Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τα ίδια Παντελάκη μου..οι μεν μιλάνε για μέτρια πράγματα..(συμφωνώ)..οι δεν δίνουν συγχαρητήρια..συγχαρητήρια σε see through αποτελέσματα πρώτη φορά στο φόρουμ τους τελευταίους μήνες βλέπω ..
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Καλημερα! Ευχαριστως, κυριε Αναστασακη...

Τα links ειναι:









Μαλιστα, στο δευτερο παραπανω περιστατικο, κυριε Αναστασακη, που μας προτρεπατε κιολας να το παρακολουθησουμε...ο τιτλος ειναι "must to watch"...στις 24 Νοεμβριου γραψατε οτι σε 2 μερες θα ποσταρετε εξελιξη...οσο την ειδατε εσεις, αλλο τοσο την ειδαμε και εμεις!!!

Αυτα ειναι τα ΜΟΝΑΔΙΚΑ live περιστατικα που εχετε ανεβασει...οπως επισης ειναι και γενικα τα μοναδικα live περιστατικα της κλινικης σας την τελευταια δεκαετια στο forum (βεβαια υπαρχει και μια πραγματικα live και ανεξαρτητη παρουσιαση του φιλου aldo που ομως δεν εχει ολοκληρωθει, ωστε να κρινουμε με ασφαλεια και που αποτελει την εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα).

Σας ρωτω, λοιπον, πολυ ευγενικα και καλοπροαιρετα...

Γιατι δε συνεχισατε την ενημερωση στα ΜΟΝΑΔΙΚΑ live περιστατικα σας; Ηταν σωστο αυτο εκ μερους σας;

Ειμαστε κακεντρεχεις και κακοβουλοι που επισημαινουμε το αδιαμφισβητητο...την ασυνεπεια σας στην παρουσιαση αυτων των περιστατικων;

Ριχνουμε λασπη στον ανεμιστηρα ή απλα τονιζουμε τα αυταποδεικτα;

Οπως βλεπετε, παραθεσα τα αποδεικτικα στοιχεια των συλλογισμων μου. Δεν ηταν λογια του αερα.



Επισης, οπως εγραψα στις 12-13 Δεκεμβριου παρουσιασατε άλλα τρια live περιστατικα τα οποια ειναι στο τριμηνο και δεν εχετε εδω και τρεις μηνες κανει την παραμικρη ανανεωση...Και, ενταξει, αυτα ειναι ακομη στο τριμηνο...τα προηγουμενα που ποσταρα, πως δικαιολογουνται;

ΥΓ Επιμενετε να επιδιδεστε σε κυνηγι μαγισσων. Συνεχως μου απευθυνεστε ειρωνικα και θεωρειτε οτι ειμαι "βαλτος" αλλων κλινικων. Αν μπορεσετε και βρειτε ΕΣΤΩ ΕΝΑ απο τα 1200 σχολια που εχω κανει εδω και πεντε χρονια που ειμαι μελος στο forum, στο οποιο υπαρχει ΕΣΤΩ ΚΑΙ Η ΥΠΟΨΙΑ οτι λειτουργω ως εκπροσωπος συγκεκριμενης κλινικης, τοτε σας υποσχομαι οτι αυθημερον θα διαγραφτω απο το forum και θα σας αδειασω τη γωνια. Αντιθετως, αν τα διαβασετε εξονυχιστικα και διαπιστωσετε οτι ειναι παγια τακτικη μου να κρατω ισες αποστασεις, να ασκω καλοπροαιρετη κριτικη σε ολες τις κλινικες για τα κακως κειμενα, να επισημαινω οτιδηποτε (κατα την προσωπικη ταπεινη γνωμη) ειναι εσφαλμενο, τοτε θα σας παρακαλουσα να μη συνεχιζετε να μου απευθυνεστε υποτιμητικα και να με θεωρειτε εχθρο σας.

Σας ευχαριστω παρα πολυ και σας ευχομαι ολοψυχα υγεια και ευτυχια.

Αρα τελικα ειναι 3?
Συγνωμη, δε λεγατε πως ειναι 20?
Μιλουσατε για κατι άλλο?
Εξηγηστε μου σας παρακαλω, μονο αυτο.
Εννούσατε ΑΛΛΑ 20 ή απλα υπερβαλατε επι 7 για λογους έμφασης???


Επίσης ποτε δεν υπήρξε υπόνοια οτι ειστε βαλτός άλλης κλινικής.
Ποτε!!!!
Δεν μου περασε καν από το μυαλό.
Ειμαι βεβαιος οτι ειδικα εσεις ειστε και τιμιος, και μη-διαπλεκόμενος και ηθικός όσον αφορα την εμπορευματοποηση σας.
Αυτοκλητος ειστε.
Και αυτο σας δημιουργει την αυταπατη οτι εχετε δικιο επειδη δεν ειστε διαπλεκομενος.
Αλλα θα το δουμε αλλη φορα αυτο, θα έρεθει συντομα η ωρα.

Στα υπολοιπα δεν θα απαντησω, ειναι περιττο.
Δεν σας θεωρώ εχθρο, κυριε.
Φερεστε σαν εχθρος, ουτε καν ως τιμημενος αντιπαλος.
Χτυπηματα κατω από ττη μεση συνεχως, αντιαθλητικά, διασπορα υπονοιών,
προσφατα και συκοφαντια που σας εγκαλεσε και ο @CVIAL και θα αναγκαστει να τρεχει Τριπολη.
Και αν τολμησω να ανταπαντησω, ουρλιαζετε "φρουρα-φρουρα" :))
Οπότε μην θυματοποιήστε.
Ειμαι εχθρος στα ματια σας και θελετε να με βαλετε να αποδειξω οτι δεν ειμαι.
Εχω όμως πιο σοβαρες δουλειες να κανω.
Η πιο σοβαρη ειναι να ασχολούμαι με τα ευγενη μέλη εδω μεσα διοτι να σπαταλαω τοσο χρονο για τη λασπη ειναι γελοιο και από μερος μου.
Εχετε δεχθει προσκληση που αποφυγατε, συνεχιζετε το ανταρτικο της ανωνυμιας, θα κανω υπομονη απλα.



Screenshot_2021-03-15 Συζήτηση πληροφορίες για την κλινική.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

tol

Well-Known Member
Αρα τελικα ειναι 3?

Μα, αυτα ειναι ολα και ολα τα live περιστατικα που εχετε αναρτησει, κυριε Αναστασακη.

Και σε ΚΑΝΕΝΑ δε συνεχισατε την παρουσιαση, ενω, μαλιστα, υποσχεθηκατε απο τον Νοεμβριο οτι θα το κανετε!!!

Πετατε τεχνηεντως την μπαλα στην κερκιδα.

Επιμενω να ρωτω...

Γιατι σε ΚΑΝΕΝΑ απο τα live δε συνεχισατε την παρουσιαση; Γραψατε ενα ολοκληρο κειμενο και ΔΕ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ σε αυτο το καιριο ερωτημα. Γιατι δεν μας εξηγησατε τους λογους διακοπης της παρουσιασης;

Προσωπικα εχω ολη την καλη διαθεση να παραδεχθω τις ικανοτητες σας, αλλά δε νομιζετε οτι οφειλετε να μας πεισετε για αυτες με πραγματικα live ανεξαρτητα περιστατικα και οχι με επιλεγμενες παρουσιασεις απο την κλινικη σας;

Και, φυσικα, για να μην παρερμηνευθουν παλι οι αποψεις μου...την ιδια καχυποψια, τις ιδιες αμφιβολιες για την αξιοπιστια των επισημων επιλεγμενων παρουσιασεων την εχω απεναντι σε ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ τις κλινικες, ειτε αυτες ειναι ελληνικες ειτε κυπριακες ειτε τουρκικες ειτε οποιασδηποτε αλλης χωρας.

Παγια αποψη μου ειναι οτι οι κλινικες επιλεγουν τα καλυτερα αποτελεσματα και αυτα παρουσιαζουν. Οσο δεν υπαρχουν live ανεξαρτητα περιστατικα, τοσο η αμφιβολια πρεπει να μας διακατεχει.

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!
 

oreo

Well-Known Member
Λέτε συνεχώς ,όπως και εσύ Χρήστο ,να πάει κάποιος ,να του βάλουν 4000 grafts να τον κάνουν 20 χρόνο..ποιος από εμάς είπε ποτέ κάτι τέτοιο?πιπίλα το έχετε κάνει και διαστρεβλώνεται συνεχώς αυτό το κομμάτι..το έχω πει πολλές φορές ότι το κάνετε και δεν το λαμβάνετε υπόψη,συνεχίζετε να το λέτε..κανείς δεν ζητάει 20χρονου ευθεία hairline..αλλά αν μια περίπτωση χρειάζεται 3κ grafts και μπαίνουν τα 2κ γιατί μετά από 20 χρόνια τι θα γίνει,ε είναι λάθος φίλε μου.αν το βλέπεις σωστό δικαίωμα σου..επίσης κάποιος είπε για μετρήσεις κτλ ,..δεν παρακολουθείτε καιρό μάλλον το φόρουμ οι περισσότεροι που τα γράφεται αυτά από ότι βλέπω από τις εγγραφές σας και μπηκατε κατευθείαν και βλέπετε του Αναστασάκη τις επεμβάσεις μόνο..έχετε δει νήματα αλλά να δείτε τι ακριβώς αναλύσεις έχουν γίνει?για να έχετε μέτρο σύγκρισης το λέω..επίσης είστε σίγουροι ότι χάθηκαν το 30% στο vlafo,γιατί πάλι συνεχώς το λέτε αυτό ,αλλά δεν σας βλέπω να έχετε συζητήσει ποτέ για το θέμα με το παιδί με την fut πίσω που άνοιξε νήμα εδώ για να κάνει τα παράπονα του .γιατί κάτι είπες Χρήστο πριν για τις τιμές που δεν φαίνονται κτλ..στις τιμές λοιπόν που χρεώνει ο ντοκ ,δικαιολογεις αυτήν την πύλη πίσω?γιατί για αυτιά μιλάτε και για σκούπισμα ,αλλά καθρέφτη μάλλον δεν έχετε να κοιταχτειτε..όταν θα σχολιασετε όλα αυτά τότε να συμφωνήσω και μαζί σας.
Α ρε CSI aerate, είδες τις εγγραφές και το έβγαλες το πόρισμα, σαν βαθυστόχαστος σαμάνος, από πότε παρακολουθεί κάθε μέλος το forum.
Αν και είμαι υπεύθυνος για αυτά που γράφω και όχι για αυτά που καταλαβαίνεις, καλούμαι να πάρω θέση γιατί έμμεσα εκτός απο τον Χρήστο φωτογραφίζεις και εμένα.....με σχόλια ( "καθρέφτη μάλλον δεν έχετε να κοιταχτείτε") από διάλογο Ξανθόπουλου - Μάρθας Βούρτση.
Κρίμα όταν δεν αντιλαμβανόμαστε την θέση ενός μέλους αντί να ζητάμε μια επεξήγηση ώστε να σιγουρευτούμε τι ήθελε να πει, απασφαλίζουμε και πετάμε την μπαρούφα.
Παρακολουθώ λοιπόν χρόνια αυτή την όαση κατά της αλωπεκίας και γνωρίζω πολύ καλα ποιοι πραγματικά έχουν προσφέρει στο φόρουμ, ποιοι θέλουν να βοηθήσουν τον συνάνθρωπο, ποιοι καρπώνονται τις γνώσεις άλλων και τις παπαγαλίζουν για το θεαθήναι, αποζητώντας μια κάποια αναγνώριση.
Αν και είμαστε υπο το πέπλο της ανωνυμίας οι τοποθετήσεις μας (εκατοντάδες στην περιπτωσή σου) όσο και να μην το θέλουμε αντικατοπτρίζουν έστω και σφαιρικά στοιχεία του χαρακτήρα μας, της παιδεία μας, των γνωσεών μας και των πιστεύω μας. Γεγονός που επιτρέπει στον οποιονδήποτε τις διαβάζει να σχηματίζει μια άποψη για μας (σωστή η λανθάνουσα).
Η προσφορά σου κατ' με στο φόρουμ αδιαμφισβήτητη, όπως επίσης και τα ατελειωτά σου bloopers, για αυτό και σου αφιερώνω ενα ποιηματάκι του σατυρικού ποιητή μας Γεώργιου Σουρή :
Σουλούπι, μπόι, μικρομεσαίο, ύφος του γόη, ψευτομοιραίο.
Λίγο κατσούφης, λίγο γκρινιάρης, λίγο μαγκούφης, λίγο μουρντάρης.
Σπαθί αντίληψη, μυαλό ξεφτέρι, κάτι μισόμαθε κι όλα τα ξέρει.
Κι από προσπάππου κι από παππού συγχρόνως μπούφος και αλεπού.


Υ.Γ Σαν πάλιουρας που είσαι εδώ και σίγουρα θα ξέρεις, στείλε μου σε παρακαλώ ενα link με τις φωτογραφίες απο το νήμα του Τροφέα, απο το 2015 παλεύω να τις δω...

 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Μα, αυτα ειναι ολα και ολα τα live περιστατικα που εχετε αναρτησει, κυριε Αναστασακη.

Και σε ΚΑΝΕΝΑ δε συνεχισατε την παρουσιαση, ενω, μαλιστα, υποσχεθηκατε απο τον Νοεμβριο οτι θα το κανετε!!!

Πετατε τεχνηεντως την μπαλα στην κερκιδα.

Επιμενω να ρωτω...

Γιατι σε ΚΑΝΕΝΑ απο τα live δε συνεχισατε την παρουσιαση; Γραψατε ενα ολοκληρο κειμενο και ΔΕ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ σε αυτο το καιριο ερωτημα. Γιατι δεν μας εξηγησατε τους λογους διακοπης της παρουσιασης;

Προσωπικα εχω ολη την καλη διαθεση να παραδεχθω τις ικανοτητες σας, αλλά δε νομιζετε οτι οφειλετε να μας πεισετε για αυτες με πραγματικα live ανεξαρτητα περιστατικα και οχι με επιλεγμενες παρουσιασεις απο την κλινικη σας;

Και, φυσικα, για να μην παρερμηνευθουν παλι οι αποψεις μου...την ιδια καχυποψια, τις ιδιες αμφιβολιες για την αξιοπιστια των επισημων επιλεγμενων παρουσιασεων την εχω απεναντι σε ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ τις κλινικες, ειτε αυτες ειναι ελληνικες ειτε κυπριακες ειτε τουρκικες ειτε οποιασδηποτε αλλης χωρας.

Παγια αποψη μου ειναι οτι οι κλινικες επιλεγουν τα καλυτερα αποτελεσματα και αυτα παρουσιαζουν. Οσο δεν υπαρχουν live ανεξαρτητα περιστατικα, τοσο η αμφιβολια πρεπει να μας διακατεχει.

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας!

Διότι προφανως εχουμε lock-down, κυκλοφορει covid-19 και ΔΕΝ δεχομαι περιττες επισκεψεις στο ιατρειο.
Δεν το εχετε ακούσει?
Εχω ανακοινωσει μηνες τωρα ως κλινική πως δεν δεχομαι ραντεβου εκ του συνεγγυς (μαθαίνω?) και πως ολα τα ραντεβού γινονται online.
Μόνο χειρουργεια γινονται ή σε πολύ ειδικες περιπτωσεις επισκεψεις κατοπιν rapid test.
Ο Γιώργος ήταν μια τετοια περίπτωση.
Δεν έχω την πολυτελεια να κολλήσει ένας από εμας covid-19, κατι πολυ πιθανό με 10-15 ραντεβού την ημέρα, και περαν του κινδυνου της υγειας ή ζωής του, να αναγκαστω να κλεισω για 14 μερες.
Έχω 15 οικογενειες να "ταισω".
Η ευθυνη μου ειναι απεναντι σε αυτους και στους ασθενεις μου και οχι να ποσταρω τις φωτογραφιες πάσει θυσία, ειδικα όταν ζητούνται με αγενεια και κουνωντας το δακτυλο από καποιον με ψευδώνυμο που τις απαιτει υπό την απειλή αρχικα διασπορας καχυποψίας και έπειτα περαιτερω συκοφαντίας, που έχει ήδη τελεσει ατιμώρητα

Το έχω γραψει σε άλλα νηματα και το ξερουν ολοι που ενδιαφερονται για τις υπηρεσιες μου (και όχι μονο για να τρολλαρουν εμενα και την δουλεια μου).
Εχω κλεισει το Χαλανδρι, εχω κλεισει το νεο χωρο στη Γλυφαδα μηνες τωρα.

Τις φωτογραφιες που ανεβασα πριν λιγο καιρο που εστειλε ασθενης ηταν η αφορμη για χυδαια συκοφαντια απο μερους σας, οπότε
μεχρι να αποφανθει ο @CVIAL, οι φωτογραφιες που έχω από οποιονδηποτε ασθενή ΔΕΝ θα ποσταριστούν για να αποφυγω θρασυδειλες επιθεσεις.
(Το θρασυδειλες έχει να κανει με το γεγονος οτι δεν γινονται επωνυμα αλλα ανωνυμα, οπότε δεν μπορω να υπερασπιστω το εαυτο μου, την τιμή μου και την υποληψη μου νομικα.)
Αφού τελειωσει το προηγουμενο ζητημα και τιμωρηθούν οι συκοφαντες και αποκατασταθει το δικαιο, μετα θα ποσταριστούν φωτογραφιες ασθενων που μου έχουν στειλει.
Μεχρι τοτε μπορειτε να εικαζετε οτι οι λόγοι ειναι άλλοι και να το ...ζείτε όπως λεει η νεολαια.
 

aeratos28

Just aeratos
Eχετε ένα κακό το τελευταίο διάστημα και θα αρχίσω και εγώ αφού το τραβάει ο οργανισμός και θα πέσω στην παγίδα γιατί θέλω..οποιος πάλι τολμήσει να αναφερθεί σε εμένα και να με προσβάλει σαν άνθρωπο εκτός του φόρουμ,θα έχουμε άσχημα ξεμπερδεματα..ότι διαφωνίες εγώ είχα και έχω είναι αποκλειστικά και μόνο σε ότι βλέπουμε σε επεμβάσεις.σε τπτ άλλο..ποιος εδώσε το δικαίωμα για κρίσεις χαρακτήρος εδώ μέσα σε εσένα και σε όποιον άλλον?τα ποιηματάκια σου αδερφέ πες τα στον εαυτό σου ,άκουσε τα και προβληματίσου.το τι ξέρω η δεν ξέρω δεν νομίζω να αφορά κάποιον ούτε το έπαιξα και γνώστης και αναλυτής ποτέ .αντίθετα με άλλους..αφού διαβάζεις χρόνια ρε τύπος του τροφέα τις φωτό δεν τις είχες κατεβάσει τότε?και κάτι άλλο που έγραψες στην αρχή..ζητάς επεξηγήσεις ως τη σωστή λύση και να μην προτρεχω,αλλά εσύ δεν το έκανες..προτρεχεις και προσβάλεις και καλά με τρόπο..τι να σας πως ρε μάγκες..γατσούλια μοναχά είστε..κοψτε τις χαζομάρες λοιπόν..και αν δεν τις βρεις στείλε του nw94 να σου τις στείλει
Α ρε CSI aerate, είδες τις εγγραφές και το έβγαλες το πόρισμα, σαν βαθυστόχαστος σαμάνος, από πότε παρακολουθεί κάθε μέλος το forum.
Αν και είμαι υπεύθυνος για αυτά που γράφω και όχι για αυτά που καταλαβαίνεις, καλούμαι να πάρω θέση γιατί έμμεσα εκτός απο τον Χρήστο φωτογραφίζεις και εμένα.....με σχόλια ( "καθρέφτη μάλλον δεν έχετε να κοιταχτείτε") από διάλογο Ξανθόπουλου - Μάρθας Βούρτση.
Κρίμα όταν δεν αντιλαμβανόμαστε την θέση ενός μέλους αντί να ζητάμε μια επεξήγηση ώστε να σιγουρευτούμε τι ήθελε να πει, απασφαλίζουμε και πετάμε την μπαρούφα.
Παρακολουθώ λοιπόν χρόνια αυτή την όαση κατά της αλωπεκίας και γνωρίζω πολύ καλα ποιοι πραγματικά έχουν προσφέρει στο φόρουμ, ποιοι θέλουν να βοηθήσουν τον συνάνθρωπο, ποιοι καρπώνονται τις γνώσεις άλλων και τις παπαγαλίζουν για το θεαθήναι, αποζητώντας μια κάποια αναγνώριση.
Αν και είμαστε υπο το πέπλο της ανωνυμίας οι τοποθετήσεις μας (εκατοντάδες στην περιπτωσή σου) όσο και να μην το θέλουμε αντικατοπτρίζουν έστω και σφαιρικά στοιχεία του χαρακτήρα μας, της παιδεία μας, των γνωσεών μας και των πιστεύω μας. Γεγονός που επιτρέπει στον οποιονδήποτε τις διαβάζει να σχηματίζει μια άποψη για μας (σωστή η λανθάνουσα).
Η προσφορά σου κατ' με στο φόρουμ αδιαμφισβήτητη, όπως επίσης και τα ατελειωτά σου bloopers, για αυτό και σου αφιερώνω ενα ποιηματάκι του σατυρικού ποιητή μας Γεώργιου Σουρή :
Σουλούπι, μπόι, μικρομεσαίο, ύφος του γόη, ψευτομοιραίο.
Λίγο κατσούφης, λίγο γκρινιάρης, λίγο μαγκούφης, λίγο μουρντάρης.
Σπαθί αντίληψη, μυαλό ξεφτέρι, κάτι μισόμαθε κι όλα τα ξέρει.
Κι από προσπάππου κι από παππού συγχρόνως μπούφος και αλεπού.


Υ.Γ Σαν πάλιουρας που είσαι εδώ και σίγουρα θα ξέρεις, στείλε μου σε παρακαλώ ενα link με τις φωτογραφίες απο το νήμα του Τροφέα, απο το 2015 παλεύω να τις δω...

 

tol

Well-Known Member
ειδικα όταν ζητούνται με αγενεια και κουνωντας το δακτυλο από καποιον με ψευδώνυμο

Συγγνωμη, κυριε Αναστασακη, αλλά θεωρω οτι κατεχω (εστω και ελαχιστα) τη νεοελληνικη γλωσσα. Μπορειτε να με βοηθησετε αναφεροντας σε ποιο σημειο των προηγουμενων σχολιων μου ημουν αγενης και σας κουνουσα το δαχτυλο;


Προσωπικα θεωρω οτι με ευγενεια διατυπωσα την ταπεινη υποκειμενικη αποψη (με αποδεικτικα στοιχεια) οτι οι live παρουσιασεις ειναι ημιτελεις.

Σας ευχηθηκα ολοψυχα υγεια και ευτυχια και να ειστε βεβαιος...

Επειδη δεν ειμαι κακοβουλος ουτε εγκαθετος ουτε χυδαιος, οπως εχετε κατα καιρους γραψει...αν τελικα υπαρξουν πραγματικα ανεξαρτητες live παρουσιασεις που θα ολοκληρωθουν και θα εχουν αξιολογα αποτελεσματα, θα ειμαι απο τους πρωτους που θα παραδεχθουν τις ικανοτητες σας. Αναμενω, λοιπον, μελλοντικες τετοιες παρουσιασεις και επιφυλασσομαι να σας αποθεωσω.

Καληνυχτα σας. Να εχετε μια καλη Σαρακοστη, πανω απ' ολα με υγεια και αγαπη!
 

oreo

Well-Known Member
Eχετε ένα κακό το τελευταίο διάστημα και θα αρχίσω και εγώ αφού το τραβάει ο οργανισμός και θα πέσω στην παγίδα γιατί θέλω..οποιος πάλι τολμήσει να αναφερθεί σε εμένα και να με προσβάλει σαν άνθρωπο εκτός του φόρουμ,θα έχουμε άσχημα ξεμπερδεματα..ότι διαφωνίες εγώ είχα και έχω είναι αποκλειστικά και μόνο σε ότι βλέπουμε σε επεμβάσεις.σε τπτ άλλο..ποιος εδώσε το δικαίωμα για κρίσεις χαρακτήρος εδώ μέσα σε εσένα και σε όποιον άλλον?τα ποιηματάκια σου αδερφέ πες τα στον εαυτό σου ,άκουσε τα και προβληματίσου.το τι ξέρω η δεν ξέρω δεν νομίζω να αφορά κάποιον ούτε το έπαιξα και γνώστης και αναλυτής ποτέ .αντίθετα με άλλους..αφού διαβάζεις χρόνια ρε τύπος του τροφέα τις φωτό δεν τις είχες κατεβάσει τότε?και κάτι άλλο που έγραψες στην αρχή..ζητάς επεξηγήσεις ως τη σωστή λύση και να μην προτρεχω,αλλά εσύ δεν το έκανες..προτρεχεις και προσβάλεις και καλά με τρόπο..τι να σας πως ρε μάγκες..γατσούλια μοναχά είστε..κοψτε τις χαζομάρες λοιπόν..και αν δεν τις βρεις στείλε του nw94 να σου τις στείλει
Φαντάσματα βλέπεις μεγάλε. Τι προσβολές σαν άνθρωπο μου τσαμπουνάς? Απειλές και γατσούλια και πράσσειν άλογα... Είπαμε κουβέντα για τρίχες κανουμε, μην πιάσουμε την μαλλιαρή γλώσσα σαν τα λυκειόπαιδα. Τοποθετήθηκα όμορφα και εμπεριστατωμένα, εσυ μάσησες απο το ποιηματάκι και το χασες στην μετάφραση.
Δεν ξέρω ποιοι είναι αυτοί που το τελευταίο διάστημα όπως λες σου μιλάνε άσχημα και σε προσβάλλουν, ποσώς με ενδιαφέρει, βρες τα μαζί τους...
 

aeratos28

Just aeratos
Μασησα εγώ από το ποιηματάκι το είδες αμέσως,εσύ που μασάς ακόμα και δεν ξέρεις τι γράφεις δεν το βλέπεις..τα φαντάσματα τα βλέπεις εσύ που νομίζεις ότι σου δίνω και σημασία τυπε..κάνε κουβέντα για τρίχες λοιπόν και μείνε σε αυτά,μην κάνεις τις τρίχες κουβέντα με ποιηματάκια για να το παίξεις λεζάντα και πνεύμα.αραξε την πέτσα σου και άσε τις υποδείξεις σε εμένα λοιπόν και τις εξυπνάδες.δουλεια σου και δουλειά μου και πολύ ασχολήθηκα ,κούρασες.
Φαντάσματα βλέπεις μεγάλε. Τι προσβολές σαν άνθρωπο μου τσαμπουνάς? Απειλές και γατσούλια και πράσσειν άλογα... Είπαμε κουβέντα για τρίχες κανουμε, μην πιάσουμε την μαλλιαρή γλώσσα σαν τα λυκειόπαιδα. Τοποθετήθηκα όμορφα και εμπεριστατωμένα, εσυ μάσησες απο το ποιηματάκι και το χασες στην μετάφραση.
Δεν ξέρω ποιοι είναι αυτοί που το τελευταίο διάστημα όπως λες σου μιλάνε άσχημα και σε προσβάλλουν, ποσώς με ενδιαφέρει, βρες τα μαζί τους...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Μασησα εγώ από το ποιηματάκι το είδες αμέσως,εσύ που μασάς ακόμα και δεν ξέρεις τι γράφεις δεν το βλέπεις..τα φαντάσματα τα βλέπεις εσύ που νομίζεις ότι σου δίνω και σημασία τυπε..κάνε κουβέντα για τρίχες λοιπόν και μείνε σε αυτά,μην κάνεις τις τρίχες κουβέντα με ποιηματάκια για να το παίξεις λεζάντα και πνεύμα.αραξε την πέτσα σου και άσε τις υποδείξεις σε εμένα λοιπόν και τις εξυπνάδες.δουλεια σου και δουλειά μου και πολύ ασχολήθηκα ,κούρασες.
......
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
1 μήνα ban αεράτος και Oreo για πολλαπλά ποσταρισματα και ενώ με έχουν ρωτήσει αν απαγορεύονται και έχω πει (μερικά ποστ πιο πίσω), ναι απαγορεύονται. Από εδώ και στο εξής σε κάθε επαναλαμβανόμενο ban θα διπλασιάζεται η ποινή.
 

nine

Active Member
Κατάφερα και επισκέφθηκα σήμερα την κλινική και τον κ.Αναστασακη μετά από ένα ακυρωμένο ραντεβού που είχα τον χειμώνα λόγω covid και lockdown.

Έγινε λεπτομερής εξέταση της δότριας και έμεινα ευχαριστημένος από την εξέταση. Πήρα και gel φιναστερίδης απο την κλινικη.
Το πλάνο μου είναι να το καθυστερήσω λίγο ακόμα.
 

Gianney

Well-Known Member
Κατάφερα και επισκέφθηκα σήμερα την κλινική και τον κ.Αναστασακη μετά από ένα ακυρωμένο ραντεβού που είχα τον χειμώνα λόγω covid και lockdown.

Έγινε λεπτομερής εξέταση της δότριας και έμεινα ευχαριστημένος από την εξέταση. Πήρα και gel φιναστερίδης απο την κλινικη.
Το πλάνο μου είναι να το καθυστερήσω λίγο ακόμα.
Το τζελ έχει μινο 5% και φίνα 0,3;
 

nine

Active Member
Οχι σκέτη φινα 0.1% η οποια δοθηκε απο ψυγειο.
Η πρωτη προταση τους ηταν αυτο που ειπες με μινο και φινα αλλα επειδη βαζω αλλη μινοξ foligain σκεφτηκα να βαζω ξεχωριστα φινα.
Ωστοσο την θεραπεια με φινα τοπικη θα την ξεκινησω τους επομενους μηνες.
 

Kostas97

Well-Known Member
Οχι σκέτη φινα 0.1% η οποια δοθηκε απο ψυγειο.
Η πρωτη προταση τους ηταν αυτο που ειπες με μινο και φινα αλλα επειδη βαζω αλλη μινοξ foligain σκεφτηκα να βαζω ξεχωριστα φινα.
Ωστοσο την θεραπεια με φινα τοπικη θα την ξεκινησω τους επομενους μηνες.
Τι κόστος αν επιτρέπεται;
 
Μπλουζα