Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

tol

Well-Known Member
αν έχουν γίνει αυτά που γράφεις να βάζουν τοπικ σε φωτογραφίες των μμ στα νηματα που παρουσιάζουν
Φιλε Bill, επαναλαμβανω...πουθενα δεν εγραψα οτι εχω αποδειξεις, οτι ειμαι βεβαιος πως εχουν γινει παρουσιασεις με χρηση τοπικ.
Αυτο που εγραψα ειναι οτι στη συγκεκριμενη κλινικη γινεται χρηση τοπικ στους πελατες. Αυτο ειναι ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ.

Προσωπικα, λοιπον, αφου δεν εχω δει ΚΑΜΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ, επιτρεψε μου να διατηρω τις αμφιβολιες/υποψιες μου.

Οταν ο "κορυφαιος" (ετσι, για να το διατυμπανιζουμε συνεχως) γιατρος με πεισει για τις ικανοτητες του μεσω πολλων ανεξαρτητων παρουσιασεων, οπως εχει γινει με πολλες αλλες κλινικες, τοτε πρωτος εγω θα βγω και θα παραδεχθω την ανωτεροτητα του εναντι των αλλων "χασαπηδων".
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bill1991

Active Member
@tol στα νηματα του φόρουμ που δεν είναι ανεξάρτητα και είναι ανεβασμένα 100% από την κλινική στις μμ στο πριν και μετά ή κατά την διάρκεια της παρουσίασης τους γίνεται χρήση μικροϊνων με σκοπό την παραποίηση προκειμένου τα αποτελέσματα να δείξουν καλύτερα από ότι είναι;
 

tol

Well-Known Member
@tol στα νηματα του φόρουμ που δεν είναι ανεξάρτητα και είναι ανεβασμένα 100% από την κλινική στις μμ στο πριν και μετά ή κατά την διάρκεια της παρουσίασης τους γίνεται χρήση μικροϊνων με σκοπό την παραποίηση προκειμένου τα αποτελέσματα να δείξουν καλύτερα από ότι είναι;
Απαντω ευθεως και ξεκαθαρα...

Δεν ειμαι βεβαιος για τιποτα...οπως δεν ειμαι βεβαιος ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΑΜΙΑΣ ΑΛΛΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ. Οπως διατηρω τις επιφυλαξεις μου απεναντι σε ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ που κανουν τις ΔΙΚΕΣ τους παρουσιασεις, ετσι κρινω και τα αποτελεσματα του κ. Αναστασακη.

Αν υπαρξουν πολλες ανεξαρτητες (πραγματικα ανεξαρτητες) παρουσιασεις, τοτε και μονο τοτε θα μπορεσω να απαντησω με βεβαιοτητα στην ερωτηση σου.

ΥΓ Δε θεωρω οτι εισαι τοσο αφελης (...μαλλον οπαδικα τυφλωμενος με παρωπιδες) που να πιστευεις οτι η συγχρονη τεχνολογια δε δινει τη δυνατοτητα στον οποιονδηποτε να παραποιει, να ωραιοποιει φωτογραφιες και να μη γινεται αντιληπτος. Προσωπικα (ταπεινη αποψη) νομιζω οτι εχω καθε δικαιωμα να το πιστευω και να το εκφραζω.
 

Bill1991

Active Member
@tol άλλο ωραιοποίηση και άλλο παραποίηση ή αλλοίωση... το να είναι ακριβός ή καλός μπορεί να έχει ο καθένας την άποψη του... παραποίηση φωτογραφιών κάνεις ή δεν κάνεις...Σε ότι να κάνει με εμένα εγώ δεν κρίνω από φωτογραφίες , όπως ο κάθε σοβαρός επενδυτής θέλω να δω από κοντά και να πιάσω.
 

Georgie

Well-Known Member
@tol . παραποίηση φωτογραφιών κάνεις ή δεν κάνεις.
Εσυ με λενε Ριζο και όπως θελω τα γυρίζω όπως θέλεις τα καταλαβαίνεις .
Οταν καταγγελεις συναδέλφους, το κανεις συγκεκριμένα, οχι αόριστα!
Αλλιώς λέγεται λάσπη στον ανεμιστήρα .
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το νήμα κλείδωσε. Ανακυκλώνουμε τα ίδια έχοντας φθάσει στις 42 σελίδες κάνοντάς το δύσχρηστο. Θα γίνει ένα ξεσκαρτάρισμα (όταν βρω καιρό) και μετά θα ξανακλειδώσει. Όποιος θέλει να προσθέτει κάτι ουσιαστικό (μόνο) ας μου στέλνει μήνυμα.
 

tol

Well-Known Member
Συγγνωμη, κυριε Αναστασακη, με ολο τον σεβασμο, θα ηθελα να σας ρωτησω κατι αφελες...

Ποιος ο λογος παρουσιασης τετοιων μεταμοσχευσεων;

Απλα για να βλεπουμε την τοποθετηση των grafts;

Μα, το ζητουμενο δεν ειναι η τοποθετηση, αλλά η φυτρωση. Ζητουμενο ειναι το τελικο αποτελεσμα. Τι να την κανουμε την τοποθετηση, αν δεν υπαρξει το αναμενομενο αποτελεσμα;

Απο περυσι που κανατε εγγραφη στο forum, μας εχετε παρουσιασει περιπου 20 live περιστατικα (επαναλαμβανω live, οχι ετεροχρονισμενα και ολοκληρωμενα).

Σας ρωτω, λοιπον, αφελως...

Για ποσα απο τα εικοσι εχετε συνεχισει την παρουσιαση; Σε ποσα απο τα εικοσι εχετε συνεχισει να μας δειχνετε υλικο με την εξελιξη της μεταμοσχευσης...απο τον 4ο...απο τον 5ο...απο τον 6ο...απο τον 7ο μηνα;

Αν δεν με απατα η μνημη, νομιζω σε ΚΑΝΕΝΑ.

Μπορειτε να με διαψευσετε και να μας δωσετε στοιχεια; Σε ποσα απο αυτα τα 20 περιστατικα εχετε συνεχισει την παρουσιαση; Και ποσα απο αυτα φθανουν στην ολοκληρωση τους;

Νομιζω θα ηταν καλο να μας τα παρουσιασετε, ωστε να εχουμε μια εμπεριστατωμενη εικονα για το ζητουμενο...το τελικο δηλαδη αποτελεσμα.

Συμφωνειτε;

Σας ευχαριστουμε εκ των προτερων για την ανταποκριση σας.

Καλη Σαρακοστη να εχετε...με υγεια και αγαπη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Συγγνωμη, κυριε Αναστασακη, με ολο τον σεβασμο, θα ηθελα να σας ρωτησω κατι αφελες...

Ποιος ο λογος παρουσιασης τετοιων μεταμοσχευσεων;

Απλα για να βλεπουμε την τοποθετηση των grafts;

Μα, το ζητουμενο δεν ειναι η τοποθετηση, αλλά η φυτρωση. Ζητουμενο ειναι το τελικο αποτελεσμα. Τι να την κανουμε την τοποθετηση, αν δεν υπαρξει το αναμενομενο αποτελεσμα;

Απο περυσι που κανατε εγγραφη στο forum, μας εχετε παρουσιασει περιπου 20 live περιστατικα (επαναλαμβανω live, οπως το τωρινο, οχι ετεροχρονισμενα και ολοκληρωμενα).

Σας ρωτω, λοιπον, αφελως...

Για ποσα απο τα εικοσι εχετε συνεχισει την παρουσιαση; Σε ποσα απο τα εικοσι εχετε συνεχισει να μας δειχνετε υλικο με την εξελιξη της μεταμοσχευσης...απο τον 4ο...απο τον 5ο...απο τον 6ο...απο τον 7ο μηνα;

Αν δεν με απατα η μνημη, νομιζω σε ΚΑΝΕΝΑ.

Μπορειτε να με διαψευσετε και να μας δωσετε στοιχεια; Σε ποσα απο αυτα τα 20 περιστατικα εχετε συνεχισει την παρουσιαση; Και ποσα απο αυτα φθανουν στην ολοκληρωση τους;

Νομιζω θα ηταν καλο να μας τα παρουσιασετε, ωστε να εχουμε μια εμπεριστατωμενη εικονα για το ζητουμενο...το τελικο δηλαδη αποτελεσμα.

Συμφωνειτε;

Σας ευχαριστουμε εκ των προτερων για την ανταποκριση σας.

Καλη Σαρακοστη να εχετε...με υγεια και αγαπη!

Για άλλη μια φορα, πριν προλάβω εγω αυτη τη φορα, να ολοκληρωσω την αναρτηση, εχετε γραψει επικριτικό σχόλιο κει με εγκαλείτε...
Δεν ειναι κριμα να φαινεστε προπετης?
Ειναι φυσικα δικαιωμα σας, αλλα φοβαμαι πως έχετε μια θεση στην κοινωνία και στο φορουμ που δεν ταιριαζει να φαινεται να ειστε με το δακτυλο στην σκανδαλη.
Πριν καν ανεβασω τις φωτογραφιες?
Κατα τα άλλα δεν ειστε εμπαθής...

Τωρα, για το άσχετο θέμα που φερατε σε thread ΜΕΤ με σκοπό να με μειώσετε την αξία των αναρτησεων μου.
Αν θέλετε ανεβαστε μου σε ενα άλλο thread τα λινκσ από τα 20 περιστατικα που αναφερεστε (εγω νομιζω πως ειναι 5-6 ) να σας τα συμπληρωσω.
Ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για να σας ικανοποιησω.
Προτεινω να βάλετε και έναν πηχηαιο τιτλο
"Ο Αναστασακης που δεν μπορει να ...ολοκληρωσει" ή
"Γιατι Δρ. Αναστασακη μας αφηνετε με το περιστατικό στη μέση και δεν ...ολοκληρωνετε?"


Αν περιμενετε να γυρισω πίσω μονος μου να τα βρω για να αποφυγω την μομφη σας, δεν θα γινει, δεν υπάρχει τοσος χρόνος
Σκεφτειτε και αποφασιστε.

Να σας επισημάνω πως ειστε ο μονος που παραπονείται, καθότι σε κάθετι που ανεβαζω υπάρχει διδακτικός στοχος που επιτυγχανεται για τους περισσοτέρους που δεν ξέρουν τα πάντα.
Εσεις που φαινεστε να ειστε σε άλλο επίπεδο γνωσεων, οπως έχω πολλακις ζητησει και προσωπικα, καλο θα ειναι να αγνοειτε τα posts μου που δεν σας καλύπτουν αντι να με εγκαλείτε να φτασω τα ...στανταρς σας.


ΥΓ: Δεν έχω ξεχασει τις προσβολές και την συκοφαντια σας σε πρόσφατο πόστ.
Ούτε εσας ούτε αλλωνών, αλλα θεωρω εσείς έχετε τα λιγοτερα ελαφρυντικα ως παιδαγωγός και λειτουργός.
Παραμενω πολιτισμένος και σας απαντω μεχρι να δικαιωθω συμφωνα με την δεσμευση του @CVIAL αντι να σας αγνοώ όπως θα έκαναν πολλοί στην θέση μου.
Εσει βλεπω πως φερεστε σαν να μην συνεβη τιποτα.
Όμως συνεβη
Καλή Σαρακοστή
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Συγγνωμη, κυριε Αναστασακη, με ολο τον σεβασμο, θα ηθελα να σας ρωτησω κατι αφελες...

Ποιος ο λογος παρουσιασης τετοιων μεταμοσχευσεων;

Απλα για να βλεπουμε την τοποθετηση των grafts;

Μα, το ζητουμενο δεν ειναι η τοποθετηση, αλλά η φυτρωση. Ζητουμενο ειναι το τελικο αποτελεσμα. Τι να την κανουμε την τοποθετηση, αν δεν υπαρξει το αναμενομενο αποτελεσμα;

Απο περυσι που κανατε εγγραφη στο forum, μας εχετε παρουσιασει περιπου 20 live περιστατικα (επαναλαμβανω live, οπως το τωρινο, οχι ετεροχρονισμενα και ολοκληρωμενα).

Σας ρωτω, λοιπον, αφελως...

Για ποσα απο τα εικοσι εχετε συνεχισει την παρουσιαση; Σε ποσα απο τα εικοσι εχετε συνεχισει να μας δειχνετε υλικο με την εξελιξη της μεταμοσχευσης...απο τον 4ο...απο τον 5ο...απο τον 6ο...απο τον 7ο μηνα;

Αν δεν με απατα η μνημη, νομιζω σε ΚΑΝΕΝΑ.

Μπορειτε να με διαψευσετε και να μας δωσετε στοιχεια; Σε ποσα απο αυτα τα 20 περιστατικα εχετε συνεχισει την παρουσιαση; Και ποσα απο αυτα φθανουν στην ολοκληρωση τους;

Νομιζω θα ηταν καλο να μας τα παρουσιασετε, ωστε να εχουμε μια εμπεριστατωμενη εικονα για το ζητουμενο...το τελικο δηλαδη αποτελεσμα.

Συμφωνειτε;

Σας ευχαριστουμε εκ των προτερων για την ανταποκριση σας.

Καλη Σαρακοστη να εχετε...με υγεια και αγαπη!

Tol, είσαι φάουλ. Νομίζω οφείλεις μια συγγνώμη για να λήξει το θέμα εδώ. Μην χαλάσουμε και άλλο το τριημερό μας.
 

tol

Well-Known Member
Tol, είσαι φάουλ. Νομίζω οφείλεις μια συγγνώμη για να λήξει το θέμα εδώ. Μην χαλάσουμε και άλλο το τριημερό μας.
Φιλε Cvial, δεν εχω κανεναν ενδοιασμο να ζητησω συγγνωμη, οταν σφαλλω...

Μπορεις, ομως, να μου εξηγησεις που ειμαι "φαουλ", οπως ισχυριζεσαι; Τι το προσβλητικο ή εσφαλμενο εγραψα, ωστε να ζητησω συγγνωμη;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
4 λεπτά μετά την πρώτη ανάρτηση ποστάρεις ολόκληρο κατεβατό/καταπέλτη χωρίς να περιμένεις λίγο να δεις αν θα ποστάρει και την εξέλιξη. Τι διάλο στο καραούλι είσαι? (συγγνώμη για την έκφραση αλλά έτσι είναι). Περίμενε 1-2 ώρες να δεις αν θα συνεχίσει, αν όχι γράψε ένα ευγενές μήπως μπορείτε να μας ποστάρετε και την εξελιξή του και μετά αν δεν πάρεις απάντηση συνεχίζεις στο παρασύνθημα.
 

tol

Well-Known Member
4 λεπτά μετά την πρώτη ανάρτηση ποστάρεις ολόκληρο κατεβατό/καταπέλτη χωρίς να περιμένεις λίγο να δεις αν θα ποστάρει και την εξέλιξη. Τι διάλο στο καραούλι είσαι? (συγγνώμη για την έκφραση αλλά έτσι είναι). Περίμενε 1-2 ώρες να δεις αν θα συνεχίσει, αν όχι γράψε ένα ευγενές μήπως μπορείτε να μας ποστάρετε και την εξελιξή του και μετά αν δεν πάρεις απάντηση συνεχίζεις στο παρασύνθημα.

Φιλε Cvial, συγγνωμη, αλλά μαλλον εσυ εισαι στο καραουλι, για να αντιπαρατεθεις μαζι μου.

Μαλλον δεν καταλαβες καν τι εγραψα.

Για ποια εξελιξη γραφεις;

Προσωπικα αναφερθηκα σε live περιστατικα. Το συγκεκριμενο δεν ειναι live. Το μοναδικο λαθος που εκανα ειναι οτι διαβασα 2021 και οχι 2020. Και θεωρησα οτι ηταν αλλο ενα live περιστατικο.

Καταλαβες, φιλε Cvial, την ουσια του ποσταρισματος μου;

Μαλλον οχι.

Που εκανα λαθος, οταν εγραψα οτι σε ΚΑΝΕΝΑ live περιστατικο της κλινικης δεν εχει συνεχιστει η παρουσιαση;

Που εκανα λαθος, οταν εγραψα οτι, οσα live περιστατικα εχουν αναρτηθει απο την κλινικη, εχουν μεινει μονο στην τοποθετηση και δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ενημερωση για την εξελιξη;

Επικροτεις αυτη την τακτικη; Να παρουσιαζονται μονο οι τοποθετησεις και οχι η εξελιξη και το τελικο αποτελεσμα των μεταμοσχευσεων.

Και, επειδη ο, τι γραφω δεν το γραφω χωρις αποδειξεις, διαβασε και το επομενο ποσταρισμα-απαντηση μου στον γιατρο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φιλε Cvial, συγγνωμη, αλλά μαλλον εσυ εισαι στο καραουλι, για να αντιπαρατεθεις μαζι μου.

Μαλλον δεν καταλαβες καν τι εγραψα.

Για ποια εξελιξη γραφεις;

Προσωπικα αναφερθηκα σε live περιστατικα. Το συγκεκριμενο δεν ειναι live. Το μοναδικο λαθος που εκανα ειναι οτι διαβασα 2021 και οχι 2020. Και θεωρησα οτι ηταν αλλο ενα live περιστατικο.

Καταλαβες, φιλε Cvial, την ουσια του ποσταρισματος μου;

Μαλλον οχι.

Που εκανα λαθος, οταν εγραψα οτι σε ΚΑΝΕΝΑ live περιστατικο της κλινικης δεν εχει συνεχιστει η παρουσιαση;

Που εκανα λαθος, οταν εγραψα οτι, οσα live περιστατικα εχουν αναρτηθει απο την κλινικη, εχουν μεινει μονο στην τοποθετηση και δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ενημερωση για την εξελιξη;

Επικροτεις αυτη την τακτικη; Να παρουσιαζονται μονο οι τοποθετησεις και οχι η εξελιξη και το τελικο αποτελεσμα των μεταμοσχευσεων.

Και, επειδη οτι γραφω δεν το γραφω χωρις αποδειξεις, διαβασε και το επομενο ποσταρισμα-απαντηση μου στον γιατρο.

Τολ, μην γυρίζεις την κουβέντα στο τι επικροτώ ή όχι εγώ. Η ουσία είναι ότι έκανες ένα λάθος εκ παραδρομής. 2021 αντί για 2020. Πες το και τελειώσαμε ή σβήσε το ποστ και επανεφερέ το στο σωστό νήμα. Όλα τα άλλα είναι αχρείαστα.
 

tol

Well-Known Member
Δεν ειναι κριμα να φαινεστε προπετης?

Μαλλον, κυριε γιατρε, δε γνωριζετε καλα τη νεοελληνικη γλωσσα.


Δεν έχω ξεχασει τις προσβολές

Ο χαρακτηρισμος "προπετης" δεν ειναι προσβολη στη δικη μας γλωσσα;

Προσωπικα εγραψα ενα καθολα ευγενες σχολιο για τις live μεταμοσχευσεις της κλινικης σας και εσεις αρχισατε παλι τις προσβολες.

Μαλλον δε γνωριζετε τη σωστη χρηση της μητρικης μας γλωσσας.

Και, επειδη ποτέ δεν πετω λασπη στον ανεμιστηρα, παραθετω τα αποδεικτικα στοιχεια για οσα εγραψα.

Επισημες live παρουσιασεις της κλινικης του κ. Αναστασακη:

22-23 Ιουλιου 2020 ανδρας 41 ετων

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ

23 Ιουλιου 2020 ανδρας 28 ετων

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ

7 Αυγουστου 2020 ανδρας 34 ετων

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ

(Μαλιστα η κοροϊδια ειναι οτι στο συγκεκριμενο περιστατικο στις 24 Νοεμβριου γραψατε οτι σε δυο μερες θα ποσταρετε εξελιξη 3μηνου...οσο την ειδατε εσεις αυτη την ενημερωση, αλλο τοσο την ειδαμε και εμεις...ακομη την περιμενουμε, ας εχουν περασει 4 μηνες απο τοτε!!!)

Επισης υπαρχουν 3 περιστατικα με συμπληρωμενο το τριμηνο. Δε θα επρεπε να εχουμε καποια ενημερωση;

12 Δεκεμβριου ανδρας 31 ετων

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ

13 Δεκεμβριου

14 Δεκεμβριου

Δυο διαφορετικα περιστατικα...ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ

Επομενως, κυριε Αναστασακη, μπορειτε να μας παρουσιασετε ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ απο τα παραπανω live περιστατικα;

Προσωπικα δεν εχω δει ΟΥΤΕ ΕΝΑ live περιστατικο ολοκληρωμενο απο την κλινικη σας.

Ειμαι, λοιπον, προσβλητικος και "βαλτος", οπως με εχετε αποκαλεσει, οταν γραφω για μη ολοκληρωμενες παρουσιασεις που περιεχουν μονο την τοποθετηση και οχι το βασικο ζητουμενο...την εξελιξη και την ολοκληρωση;

Πως, λοιπον, να εχουμε μια ολοκληρωμενη και αντικειμενικη αποψη για τις ικανοτητες σας, χωρις ΟΥΤΕ ΕΝΑ live περιστατικο;

Ευχαριστω πολυ για την αναμενομενη απαντηση σας.
 

tol

Well-Known Member
. Πες το και τελειώσαμε ή σβήσε το ποστ και επανεφερέ το στο σωστό νήμα. Όλα τα άλλα είναι αχρείαστα

Για ποιο λογο να σβησω το σχολιο, φιλε Cvial;

Αφου η ουσια του σχολιου ειναι (κατ' εμε) υψιστης σημασιας;

Ειναι δυνατον να μην μπορουμε να επισημανουμε και να κατακρινουμε κατι τοσο σημαντικο;

Δεν ειναι σημαντικο και αξιοκατακριτο οτι ΟΥΤΕ ΕΝΑ live περιστατικο, οπως με στοιχεια παραθετω παραπανω, δεν εχει συνεχιστει, ωστε να εχουμε μια ολοκληρωμενη αποψη;

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τη θεση σου, φιλε Cvial;
 

Peter Pan

Active Member
Για ποιο λογο να σβησω το σχολιο, φιλε Cvial;

Αφου η ουσια του σχολιου ειναι (κατ' εμε) υψιστης σημασιας;

Ειναι δυνατον να μην μπορουμε να επισημανουμε και να κατακρινουμε κατι τοσο σημαντικο;

Δεν ειναι σημαντικο και αξιοκατακριτο οτι ΟΥΤΕ ΕΝΑ live περιστατικο, οπως με στοιχεια παραθετω παραπανω, δεν εχει συνεχιστει, ωστε να εχουμε μια ολοκληρωμενη αποψη;

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τη θεση σου, φιλε Cvial;
Νομίζω ότι είσαι λάθος, για δείξε μου ένα περιστατικό τον τελευταίο χρόνο με την πανδημία που έγινε λαιβ παρουσίαση από άλλη ΚΛΙΝΙΚΗ!! Το τονίζω από κλινική όχι ανεξάρτητη όπως κάνει ο καθένας σπίτι του. Διανύουμε μια πολύ δύσκολη περίοδο όπου όλοι μας δυσκολευόμαστε με τα βασικά, να βγούμε από το σπίτι μας, να πάμε σούπερ μάρκετ, με μηνύματα, λοκνταουν, απαγορεύσεις μετακινήσεων και πολλά άλλα. Νομίζεις ότι είναι τόσο απλό να φεύγει ένας άνθρωπος από τον τόπο διαμονής του κάθε 1-2 μήνες, να πηγαίνει στις κλινικές να βγάζει φωτο για να κάνει διαφήμιση η κάθε κλινική; Δεν νομίζω φίλε μου. Ειδικά αν ο πελάτης δεν ανήκει σε κάποιο φόρουμ μην τον είδατε τον Παναή.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για ποιο λογο να σβησω το σχολιο, φιλε Cvial;

Αφου η ουσια του σχολιου ειναι (κατ' εμε) υψιστης σημασιας;

Ειναι δυνατον να μην μπορουμε να επισημανουμε και να κατακρινουμε κατι τοσο σημαντικο;

Δεν ειναι σημαντικο και αξιοκατακριτο οτι ΟΥΤΕ ΕΝΑ live περιστατικο, οπως με στοιχεια παραθετω παραπανω, δεν εχει συνεχιστει, ωστε να εχουμε μια ολοκληρωμενη αποψη;

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω τη θεση σου, φιλε Cvial;

Υψίστης σημασίας ναι αλλά εκτός θέματος. Δεν είπα να το σβήσεις αλλά να το μεταφέρεις στην σωστή ενότητα, σε άλλο νήμα που έχει νόημα.
 
  • Like
Reactions: tol
Μπλουζα