αποτελεσματα μινοξιδιλης

σας εδωσε επανεκφυση η μινοξιδιλη?

  • καθολου

    Ψηφοφορίες: 7 9.1%
  • λιγο

    Ψηφοφορίες: 10 13.0%
  • μετρια

    Ψηφοφορίες: 16 20.8%
  • αρκετα καλη

    Ψηφοφορίες: 38 49.4%
  • εγινα bob marley,πλεον τα εχω ραστα

    Ψηφοφορίες: 6 7.8%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    77

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

η αλοη τζελ κανει καλη δουλεια στις φαγουρες της μινοξιδιλης,αλλα δεν κανει και πολλα σε ερεθισμους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

Εγώ απο Σεπτέμβριο που δοκίμασα Kirkaland 5% μαζί με airol, τελικά σταμάτησα την airol. Δεν μου έδωσε τίποτα απολύτως, μην πως κιόλας πως αραίωσα και περισσότερο στους κροτάφους (ελάχιστα) αλλά δεν ειμαι σίγουρος επειδή η τριχόπτωση μου στους κροτάφους έχει δυναμική αυτά τα 2 χρόνια.

Το θέμα ειναι σταμάτησα την airol, ερεθισμοί τίποτα αλλά και αποτελέσματα τίποτα, 3μιση μήνες δοκιμής ειναι αρκετοί πιστεύω. Έχω ενα τελευταίο μπουκαλάκι Kirkland, μόλις τελειώσει θα πάρω φτιαχτή μινοξ απο τον φαρμακοποιό μας, θα του πω να την κάνει 6% και θα ανεβάζω σταδιακά το ποσοστό. Λέτε να ειναι χειρότερα απο την χρήση kirkland 5% η νέα μου ιδέα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

danceworld_2001 είπε:
Εγώ απο Σεπτέμβριο που δοκίμασα Kirkaland 5% μαζί με airol, τελικά σταμάτησα την airol. Δεν μου έδωσε τίποτα απολύτως, μην πως κιόλας πως αραίωσα και περισσότερο στους κροτάφους (ελάχιστα) αλλά δεν ειμαι σίγουρος επειδή η τριχόπτωση μου στους κροτάφους έχει δυναμική αυτά τα 2 χρόνια.

Το θέμα ειναι σταμάτησα την airol, ερεθισμοί τίποτα αλλά και αποτελέσματα τίποτα, 3μιση μήνες δοκιμής ειναι αρκετοί πιστεύω. Έχω ενα τελευταίο μπουκαλάκι Kirkland, μόλις τελειώσει θα πάρω φτιαχτή μινοξ απο τον φαρμακοποιό μας, θα του πω να την κάνει 6% και θα ανεβάζω σταδιακά το ποσοστό. Λέτε να ειναι χειρότερα απο την χρήση kirkland 5% η νέα μου ιδέα?
πηγαινε κατευθειαν σε 15% ::)
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

Οπότε να πάρω φτιαχτή απο φαρμακείο που βγαίνει και φθηνότερη και να του πω 15%? Μήπως έχω παρενέργειες τύπου ταχυκαρδίες κτλ? Αξίζει τον κόπο και το χρήμα? Σαν συστατική ίδια με αυτά του regain?

kapamarou είπε:
πηγαινε κατευθειαν σε 15% ::)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

danceworld_2001 είπε:
Οπότε να πάρω φτιαχτή απο φαρμακείο που βγαίνει και φθηνότερη και να του πω 15%? Μήπως έχω παρενέργειες τύπου ταχυκαρδίες κτλ? Αξίζει τον κόπο και το χρήμα? Σαν συστατική ίδια με αυτά του regain?
θα ελεγα παρε ετοιμη,για να μπορεσει να φτιαξει ο φαρμακοποιος τετοια περιεκτικοτητα θα πρεπει να ειναι πολυ τσακαλι και να προσθεσει και αzelaic acid.
μερικες φορες αποτυνχανουν να φτιαξουν 5%,μενει αδιαλυτη σκονη στον πατο και τελικα ενα μιγμα υποδεεστερο.
ο λογος που σε παιρνει κατηφορα ειναι επειδη η μινοξιδιλη εχει χασει την δυναμη της σε εσενα και σταδιακα χανεις αυτα που σου δωσε.
το πολυ δυο μερες να εχεις ταχυκαρδιες,στον δικο σου οργανισμο μετα απο τοσα χρονια χρησης θα ειναι απλα κατι μετριο.
το dualgen 15% και το perfect image 15% εχουν πολυ καλη τιμη
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

Και απο που τα ψωνίζουμε αυτά και πόσο κάνουν? Επειδή σε εμπιστεύομαι και ξέρεις την περίπτωση μου, πιστεύεις θα δώσουν κάτι?

kapamarou είπε:
θα ελεγα παρε ετοιμη,για να μπορεσει να φτιαξει ο φαρμακοποιος τετοια περιεκτικοτητα θα πρεπει να ειναι πολυ τσακαλι και να προσθεσει και αzelaic acid.
μερικες φορες αποτυνχανουν να φτιαξουν 5%,μενει αδιαλυτη σκονη στον πατο και τελικα ενα μιγμα υποδεεστερο.
ο λογος που σε παιρνει κατηφορα ειναι επειδη η μινοξιδιλη εχει χασει την δυναμη της σε εσενα και σταδιακα χανεις αυτα που σου δωσε.
το πολυ δυο μερες να εχεις ταχυκαρδιες,στον δικο σου οργανισμο μετα απο τοσα χρονια χρησης θα ειναι απλα κατι μετριο.
το dualgen 15% και το perfect image 15% εχουν πολυ καλη τιμη
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

Και απο που τα ψωνίζουμε αυτά και πόσο κάνουν?

παρηγκειλα απο ebay,αλλα επειδη ειναι η πρωτη φορα που παραγκελνω απο εκει,και δεν τα εχω ακομα στα χερια,δεν μπορω να πω με σιγουρια ακομα.
ο συναδελφος thimios72 τα πηρε απο amazon και τα ειχε στο χερι σε μια βδομαδα
Επειδή σε εμπιστεύομαι και ξέρεις την περίπτωση μου, πιστεύεις θα δώσουν κάτι?

πιστευω οτι θα σταματησει η κατηφορα προς το παρον,επισης το να γυρισεις απο φινα σε ντουτα δεν νομιζω να σταματησει αυτην την κατηφορα.
ειναι τα δανεικα της μινοξιδιλης
γνωμη μου συνεχισε φινα
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

Καλά έτσι και αλλιώς ντούτα δεν θα έπαιρνα. Κόστος δεν μου είπες για τα μινοξ τα νεα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

danceworld_2001 είπε:
Καλά έτσι και αλλιώς ντούτα δεν θα έπαιρνα. Κόστος δεν μου είπες για τα μινοξ τα νεα.
http://www.ebay.com/itm/Mens-Premium-Minoxidil-15-Thinning-Hair-Loss-Hair-Regrowth-Topical-Treatment-/290639817192?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43ab7ba9e8
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

danceworld_2001 είπε:
Καλά έτσι και αλλιώς ντούτα δεν θα έπαιρνα. Κόστος δεν μου είπες για τα μινοξ τα νεα.
:Dελα dance ηρθαν σημερα,τα εχω στα χερια
τα πηρα απο εδω MinoxidilMax LLC <[email protected]>
2 dual gen 15% ,ηρθαν σε 2 βδομαδες,με τα μεταφορικα πρεπει να βγηκαν καπου στα 70 ευρω
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

αν εχει παρει καποιος 15 αρα μινοξ δωστε λινκ και τιμη.
εγω πηρα μονο 2 για δοκιμη χωρις να κανω και ερευνα αγορας,το εκανα μονο για δοκιμη χωρις να με νοιαζει το κοστος ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

ψηφισα αρκετα καλη..χρησιμοποιησα πρωτη φορα ρεγκαιν στα 19 μ με παρα πολυ καλα αποτελεσματα μετα πο κανα 6μηνο το κοψα και εχανα μαλλια οταν ξεκινησα παλι δεν ειχα τα πρωτα αποτελεσματα τωρα εδω και κανα διμηνι βαζω και αιρολ εχει δωσει μια ωθηση στους κροταφους αλλα περιμενω να δω διοτι πολλα χνουδια αλλα δεν ξερω αν θα προχωρησει σε τριχα πολλα ευχαριστω στον καπα για την πολυτιμη βοηθεια του..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

ψηφισα αρκετα καλη..χρησιμοποιησα πρωτη φορα ρεγκαιν στα 19 μ με παρα πολυ καλα αποτελεσματα μετα πο κανα 6μηνο το κοψα και εχανα μαλλια οταν ξεκινησα παλι δεν ειχα τα πρωτα αποτελεσματα τωρα εδω και κανα διμηνι βαζω και αιρολ εχει δωσει μια ωθηση στους κροταφους αλλα περιμενω να δω διοτι πολλα χνουδια αλλα δεν ξερω αν θα προχωρησει σε τριχα

απο οτι φαινεται εχεις καλη ανταποκριση στην ουσια,η airol δεν κανει το τρελο το μπαμ αλλα δινει αργη και σταθερη επανεκφυση αν σε ποιασει ::)

πολλα ευχαριστω στον καπα για την πολυτιμη βοηθεια του..
:kiss2
 

weznem

Well-Known Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

καπα το ρεγκαιν στα φαρμακεια εχει 42 ευρο μου κοβει τα ποδια οποτε το παιρνω δηλαδη καθε μηνα δεν παεια αλλο θελω να παιρνω απο το ιντερνετ αλλα δεν το εχω κανει ποτε σκεφτομαι να βγαλω μια χρεωστικη ειδα στο lackyvitamin.com ορι το ρεγκαιν 5% το δινουν 25 ευρο εχει εξοδα αποστολης ειναι ασφαλες ?εχει και με 15%μινοξιδιλ με 16 ευρο τι λεσ πρεπει να φοβαμαι κατι να το δοκιμασω?σε εμπιστευομαι και με ενδιαφερει η γνωμη σ..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

weznem είπε:
καπα το ρεγκαιν στα φαρμακεια εχει 42 ευρο μου κοβει τα ποδια οποτε το παιρνω δηλαδη καθε μηνα δεν παεια αλλο θελω να παιρνω απο το ιντερνετ αλλα δεν το εχω κανει ποτε σκεφτομαι να βγαλω μια χρεωστικη ειδα στο lackyvitamin.com ορι το ρεγκαιν 5% το δινουν 25 ευρο εχει εξοδα αποστολης ειναι ασφαλες ?εχει και με 15%μινοξιδιλ με 16 ευρο τι λεσ πρεπει να φοβαμαι κατι να το δοκιμασω?σε εμπιστευομαι και με ενδιαφερει η γνωμη σ..
δεν το εχω υποψιν αυτο που λες,για αρχη κανε το εξης:
ασε το regaine και γυρνατο σε kirkland που ειναι πιο φθηνο και απο τα τσιγαρα
πηγαινε σε μια eurobank,ανοιξε λογαριασμο αν δεν εχεις υδη,ζητα να βγαλεις καρτα ιντερνετ.
βαζεις το ποσον που θες μεσα στην καρτα,οχι στον λογαριασμο που ανοιξες
κρατα αυτο το λινκ http://www.minoxidil-direct.co.uk/index.htm
αγοραζω απο εδω με το λιτρο
 

Nikiforos

New Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

Γεια σας παιδιά,άρχισα πριν 3 μέρες θεραπεία με μινοξιδίλη 5% φτιαχτή από τον φαρμακοποιό,το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν έχω κάποια φαγούρα όπως κάποια παιδιά από εδώ, απλώς μια ελάχιστη κοκκινίλα,είναι νορμάλ αυτό; ???
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

Nikiforos είπε:
Γεια σας παιδιά,άρχισα πριν 3 μέρες θεραπεία με μινοξιδίλη 5% φτιαχτή από τον φαρμακοποιό,το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν έχω κάποια φαγούρα όπως κάποια παιδιά από εδώ, απλώς μια ελάχιστη κοκκινίλα,είναι νορμάλ αυτό; ???
ειναι νορμαλ,θα φυγει σιγα σιγα
 

weznem

Well-Known Member
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

kapamarou είπε:
δεν το εχω υποψιν αυτο που λες,για αρχη κανε το εξης:
ασε το regaine και γυρνατο σε kirkland που ειναι πιο φθηνο και απο τα τσιγαρα
πηγαινε σε μια eurobank,ανοιξε λογαριασμο αν δεν εχεις υδη,ζητα να βγαλεις καρτα ιντερνετ.
βαζεις το ποσον που θες μεσα στην καρτα,οχι στον λογαριασμο που ανοιξες
κρατα αυτο το λινκ http://www.minoxidil-direct.co.uk/index.htm
αγοραζω απο εδω με το λιτρο
ρε καπα εχω ψηθει πολυ μονο μια τελευταια απορια δεν θα εχω προβλημα ετσι?εννοω ειναι ιδια με το ρεγκαιν σε ποιοτητα δεν αλλαζει τπτ στα συστατικα σε αναλογιες?
εχει εξοδα αποστολης και αν ναι γνωριζεις το ποσον?παντως πολυ φτηνα...3μπουκαλια 23ευρο..τα μισα που εχει ενα ρεγκαιν.. :worshipper
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

weznem είπε:
ρε καπα εχω ψηθει πολυ μονο μια τελευταια απορια δεν θα εχω προβλημα ετσι?εννοω ειναι ιδια με το ρεγκαιν σε ποιοτητα δεν αλλαζει τπτ στα συστατικα σε αναλογιες?
εχει εξοδα αποστολης και αν ναι γνωριζεις το ποσον?παντως πολυ φτηνα...3μπουκαλια 23ευρο..τα μισα που εχει ενα ρεγκαιν.. :worshipper

Μην ανυσηχείς φίλε για την ποιότητα, εμένα προσωπικά η kirkland μου έδωσε πολύ καλό regrowth. Είναι από τις καλύτερες και οικονομικότερες επιλογές για μινοξιδίλη.
Η μινοξ 5% απο το συγκεκριμένο δεν εχει έξοδα αποστολής. (Το γράφει δεξιά από κάθε πακέτο με κόκκινα γράμματα: ***Free P&P )
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτελεσματα μινοξιδιλης

weznem είπε:
ρε καπα εχω ψηθει πολυ μονο μια τελευταια απορια δεν θα εχω προβλημα ετσι?εννοω ειναι ιδια με το ρεγκαιν σε ποιοτητα δεν αλλαζει τπτ στα συστατικα σε αναλογιες?
σε ποιοτητα αμφιβαλω αν ειναι ιδιο,αλλα αποτελεσματα εχει τα ιδια με το ragaine.
η μονη διαφορα που παρατηρησα ειναι λιγο περισσοτερη φαγουρα με kirkland η οποια αντιμετωπιζεται πολυ αποτελεσματικα με αλοη τζελ
 
Μπλουζα