(φινα) αυτοι που γνωριζουν?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

icesensei

New Member
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

danceworld_2001 είπε:
Μπορει να εχει το τυπακι δικη του ατζεντα και να θελει να θαψει την φινα για να προωθουσε μετα φιδελαια η τοπικα που ειχε στο πορτφολιο του η ακομη και μεταμοσχευσεις σε διασημους ελληνες γιατρους!!

kapamarou είπε:
δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο,για εμενα προσωπικα κανενας και κανενα προιον δεν μπορει να διαφημιστει μεσο του site.
μετα θα βγει ο μεταμοσχευμενος η ο χρηστης του ταδε προιοντος και θα πει "τριχες" και δεν θα ναι μονο ενας.
αυτο δεν ειναι διαφημιση,ειναι δυσφημηση,ο καθενας που θα πληκτρολογει στο google το προιον η την μεταμοσχευση θα πεφτει στην λεξη τριχες

Η ίσως να είναι ένα αγνό τρολλ που τρέφεται από τις απαντήσεις μας και από το ενδιαφέρον που του δείχνουμε, άν ήταν λίιιγο πιο πειστικός ίσως να πέρναγε και για νορμαλ ποστ και να πετύχαινε το σκοπό του. Είναι γνωστό σε εμένα (απο ιντερνετ) και σε όσους ψάχναν τη τριχόπτωση προ δεκαετίας ότι πολλοί γιατροί απέφευγαν συστηματικά να τονίσουν τη σημασία του προσκάρ στην συντήρηση των μαλλιών παρά μόνο τόνιζαν το "μόνιμο" αποτέλεσμα των μεταμοσχεύσεων και ας ήταν τα μαλλιά σα ξεμαλλιασμένη κούκλα (στις παλιές μεταμοσχεύσεις) πάντα στις διαφημίσεις ήταν τέλεια.Μεγάλη μπίζνα η τριχόπτωση.

skeptikistis είπε:
Εγω μια απορια εχω... Ο καπα δηλαδη βλεπει τις ΙΡ μας χωρις να ειναι μοντερειτορ? Να ξερουμε δηλαδη σε τι σαιτ μπενουμε.

Και μένα μου δημιουργήθηκε μεγάλη απορία εξ αρχης άν είναι legit το ποστ γιατι τα λεγε λίγο περίεργα και δραματικά ο τύπος για τη φινα (mikeshair) αλλά περίμενα να δω παραπάνω που θέλει να το πάει πριν στείλω μην. σε admin.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

icesensei είπε:
Η ίσως να είναι ένα αγνό τρολλ που τρέφεται από τις απαντήσεις μας και από το ενδιαφέρον που του δείχνουμε, άν ήταν λίιιγο πιο πειστικός ίσως να πέρναγε και για νορμαλ ποστ και να πετύχαινε το σκοπό του. Είναι γνωστό σε εμένα (απο ιντερνετ) και σε όσους ψάχναν τη τριχόπτωση προ δεκαετίας ότι πολλοί γιατροί απέφευγαν συστηματικά να τονίσουν τη σημασία του προσκάρ στην συντήρηση των μαλλιών παρά μόνο τόνιζαν το "μόνιμο" αποτέλεσμα των μεταμοσχεύσεων και ας ήταν τα μαλλιά σα ξεμαλλιασμένη κούκλα (στις παλιές μεταμοσχεύσεις) πάντα στις διαφημίσεις ήταν τέλεια.Μεγάλη μπίζνα η τριχόπτωση.

Και μένα μου δημιουργήθηκε μεγάλη απορία εξ αρχης άν είναι legit το ποστ γιατι τα λεγε λίγο περίεργα και δραματικά ο τύπος για τη φινα (mikeshair) αλλά περίμενα να δω παραπάνω που θέλει να το πάει πριν στείλω μην. σε admin.

πλεον με τοση πληροφορηση που υπαρχει μεσο net ειναι αυτοκτονια να προσπαθει καποιος να διαφημισει κατι αν πραγματικα δεν το αξιζει.
θα πετυχει το αντιθετο απο το κραξιμο των πελατων
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

skeptikistis είπε:
Εγω μια απορια εχω... Ο καπα δηλαδη βλεπει τις ΙΡ μας χωρις να ειναι μοντερειτορ? Να ξερουμε δηλαδη σε τι σαιτ μπενουμε.

kapa άμα καταφέρεις και ban-άρεις τον σκεπτικιστή, τότε θα σε παραδεχθώ!!! :D
 
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

Fenimore είπε:
kapa άμα καταφέρεις και ban-άρεις τον σκεπτικιστή, τότε θα σε παραδεχθώ!!! :D

Ενα κουμπακι ειμαι στο προφιλ σου ρε φενι, τοσο δυσκολο σου ειναι? Πατησε το :D

Γιατι θες να με μπανιαρεις ομος τι σου εκανα???
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

Fenimore είπε:
kapa άμα καταφέρεις και ban-άρεις τον σκεπτικιστή, τότε θα σε παραδεχθώ!!! :D

feni...το κακο ειναι οτι μπορει να μπαναρει κι εσενα... :grandpa:

Καπα ειναι αυτος....εχει τις περισσοτερες ωρες στο σαιτ απ ολους.....τυχαιο?? δε νομιζω...
θυμαμαι οτι οταν ο Ακης ακομα εφτιαχνε το σαιτ....ο Καπα ειχε κανει ηδη καμμια 10ρια ποστ.... 8)
μετα απο μια βδομαδα του απαντησε ο chuck....ε και μετα απο κανα μηνα ο Ακης τελικα σηκωσε το σαιτ... ;D
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

Panos1982 είπε:
feni...το κακο ειναι οτι μπορει να μπαναρει κι εσενα... :grandpa:

Καπα ειναι αυτος....εχει τις περισσοτερες ωρες στο σαιτ απ ολους.....τυχαιο?? δε νομιζω...
θυμαμαι οτι οταν ο Ακης ακομα εφτιαχνε το σαιτ....ο Καπα ειχε κανει ηδη καμμια 10ρια ποστ.... 8)
μετα απο μια βδομαδα του απαντησε ο chuck....ε και μετα απο κανα μηνα ο Ακης τελικα σηκωσε το σαιτ... ;D

Εγώ πάντα πίστευα ότι ο κάπα θα γινόταν απειλή για το φόρουμ. Έχει ξοδέψει το 1/3 ενός ολόκληρου χρόνου συνδεδεμένος και τα post του πολλαπλασιάζονται πιο γρήγορα και από τα ποντίκια!!! Και όπως εχθές αποδείχθηκε αρχίζει σιγά σιγά και αποκτά περισσότερα δικαιώματα από απλού χρήστη.
Το πρόβλημα "kapa" τίνει να γίνει ανεξέλεγκτο... Δεν θα ησυχάσει μέχρι το ραπάρισμά του να φθάσει μέχρι και στο πιο ξεχασμένο thread του φόρουμ. :sings:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

ο καπα εχει διαβασει ολο το φορουμ απο 5 φορες χωρις να του εχει ξεφυγει μηνυμα.
εχει παρακολουθησει πολλα καραφλο site και ειναι μελος και σε φορουμ φαρμακοποιων.
που και που φτιαχνει φαρμακευτικες κρεμες και τις μοιραζει αφιλοκερδως φυσικα και βαζοντας τα υλικα απο την τσεπη του σε συγγενεις.
ειναι εδω για διδαξει freestyle dance και να ραπαρει ατελειωτα
φημες λενε οτι τελευταια αρχισε μαθηματα freestyle ???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

Panos1982 είπε:
feni...το κακο ειναι οτι μπορει να μπαναρει κι εσενα... :grandpa:

Καπα ειναι αυτος....εχει τις περισσοτερες ωρες στο σαιτ απ ολους.....τυχαιο?? δε νομιζω...
θυμαμαι οτι οταν ο Ακης ακομα εφτιαχνε το σαιτ....ο Καπα ειχε κανει ηδη καμμια 10ρια ποστ.... 8)
μετα απο μια βδομαδα του απαντησε ο chuck....ε και μετα απο κανα μηνα ο Ακης τελικα σηκωσε το σαιτ... ;D
:)
Ο Καπα θυμάμαι με είχε ban-άρει όταν σχεδίαζα το site στο PC :p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

thimios72 είπε:
δεν ειιαι επικυνδινο για τον προστατη φινα και σαου παλμετο μαζι?
το saw palmetto ειναι η μοναδικη ουσια που δεν βγαζεις ποτε ακρη,δουλευει πολυ διαφορετικα στον καθενα.
σε αλλους σταματαει τριχοπτωση,σε αλλους δεν την σταματαει.
σε καποιους δεν επηρεαζει λιμπιντο σε καποιους την ριχνει.
σε καποιους νερωνει το σπερμα σε αλλους οχι.
σε καποιους δημιουργει πονους στους ορχεις σε αλλους οχι.
εγω που χρησιμοποιουσα 300mg/24h για 3 μηνες τιποτα,ουτε κρυο ουτε ζεστη
 

thimios72

Member
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

και εγω στο 4μηνο παλμετο τωρα τιποτα για μαλλια, λιμπιντο μαλλον θετικο σε εμενα και λιγο καλυτερη ροη ουρων
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

kapamarou είπε:
βλεπεις βελτιωση της λιμπιντο με τον συνδιασμο των δυο ακη?

oταν το χρησιμοποιουσα σκετο μπορω να πω κ εγω οτι ειχα ενα μικρο μπουστ απο κατω οντως ομως ,τωρα αποο αρχες του χρονου γιαυτο το χρησιμοποιω να μετριασει αν ειναι τις παρενεργειες της φινας ,αν κ τωρα μεσα σε μισο μηνα εχω ριξει απο 1mg καθε μερα (δεν ειδα παρενεργειες απλα μου ρθε) , σε 0,5 mg καθε βραδυ κ μαζι καπακι saw palmetto ,τωρα αν εχω δει διαφορα ,πιστευω ειμαι οπως πριν αρχισω τη φινα δηλαδη ολα καλα ,θα δειξει ειναι πολυ νωρις .
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

τι ποσοτητα χρησιμοποιειτε saw palmetto Ακη και thimios72?
εμενα τελευταια δεν μου τα λεει καλα και ειμαι σε διλημμα να την κοψω
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: (φινα) αυτοι που γνωριζουν?

""""""" Θα βρείς saw palmeto σε καρπούς αποξηραμένους κυκλοφορούν παντού.
250 γραμμάρια καρπούς τους θρυματίζεις, χωρίς να τους κάνεις σκόνη, και ολα μαζί με τα κουκούτσια τα ρίχνεις σε μία φιάλη με μεγάλο στόμιο του ενός λίτρου.
Ρίχνεις μέσα 200 γραμμάρια οινόπνευμα καθαρό και το υπόλοιπο το γεμίζεις με τσίπουρο ή τσικουδιά ή βότκα ή τζίν.
Το σκεπάζεις καλά και το φυλάς σε θερμοκρασία απο 20 εως 30 βαθμούςκαι το ανακινείς καλά κάθε μέρα.
Σε 3 μήνες περίπου θα έχεις 1 λίτρο βάμματος. Φρόντισε λοιπόν να το βάλεις σε ενα ζεστό σχετικά μέρος ακόμα και πάνω σε καλοριφέρ.
Θα πάρει ενα μελί χρώμα και θα έχει άσχημη μυρωδιά και γεύση.
Είναι ενας τέλειος αναστολέας της διυδροτεστοστερόνης που ευθύνεται για το πρόβλημα της αλωπεκίασης και κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά που κάνει και η φιναστερίδη (proscar) και το κυριότερο χωρίς παρενέργειες.

1 κουταλάκι του γλυκού 2 φορές ημερησίως μέσα στο τσάι σου.
Εγώ το χρησιμοποιώ εδώ και 8 χρόνια περίπου 8 χρόνια χρησιμοποιώ και το regain όποτε το θυμάμαι βέβαια. Κάνει πολύ καλή δουλειά\\

Οντως το proscar φιναστερίδη έχει τέτοιου είδους παρενέργειες ως αναστολέας της διυδροτεστοτερόνης ιδιαίτερα οταν λαμβάνεται σε αρκετά mg. To saw palmeto ομως έχει μια ιδιαίτερη δράση που δεν είναι κατανοητή στον επιστημονικό τομέα, έτσι οχι δεν έχει τις παρενέργειες της φιναστερίδης αλλά το αντίθετο, αυξάνει και τη λίμπιντο καθώς και τη σεξουαλική διάθεση

Eνα αλλο καταπληκτικό προιόν για όσους τα μαλλιά τους είναι η γοητεία τους είναι το ``henna perfect``
Πρόκειται για χένα σε μορφή τζέλ και είναι πολύ μα πάρα πολύ διακριτική.
Θα την βρεί κανείς στα καταστήματα Hondos στοιχίζει μόνον 8 ευρώ και περνά πολλούς μήνες. Κυκλοφορεί σε 12 χρώματα απο άχρωμο εως πολύ κλειστά χρώματα. Μπορεί κάποιος να πετύχει εναν πολύ αδρό χρωματισμό των γκρίζων τριχών ακόμα και εναν πλήρη χρωματισμό των άσπρων τριχών.
Δεν αλλάζει χρώμα στα μαλλιά απλά τονίζει τις άσπρες τρίχες.
Το καλό με το προιόν αυτό είναι οτι προστατεύει τα μαλλιά απο το κρύο τον ήλιο και τα κάνει και πιο ογκώδη. """""

Aυτη τη συνταγη μου την ειχε προτεινει ο φιλος κ διαφορες διαπιστωσεις του για το saw palmetto κ οσον αφορα την δραση της φινας αλλα δυστηχως δεν την εφτιαξα την συνταγη, επισης με την χεννα που λεει την εχει δοκιμασει κανεις ? Οσον αφορα την ποσοτητα εχω καψουλες των 540mg αλλα χρησιμοποιω με το ματι το 1/3 της καψουλας κ καπακι την φινα του 0,5 mg , τι παρενεργειες εχεις εσυ εγω boost οντως ειδα οταν το επερνα μονο του οχι τρομερο αλλα ειδα μια μικρη διαφορα(μηπως επειδη περνεις κ avodart) ?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα