Το πήρα απόφαση και πάω για μμ...

piros75

Well-Known Member
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Το ραντεβού για τη μμ έκλεισε και η μεγάλη μέρα πλησιάζει, θα γίνει την Τετάρτη που μας έρχεται στις 3/2. Δεν σας κρύβω ότι τρέμω λιγάκι.... και η αγωνία μου κάθε φορά που το σκέφτομαι χτυπάει κόκκινο....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgos1988

New Member
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Το ραντεβού για τη μμ έκλεισε και η μεγάλη μέρα πλησιάζει, θα γίνει την Τετάρτη που μας έρχεται στις 3/2. Δεν σας κρύβω ότι τρέμω λιγάκι.... και η αγωνία μου κάθε φορά που το σκέφτομαι χτυπάει κόκκινο....

Και γω το ιδιο ημουν φιλε μου,αγχος μεχρι την τελευταια στιγμη που πηγα και περιμενα στο δωματιο τον γιατρο!Αλλά μολις θα ερθει αυτος θα ηρεμησεις και θα "απολαυσεις" τη διαδικασια, η οποια δεν ειναι τιποτα απολυτως και περναει και πολυ γρηγορα!Μετα αρχιζει η ταλαιπωρια με τα λουσιματα,οποτε μην ανησυχεις καθολου μεχρι τοτε!Επισης θα σου προτεινα να παρεις αλοη βερα gel για την δοτρια(ειναι ακρως ανακουφιστικη)!
 

sotos999

New Member
Φιλε εγω εκανα μεταμοσχευση στη d*i μια mega session τον Νοεμβριο του 2011, μου την εκανε μια κοπελα, εσκασα 5.000ε μου χαλασανε τη δοτρια και το αποτελεσμα ηταν πολυ πολυ φτωχο. Οταν εκλεισα χρονο μου λεγανε να κανω κι αλλη με 2.000ε, ειναι απατεωνες και ασχετοι. Για τα λεφτα που εχασα δεν με νοιαζει, το προβλημα τωρα ειναι οτι εχω κατεστραμενη δοτρια κι ενω εχω την οικονομικη δυνατοτητα να παω σε καποιον κορυφαιο γιατρο στο εξωτερικο, πολλοι απ αυτους πλεον δεν με αναλαμβανουν. Μακαρι να ειχα ψαχτει απο την αρχη θα ειχα μαλλια τωρα
 

bruno1989

Active Member
@Soralteno Ευχαριστώ που βρήκες λίγο χρόνο και έγραψες. Ναι σταδιακά θέλω να το πάω αλλά μην φανταστείς ότι έχω σκοπό να κάνω πολλές, σκεφτόμουν 2 το πολύ τρεις. Ο αριθμός που λες μόνο για μπροστά μου φαίνεται μεγάλος, αλλά θα δω τι θα μου πουν και στις επισκέψεις μου και θα συγκρίνω. Πάντως τόσο Αναστασάκης, όσο και στην DHI που με είχαν δει πριν από 1,5 χρόνο περίπου νομίζω ότι μου είχαν μιλήσει για αρκετά μικρότερο αριθμός τριχών. Βεβαίως η hairline που μου είχαν σχεδιάσει στην DHI ήταν αρκετά ψηλά. Τεςπα θα δούμε.

@andy.k Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν αυτή η κοπέλα είναι γιατρός;
Νοσηλευτική στην πατρα έχει τελειώσει
 
Μπλουζα