν ηθελα να παραπλανησω, ιδου το κεφάλι μου με τοπικ:
Προβολή συνημμένου 42958



Ποσο κουτορνιθι ειναι λοιπον καποιος λεγοντας οτι βαζω την πανω φωτο αντι για την κατω, ωστε να παραπλανησω;


Καλό βραδυ
Όταν κάποιος θεωρει πως οι ίνες που φαίνονται ξεκάθαρα στην φώτο είναι τρίχες που θα μεγαλώσουν μάντεψε ποιος είναι το κουτορνιθι
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν έχω καταλάβει τι περιμένεις να ακούσεις
Εδώ γίνεται κριτική σε όλα,αν υπάρχει φύτρωση,σωστός σχεδιασμός,αν μπήκανε τα σωστά g.
Άρα από τη στιγμή που εσύ είσαι απόλυτα ικανοποιημένος και δε μπορούμε να μπούμε και σε τεχνική ανάλυση και σε σχολιασμό του αποτελέσματος μέχρι τώρα,η όλη συζήτηση είναι άτοπη.
Δείχνεις φώτο στα 26 και φώτο στα 40,προφανώς δεν είναι σωστές για να καταλάβουμε τη διαφορά και αν υπάρχει διαφορά.
Τουλάχιστον εγώ.
Δεν δείχνουν επαρκώς πως ήσουνα και που έχεις πάει.
Τράβηξε πιο μακριά και πιο αποκαλυπτικές φώτο αν μπορείς.
 

Ibarumah

Active Member
Δεν έχω καταλάβει τι περιμένεις να ακούσεις
Εδώ γίνεται κριτική σε όλα,αν υπάρχει φύτρωση,σωστός σχεδιασμός,αν μπήκανε τα σωστά g.
Άρα από τη στιγμή που εσύ είσαι απόλυτα ικανοποιημένος και δε μπορούμε να μπούμε και σε τεχνική ανάλυση και σε σχολιασμό του αποτελέσματος μέχρι τώρα,η όλη συζήτηση είναι άτοπη.
Δείχνεις φώτο στα 26 και φώτο στα 40,προφανώς δεν είναι σωστές για να καταλάβουμε τη διαφορά και αν υπάρχει διαφορά.
Τουλάχιστον εγώ.
Δεν δείχνουν επαρκώς πως ήσουνα και που έχεις πάει.
Τράβηξε πιο μακριά και πιο αποκαλυπτικές φώτο αν μπορείς.

Αν απο αυτεςντις 2 φωτο δεν βλεπεις διαφορα λυπαμαο αλλα δε μπορω να σε βοηθήσω
 

Ibarumah

Active Member
Όταν κάποιος θεωρει πως οι ίνες που φαίνονται ξεκάθαρα στην φώτο είναι τρίχες που θα μεγαλώσουν μάντεψε ποιος είναι το κουτορνιθι

Ναι ειναι κάποιοι που δε κοιτανε ολη μερα κατω απτα μικροσκοπια ινες μαλλιων αλλα κάνουν κ διαφορα αλλα στη ζωή τους οποτε δεν εχουν την απαιτούμενη εμπειρια να μυρίζονται ίνες απο 1 χλμ

Εγω θεωρω τριχες αυτες που βλεπω με τα ματια μου κ πιανω με τα χερια μου.
Η ανάλυση φωτογραφιων ειναι αλλουνού υπόθεση
 

Ronaldo

Well-Known Member
Φίλε μη κολλάς το κινητό στο κεφάλι. Βάλε κανονικές φωτογραφίες πανοραμικές και από μπροστά από κάποια απόσταση (από τα φρύδια και πάνω) να φαίνεται όλο το κεφάλι
 

vlafo

Well-Known Member
Αν απο αυτεςντις 2 φωτο δεν βλεπεις διαφορα λυπαμαο αλλα δε μπορω να σε βοηθήσω
Θέλεις να ρωτήσεις εδώ τα μέλη αν καταλαβαίνουν διαφορά?
Μήπως εγώ δε βλέπω καλά.
Δεν κολλάμε ποτέ το κινητό στο κεφάλι, άσε αποστάσεις να δούμε καθαρά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Προ μεταμοσχευσεων:
Screenshot_20211203_225845_com.google.android.apps.photos_edit_57201237277729.jpg
προ1.jpg
προ2.jpg






Τωρα : (οπου υπενθυμίζω ειμαι στα μεσα της μμ, βγαίνουν ακομα νεες τρίχες συνέχεια)
IMG_20211203_224353_edit_56669364914269.jpg
IMG_20211207_052257_edit_199856434909087.jpg




Όποιος δε βλέπει διαφορά απτο πριν κ μετα μαλλον θα πρέπει να κλεισει ραντεβου σε οφθαλμίατρο.

Οσον αφορα τις φωτογραφίες περνω σελφι με το χέρι μου τεντωμένο. Ποσο πιο μακριά δηλαδή να τη παρω; να λεω στη γυναικα μου καθε μέρα να με περνει φωτο για το καραφλοφορουμ;
Δεν πρόκειται ουτε αυτο να. Κανω ουτε να. Παω να σπουδάσω φωτογραφία.
Μια απλη selfie περνω.
Αν δεν σας κανουν αγνοηστε τις.
 

Gianney

Well-Known Member
Προ μεταμοσχευσεων:
Προβολή συνημμένου 42963Προβολή συνημμένου 42964Προβολή συνημμένου 42965





Τωρα : (οπου υπενθυμίζω ειμαι στα μεσα της μμ, βγαίνουν ακομα νεες τρίχες συνέχεια)
Προβολή συνημμένου 42966Προβολή συνημμένου 42967



Όποιος δε βλέπει διαφορά απτο πριν κ μετα μαλλον θα πρέπει να κλεισει ραντεβου σε οφθαλμίατρο.

Οσον αφορα τις φωτογραφίες περνω σελφι με το χέρι μου τεντωμένο. Ποσο πιο μακριά δηλαδή να τη παρω; να λεω στη γυναικα μου καθε μέρα να με περνει φωτο για το καραφλοφορουμ;
Δεν πρόκειται ουτε αυτο να. Κανω ουτε να. Παω να σπουδάσω φωτογραφία.
Μια απλη selfie περνω.
Αν δεν σας κανουν αγνοηστε τις.
Πίσω αισθητή και μεγάλη διαφορά σαφώς, μπροστά απλά οκ
 

jersey

Well-Known Member
Προ μεταμοσχευσεων:
Προβολή συνημμένου 42963Προβολή συνημμένου 42964Προβολή συνημμένου 42965





Τωρα : (οπου υπενθυμίζω ειμαι στα μεσα της μμ, βγαίνουν ακομα νεες τρίχες συνέχεια)
Προβολή συνημμένου 42966Προβολή συνημμένου 42967



Όποιος δε βλέπει διαφορά απτο πριν κ μετα μαλλον θα πρέπει να κλεισει ραντεβου σε οφθαλμίατρο.

Οσον αφορα τις φωτογραφίες περνω σελφι με το χέρι μου τεντωμένο. Ποσο πιο μακριά δηλαδή να τη παρω; να λεω στη γυναικα μου καθε μέρα να με περνει φωτο για το καραφλοφορουμ;
Δεν πρόκειται ουτε αυτο να. Κανω ουτε να. Παω να σπουδάσω φωτογραφία.
Μια απλη selfie περνω.
Αν δεν σας κανουν αγνοηστε τις.
Με σέλφι μια χαρά μπορείς να δείχνεις το αποτέλεσμα απλά να μη το κολλάς το κινητό πάνω στο κεφάλι όπως ειχες κάνει σε κάποιες φωτογραφίες. Η αλλαγή είναι ηδη εμφανής και έχεις δρόμο ακόμα φίλε αφού εισαι μόλις στον 5ο μήνα. Πίσω φαίνεται πιο εντόνη γιατί ειχες και μεγαλύτερο κενό.
 

Ibarumah

Active Member
Πίσω αισθητή και μεγάλη διαφορά σαφώς, μπροστά απλά οκ

Οι κρόταφοι μου πριν δεν είχαν ουτε τρίχα
προ1_edit_251525908661099.jpg



Και τωρα ειναι ετσι:
IMG_20211208_185421_edit_251871843233442.jpg


Και εχω πολυ εξέλιξη ακομα καθε μέρα βλεπω νεες τριχες που ξεπεταγονται.

Για τα δικά μου γουστα ειναι κατι παραπανω απο απλα οκ η διαφορα μπροστά
 

Ibarumah

Active Member
Καλησπερα κύριοι, πλεον βλεπω τρομερη διαφορα απο βδομαδα σε βδομαδα, πρώτα απολα στο crown οπου εκει που επιανα αραιες τριχες κ το δέρμα, τωρα δε νοιωθω δερμα καθολου, ψιλαφιζω κ νοιωθω μονο τριχες στο δάχτυλο μου.
Επισης το τοπικ έχει μειωθει τοσο πολυ που ειμαι ετοιμος να το σταματήσω. Αυτο κ μονο ηταν το νουμερο 1 ζητουμενο μου που μπηκα στον κόσμο των μ.μ. οποτε μονο κ μόνο απαυτο χαιρομαι τρομερά.

Μπροστα τωρα αρχίζουν κ μαυριζουν καποια σημεία αλλα ακομα έχει τριχες που εχουν ξεπεταχτει αλλα δεν εχουν μεγαλωσει.

Υ. Γ.
Μολις συμπλήρωσα 5μιση μηνες.
Για καποιο λογο σε αυτη τη2η μμ μου αργησε περισσότερο η φύτρωση αποτι στην 1η

Υ. Γ. 2 : στο 6μηνο θα επανέλθω με φωτος
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγω το crown μου ηταν τεραστιο χωρις τριχα γυαλι και εβαζα τοππικ mane και τωρα δεν βαζω απολυτος τιποτα εκει.
 

Ibarumah

Active Member
Καλημερα και καλη χρονιά σε ολους.
Μπηκα στο 6μηνο...
Νεες φωτο με ΦΛΑΣ για να φαινονται τα πάντα πεντακαθαρα.
Οπως βλεπετε στη φώτο με τα κυκλακια η φυτρωση εχει δρομο ακομα.

IMG_20220104_100734_edit_389279760373411.jpg
IMG_20220104_100722_edit_389221396667170.jpg
IMG_20220104_100523_edit_389158005863534.jpg
IMG_20220104_100851_edit_389054401058341.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα σου μπροστά μου αρέσει.
Πίσω για 1500 πού έχεις βάλει το περιμένω ακόμα καλύτερο.Με λόγο 3 πρέπει να κλείσει εντελώς.
Ακόμα έχεις δρόμο για το crown.
 

Bigk

Well-Known Member
Καλησπέρα και καλή χρονιά.. Να χαίρεσαι το μαλλί σου.. πλέον μαλλιας. Σίγουρα το crown έχει να δώσει κι άλλη πυκνότητα.. Μοναδική μου ένσταση ίσως τα σημάδια στην δοτρια , που στο μήκος που το θέλεις δεν φαίνεται τίποτα.. Σίγουρα ο γιατρός κάτι παραπάνω θα ξέρει.Άψογος στα δικά μου μάτια..
 
Μπλουζα