ΤΕΛΙΚΑ..είπε η όχι ο Αναστασάκης στον aldo να δικαιολογήσει την όχι καλή φυτρωση και να αποχωρήσει από το φορουμ??υμ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Με αερατο εχω τσακωθει πολλες φορες τον ειχα για τσιρακι τις d*i εχουμε σκοτωθει πολλες φορες στο παρελθον.
 

Aris2727

Member
Καλησπέρα παιδιά κ καλή χρόνια σε όλους από ενδομαδα πρώτα ο θεός θα ανεβάσω φωτό π είμαι στον 11 μήνα! Απλά θέλω να επισημάνω για τα ανεξάρτητα του Αναστασάκη π είμαι κ εγώ ότι στην αρχή ήμουν διστακτικός κ το είχα αναφέρει κ στο Cvial ο οποίος βέβαια ο άνθρωπος μ είπε όπως θέλεις κ νοιωθεις εσυ , το πρώτο π ανέφερα στο γιατρό ήταν ότι έρχομαι από το φορουμ γιατί ενοιωθα κ μια ασφάλεια! Είχα πει στον γιατρό να έκανα τη παρουσίαση στο τέλος κ στο λόγο της τιμής μου μ είπε όχι θα την κανείς από την αρχή! Από βδομάδα θα ανεβάσω φωτό π θα κλείνω τον 11 μήνα !
 

Kostas97

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά κ καλή χρόνια σε όλους από ενδομαδα πρώτα ο θεός θα ανεβάσω φωτό π είμαι στον 11 μήνα! Απλά θέλω να επισημάνω για τα ανεξάρτητα του Αναστασάκη π είμαι κ εγώ ότι στην αρχή ήμουν διστακτικός κ το είχα αναφέρει κ στο Cvial ο οποίος βέβαια ο άνθρωπος μ είπε όπως θέλεις κ νοιωθεις εσυ , το πρώτο π ανέφερα στο γιατρό ήταν ότι έρχομαι από το φορουμ γιατί ενοιωθα κ μια ασφάλεια! Είχα πει στον γιατρό να έκανα τη παρουσίαση στο τέλος κ στο λόγο της τιμής μου μ είπε όχι θα την κανείς από την αρχή! Από βδομάδα θα ανεβάσω φωτό π θα κλείνω τον 11 μήνα !
Θετικο αυτο.
Αναμενουμε φωτογραφια σου. Να υποθεσω εχεις υλικο εχεις απο ολο το διαστημα εως και τον 11το μηνα;
 

Disco

Well-Known Member
Πάντως τόσο στον jacksmith οσο και στον aldo, άλλα είδαμε (σύμφωνα με τις δηλώσεις των μελών, τα οποία δεν διέψευσε ο γιατρός).

Στον Jacksmith στο τρίμηνο που πήγε στην κλινική του είπε ο γιατρός ότι "θα άλλαζαν οι σχέσεις τους" αν ανέβαζε το αποτέλεσμα του στο φόρουμ. Και είπε στον jacksmith ότι αφού επιμένει να το ανεβάσει στο φόρυμ να περιμένει τουλάχιστον το 6μηνο και να μην ανεβάσει πιο πριν...
Στον aldo πάλι του είπε να σταματήσει την παρουσίαση του, επειδή οτι δεν ειχε το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Αυτά όπως μας δήλωσαν τα συγκεκριμένα μέλη.
 

Aris2727

Member
Θετικο αυτο.
Αναμενουμε φωτογραφια σου. Να υποθεσω εχεις υλικο εχεις απο ολο το διαστημα εως και τον 11το μηνα;
Ουσιαστικά τον 10 δεν ανέβασα δεν χει σημαντικές διάφορες. Φωτό έχω
Θετικο αυτο.
Αναμενουμε φωτογραφια σου. Να υποθεσω εχεις υλικο εχεις απο ολο το διαστημα εως και τον 11το μηνα;
Δεν έχω ανεβάσει τον 10 μήνα δεν έχει κάποιες διάφορες αλλά από φωτό έχω πολλές!!!
 

Aris2727

Member
Πάντως τόσο στον jacksmith οσο και στον aldo, άλλα είδαμε (σύμφωνα με τις δηλώσεις των μελών, τα οποία δεν διέψευσε ο γιατρός).

Στον Jacksmith στο τρίμηνο που πήγε στην κλινική του είπε ο γιατρός ότι "θα άλλαζαν οι σχέσεις τους" αν ανέβαζε το αποτέλεσμα του στο φόρουμ. Και είπε στον jacksmith ότι αφού επιμένει να το ανεβάσει στο φόρυμ να περιμένει τουλάχιστον το 6μηνο και να μην ανεβάσει πιο πριν...
Στον aldo πάλι του είπε να σταματήσει την παρουσίαση του, επειδή οτι δεν ειχε το επιθυμητό αποτέλεσμα.
Αυτά όπως μας δήλωσαν τα συγκεκριμένα μέλη.
[/QUOTE. σε εμενα δεν έγινε κάτι τέτοιο ευτυχώς… γιατι θεωρώ ότι θα μ έκοβε τα πόδια θα αισθανόμουν ανασφάλεια αν ο γιατρός μ ζητουσε κάτι τέτοιο θα ήταν σαν να μ έλεγε ότι δεν είναι σίγουρος για την έκβαση της μετ!
 

aeratos28

Just aeratos
Ας βγει ο Αναστασάκης λοιπόν να επιβεβαιώσει ότι ισχύει αυτό που λες.
Καλησπέρα παιδιά κ καλή χρόνια σε όλους από ενδομαδα πρώτα ο θεός θα ανεβάσω φωτό π είμαι στον 11 μήνα! Απλά θέλω να επισημάνω για τα ανεξάρτητα του Αναστασάκη π είμαι κ εγώ ότι στην αρχή ήμουν διστακτικός κ το είχα αναφέρει κ στο Cvial ο οποίος βέβαια ο άνθρωπος μ είπε όπως θέλεις κ νοιωθεις εσυ , το πρώτο π ανέφερα στο γιατρό ήταν ότι έρχομαι από το φορουμ γιατί ενοιωθα κ μια ασφάλεια! Είχα πει στον γιατρό να έκανα τη παρουσίαση στο τέλος κ στο λόγο της τιμής μου μ είπε όχι θα την κανείς από την αρχή! Από βδομάδα θα ανεβάσω φωτό π θα κλείνω τον 11 μήνα !
 

Aris2727

Member
Ας βγει ο Αναστασάκης λοιπόν να επιβεβαιώσει ότι ισχύει αυτό που λες.
Δηλ αν δε βγει ο Αναστασάκης τι σημαίνει ; Ότι εγω λεω παραμύθια ; Να επιβεβαίωση αυτό π λέω;;;; Δε κατάλαβα εσυ δηλ τι εισαι … σε δίκη είμαστε
 

gregkont13

Verified MM member
Καλησπέρα παιδιά κ καλή χρόνια σε όλους από ενδομαδα πρώτα ο θεός θα ανεβάσω φωτό π είμαι στον 11 μήνα! Απλά θέλω να επισημάνω για τα ανεξάρτητα του Αναστασάκη π είμαι κ εγώ ότι στην αρχή ήμουν διστακτικός κ το είχα αναφέρει κ στο Cvial ο οποίος βέβαια ο άνθρωπος μ είπε όπως θέλεις κ νοιωθεις εσυ , το πρώτο π ανέφερα στο γιατρό ήταν ότι έρχομαι από το φορουμ γιατί ενοιωθα κ μια ασφάλεια! Είχα πει στον γιατρό να έκανα τη παρουσίαση στο τέλος κ στο λόγο της τιμής μου μ είπε όχι θα την κανείς από την αρχή! Από βδομάδα θα ανεβάσω φωτό π θα κλείνω τον 11 μήνα !

Ευχαριστούμε για την παρουσιάση που θα κάνεις. Αναμένουμε τις φωτό. Ελπίζω να έχεις πάρει αυτό που επιθυμούσες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aris2727

Member
Ευχαριστούμε για την παρουσιάση που θα κάνεις. Αναμένουμε τις φωτό. Ελπίζω να έχεις πάρει αυτό που επιθυμούσες.
Όχι εγώ ευχαριστώ για τη παρουσίαση φιλε μ π έχω κάνει γιατί χωρίς το φορουμ ειλικρινά δε θα είχα κάνει τίποτα στα λόγια κ στα γιατροσόφια θα ήμουν . Όσο για το αποτέλεσμα η εικόνα έχει αλλάξει σίγουρα έχει κάποια θεματάκια όμως από βδομάδα θα ανεβάσω!
 

obi one

Active Member
Ας βγει ο Αναστασάκης λοιπόν να επιβεβαιώσει ότι ισχύει αυτό που λες.
ειλικρινά κ φιλικά σου λέω ότι αν ξεκολλήσεις απο τον συγκεκριμένο γιατρό θα σου στείλω αύριο ένα κουτί τρίγωνα Πανοράματος κ μια μπουγάτσα με κιμά κ μια με κρέμα...
 

Flag17

Well-Known Member
Ευχαριστούμε για την παρουσιάση που θα κάνεις. Αναμένουμε τις φωτό. Ελπίζω να έχεις πάρει αυτό που επιθυμούσες.
Θετικο αυτο.
Αναμενουμε φωτογραφια σου. Να υποθεσω εχεις υλικο εχεις απο ολο το διαστημα εως και τον 11το μηνα;

Παιδιά ο Άρης έχει κάνει ήδη παρουσίαση από την αρχή με όλη την εξέλιξη δεν θα ανοίξει τώρα νήμα
 

panos1234

Well-Known Member
 

vlafo

Well-Known Member
Παιδιά ο Άρης έχει κάνει ήδη παρουσίαση από την αρχή με όλη την εξέλιξη δεν θα ανοίξει τώρα νήμα
Είχε φτάσει στο 8μηνο πριν κανένα 2μηνο είχε ανεβάσει.
Ήταν ένα από τα καλά αποτελέσματα με κάποια θεματάκια.
Εικόνα υπάρχει καθαρή πάντως.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε μάγκες ,ξεκολατε.χαχαχαχαχα χιούμορ γραπτό πάω να κάνω ..στον έναν,είπε να μην γράφει στο φόρουμ και ζητάμε να βγει να επιβεβαιώσει αν ισχύει..εδώ είπε ο τύπος,ότι τον (παρακάλεσε) ο γιατρός να κάνει παρουσίαση και δεν είπε κανένας τπτ..ε και λέω για χαβαλε,ότι πρέπει να βγει να επιβεβαιώσει ο γιατρός αν ισχύει αυτό..ξεκολατε λιγακι
ειλικρινά κ φιλικά σου λέω ότι αν ξεκολλήσεις απο τον συγκεκριμένο γιατρό θα σου στείλω αύριο ένα κουτί τρίγωνα Πανοράματος κ μια μπουγάτσα με κιμά κ μια με κρέμα...
 

obi one

Active Member
Ρε μάγκες ,ξεκολατε.χαχαχαχαχα χιούμορ γραπτό πάω να κάνω ..στον έναν,είπε να μην γράφει στο φόρουμ και ζητάμε να βγει να επιβεβαιώσει αν ισχύει..εδώ είπε ο τύπος,ότι τον (παρακάλεσε) ο γιατρός να κάνει παρουσίαση και δεν είπε κανένας τπτ..ε και λέω για χαβαλε,ότι πρέπει να βγει να επιβεβαιώσει ο γιατρός αν ισχύει αυτό..ξεκολατε λιγακι
ασε να κάνουμε κ εμείς λίγο χιούμορ... . αλλά κρίμα, μόλις έχασες μπουγάτσα κ τρίγωνα,, χαχα,,, δεν πειράζει, θα σου στείλω στην γιορτή σου ,,,
 

aeratos28

Just aeratos
Από Θεσσαλονίκη είσαι φίλε?? Είστε ωραία επάνω..τυχεροί.!! Δεν πειράζει θα ανέβω και θα κεράσεις από κοντά.χαχαχα
ασε να κάνουμε κ εμείς λίγο χιούμορ... . αλλά κρίμα, μόλις έχασες μπουγάτσα κ τρίγωνα,, χαχα,,, δεν πειράζει, θα σου στείλω στην γιορτή σου ,,,
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα