Τα εκτός θέματος (από όλα τα νήματα της κλινικής)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ότι και να λέμε τώρα εμείς ,θα περάσουν 3-4 μέρες και θα σκάσει νέο νήμα πριν και μετά από την εν λόγω κλινική, και θα γίνει πάλι Βιετνάμ.
Εγώ ειλικρινά δεν καταλαβαίνω,γιατί επιδιώκει κόντρες?που τον βοηθάει σαν επαγγελματία και επιστήμονα?τι ακριβώς θέλει να επιτύχει?
Υπάρχει περίπτωση με τέτοια στάση να κερδίσει έναν υποψήφιο άνθρωπο?

Πιστεύω πολύ και εγώ πως ο συγκεκριμένος πήρε πολύ θάρρος από τότε που έγινε το deal με τον Ισπανό,να χειρουργεί στη κλινική του.
Αντί να κάτσει να μάθει 5 πράγματα,και να τα προσφέρει σε μελλοντικούς πελάτες και να ανέβει level, έγινε πιο αλαζόνας & εριστικός.

Ξεχνάς τι έγινε το καλοκαίρι του 20, όταν ο Λορενζο δεν υπήρχε ούτε σαν υποψία;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos1234

Well-Known Member
Ξεχνάς τι έγινε το καλοκαίρι του 20, όταν ο Λορενζο δεν υπήρχε ούτε σαν υποψία;
Συγνώμη αλλά σε τέτοιο βαθμό που είναι σήμερα,δεν συγκρίνεται.
Επίσης ο Ισπανός μόνο καλό μπορεί να προσφέρει,στα μέλη,στον ίδιο τον γιατρό και δυστυχώς η έπαρση αυτού που τον φιλοξενεί, μπορεί να κάνει και μέλη που θέλουν να κάνουν την επέμβαση να το σκεφτούν καλά προκειμένου να έχουν ανεπιθύμητες συναντήσεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Συγνώμη αλλά σε τέτοιο βαθμό που είναι σήμερα,δεν συγκρίνεται.
Επίσης ο Ισπανός μόνο καλό μπορεί να προσφέρει,στα μέλη,στον ίδιο τον γιατρό και δυστυχώς η έπαρση αυτού που τον φιλοξενεί, μπορεί να κάνει και μέλη που θέλουν να κάνουν την επέμβαση να το σκεφτούν καλά προκειμένου να έχουν ανεπιθύμητες συναντήσεις.

Δεν έχω δει ιδιαίτερη διάφορα στις εκφράσεις, απλά τότε είχαμε λιγότερα πράγματα για διαμάχες. Είτε το πιστεύεις είτε όχι (και αυτό μπορούν να το βεβαιώσουν όλα τα μέλη που έκαναν επέμβαση εκεί) ήταν ευγενέστατος και πολυ διακριτικός. Εξάλλου τι να σκεφτούν, είμαστε φόρουμ ανωνύμων.
 

aeratos28

Just aeratos
E εντάξει ρε δεν νομίζω να έχει κανένας θέμα από καμία μεριά να κάνει επέμβαση με Λορέντζο στο χώρο του Αναστασάκη..σιγά μην κάτσει να αρπαχτει κιόλας η μέλος η ο ίδιος ο γιατρός.ειπαμε...
Εκτός....και αν ήμουν εγώ αυτό το μέλος..πιστεύω θα μου έκανε ολική αναισθησία κρυφά και ότι τρίχα υπήρχε πάνω μου θα μου την έκανε εμφύτευση σε μέτωπο και πλάτη .χαχαχαχαχαχαα (χιούμορ κάνω)
Συγνώμη αλλά σε τέτοιο βαθμό που είναι σήμερα,δεν συγκρίνεται.
Επίσης ο Ισπανός μόνο καλό μπορεί να προσφέρει,στα μέλη,στον ίδιο τον γιατρό και δυστυχώς η έπαρση αυτού που τον φιλοξενεί, μπορεί να κάνει και μέλη που θέλουν να κάνουν την επέμβαση να το σκεφτούν καλά προκειμένου να έχουν ανεπιθύμητες συναντήσεις.
 

panos1234

Well-Known Member
Δεν έχω δει ιδιαίτερη διάφορα στις εκφράσεις, απλά τότε είχαμε λιγότερα πράγματα για διαμάχες. Είτε το πιστεύεις είτε όχι (και αυτό μπορούν να το βεβαιώσουν όλα τα μέλη που έκαναν επέμβαση εκεί) ήταν ευγενέστατος και πολυ διακριτικός. Εξάλλου τι να σκεφτούν, είμαστε φόρουμ ανωνύμων.

Ειλικρινά το εύχομαι.
Ο Ισπανός είναι μεγάλη μας τιμή που έρχεται και χειρουργεί στην Ελλάδα ανθρώπους που αδυνατούν να πάνε στη χώρα του.
Σίγουρα κάτι τέτοιο αν είχε συμβεί θα ήταν πολύ δυσάρεστο.
Πάντως όσο περνάει απ' το χέρι σου,επειδή σίγουρα τον βλέπεις όταν πας να δεις περιστατικό του Ισπανού μίλησε του και εσύ.
Ας ηρεμήσει λίγο με όλες αυτές τις επιθέσεις και μόνο σε καλό θα του βγει .
 

gregkont13

Verified MM member
Ειλικρινά το εύχομαι.
Ο Ισπανός είναι μεγάλη μας τιμή που έρχεται και χειρουργεί στην Ελλάδα ανθρώπους που αδυνατούν να πάνε στη χώρα του.
Σίγουρα κάτι τέτοιο αν είχε συμβεί θα ήταν πολύ δυσάρεστο.
Πάντως όσο περνάει απ' το χέρι σου,επειδή σίγουρα τον βλέπεις όταν πας να δεις περιστατικό του Ισπανού μίλησε του και εσύ.
Ας ηρεμήσει λίγο με όλες αυτές τις επιθέσεις και μόνο σε καλό θα του βγει .

Χωρίς να ξέρω ούτε αν ο cvial το χει κανει ήδη αυτό, ούτε το γιατρο απο κοντά, ειμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα δούλευε να του μιλήσει. Είναι ξεκάθαρο ότι αυτός ο άνθρωπος παρασύρετε τόσο πολύ από το στιγμιαίο συναίσθημα που ότι και να του πουν όλοι, θα κάνει αυτό που θα του ρθεί όταν θα είναι σε ένταση.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Όπως τα λες είναι και εννοείτε δίπλα σου. Ήταν να έρθει το ΣΚ που μας πέρασε, λόγω της όμικρον έκανε μια μικρή μετάθεση, μου είπε πως μάλλον το δρομολογεί για 15-20 Φεβρουαρίου.

Για μένα λέει ο Γρηγόρης.. Καλά θυμάται... Αλλά επειδή ο γιατρός δεν ξαναρθε Ελλάδα δεν έληξε οριστικά παρολαυτα υπάρχει δέσμευση να με ικανοποιήσει στο 100% και είναι προς τιμήν του... Βέβαια βράχος είναι και ο @danceworld_2001 ο οποίος μου έχει συμπαρασταθεί σε όλα και τον ξανά ευχαριστώ!!!
Πάντως όταν λήξει και επισήμως θα ενημερώσω για όλα να γνωρίζετε!
 

oreo

Well-Known Member
Κάνεις λάθος. Μου είναι εντελώς αδιάφορο. Σήμερα έρχεται αύριο μπορεί να μην έρχεται. Αυτά που γράφω είναι η άποψη μου για οποιαδήποτε κλινική έχει παρουσία εδώ. Τα ίδια πρέσβευα, αν θυμάσαι, και πριν να έρθει ο Λορενζο Ελλάδα.
Φαντάζομαι οτι υπάρχει back up plan για αυτούς που ξεκίνησαν κ έχουν ως πλάνο , περισσότερες των 1 μετ .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
E εντάξει ρε δεν νομίζω να έχει κανένας θέμα από καμία μεριά να κάνει επέμβαση με Λορέντζο στο χώρο του Αναστασάκη..σιγά μην κάτσει να αρπαχτει κιόλας η μέλος η ο ίδιος ο γιατρός.ειπαμε...
Εκτός....και αν ήμουν εγώ αυτό το μέλος..πιστεύω θα μου έκανε ολική αναισθησία κρυφά και ότι τρίχα υπήρχε πάνω μου θα μου την έκανε εμφύτευση σε μέτωπο και πλάτη .χαχαχαχαχαχαα (χιούμορ κάνω)

Είναι απίστευτο πως αλλάζει η συμπεριφορά ενός ανθρώπου δια ζώσης και με τον προφορικό λόγο.

Χωρίς να ξέρω ούτε αν ο cvial το χει κανει ήδη αυτό, ούτε το γιατρο απο κοντά, ειμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα δούλευε να του μιλήσει. Είναι ξεκάθαρο ότι αυτός ο άνθρωπος παρασύρετε τόσο πολύ από το στιγμιαίο συναίσθημα που ότι και να του πουν όλοι, θα κάνει αυτό που θα του ρθεί όταν θα είναι σε ένταση.

Όπως τα λές ακριβώς είναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Βασικά νομίζω ο Cvial ίσως δεν θέλει να παίρνει πολύ θέση , επειδή χρειάζεται και την κλινική Αναστασακη για να έρχεται ο Λορέντζο (τιμή μας) να χειρουργει κάπου κάπου.Ισως να μην δεχτεί άλλη κλινική πχ .Μια υπόθεση κάνω.
Έλα ρε Γιάννη που χρειάζεται την κλινική του Αναστασάκη... Αναστασάκης χρειάζεται μάλλον τον cvial να λες ... Λες και άμα το έλεγε στην dhi θα έλεγαν όχι η στον βεκρη... Δεν λέω Παπανικολάου γιατί προφανώς δεν υπάρχει χώρος ... Αυτό που κάνει ο cvial δεν είναι δωράκι μόνο στα μέλη του φόρουμ αλλά δώρο θεού στον γιατρό και τρελή ευκαιρία για να αλλάξει επίπεδο αλλά αν δεν υπάρχει το μυαλό να βάλεις το κεφάλι κάτω και να αρπάξεις την ευκαιρία .... Έχουμε τα αποτελέσματα που γνωρίζετε όλοι....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αφήστε το τι ισχυει... Ναι δεν το κάνουν ολοι αλλά δείτε την τοποθέτηση του Γιώργου...
Λέει ότι δεν είναι καν ΛΟΓΙΚΟ να ζητάει κάποιος αποζημίωση έστω και μερική... Τριχοθυλακια πισω δεν παιρνουμε έτσι κι αλλιώς ...
Έπαιξε και έχασε και ο γιατρός δεν δίνει λογαριασμό σε κανέναν κτλπ
Και όλα αυτά σε κάποιον που έκανε αποτυχημένη μμ και όλοι ξέρουμε την ψυχολογία του και το ότι πραγματικη αποζημίωση δεν μπορεί να παρει... Ακόμα και λεφτά να παρει αν σου χαλάσει το κεφάλι αντε γεια...
Ευτυχώς στον Jack Smith και σε άλλους δεν υπήρξαν τέτοια σχόλια από άτομα σαν τον Γιώργο εννοώ που δεν είναι ο οποιοδήποτε... Παλιό μέλος και με γνώσεις..
Δεν έχεις πιάσει το νόημα του σχολίου μάλλον τότε αν και προσπάθησα να στο εξηγήσω στα επόμενα μηνύματα αν θυμάμαι καλά ... Αν θες να ξανά κάνουμε αυτή την συζήτηση ευχαριστώ στο ανάλογο νήμα γιατί εδώ θα μπλέξουμε ...
 

Gianney

Well-Known Member
Έλα ρε Γιάννη που χρειάζεται την κλινική του Αναστασάκη... Αναστασάκης χρειάζεται μάλλον τον cvial να λες ... Λες και άμα το έλεγε στην dhi θα έλεγαν όχι η στον βεκρη... Δεν λέω Παπανικολάου γιατί προφανώς δεν υπάρχει χώρος ... Αυτό που κάνει ο cvial δεν είναι δωράκι μόνο στα μέλη του φόρουμ αλλά δώρο θεού στον γιατρό και τρελή ευκαιρία για να αλλάξει επίπεδο αλλά αν δεν υπάρχει το μυαλό να βάλεις το κεφάλι κάτω και να αρπάξεις την ευκαιρία .... Έχουμε τα αποτελέσματα που γνωρίζετε όλοι....
Ναι σαφώς όλοι βγαίνουν κερδισμένοι ,,εμείς ο γιατρός .Απλά έτσι το σκέφτηκα για λίγο αλλά αφού και ο μοντ είπε ότι κάνω λάθος , είμαστε οκ.
 

nick90

Well-Known Member
Φαντάζομαι οτι υπάρχει back up plan για αυτούς που ξεκίνησαν κ έχουν ως πλάνο , περισσότερες των 1 μετ .
το back up plan ποιο είναι, σε περίπτωση που για οποιοδήποτε λόγο κόβονταν οι σχέσεις του αναστασάκη με το φόρουμ; Να κάνει τα χειρουργεία του o Lorenzo σε μια άλλη κλινική στην Ελλάδα; Π.χ. στην κλινική του bisanga (τυχαία το ονομα) ή σε κάποια άλλη;
 

aeratos28

Just aeratos
Όχι ρε,συνεχίζει απλά με Αναστασάκη .το ίδιο πράγμα είναι .αυτό είναι το back up plan
το back up plan ποιο είναι, σε περίπτωση που για οποιοδήποτε λόγο κόβονταν οι σχέσεις του αναστασάκη με το φόρουμ; Να κάνει τα χειρουργεία του o Lorenzo σε μια άλλη κλινική στην Ελλάδα; Π.χ. στην κλινική του bisanga (τυχαία το ονομα) ή σε κάποια άλλη;

Χαχαχαχααχαχχααχαχαχαχαχχααχχααχαχαχαχαα..
Λέμε καμία μαλακία μωρέ να περνάει η ώρα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
το back up plan ποιο είναι, σε περίπτωση που για οποιοδήποτε λόγο κόβονταν οι σχέσεις του αναστασάκη με το φόρουμ; Να κάνει τα χειρουργεία του o Lorenzo σε μια άλλη κλινική στην Ελλάδα; Π.χ. στην κλινική του bisanga (τυχαία το ονομα) ή σε κάποια άλλη;

Αυτό αφορά τα μέλη που έκαναν την επέμβαση και δεν είναι ανακοινώσιμο.
 

Xristos87

Well-Known Member
πηγατε να βγαλετε τον ανθρωπο οτι ειναι εντεταλμενος επειδη παρουσιαζε τη μμ του κ ΔΕΝ σας αρεσε, αετοματηδες παντογνωστες του φορουμ. Αληθεια αλντο διαβασες καμια σελιδα να δεις επιθεσεις απο τους γνωστους ;;

τελος ο ανθρωπος ειναι ευχαριστημενος οσο κ αν του λετε εσεις οτι δεν πρεπει να ειναι(ακουσον ακουσον). κ να του λετε για τουρκιες ...




για τον τζακ σμιθ επειδη δεν εχω παρακολουθησει το νημα οσο θελω, απο τα πενιχρα π ειδα συμπεραινω οτι ο ανθρωπος βρισκεται σε μια δυσκολη κατασταση. εχω αναφερθει στο νημα του.. ΜΠΕΣ κ δες μια φορα!!!!

επισης μην υπογραμμιζεις κ υπογραμμιζεις, γιατι κανεις λαθος κ γυρναει μπουμεραγκ!!
τελος για εσενα κανενα ενα βιντεο οπως εκανα εγω να σ πω αν ο κροταφος σοτ ειναι καλος ή οχι....

τελος, απο τα 11 ανεξαρτητα ΑΤΟΜΑπ εκαναν παρουσιαση αναφερθηκες ΜΟΝΟ στα 5 κ συγκεκριμενα χωρις ουσια. δλδ στο 1 πετας τη μ ... να δεις τη δοτρια (π θα τη δεις) αλλα ουτε λεξη για το μαλλι πανω. στο 2ο π αναφερθηκες εχεις ερωτηματικα, τι μ κανεις υπογραμμισεις!!!!!
στο 3ο κανεις ΣΚΟΠΙΜΗ παραπλανηση!!! κ εσυ οπως κ ο αερατος...

στο 4ο μ λες ψευτη κ σ ανεβασα τα ποστ του να δεις τι ΣΚΟΠΙΜΗ κ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ αναφορα των γεγονοτων κανεις!!!!!διαβασες ενα ποστ σ εκανε το ανεβασες κ εγραψες μονος σου τα συμπερασματα για να δημιπυργησεις εντυπωσεις.

5 ο τζακ π εχω τοποθετηθει!!

επομενως αλντο απο τα 1ς περιστατικα εχουμε 1 αποτελεμα του τζακ π δεν ειναι καλο για τους λογους π δεν φταιει η κλινικη κ εχουμε κ εσενα π περιμενω το βιντεο..δλδ στα 11 το 1 ειναι "κακο" ..τα αλλα 10 ειναι καλα!!!! με εξαιρεση ενα απο τα 10 (εσενα) π θεωρεις οτι δεν ειναι καλο κ περιμενω βιντεο να σ πω τη γνωμη μου...κ οχι την σκοπιμη πονηρη γνωμη σου..εεε γνωμη μπυ, μπερδευτηκα με τη σκοπιμοτητα των μνμ σου..σορρι

****ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ XRISTOS87***

1. Η δοτρια του Πετρου , (νημα https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Πέτρος-2470-fue.13377/post-284269) φενεται στην κατωθι φωτογραφια και ειναι στους 9 μηνες απο την μεταμοσχευση, εχω πολλα ερωτηματικα για την εικονα αυτη μετα απο εξαγωγη ΜΟΝΟ 2470 graft. Οποιος γνωριζει ας τοποθετηθει, εγω δεν γνωριζω!!
Αυτο που γνωριζω ειναι πως στο συγκεκριμενο νημα ο XRISTOS εχει ανεβασει φωτογραφιες επεξεργασμενες (δεν γνωριζω εαν ηταν με σκοπιμοτητα ή χωρις .. αλλα ειναι γεγονος πως καποιες εχουν υποστει επεξεργασια/το ιδιο συμβαινει και σε φωτογραφιες στο νημα του XRISTOS87, με βαση τα σχολια μελων.)
Προβολή συνημμένου 44963

2. Οσον αφορα το πως διαχειρηστηκε η κλινικη την δοτρια μου εχω το εξης ευλογο ερωτημα, πολυ καυτο θα ελεγα. Πως γινεται εφοσον ο μαμισιος λογος μου ηταν 2,5τριχες/θυλακιο, μετα την εξαγωγη να ειναι απλα στο 2,2. Πως μια 'αριστη' δοτρια σαν την δικια μου συμφωνα με τις μετρησεις της κλινικης 2,5h/g, κατεληξε να ββγαλει με το ζορι 2,2h/g ??? Εχεις καποια απαντηση ????
Παρακαλω οποιος γνωριζει τι μπορει να εχει συμβει και μειωθηκε αισθητα ο λογος εξαγωγης, ασ μασ πει.


3. ΣΤην Περιπτωση AriS2727 , τα εγραψε το παιδι απο μονος του ολα και δεν κατλαβαινω γιατι πασ να να κανεις το μαυρο, ασπρο (σιγουρα δεν εχεις σκοπιμοτητα) ΛΑΡΩΣΕ, οποιος θελει παει και τα διαβαζει υπαρχουν ολα-οποιος εχει ματια κατλαβαινει οτι δεν ειναι αυτη η εικονα που θα επρεπε να εχει. Και τεσπα εσυ σιγουρα πρεπει να εισαι ΑΓΙΟΣ ανθρωπος που θελεις το καλο των αλλων και ΜΟΝΟ!!

4. Ο ΑΓΙΟΣ ΧRISTOS87, εγραφε ξεφτιλικια σε νημα παιδιου ακομα δεν ειχαν φυγει ουτε οι γαζες απ το κεφαλι του ανθρωπου και ο ΑΓΙΟΣ δεν σταμταγε τις μπηχτες πχ. χαθηκανε τα graft, σε κοροιδεψανε, σκανδαλο, εξηγησεις.. γενικως ειχε παρει τα μετρα και ξεκινησε το φτυαρι. σε νημα φρεσκομεταοσχυμενου παιδιου (καλα καταλαβατε, απο αλλον γιατρο -μ αυτους δεν ειναι ΑΓΙΟΣ..... )

5. Οσο για τον Jacksmith o ΧRISTOS87, εγραφε τα κατωθι στο νημα του ... ΣΗΜΕΙΩΣΗ, ο jacksmith εχει κακαασχημες ουλες που θα τις κουβαλα για μια ζωη, ο ''ΑΓΙΟΣ'', ειπαμε, μας ελεγε για το βιογραφικο του γιατρου και ποσο διπλα ειναι στοους ασθενης του ο γιατρος, ενω λιγα μυνηματα πιο πισω ο νηματοθετης λεει πως εκοψαν και να τον παρακολουθουν οταν ειπε θα παρουσιασω.... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΕ Η ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ !!!



οπου XRISTOS87, βλεπε πρωτη προταση!!


Τελος, αναφερθηκε σε εμενα, μιλησε για σκοπιμοτητα με κατηγορει δλδ οτι εχω καποιο σκοπο, ενω οι δικες μου φωτογραφιες ουτε εχουν υποστει επεξεργασια/blurring, οπως ο μετρ του ειδους ουτε βαζω τοπικ ... δεν μπορω να κατλαβω προς τι το μενος!! Οι φωτογραφιες ειναι ολες εκει,
Βιντεο ?? οτι σου λεω παρα τεταρτο εσυ μου το λες ακριβως?? πηγαινε δεσ το βιντεο στο νημα μου, το εχει ανεβασει ο CVIAL ...

Α, εαν δεν υπηρχε προβλημα και ειναι ολα οκ... γιατι οταν εδειξα την κατασταση του κροταφου μου(βλεπε φωτογραφιες 8ο μηνα), ο γιατρος μου ζητησε μεταξυ αλλων να σταματησω την ενημερωση του φορουμ δινοντασ μου και οδηγιες για το πως να ''δικαιολογησω'' την εικονα του κροταφου στα μελη του φορουμ(υπαρχουν αποδειξεις!!)??? Παρακαλω να με διαψευσει... εαν θελει και μπορει....

Εγω πληρωσα για την μεταμοσχευση μου κυριολεκτικα μεχρι και το τελυταιο g-μαλιστα πρεπει να μπω για repair, δεν χρωσταω τιποτα σε κανεναν και δεν κανω αβαντα τα ελεγα και τα λεω οπως ειναι, ΕΣΥ????
[/QUOTE]

@Aldo αγορι μου εισαι καλα; ανησυχω...

εχω πολλα ερωτηματικα για την εικονα αυτη μετα απο εξαγωγη ΜΟΝΟ 2470 graft. Οποιος γνωριζει ας τοποθετηθει, εγω δεν γνωριζω!!
Ωπα ρε συ...τα δικα σου ερωτηματα ποια ειναι;;αφου δεν γνωριζεις λες

Αυτο που γνωριζω ειναι πως στο συγκεκριμενο νημα ο XRISTOS εχει ανεβασει φωτογραφιες επεξεργασμενες (δεν γνωριζω εαν ηταν με σκοπιμοτητα ή χωρις .. αλλα ειναι γεγονος πως καποιες εχουν υποστει επεξεργασια/το ιδιο συμβαινει και σε φωτογραφιες στο νημα του XRISTOS87, με βαση τα σχολια μελων.
ρε συ εδω λες οτι ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ οτι ανεβασα επεξεργασμενες φωτογραφιες επειδη το λενε ΑΛΛΟΙ.... οσο κ να προσπαθω δεν μπορω να σσ παρω στα σοβαρα, αληθεια!

Πως γινεται εφοσον ο μαμισιος λογος μου ηταν 2,5τριχες/θυλακιο, μετα την εξαγωγη να ειναι απλα στο 2,2. Πως μια 'αριστη' δοτρια σαν την δικια μου συμφωνα με τις μετρησεις της κλινικης 2,5h/g, κατεληξε να ββγαλει με το ζορι 2,2h/g ??? Εχεις καποια απαντηση ????
ειναι ευλογο το ερωτημα σου αν κρινω με τα οσα ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ γενικοτερα...

εγραφε ξεφτιλικια σε νημα παιδιου ακομα δεν ειχαν φυγει ουτε οι γαζες απ το κεφαλι του ανθρωπου και ο ΑΓΙΟΣ δεν σταμταγε τις μπηχτες πχ. χαθηκανε τα graft, σε κοροιδεψανε, σκανδαλο, εξηγησεις.. γενικως ειχε παρει τα μετρα και ξεκινησε το φτυαρι. σε νημα φρεσκομεταοσχυμενου παιδιου (καλα καταλαβατε, απο αλλον γιατρο -μ αυτους δεν ειναι ΑΓΙΟΣ..... )

μ αρεσεις π μιλας θαρρεις κ εχεις κοινο απο κατω κ πρεπει να το ψυχαγωγησεις για να σε κρατησουν στην παρασταση. πλακα πλακα (δυστυχως) Κολοσσαιο εχει γινει εδω.
αρχικα Aldo (αληθεια ονομα δεν εχεις, τι ειναι αυτο το αλντο γαμω την τρελα μου, γεμισαμε ψευδωνυμα κ μ@λακιες, αυτο παει σε ολους) οι λεξεις π χρησιμοιποιεις ειναι ασχημες, κακες..τι θα πει ξεφτιλικια..."ανεβα" λιγο...

επισης, μπηχτες ποτε!! προσπαθεις να δημιουργησεις μια αρνητικη εικονα για κατι π εχει παιχτει κ γνωριζουν ολοι τι εγινε...την ακρατη σιωπη του νηματοθετη, τις μετρησεις του cvial κ παει λεγοντας, οποιος θελει πραγματικα να μαθει κ να καταλσβει τι εγινε τοτε, μετα το πως σκεφτομαι κ πως σκεφτονται αυτα τα στομα ας μπει στο νημα του vlafo να διαβασει τις πρωτες σελιδουλες...

ο jacksmith εχει κακαασχημες ουλες που θα τις κουβαλα για μια ζωη, ο ''ΑΓΙΟΣ'', ειπαμε, μας ελεγε για το βιογραφικο του
κανε ενα ποστ αυτο π γραφεις!!


εγω Aldo καλα
 

aeratos28

Just aeratos
Τις οδηγίες του γιατρού για το πώς να κάνει κωλοτουμπα και να αποχωρήσει από το φόρουμ και να δικαιολογήσει την μη καλή φυτρωση στον κρόταφο,δεν είδα να σχολιάζεις....θα το κάνεις??
****ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ XRISTOS87***

1. Η δοτρια του Πετρου , (νημα https://www.hairlossgr.com/forum/threads/Πέτρος-2470-fue.13377/post-284269) φενεται στην κατωθι φωτογραφια και ειναι στους 9 μηνες απο την μεταμοσχευση, εχω πολλα ερωτηματικα για την εικονα αυτη μετα απο εξαγωγη ΜΟΝΟ 2470 graft. Οποιος γνωριζει ας τοποθετηθει, εγω δεν γνωριζω!!
Αυτο που γνωριζω ειναι πως στο συγκεκριμενο νημα ο XRISTOS εχει ανεβασει φωτογραφιες επεξεργασμενες (δεν γνωριζω εαν ηταν με σκοπιμοτητα ή χωρις .. αλλα ειναι γεγονος πως καποιες εχουν υποστει επεξεργασια/το ιδιο συμβαινει και σε φωτογραφιες στο νημα του XRISTOS87, με βαση τα σχολια μελων.)
Προβολή συνημμένου 44963

2. Οσον αφορα το πως διαχειρηστηκε η κλινικη την δοτρια μου εχω το εξης ευλογο ερωτημα, πολυ καυτο θα ελεγα. Πως γινεται εφοσον ο μαμισιος λογος μου ηταν 2,5τριχες/θυλακιο, μετα την εξαγωγη να ειναι απλα στο 2,2. Πως μια 'αριστη' δοτρια σαν την δικια μου συμφωνα με τις μετρησεις της κλινικης 2,5h/g, κατεληξε να ββγαλει με το ζορι 2,2h/g ??? Εχεις καποια απαντηση ????
Παρακαλω οποιος γνωριζει τι μπορει να εχει συμβει και μειωθηκε αισθητα ο λογος εξαγωγης, ασ μασ πει.


3. ΣΤην Περιπτωση AriS2727 , τα εγραψε το παιδι απο μονος του ολα και δεν κατλαβαινω γιατι πασ να να κανεις το μαυρο, ασπρο (σιγουρα δεν εχεις σκοπιμοτητα) ΛΑΡΩΣΕ, οποιος θελει παει και τα διαβαζει υπαρχουν ολα-οποιος εχει ματια κατλαβαινει οτι δεν ειναι αυτη η εικονα που θα επρεπε να εχει. Και τεσπα εσυ σιγουρα πρεπει να εισαι ΑΓΙΟΣ ανθρωπος που θελεις το καλο των αλλων και ΜΟΝΟ!!

4. Ο ΑΓΙΟΣ ΧRISTOS87, εγραφε ξεφτιλικια σε νημα παιδιου ακομα δεν ειχαν φυγει ουτε οι γαζες απ το κεφαλι του ανθρωπου και ο ΑΓΙΟΣ δεν σταμταγε τις μπηχτες πχ. χαθηκανε τα graft, σε κοροιδεψανε, σκανδαλο, εξηγησεις.. γενικως ειχε παρει τα μετρα και ξεκινησε το φτυαρι. σε νημα φρεσκομεταοσχυμενου παιδιου (καλα καταλαβατε, απο αλλον γιατρο -μ αυτους δεν ειναι ΑΓΙΟΣ..... )

5. Οσο για τον Jacksmith o ΧRISTOS87, εγραφε τα κατωθι στο νημα του ... ΣΗΜΕΙΩΣΗ, ο jacksmith εχει κακαασχημες ουλες που θα τις κουβαλα για μια ζωη, ο ''ΑΓΙΟΣ'', ειπαμε, μας ελεγε για το βιογραφικο του γιατρου και ποσο διπλα ειναι στοους ασθενης του ο γιατρος, ενω λιγα μυνηματα πιο πισω ο νηματοθετης λεει πως εκοψαν και να τον παρακολουθουν οταν ειπε θα παρουσιασω.... ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΑΨΕΥΣΤΗΚΕ Η ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ !!!



