Τα εκτός θέματος (από όλα τα νήματα της κλινικής)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Και βέβαια δεν θα έμεναν σε καμία περίπτωση μετέωροι τα παιδιά ρε συ .δεν είναι στα @@@ του ο Ισπανός ..τώρα ότι λύση έχει δώσει,την έχει δώσει στα παιδιά για το τι και πως και αν.!
Αν και είπε ο σιβιαλ οτι δεν ειναι ανακοινωσιμο, θεωρώ οτι σίγουρα είναι ξεκάθαρο εξ αρχής , οτι το πλάνο είναι να μην μείνουν μελλοντικά μετέωροι οι μεταμοσχευθέντες. Οτι ξέρεις , ξέρω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alex7

Well-Known Member
Αν και είπε ο σιβιαλ οτι δεν ειναι ανακοινωσιμο, θεωρώ οτι σίγουρα είναι ξεκάθαρο εξ αρχής , οτι το πλάνο είναι να μην μείνουν μελλοντικά μετέωροι οι μεταμοσχευθέντες. Οτι ξέρεις , ξέρω.
Θα τους φιλοξενήσει Μαδρίτη να δουν και την Ρεάλ η την Αθλετικο
 

oreo

Well-Known Member
Και βέβαια δεν θα έμεναν σε καμία περίπτωση μετέωροι τα παιδιά ρε συ .δεν είναι στα @@@ του ο Ισπανός ..τώρα ότι λύση έχει δώσει,την έχει δώσει στα παιδιά για το τι και πως και αν.!
Και βλέπεις τον φίλο Ιούλιο με χλαμύδα και σαντάλια να κυνηγάει τον Λορέντζο, πάνω στο κύμα ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

gregkont13

Verified MM member
μ αρεσεις π μιλας θαρρεις κ εχεις κοινο απο κατω κ πρεπει να το ψυχαγωγησεις για να σε κρατησουν στην παρασταση. πλακα πλακα (δυστυχως) Κολοσσαιο εχει γινει εδω.
αρχικα Aldo (αληθεια ονομα δεν εχεις, τι ειναι αυτο το αλντο γαμω την τρελα μου, γεμισαμε ψευδωνυμα κ μ@λακιες, αυτο παει σε ολους) οι λεξεις π χρησιμοιποιεις ειναι ασχημες, κακες..τι θα πει ξεφτιλικια..."ανεβα" λιγο...

δηλαδή δεν σκέφτηκες ότι ίσως, Aldo είναι το κανονικό του όνομα.... Δυστυχως με αυτά που λέει δεν μας ψυχαγωγεί καθόλου. Θλίψη γι αυτά που ακούμε ότι γίνονται στην Ελλάδα μας δημιουργεί.
 

oreo

Well-Known Member
δηλαδή δεν σκέφτηκες ότι ίσως, Aldo είναι το κανονικό του όνομα.... Δυστυχως με αυτά που λέει δεν μας ψυχαγωγεί καθόλου. Θλίψη γι αυτά που ακούμε ότι γίνονται στην Ελλάδα μας δημιουργεί.
Δεν το λέει γιατί τον ενοχλούν τα nicknames αλλά για να βοηθήσει στην "ιχνηλάτηση". Τελικά στο Hairvivor θα ψηφίσω προς αποχώρηση τον Xristo για αντιαθλητική συμπεριφορά :p
 

gregkont13

Verified MM member
Άκυρη απορία. Ο ντοκ που μιλάει για νοσοκομές και "περουκάκιδες" για την advance, έχει ιδρύσει την ΕΛΑΜΑΤ μαζί με το Βεκρή? Τουλάχιστον έτσι λέει εδώ. Δεν ξέρω.

 

oreo

Well-Known Member
Άκυρη απορία. Ο ντοκ που μιλάει για νοσοκομές και "περουκάκιδες" για την advance, έχει ιδρύσει την ΕΛΑΜΑΤ μαζί με το Βεκρή? Τουλάχιστον έτσι λέει εδώ. Δεν ξέρω.

