2η μμ fue 1.811 grafts στην LP clinic (Παπανικολάου Λευτέρης)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
@alex7 καπου τωρα θα εχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα σου στον Τυρκαλα. Θα ανεβάσεις καμια φωτογραφία να δουμε το τελικό αποτέλεσμα;
 

alex7

Well-Known Member
@alex7 καπου τωρα θα εχει ολοκληρωθεί το αποτέλεσμα σου στον Τυρκαλα. Θα ανεβάσεις καμια φωτογραφία να δουμε το τελικό αποτέλεσμα;
Είμαι 11 μήνα .Έχει ολοκληρωθεί από τον 8ο .Όλα καλά .Προγραμματίζω τη 2η που θα είναι μόνο crown .Φωτό έστειλα σε όλους τους ενδιαφερόμενους
 

Ibarumah

Active Member
Είμαι 11 μήνα .Έχει ολοκληρωθεί από τον 8ο .Όλα καλά .Προγραμματίζω τη 2η που θα είναι μόνο crown .Φωτό έστειλα σε όλους τους ενδιαφερόμενους


Παιδια παρακαλω να μη συζητήσουμε για τον τιρκαλα εδω κ περα βρεχει.
Ας μείνουμε στα δικά μου.
Στη φώτο μου που βλέπετε πριν η hairline μου δε ξεκιναει απο εκει που φαίνεται φουλ μαλλι. Ειναι πολλα λεπτα μόνο τρίχα που ξεκινανε πιο κάτω κδε φαινονται καλα στη φώτο. Απο εκει περιπου ξεκινησε παλι να βάζει grafts ο γιατρος συν σε καποια αλλα σημεία προς κροταφους που του είπα να γεμίσει.



Επαναλμβανω οτι ακομα βγαίνουν τρίχες κ μπροστα οποτε θεωρω έχει μελλον η δουλειά.
Αν δεν εχω φύτρωση καλη οπως λετε τι να πω δε μπορω ακομα να το πω σιγουρα. Θα δείξει. Ελπιζω οχι.
Αληθεια σε αυτή την περίπτωση που καποιες τριχες δεν φυτρωνουν, δε φυτρωνουν ποτε; ουτε εξαρχης τις πρώτες μέρες της μεταμόσχευσεις οπου ξεπεταγονται; ή τοτε ξεπεταγονται αλλα μετα αφου πεσουν δενξαναβγαινουν;
 

Ibarumah

Active Member
Ναι οκ κατάλαβα τι εννοείς.
Προφανώς και δεν είναι εικόνα αυτή στους 5μήνες έστω και αν έχει λίγο δρόμο ακόμα.
Αν μείνει έτσι,που το αντεύχομαι,πιθανότατα δεν έχει φύτρωση, σε αυτά η dhi είναι πρώτη.
Τουλάχιστον τον πάει καλά το crown.

Πως γίνεται να έχεις φουλ φύτρωση στο crown και χαλια στο υπολοιπο κεφαλι; ειναι φυσιολογικό αυτο;

Βεβαια παιδια μη ξεχναμε οτι το μπιφτέκι μονο εχει 1000 πολυτριχα grafts
Και οοοοολο το υπολοιπο κεφαλι πουναι μεγαλυτερη εκταση έχει διασπαρτα 800grafts μόνο τρίχα κ 2 τρίχα.

Λογικό δενειναι να φαίνεται πιο έντονα η διαφορά στο crown?
 

Ibarumah

Active Member
Λοιπον λουστικα, παραθετω νεες φωτος

IMG_20211203_224353_edit_56669364914269.jpg
IMG_20211203_224313_edit_56686316071037.jpg



Και εδω βλεπουμε οτι η φύτρωση συνεχίζεται, εκτος αν εγώ δε βλεπω καλα

IMG_20211203_224448_edit_56616837534069.jpg
IMG_20211203_224506_edit_56595081371572.jpg
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε μου
Αν μπορείς γιατί ειλικρινά έχω μπερδευτεί,δώσε αυτές τις πληροφορίες πόσα μπροστά πόσα πίσω και πόσα σε κάθε επέμβαση,και βάλε φώτο πριν την 1ημμ,μετά το τελικό αποτέλεσμα της 1ης και τώρα.
Μόνο έτσι θα βγάλουμε άκρη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ibarumah

Active Member
Ρε φίλε,πόσα έχεις βάλει σύνολο στις επεμβάσεις σου?πόσα μπροστά και πόσα πισω

Αερατε ειναι ολα γραμμένα στα νηματα μου.
Μπροστά ειχα πολλα μαμα μαλλια πισω ειχα δερμα. Τιποτα. Ουτε τρίχα.
Οποτε δεν μπορει νανσυγκρινεις το μπρος μεντο πισω είναι τελείως αλλες συνθήκες
 

Ibarumah

Active Member
Φίλε μου
Αν μπορείς γιατί ειλικρινά έχω μπερδευτεί,δώσε αυτές τις πληροφορίες πόσα μπροστά πόσα πίσω και πόσα σε κάθε επέμβαση,και βάλε φώτο πριν την 1ημμ,μετά το τελικό αποτέλεσμα της 1ης και τώρα.
Μόνο έτσι θα βγάλουμε άκρη.

Φίλε μου οτι φωτο εχω υπάρχει στα νηματα μου. Οποιος θέλει μπορει να τα ψαξει
 

aeratos28

Just aeratos
Εσύ δλδ δεν μπορείς να πεις εδώ τι έχεις βάλει?τόσο δύσκολο σου είναι?κουβέντα κάνουμε ,για χάρη διευκόλυνσης της
 

vlafo

Well-Known Member
Άρα έχεις βάλει συνολικά και στις 2 επεμβάσεις 3500,1700 η πρώτη και 1800 η τωρινή.
Τα 1000 στην πρώτη μπήκαν crown σε αυτή?
Και τα υπόλοιπα της πρώτης χερλάιν και β ζώνη λίγα και κροτάφους.
Μάλιστα.
Στην τωρινή μας λες λίγο?
 

Ibarumah

Active Member
Και για να βοηθησω λιγο καλυτερα

Εδω σε αυτες τις δυο ειμαι 26 χρονων:
Screenshot_20211203_225845_com.google.android.apps.photos_edit_57201237277729.jpg
Screenshot_20211203_230002.jpg


Και εδω 40 χρονων στα μέσα της 2ης μμ (οπου έχει μελλον ακομα) :
IMG_20211203_224353_edit_56669364914269.jpg
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Βασικα στην τελευταια εισαι σαν 26 και στις αλλες 40. Μημενογα μαλλι εφαγες τα καλύτερα χρονια μας.
 
Μπλουζα