Τα εκτός θέματος (από όλα τα νήματα της κλινικής)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω όμως μοντ θα χρειαστούμε την άποψη του σε κάποια νήματα όπως πχ αυτό με την κριτική στο google που εξαφανίστηκε και στο ότι είπε όπως λέει ο aldo κάποια πράγματα στον ιδιο σχετικά με την μη ικανοποιητική εικόνα στον κρόταφο του.Εκει θα μπορεί να σχολιάσει αν ζητηθεί;

Δεν υπάρχει λόγος. Η κατάσταση έχει πλέον ξεφύγει. Κάθε διάλογος είναι φωτιά και χάνω τον καιρό μου στο moderation ανακυκλώνοντας τα ίδια. Ας μας ποστάρει ο Aldo τι θα του απαντήσει το google και ας καταγραφεί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Προφανως δε θα μπορει. Για αυτο και πιο πανω ειπα οτι το ιδανικο ειναι να ειναι εδω και να μη φαει Ban. Ολα αυτα δεν θα υπαρχει τροπος καποιος να τα επιβεβαιωσει και προφανως και ο ιδιος δεν θα επιτρεπει πλεον να αναφερονται.
Ναι εγώ νομίζω τουλάχιστον σε κάποια θέματα που χρειαζόμαστε και τον αντίλογο η αποδείξεις από την πλευρά του,καλά θα είναι να μπορεί να σχολιάσει σε αυτά τα νήματα.Βεβαια άποψη μου είναι.
 

tol

Well-Known Member
εν τω μεταξυ Αλντο λενε εναν Αλβανο πακετα π το καλοκαιρι πηγαινε στα κυκλαδιτικα νησια κ το επαιζε Ιταλος στις τουριστριες...

μα καμια δεν πηδ.....;; βλεπεις εκανε μπαμ οτι ειναι Αλβανος


Εχω δηλωσει οτι δεν ξανασχολιαζω σε νηματα της κλινικης...

Ομως, επειδη ο aldo ειναι πολυ αγαπητο μελος και επειδη δε θελω να κατηγορηθω για μεροληψια (τον φιλο σοβινιστη, ρατσιστη maliamoupiso τον εχω "ξεχεσει" απειρες φορες για τα ρατσιστικα του σχολια), θα σπασω τη σιωπη μου...

Εν ετει 2022 και υπαρχουν απολιτιστα, απαιδευτα, κακοηθη ατομα με τετοιου ειδους ρατσιστικες αντιληψεις!!!

Ο ενας γραφει για αφρικανους, ο αλλος για αλβανους, για πακιστανους...

Φασιστομουτρα που νομιζουν οτι ανηκουν στην Αρια φυλη. Νομιζουν οτι ειναι ανωτεροι εναντι των αλλων.

Χαμερπή ανθρωπαρια που σερνονται σαν τα φιδια και ξερνουν δηλητηριο, τρωκτικα που κρυβονται στις τρωγλες τους.

Ατομα χωρις καμια παιδεια, χωρις ανθρωπιστικα ιδεωδη που αγνοουν οτι ολοι οι ανθρωποι ειναι ισοι, με ιδια δικαιωματα και υποχρεωσεις.

Ο σεβασμος της διαφορετικοτητας, η ανθρωπινη αλληλεγγυη, η πολυπολιτισμικοτητα ειναι εννοιες παντελως αγνωστες στο λεξιλογιο τους.

Νομιζουν οτι αυτοι, οι "Ελληναρες", ειναι υπερανω ολων και οι υπολοιποι ειναι παιδια ενος κατωτερου θεου.

Τετοια ατομα δεν εχουν καμια θεση σε μια κοινοτητα φιλων, οπως το forum μας.

Ο εξοβελισμος/εξοστρακισμος τους ειναι η πλεον ενδεδειγμενη κινηση.
 

aeratos28

Just aeratos
Nα απαντήσει αν ισχύει αυτό που λέει ο aldo και για ποιο λόγο πήγε να παραπλανήσει έτσι το φόρουμ..δίνοντας του οδηγίες μάλιστα τι να πει και πως να αποχωρήσει.γτ αυτό είναι η μέγιστη απάτη..αν ισχύουν η όχι να βγει και να το πει..και εγώ μετά από τη σειρά μου,επειδή είμαι αυτός που λέει τα Άνιστον και για φοβίτσες,θα σταματήσω και δεν θα αναφερθώ ποτέ πάλι ειρωνικά με τρόπους χαρακτηρισμούς.απο τη μεριά μου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αεράτε επειδή είσαι έξυπνο παιδί αντιλαμβάνεσαι πλέον ότι αυτός ο διάλογος δεν οδηγεί πουθενά για αυτό και σταματάει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα σχόλια αύριο θα μετατεθούν σε άλλο νήμα, θα ενημερώσω σχετικά, και από την μεταφορά τους και ένθεν παρακαλώ για τα σχολιά σας μόνο εντός θέματος. Ο γιατρός δεν θα απαντά.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Nα απαντήσει αν ισχύει αυτό που λέει ο aldo και για ποιο λόγο πήγε να παραπλανήσει έτσι το φόρουμ..δίνοντας του οδηγίες μάλιστα τι να πει και πως να αποχωρήσει.γτ αυτό είναι η μέγιστη απάτη..αν ισχύουν η όχι να βγει και να το πει..και εγώ μετά από τη σειρά μου,επειδή είμαι αυτός που λέει τα Άνιστον και για φοβίτσες,θα σταματήσω και δεν θα αναφερθώ ποτέ πάλι ειρωνικά με τρόπους χαρακτηρισμούς.απο τη μεριά μου.
Μα δεν τον συμφέρει τον γιατρό να απαντήσει για το θέμα που έδωσε οδηγίες στον aldo στο πως να παραπλανήσει το φόρουμ και να σταματήσει την παρουσίαση του, γιατί ο aldo έχει αποδείξεις, οπότε θα εκτεθεί ακόμα χειρότερα ο γιατρός αν τολμήσει να το διαψεύσει....Οπότε το καλύτερο για τον γιατρό είναι να μην απαντήσει καν....!!

Και εμάς δεν μας ωφελεί κάπου να απαντήσει. Η αλήθεια ειναι δεδομένη οτι έτσι έγιναν τα πράγματα όπως το λέει ο aldo. Αν ήταν διαφορετικά ήδη θα τον ειχε διαψεύσει....Αντίθετα κράταγε σιγή ιχθύος για να πεσει το θέμα κάτω, επειδή ήξερε οτι ειχε λερωμένη τη φωλιά του ;)
 

panos1234

Well-Known Member
Βρίσκεται σε μειονεκτική θέση κύριοι.
Ένα ολόκληρο φόρουμ έχει εναντιωθεί μαζί του.Για τις τακτικές του,τον τρόπο προσέγγισης,την αλαζονία και την γενική εικόνα του εδώ.
Θεωρώ πως η σιωπή του , δηλώνει πλέον περίτρανα και την παραδοχή του, οπότε ας μην περιμένουμε βαρυγδουπες δηλώσεις αποδοχής των δυστυχώς πολλών αναπάντητων θεμάτων.

Συμφωνώ απόλυτα πως η ηρεμία χρειάζεται περισσότερο,καθώς και όμορφα αποτελέσματα που θα βοηθήσουν σε λύση στα θέματα μας.
 

Aldo

Well-Known Member
Θεωρώ πως τα πράγματα είναι ξεκάθαρα πλέον, ως προς το τι ισχύει!!

Ότι είπα είναι αλήθεια, ότι γεγονός ανέφερα είναι αληθές και ας καταγράφει. Εαν κάποιος μπορεί να αποδείξει ότι λέω ψέμματα μπορεί να το κάνει με όποιον τρόπο εκείνος επιθυμεί και να βρει το «δίκιο του» , εαν έχει.

Παρολαυτα, από πλευράς μου κρατώ τα παραπάνω , και επιλέγω να προχωρήσω μπροστά όπως ζήτησε ο Cvial !
 

Gianney

Well-Known Member
Επόμενο βήμα ο γιατρός να παραθέτει τα στοιχεία που χρειάζονται σε κάθε μμ έτσι ώστε να αποκτήσει νόημα η παρουσίαση του
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Ήδη 3 μέρες που γινόταν συζήτηση για την απάτη που πήγε να σκαρώσει ο γιατρός με την παρουσίαση του aldo, θα είχε ηδη απαντήσει αμα ήταν ψέματα όσα έλεγε ο aldo. Αντιθέτως είδαμε ότι o γιατρός εξαφανίστηκε παραδεχόμενος την ενοχή του για το «έγκλημα» που διέπραξε...Μόλις είδε δε οτι έχει και τις αποδείξεις ο aldo ηταν 100% σίγουρο οτι δεν υπήρχε περίπτωση να απαντήσει ο γιατρός...
Το είχες αναφέρει και εσύ @aeratos28 ότι ο γιατρός περίμενε πότε θα κατέβει το νήμα, να μην γίνει μεγάλος ντόρος και να «ξεχαστεί», καθώς δεν είχε άλλη επιλογή αφού ήξερε οτι ηταν αλήθεια όσα έλεγε ο aldo.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Επόμενο βήμα ο γιατρός να παραθέτει τα στοιχεία που χρειάζονται σε κάθε μμ έτσι ώστε να αποκτήσει νόημα η παρουσίαση του

Gianney δεν με διαβάζεις. Είπα θα ποαστάρει αυτό που θέλει και από κάτω είσθε ελεύθεροι εκ περιτροπής να γράφετε ότι θέλετε κόσμια. Δεν είναι κατανοητό?
 

gregkont13

Verified MM member
Nα απαντήσει αν ισχύει αυτό που λέει ο aldo και για ποιο λόγο πήγε να παραπλανήσει έτσι το φόρουμ..δίνοντας του οδηγίες μάλιστα τι να πει και πως να αποχωρήσει.γτ αυτό είναι η μέγιστη απάτη..αν ισχύουν η όχι να βγει και να το πει..και εγώ μετά από τη σειρά μου,επειδή είμαι αυτός που λέει τα Άνιστον και για φοβίτσες,θα σταματήσω και δεν θα αναφερθώ ποτέ πάλι ειρωνικά με τρόπους χαρακτηρισμούς.απο τη μεριά μου.

Όπως λένε και οι άλλοι, ποτέ δεν θα απαντούσε. Σε καμιά βδομάδα θα ανέβαζε απλά ένα νεο περιστατικό.
 

Gianney

Well-Known Member
Gianney δεν με διαβάζεις. Είπα θα ποαστάρει αυτό που θέλει και από κάτω είσθε ελεύθεροι εκ περιτροπής να γράφετε ότι θέλετε κόσμια. Δεν είναι κατανοητό?
Σε διαβάζω εννοείται μοντ.Το σωστό για μένα είναι οι εξαρτημένες παρουσιάσεις του θα πρέπει να έχουν στοιχεία απαραίτητα.Δηλ εσύ μοντ για να καταλάβω θες σε κάθε νήμα του να απλώνουμε και κάνα δεκαριά σελίδες με bet πχ πόσα grafts μπήκαν και κοκορομαχιες μεταξύ μας για αυτά τα στοιχεία ;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ήδη 3 μέρες που γινόταν συζήτηση για την απάτη που πήγε να σκαρώσει με το θέμα με τον aldo, θα είχε ηδη απαντήσει αμα ήταν ψέματα όσα έλεγε ο aldo. Αντιθέτως είδαμε ότι o γιατρός εξαφανίστηκε παραδεχόμενος την ενοχή του για το «έγκλημα» που διέπραξε...Μόλις είδε δε οτι έχει και τις αποδείξεις ο aldo ηταν 100% σίγουρο οτι δεν υπήρχε περίπτωση να απαντήσει ο γιατρός...

Το είχες αναφέρει και εσύ @aeratos28 ότι ο γιατρός περίμενε πότε θα πέσει κάτω το θέμα, να μην γίνει μεγάλος ντόρος και να «ξεχαστεί», καθώς δεν είχε άλλη επιλογή αφού ήξερε οτι ηταν αλήθεια όσα έλεγε ο aldo.

Jersey, λέξεις όπως "απάτη"¨και "έγκλημα" να τις βγάλεις απο το λεξιλογιό σου στον δημόσιο λόγο. Το αντιλαμβάνεσαι πιστεύω
 

jersey

Well-Known Member
Jersey, λέξεις όπως "απάτη"¨και "έγκλημα" να τις βγάλεις απο το λεξιλογιό σου στον δημόσιο λόγο. Το αντιλαμβάνεσαι πιστεύω
γιατι CVIAL απάτη δεν ειναι αυτό πήγε να κάνει ο γιατρός; Αυτό που πήγε να κάνει ο γιατρός ειναι ο ορισμός της απάτης, όλοι το αντιλαμβανόμαστε. το "έγκλημα" το έβαλα σε εισαγωγικά...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σε διαβάζω εννοείται μοντ.Το σωστό για μένα είναι οι εξαρτημένες παρουσιάσεις του θα πρέπει να έχουν στοιχεία απαραίτητα.Δηλ εσύ μοντ για να καταλάβω θες σε κάθε νήμα του να απλώνουμε και κάνα δεκαριά σελίδες με bet πχ πόσα grafts μπήκαν και κοκορομαχιες μεταξύ μας για αυτά τα στοιχεία ;

Όχι, όσοι θέλετε να κάνετε σταυροφορικό έργο, εκ περιτροπης (όπως έχουν δηλώσει αρκετοί) δηλαδή να υπενθυμίζετε την έλλειψη στοιχείων, να κάνετε την κόσμια κριτική σας και να τελειώνει εκει.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ρε παιδιά απλό είναι. Μετά από αυτήν την ΥΠΕΡΒΑΣΗ του Cvial για να ηρεμήσουν τα πνεύματα ας τον βοηθήσουμε και εμείς όσο μπορούμε ! Σε κάθε νήμα του Αναστασάκη γράψτε απλά ένα '' Ωραιο '' αν σας αρέσει το αποτέλεσμα, ένα '' μέτριο ΄΄ αν το θεωρείτε μέτριο και ένα ''Δε μ'αρεσει '' αν δεν σας αρέσει. Τόσο απλό θεωρώ. Από τη στιγμή ειδικά που και ο άλλος πλέον δε θα μπορεί να απαντήσει δεν υπάρχει λόγος να κάνουμε επίδειξη δύναμης. Ας βοηθήσουμε τον CVIAL και ας λήξει εδώ η Αναστασιάδα μια και καλή.
 

Gianney

Well-Known Member
Όχι, όσοι θέλετε να κάνετε σταυροφορικό έργο, εκ περιτροπης (όπως έχουν δηλώσει αρκετοί) δηλαδή να υπενθυμίζετε την έλλειψη στοιχείων, να κάνετε την κόσμια κριτική σας και να τελειώνει εκει.
Οπότε ακολουθούμε το ...πες πες μήπως βαρεθεί και αλλάξει.Οκ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα