Μεταμόσχευση 3066 grafts FUE στη κλινική regrow (antiagers) του κ. Βελημβασάκη Γεώργιου 18-19 /3/2021

gerassis

Well-Known Member
Καλή φύτρωση και καλή υπομονή να έχεις τους επόμενους 3 μήνες. Εμένα μου αρέσει σαν δουλειά και δείχνει οτι όντως σου έβαλαν αυτά που πλήρωσες. Ωραία Hairline έφτιαξε. Καλό θα είναι να παρουσιάσεις τη μεταμόσχευση σου μέχρι τέλους και να μη μείνει μισή ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitraza

Member
Καλή φύτρωση και καλή υπομονή να έχεις τους επόμενους 3 μήνες. Εμένα μου αρέσει σαν δουλειά και δείχνει οτι όντως σου έβαλαν αυτά που πλήρωσες. Ωραία Hairline έφτιαξε. Καλό θα είναι να παρουσιάσεις τη μεταμόσχευση σου μέχρι τέλους και να μη μείνει μισή ανεξάρτητα απο το αποτέλεσμα.
Ευχαριστώ πολύ gerassis!!! Θα προσπαθήσω να παρουσιάζω μέχρι τέλους γιατί όντως βλέπω εδώ στο blog αρκετά περιστατικά που ξεκινάνε ορεξάτα, συχνά πυκνά στην αρχή δημοσιεύσεις και προς το τέλος που είναι το ενδιαφέρον μας αφήνουν...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Karilos

New Member
Παιδιά συγνώμη πάλι που παρεμβαίνω...είμαι στις 14 μερες μετά την μμ σήμερα έφυγαν τα κακαδακια, καθυστέρησα λιγο.αυτά τα μαλλιά που βλέπω αυτά θα βγουν και μέτα ?με μια μικρή απώλεια?η παίζει να πύκνωση κ άλλο?
 

dimitraza

Member
Παιδιά συγνώμη πάλι που παρεμβαίνω...είμαι στις 14 μερες μετά την μμ σήμερα έφυγαν τα κακαδακια, καθυστέρησα λιγο.αυτά τα μαλλιά που βλέπω αυτά θα βγουν και μέτα ?με μια μικρή απώλεια?η παίζει να πύκνωση κ άλλο?
Karilos εγω είμαι στην 11η, έμειναν λίγα κακαδάκια και έχω την ίδια απορία με εσένα...
 

Karilos

New Member
Karilos εγω είμαι στην 11η, έμειναν λίγα κακαδάκια και έχω την ίδια απορία με εσένα...
Εγώ πήρα τηλέφωνο σήμερα μου λέει ζορισετα κάθισα δέκα λεπτά μουλιαζα και τα έδιωξα έτσι απαλά απαλά...ελπίζω ρε γαμωτο να μην παίζει ρόλο γιατι εμένα δεν μου είχαν φύγει σχεδόν καθόλου σήμερα έβγαλα ότι έβγαλα
 

dimitraza

Member
23/03/2021 5 ημέρες μετά την επέμβαση
Καλησπέρα συνοδοιπόροι στο δρόμο του μεταξιού, του μαλλιού ήθελα να πω... 23η μέρα μετα την επέμβαση και ιδού τα αποτελέσματα... τα περίμενα λίγο καλύτερα αλλά οι πιο εμπειροι ας μου πούνε καμμιά γνώμη
 

Συνημμένα

  • 1.  11 04 2021.jpg
    1. 11 04 2021.jpg
    162.6 KB · Προβολές: 453
  • 2. 11 04 2021.png
    2. 11 04 2021.png
    273.1 KB · Προβολές: 478
  • 3. 11 04 2021.jpg
    3. 11 04 2021.jpg
    127.4 KB · Προβολές: 444
  • 4. 11 04 2021.jpg
    4. 11 04 2021.jpg
    145.7 KB · Προβολές: 415
  • 5. 11 04 2021.jpg
    5. 11 04 2021.jpg
    125.3 KB · Προβολές: 403
  • 6. 11 04 2021.jpg
    6. 11 04 2021.jpg
    207.8 KB · Προβολές: 410
  • 7. 11 04 2021.png
    7. 11 04 2021.png
    290.8 KB · Προβολές: 418

Hairsick

Active Member
Τόσο σύντομα, ούτε για την δότρια δεν μπορείς να μιλήσεις συνήθως. Στην δίκη σου περίπτωση όμως, φαίνεται μια χαρά από τώρα!
 

manly_Man

Well-Known Member
Φίλε μετα το τρίμηνο αρχίζει η φυτρωση. Είναι πολυ νωρίς ακόμα. Και η δότρια σου φαίνεται σε καλη κατάσταση. Οπότε απλά υπομονή να περάσουν οι μήνες να ξεκινήσει η φυτρωση σου.
 

Fiponazio

Active Member
Παιδιά συγνώμη που μπαίνω εδω για να γραψω απλά με έπιασε άγχος τώρα,πάνω σε αυτά που λέτε έχω κάποιες ερωτήσεις αν μπορείτε να με ξεαγχωσετε θα σας είμαι ευγνώμων.... λοιπον έκανα fue πριν 9 μέρες,θέλω να Μ πείτε αν τα λαθοι που έκανα επηρεάσουν το αποτέλεσμα.1 στα διαλλειματα κάπνιζα.2 το τσιγάρο το ελατωσα μόνο της 2 πρώτες μέρες.3 είχα σεξουαλική επαφή,μιλαμε τώρα ψιλοπραγματα ένα λεπτό έτσι την επόμενη ακριβώς μέρα.4 σήκωσα βάρος ένα μωρό 10κιλα.5το νερό που χρησιμοποιούσα ήταν προς το κρύο...ελπίζω όλα αυτά που σκέφτομαι απλά να είναι ανασφάλειες και να λεω βλακείες.απλα έχω αγχωθει παρά πολύ.α βγήκα και στον ήλιο 2 3 λεπτά ξεχάστηκα.και έκανα και κανονικά σεξ την 4μερα...μην ρωτήσετε γιατι,γιατιπήγα για μμ χωρίς να ξέρω και το μόνο που νόμιζα ότι πρέπει να γίνει μετά την μεταμόσχευση ήταν να μην χτυπήσω το κεφάλι μου και την διαδικασία του λουσιματος τίποτα αλλο
Τώρα το διάβασα το σχόλιο σου φίλε ακόμα κλαίω χαχαχαχαχαχα
1-2 από το κάπνισμα δεν καράφλιασε κανείς
3 καλά έκανες το σεξ είναι υγεία απλά δεν θέλει ζόρι τις πρώτες μέρες άσε αυτήν να κάνει την δουλειά
4 βάρος είπε να μην σηκώσεις φίλε το μωρό και γενικά τα 10 κιλά δεν είναι βάρος
5 το νερό δεν παίζει τόσο ρόλο η θερμοκρασία καλά μην βάλεις και 50 βαθμούς
Δεν έγινες βρικόλακας μετά την μμ μην αγχώνεσαι χαχαχαχα ωραίες ερωτήσεις


Μην αγχώνεσαι γενικά φίλε :)
 

Karilos

New Member
Τώρα το διάβασα το σχόλιο σου φίλε ακόμα κλαίω χαχαχαχαχαχα
1-2 από το κάπνισμα δεν καράφλιασε κανείς
3 καλά έκανες το σεξ είναι υγεία απλά δεν θέλει ζόρι τις πρώτες μέρες άσε αυτήν να κάνει την δουλειά
4 βάρος είπε να μην σηκώσεις φίλε το μωρό και γενικά τα 10 κιλά δεν είναι βάρος
5 το νερό δεν παίζει τόσο ρόλο η θερμοκρασία καλά μην βάλεις και 50 βαθμούς
Δεν έγινες βρικόλακας μετά την μμ μην αγχώνεσαι χαχαχαχα ωραίες ερωτήσεις


Μην αγχώνεσαι γενικά φίλε :)
Χαχαχχα σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου για την απάντηση σου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Ακριβώς αλλά επειδή όλοι αυτοί που κάνουν,έχουν μια ιδέα τι γίνεται εδώ μέσα και πως είναι πραγματικά ένα καλό αποτέλεσμα,δεν το κάνουν γιατί πολύ απλά δεν το πήραν.
 
Μπλουζα