Στα μαχέρια στα έδρανα και μετά καλαμαράκι και ουζάκι θάλασσα η φάση ? Κάτι σαν τους κυβερνώντες?
 

alex7

Well-Known Member
Άκυρη απορία. Ο ντοκ που μιλάει για νοσοκομές και "περουκάκιδες" για την advance, έχει ιδρύσει την ΕΛΑΜΑΤ μαζί με το Βεκρή? Τουλάχιστον έτσι λέει εδώ. Δεν ξέρω.

Έχουν το «επιστημονικό» όργανο τους η τον ειδικό «σύλλογο» τους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
****ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ XRISTOS87***

1. Η δοτρια του Πετρου , (νημα https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Πέτρος-2470-fue.13377/post-284269) φενεται στην κατωθι φωτογραφια και ειναι στους 9 μηνες απο την μεταμοσχευση, εχω πολλα ερωτηματικα για την εικονα αυτη μετα απο εξαγωγη ΜΟΝΟ 2470 graft. Οποιος γνωριζει ας τοποθετηθει, εγω δεν γνωριζω!!
Αυτο που γνωριζω ειναι πως στο συγκεκριμενο νημα ο XRISTOS εχει ανεβασει φωτογραφιες επεξεργασμενες (δεν γνωριζω εαν ηταν με σκοπιμοτητα ή χωρις .. αλλα ειναι γεγονος πως καποιες εχουν υποστει επεξεργασια/το ιδιο συμβαινει και σε φωτογραφιες στο νημα του XRISTOS87, με βαση τα σχολια μελων.)
Προβολή συνημμένου 44963

2. Οσον αφορα το πως διαχειρηστηκε η κλινικη την δοτρια μου εχω το εξης ευλογο ερωτημα, πολυ καυτο θα ελεγα. Πως γινεται εφοσον ο μαμισιος λογος μου ηταν 2,5τριχες/θυλακιο, μετα την εξαγωγη να ειναι απλα στο 2,2. Πως μια 'αριστη' δοτρια σαν την δικια μου συμφωνα με τις μετρησεις της κλινικης 2,5h/g, κατεληξε να ββγαλει με το ζορι 2,2h/g ??? Εχεις καποια απαντηση ????
Παρακαλω οποιος γνωριζει τι μπορει να εχει συμβει και μειωθηκε αισθητα ο λογος εξαγωγης, ασ μασ πει.


3. ΣΤην Περιπτωση AriS2727 , τα εγραψε το παιδι απο μονος του ολα και δεν κατλαβαινω γιατι πασ να να κανεις το μαυρο, ασπρο (σιγουρα δεν εχεις σκοπιμοτητα) ΛΑΡΩΣΕ, οποιος θελει παει και τα διαβαζει υπαρχουν ολα-οποιος εχει ματια κατλαβαινει οτι δεν ειναι αυτη η εικονα που θα επρεπε να εχει. Και τεσπα εσυ σιγουρα πρεπει να εισαι ΑΓΙΟΣ ανθρωπος που θελεις το καλο των αλλων και ΜΟΝΟ!!

4. Ο ΑΓΙΟΣ ΧRISTOS87, εγραφε ξεφτιλικια σε νημα παιδιου ακομα δεν ειχαν φυγει ουτε οι γαζες απ το κεφαλι του ανθρωπου και ο ΑΓΙΟΣ δεν σταμταγε τις μπηχτες πχ. χαθηκανε τα graft, σε κοροιδεψανε, σκανδαλο, εξηγησεις.. γενικως ειχε παρει τα μετρα και ξεκινησε το φτυαρι. σε νημα φρεσκομεταοσχυμενου παιδιου (καλα καταλαβατε, απο αλλον γιατρο -μ αυτους δεν ειναι ΑΓΙΟΣ..... )

5. Οσο για τον Jacksmith o ΧRISTOS87, εγραφε τα κατωθι στο νημα του ... ΣΗΜΕΙΩΣΗ, ο jacksmith εχει κακαασχημες ουλες που θα τις κουβαλα για μια ζωη, ο ''ΑΓΙΟΣ'', ειπαμε, μας ελεγε για το βιογραφικο του γιατρου και ποσο διπλα ειναι στοους ασθενης του ο γιατρος, ενω λιγα μυνηματα πιο πισω ο νηματοθετης λεει πως εκοψαν και να τον παρακολουθουν οταν ειπε θα παρουσιασω.... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΕ Η ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ !!!



οπου XRISTOS87, βλεπε πρωτη προταση!!


Τελος, αναφερθηκε σε εμενα, μιλησε για σκοπιμοτητα με κατηγορει δλδ οτι εχω καποιο σκοπο, ενω οι δικες μου φωτογραφιες ουτε εχουν υποστει επεξεργασια/blurring, οπως ο μετρ του ειδους ουτε βαζω τοπικ ... δεν μπορω να κατλαβω προς τι το μενος!! Οι φωτογραφιες ειναι ολες εκει,
Βιντεο ?? οτι σου λεω παρα τεταρτο εσυ μου το λες ακριβως?? πηγαινε δεσ το βιντεο στο νημα μου, το εχει ανεβασει ο CVIAL ...

Α, εαν δεν υπηρχε προβλημα και ειναι ολα οκ... γιατι οταν εδειξα την κατασταση του κροταφου μου(βλεπε φωτογραφιες 8ο μηνα), ο γιατρος μου ζητησε μεταξυ αλλων να σταματησω την ενημερωση του φορουμ δινοντασ μου και οδηγιες για το πως να ''δικαιολογησω'' την εικονα του κροταφου στα μελη του φορουμ(υπαρχουν αποδειξεις!!)??? Παρακαλω να με διαψευσει... εαν θελει και μπορει....

Εγω πληρωσα για την μεταμοσχευση μου κυριολεκτικα μεχρι και το τελυταιο g-μαλιστα πρεπει να μπω για repair, δεν χρωσταω τιποτα σε κανεναν και δεν κανω αβαντα τα ελεγα και τα λεω οπως ειναι, ΕΣΥ????

@Aldo αγορι μου εισαι καλα; ανησυχω...


Ωπα ρε συ...τα δικα σου ερωτηματα ποια ειναι;;αφου δεν γνωριζεις λες


ρε συ εδω λες οτι ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ οτι ανεβασα επεξεργασμενες φωτογραφιες επειδη το λενε ΑΛΛΟΙ.... οσο κ να προσπαθω δεν μπορω να σσ παρω στα σοβαρα, αληθεια!


ειναι ευλογο το ερωτημα σου αν κρινω με τα οσα ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ γενικοτερα...



μ αρεσεις π μιλας θαρρεις κ εχεις κοινο απο κατω κ πρεπει να το ψυχαγωγησεις για να σε
αρχικα Aldo (αληθεια ονομα δεν εχεις
[/QUOTE]



Νοντας για σάς * … ;)


Πληρωμένα τέλη κ ασφάλειες και στα δυο, παπούτσι νούμερο 44 κ5/8 .

Επάγγελμα: Δρ.

Τρέξε με μια στα μηχανήματα ;)
 

Disco

Well-Known Member
@Aldo αγορι μου εισαι καλα; ανησυχω...


Ωπα ρε συ...τα δικα σου ερωτηματα ποια ειναι;;αφου δεν γνωριζεις λες


ρε συ εδω λες οτι ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ οτι ανεβασα επεξεργασμενες φωτογραφιες επειδη το λενε ΑΛΛΟΙ.... οσο κ να προσπαθω δεν μπορω να σσ παρω στα σοβαρα, αληθεια!


ειναι ευλογο το ερωτημα σου αν κρινω με τα οσα ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ γενικοτερα...



μ αρεσεις π μιλας θαρρεις κ εχεις κοινο απο κατω κ πρεπει να το ψυχαγωγησεις για να σε
αρχικα Aldo (αληθεια ονομα δεν εχεις



Νοντας για σάς * … ;)


Πληρωμένα τέλη κ ασφάλειες και στα δυο, παπούτσι νούμερο 44 κ5/8 .

Επάγγελμα: Δρ.

Τρέξε με μια στα μηχανήματα ;)
[/QUOTE]
ειναι στο τμήμα δίωξης ο χρήστος. Θα σε βρει...! Πρόσεχε φίλε, δεν είναι αστεία αυτα... :p
 

Xristos87

Well-Known Member
χαχαχαχ, τι παπουτσια , τελη κ ασφαλειες, ντοκτορα κ αλλα γραφεις ρε...μπλακ αουτ επαθες;;;

εν τω μεταξυ Αλντο λενε εναν Αλβανο πακετα π το καλοκαιρι πηγαινε στα κυκλαδιτικα νησια κ το επαιζε Ιταλος στις τουριστριες...

μα καμια δεν πηδ.....;; βλεπεις εκανε μπαμ οτι ειναι Αλβανος

σε 2 3 λεπτα θα εχει ανεβει το βιντεακι με τη δοτρια του Πετρου...καλεσε κ τους αλλους να σ πουν αυτοι για να πεις εσυ μετα.....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@Xristos87, ban για μια εβδομάδα. Δεν θα ανεχτώ ούτε καν νύξη, για χρώμα, εθνικότητα, ή ιδιαίτερα χαρακτηριστικά μελών του φόρουμ. Η επόμενη φορά που κάποιος θα υπαινιχθεί κάτι παρόμοιο θα επιφέρει μόνιμο μπαν. Ελπίζω να έγινα κατανοητός σε όλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

oreo

Well-Known Member
χαχαχαχ, τι παπουτσια , τελη κ ασφαλειες, ντοκτορα κ αλλα γραφεις ρε...μπλακ αουτ επαθες;;;

εν τω μεταξυ Αλντο λενε εναν Αλβανο πακετα π το καλοκαιρι πηγαινε στα κυκλαδιτικα νησια κ το επαιζε Ιταλος στις τουριστριες...

μα καμια δεν πηδ.....;; βλεπεις εκανε μπαμ οτι ειναι Αλβανος

σε 2 3 λεπτα θα εχει ανεβει το βιντεακι με τη δοτρια του Πετρου...καλεσε κ τους αλλους να σ πουν αυτοι για να πεις εσυ μετα.....
Χρήστο , γιατί ευτελίζεις έτσι την κουβέντα ρε φίλε....κριτήριο στο πήδημα και την μεταμόσχευση είναι η εθνικότητα...
 

panos1234

Well-Known Member
χαχαχαχ, τι παπουτσια , τελη κ ασφαλειες, ντοκτορα κ αλλα γραφεις ρε...μπλακ αουτ επαθες;;;

εν τω μεταξυ Αλντο λενε εναν Αλβανο πακετα π το καλοκαιρι πηγαινε στα κυκλαδιτικα νησια κ το επαιζε Ιταλος στις τουριστριες...

μα καμια δεν πηδ.....;; βλεπεις εκανε μπαμ οτι ειναι Αλβανος

σε 2 3 λεπτα θα εχει ανεβει το βιντεακι με τη δοτρια του Πετρου...καλεσε κ τους αλλους να σ πουν αυτοι για να πεις εσυ μετα.....

Πιο χαμηλό επίπεδο υπάρχει άραγε??
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ο Χρήστος είναι το χαρακτηριστικό παράδειγμα ανθρώπου που έκανε ράπιντ με οδοντογλυφίδα. Μη γίνετε σαν τον Χρήστο παιδιά μου !
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν βλέπω ακόμα τον λόγο, ο Χρήστος μπαναρίστηκε το θέμα έληξε εδώ. Καλό είναι να αποφύγουμε τους χαρακτηρισμούς σε αυτόν που δεν μπορεί να απαντήσει, πέραν του αποτροπιασμού (αν κάποιοι το αισθάνονται) για το γεγονός.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα