ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ LORENZO

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Οπότε θεωρείτε πως η ντουτα πρέπει να παίρνεται συνδυαστικά με φινα; Ποτέ σκέτη ; Υγ: η Grace μου είπε να δούμε πως θα πάει η φινα κ μετά συζητάμε για ντουτα, σε ερώτηση μου ως προς τα ωφέλη της ντουτας
Άποψη μου απο όλα αυτά που έχω διαβάσει είναι ή φίνα ή ντούτα. Και τα δύο είναι πλεονασμός. Αυτό που βλέπω με την ντούτα που είμαι 1ο μήνα είναι διαφορά στην διάμετρο της τρίχας και κάποια δυνάμωση των κροτάφων.
 

aeratos28

Just aeratos
Σχεδόν πριν 2.5 χρόνια άνοιξες το νήμα ότι το πήρες απόφαση για Λορέντζο ,και σήμερα ρωτάς ρε τρελέ αν μπορεί να σου κάνει κάτι τέτοιο? Άμα κάνεις άλλα τόσα χρόνια να πας τελικά από όταν είπες ότι το πήρες απόφαση ,δεν βλέπω να σου κάνει τπτ ο λορετζο..θα τα παρατήσει τα χειρουργεία και εσύ θα λες ρε γαμωτο
Θέλω ακριβως αυτή τη hairline !!! Μπορώ να την παραγγείλω ολόιδια ;;;;;

Ο Λορέντσο μπορεί να μου το βγάλει αυτό ;;;; Ο τύπος έχει πανομοιότυπη αραίωση σαν εμένα και η hairline του ακριβως η ίδια που είχα μικρός !!
 

Marios1982

Well-Known Member
Σχεδόν πριν 2.5 χρόνια άνοιξες το νήμα ότι το πήρες απόφαση για Λορέντζο ,και σήμερα ρωτάς ρε τρελέ αν μπορεί να σου κάνει κάτι τέτοιο? Άμα κάνεις άλλα τόσα χρόνια να πας τελικά από όταν είπες ότι το πήρες απόφαση ,δεν βλέπω να σου κάνει τπτ ο λορετζο..θα τα παρατήσει τα χειρουργεία και εσύ θα λες ρε γαμωτο
Αδερφέ 300 χιλιάρικα ζημιά λόγω του ιού, έφτασα σε σημείο να μην έχω να φάω. Αλλος στη θέση μου δε θα είχε σηκώσει κεφάλι. Μη σου πω θα είχε φουντάρει κιολας. Δε θέλω να μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες. Τώρα που αρχίζω να συνέρχομαι, θα ολοκληρώσω τον στόχο μου. Άλλη μια καλοκαιρινή σεζόν χρειάζομαι και μπήκα. Αυτό το χειμώνα κλείνω ημερομηνίες. Σε λίγες μέρες συμπληρώνω 6 μήνες big three και θα πέσουν φωτογραφίες προς σχολιασμό. Το θέμα είναι, ρεαλιστικά μπορεί να βγει τέτοιο αρτιστικο αποτέλεσμα από Λορεντζο; Κ βέβαια στο δικό μου κεφάλι; Κράτα την ερώτηση γιατί θα πέσουν φωτογραφίες σύντομα.
 

Marios1982

Well-Known Member
Άποψη μου απο όλα αυτά που έχω διαβάσει είναι ή φίνα ή ντούτα. Και τα δύο είναι πλεονασμός. Αυτό που βλέπω με την ντούτα που είμαι 1ο μήνα είναι διαφορά στην διάμετρο της τρίχας και κάποια δυνάμωση των κροτάφων.
Θέλω να τη δοκιμάσω. Κάτσε να δούμε τι θα πει και η Grace που περιμένει φωτογραφίες μου στο 6μηνο.
 

Marios1982

Well-Known Member
Στα smooth micro-irregulations φαίνεται πάντως ότι κεντάει ο Φρειτας.
Άποψη μου.
Αυτό ψάχνω ακριβως … το ερώτημα μου πάντα ήταν, μπορεί ένας τοπ γιατρός να σου βγάλει αυτό ακριβως που θες; Δηλαδή τη hairline σαν σχήμα, σαν πυκνότητα και τα irregulations που δείχνουν τη φυσικότητα.
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό ψάχνω ακριβως … το ερώτημα μου πάντα ήταν, μπορεί ένας τοπ γιατρός να σου βγάλει αυτό ακριβως που θες; Δηλαδή τη hairline σαν σχήμα, σαν πυκνότητα και τα irregulations που δείχνουν τη φυσικότητα.
Φυσικά και μπορεί αρκεί και εσύ να ξέρεις τι και πως.
 

JimKan1

Well-Known Member
Αυτό ψάχνω ακριβως … το ερώτημα μου πάντα ήταν, μπορεί ένας τοπ γιατρός να σου βγάλει αυτό ακριβως που θες; Δηλαδή τη hairline σαν σχήμα, σαν πυκνότητα και τα irregulations που δείχνουν τη φυσικότητα.
Αν δεν σε νοιαζει το οικονομικο για hairline κοιτα και Feriduni που χρεωνει οσο και ο Lorenzo.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Το ποιόν συνιστά ο καθένας είναι καθαρά θεμα γούστου όταν μιλάμε για αυτούς τους γιατρούς .σε άλλους αρέσει ο σχεδιασμός του ενός η του άλλου..το θέμα είναι ότι είναι σταθεροί γιατροί με πολύ δυνατά αποτελέσματα..άπιαστα σε σχέση με άλλους .
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αυτό ψάχνω ακριβως … το ερώτημα μου πάντα ήταν, μπορεί ένας τοπ γιατρός να σου βγάλει αυτό ακριβως που θες; Δηλαδή τη hairline σαν σχήμα, σαν πυκνότητα και τα irregulations που δείχνουν τη φυσικότητα.
Δεν είναι όλοι οι γιατροί εξ' ίσου ικανοί στις κρίσιμες παραμέτρους της φυσικότητας, της πυκνότητας, της διαχείρισης της δότριας.
Άλλος γιατρός θα διαχειριστεί για παράδειγμα με "θρησκευτική ευλάβεια" τη δότρια σου, αλλά δε θα σου δώσει πυκνότητα ή φυσικότητα στη χερλαιν, και αντίστροφα.
Άλλος γιατρός μπορεί να μπει αποτελεσματικά και με ασφάλεια μέσα σε μαμά μαλλιά να πυκνώσει, ενώ άλλος μπορεί να σου κάνει μια φυσικότατη χερλαιν αλλά αν μπει μέσα σε μαμά μαλλιά να κάνει ζημιές.
Η κάθε περίπτωση και το σενάριο του ασθενή είναι διαφορετικό, και ταιριάζει ΙΣΩΣ περισσότερο σε συγκεκριμένους γιατρούς.
Απο εκεί και πέρα είναι το τι ζητάς εσύ και που δίνεις τη περισσότερη βαρύτητα.
 

Marios1982

Well-Known Member
Δεν είναι όλοι οι γιατροί εξ' ίσου ικανοί στις κρίσιμες παραμέτρους της φυσικότητας, της πυκνότητας, της διαχείρισης της δότριας.
Άλλος γιατρός θα διαχειριστεί για παράδειγμα με "θρησκευτική ευλάβεια" τη δότρια σου, αλλά δε θα σου δώσει πυκνότητα ή φυσικότητα στη χερλαιν, και αντίστροφα.
Άλλος γιατρός μπορεί να μπει αποτελεσματικά και με ασφάλεια μέσα σε μαμά μαλλιά να πυκνώσει, ενώ άλλος μπορεί να σου κάνει μια φυσικότατη χερλαιν αλλά αν μπει μέσα σε μαμά μαλλιά να κάνει ζημιές.
Η κάθε περίπτωση και το σενάριο του ασθενή είναι διαφορετικό, και ταιριάζει ΙΣΩΣ περισσότερο σε συγκεκριμένους γιατρούς.
Απο εκεί και πέρα είναι το τι ζητάς εσύ και που δίνεις τη περισσότερη βαρύτητα.
Ακριβώς όλα αυτά είναι τα ερωτήματα.. γιαυτο κ ρωτάω συνέχεια κ ψάχνομαι. Και να ναι καλά το φόρουμ που μου έμαθε ότι ξέρω. Ο λόγος που θέλω Λορέντσο είναι γιατί είναι συντηρητικός και σέβεται τη δότρια. Δηλαδή είναι ένας γιατρός που μπορεί να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο κυριολεκτικά. Από την άλλη αν δεν έχω artistic hairline και είναι απλά πυκνή, θα στεναχωρεθώ. Από την άλλη νομίζω ένα touch up το διορθώνει αυτό, σωστά;
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Ακριβώς όλα αυτά είναι τα ερωτήματα.. γιαυτο κ ρωτάω συνέχεια κ ψάχνομαι. Και να ναι καλά το φόρουμ που μου έμαθε ότι ξέρω. Ο λόγος που θέλω Λορέντσο είναι γιατί είναι συντηρητικός και σέβεται τη δότρια. Δηλαδή είναι ένας γιατρός που μπορεί να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο κυριολεκτικά. Από την άλλη αν δεν έχω artistic hairline και είναι απλά πυκνή, θα στεναχωρεθώ. Από την άλλη νομίζω ένα touch up το διορθώνει αυτό, σωστά;
Πολύ λογικά τα ερωτήματα και οι ανησυχίες σου.
Όλα αυτά ακριβώς με προβληματίζουν και εμένα, και όσο περισσότερο βλέπω αποτελέσματα και παρουσιάσεις περισσότερο μπερδεύομαι.
 

Marios1982

Well-Known Member
Α
Πολύ λογικά τα ερωτήματα και οι ανησυχίες σου.
Όλα αυτά ακριβώς με προβληματίζουν και εμένα, και όσο περισσότερο βλέπω αποτελέσματα και παρουσιάσεις περισσότερο μπερδεύομαι.
Ακριβως! Γιατί μερικά είναι artistic μερικά όχι! Σε όλους τους γιατρούς της ισπανικής σχολής! Το θέμα είναι απλό. Ποιος ειναι ο λόγος ;;;
 
Μπλουζα