μεταμοσχευση 2.000 grafts 09/08/23 Anastasakis hair clinic

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Θα πέσουν φίλε μου και εκεί γύρω στις 20 μέρες!Πρέπει να είσαι προετοιμασμένος για αυτό και να οπλιστείς ψυχολογικά γιατί θα είναι σαν να μην έκανες τίποτα......Μετά τον Δεύτερο μήνα όμως θα αρχίζεις να βλέπεις τριχάκια να σκάνε εκεί που έγινε η ΜΜ και αυτο θα είναι η αρχή της φύτρωσης!
 

Supermario158

Active Member
Πέρασαν κιόλας 17 μέρες... Ακόμα δεν έχει ξεκινήσει το shock loss η είναι σε πολύ μικρή κλίμακα.

Ob3y62E.jpg
kKBN9uS.jpeg
 

LoverBoy

Well-Known Member
Εμένα ξεκίνησε μετά τις 20 μέρες περίπου!Έχει να κάνει και με τον οργανισμό του κάθε ατόμου!Μακάρι φίλε μου να σε κρατήσει και να μη περάσεις το ψυχολογικό στρες που περνάμε όλοι!:)
 

Supermario158

Active Member
Εμένα ξεκίνησε μετά τις 20 μέρες περίπου!Έχει να κάνει και με τον οργανισμό του κάθε ατόμου!Μακάρι φίλε μου να σε κρατήσει και να μη περάσεις το ψυχολογικό στρες που περνάμε όλοι!:)
Είμαι έτοιμος ψυχολογικά έχω σχέδιο κάλυψης!
NwYyLGP.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
Είναι η γνωστή άχαρη περίοδος αλλά επειδή εσύ έχεις βρεί το καμουφλάζ δεν θα σου φανεί πολύ έντονα!Υπομονή φίλε μου και τα καλά έρχονται σε κανένα μήνα που θα πετάγονται τα τριχάκια!!!
 

Supermario158

Active Member
63 μέρες φωτογραφίες με βρεγμένο αμέσως μετά το μπάνιο
 

Συνημμένα

  • IMG_0064.jpeg
    IMG_0064.jpeg
    2.1 MB · Προβολές: 31
  • IMG_0063.jpeg
    IMG_0063.jpeg
    2.2 MB · Προβολές: 32
  • IMG_0062.jpeg
    IMG_0062.jpeg
    2.1 MB · Προβολές: 28
Τελευταία επεξεργασία:

Supermario158

Active Member
Καλημέρα Φίλε μου!Απο εδώ και στο εξής θα ξεκινήσει να φαίνετα η φύτρωση!Μετά τους 2,5 μήνες θα σκάνε υπομονή!!!!!
Καλημέρα φιλαράκι ήδη έχουν αρχίσει να βγαίνουν δειλά δειλά αν ζουμάρεις θα δεις κάποιες μαύρες τελίτσες
 
Μπλουζα