οπου XRISTOS87, βλεπε πρωτη προταση!!


Τελος, αναφερθηκε σε εμενα, μιλησε για σκοπιμοτητα με κατηγορει δλδ οτι εχω καποιο σκοπο, ενω οι δικες μου φωτογραφιες ουτε εχουν υποστει επεξεργασια/blurring, οπως ο μετρ του ειδους ουτε βαζω τοπικ ... δεν μπορω να κατλαβω προς τι το μενος!! Οι φωτογραφιες ειναι ολες εκει,
Βιντεο ?? οτι σου λεω παρα τεταρτο εσυ μου το λες ακριβως?? πηγαινε δεσ το βιντεο στο νημα μου, το εχει ανεβασει ο CVIAL ...

Α, εαν δεν υπηρχε προβλημα και ειναι ολα οκ... γιατι οταν εδειξα την κατασταση του κροταφου μου(βλεπε φωτογραφιες 8ο μηνα), ο γιατρος μου ζητησε μεταξυ αλλων να σταματησω την ενημερωση του φορουμ δινοντασ μου και οδηγιες για το πως να ''δικαιολογησω'' την εικονα του κροταφου στα μελη του φορουμ(υπαρχουν αποδειξεις!!)??? Παρακαλω να με διαψευσει... εαν θελει και μπορει....

Εγω πληρωσα για την μεταμοσχευση μου κυριολεκτικα μεχρι και το τελυταιο g-μαλιστα πρεπει να μπω για repair, δεν χρωσταω τιποτα σε κανεναν και δεν κανω αβαντα τα ελεγα και τα λεω οπως ειναι, ΕΣΥ????

@Aldo αγορι μου εισαι καλα; ανησυχω...


Ωπα ρε συ...τα δικα σου ερωτηματα ποια ειναι;;αφου δεν γνωριζεις λες


ρε συ εδω λες οτι ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ οτι ανεβασα επεξεργασμενες φωτογραφιες επειδη το λενε ΑΛΛΟΙ.... οσο κ να προσπαθω δεν μπορω να σσ παρω στα σοβαρα, αληθεια!


ειναι ευλογο το ερωτημα σου αν κρινω με τα οσα ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ γενικοτερα...



μ αρεσεις π μιλας θαρρεις κ εχεις κοινο απο κατω κ πρεπει να το ψυχαγωγησεις για να σε κρατησουν στην παρασταση. πλακα πλακα (δυστυχως) Κολοσσαιο εχει γινει εδω.
αρχικα Aldo (αληθεια ονομα δεν εχεις, τι ειναι αυτο το αλντο γαμω την τρελα μου, γεμισαμε ψευδωνυμα κ μ@λακιες, αυτο παει σε ολους) οι λεξεις π χρησιμοιποιεις ειναι ασχημες, κακες..τι θα πει ξεφτιλικια..."ανεβα" λιγο...

επισης, μπηχτες ποτε!! προσπαθεις να δημιουργησεις μια αρνητικη εικονα για κατι π εχει παιχτει κ γνωριζουν ολοι τι εγινε...την ακρατη σιωπη του νηματοθετη, τις μετρησεις του cvial κ παει λεγοντας, οποιος θελει πραγματικα να μαθει κ να καταλσβει τι εγινε τοτε, μετα το πως σκεφτομαι κ πως σκεφτονται αυτα τα στομα ας μπει στο νημα του vlafo να διαβασει τις πρωτες σελιδουλες...


κανε ενα ποστ αυτο π γραφεις!!



εγω Aldo καλα
[/QUOTE]
 

oreo

Well-Known Member
το back up plan ποιο είναι, σε περίπτωση που για οποιοδήποτε λόγο κόβονταν οι σχέσεις του αναστασάκη με το φόρουμ; Να κάνει τα χειρουργεία του o Lorenzo σε μια άλλη κλινική στην Ελλάδα; Π.χ. στην κλινική του bisanga (τυχαία το ονομα) ή σε κάποια άλλη;
Αν και είπε ο σιβιαλ οτι δεν ειναι ανακοινωσιμο, θεωρώ οτι σίγουρα είναι ξεκάθαρο εξ αρχής , οτι το πλάνο είναι να μην μείνουν μελλοντικά μετέωροι οι μεταμοσχευθέντες. Οτι ξέρεις , ξέρω.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα