Μεταμόσχευση 3066 grafts FUE στη κλινική regrow (antiagers) του κ. Βελημβασάκη Γεώργιου 18-19 /3/2021

jersey

Well-Known Member
Εγω πιστεύω είτε φοβούνται μη γίνουν αφορμή για να κράξει κάποιος την κλινική που πήγαν είτε βλέπουν τα διάφορα σχόλια για υψηλές απαιτήσεις και μπετά... Και μετά σκέφτονται τι να τους δείξω εγώ τώρα; Οι ίδιοι βέβαια θα ειναι ικανοποιημένοι με την αλλαγή στην εικόνα τους. Δεν αναφέρομαι στο παλικάρι εδώ, αλλά γενικά το βλέπω να συμβαίνει σε διάφορες κλινικές σε Ελλάδα-Κύπρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
Το αντίθετο θα έλεγα ότι γίνετε.
Ακριβώς αλλά επειδή όλοι αυτοί που κάνουν,έχουν μια ιδέα τι γίνεται εδώ μέσα και πως είναι πραγματικά ένα καλό αποτέλεσμα,δεν το κάνουν γιατί πολύ απλά δεν το πήραν.
Όταν ένας δαπανήσει ένα ποσό από 3000 μέχρι 6000 η 7000 και πάρει μια πατάτα δεν θα βγει να το πει?
 

F1ght3r

Well-Known Member
Όταν ένας δαπανήσει ένα ποσό από 3000 μέχρι 6000 η 7000 και πάρει μια πατάτα δεν θα βγει να το πει?
Εγώ θα έλεγα το αντίθετο πάλι, αν κάποιος δεν πάρει αποτέλεσμα επιθυμητό το FORUM μπορεί να λειτουργήσει σαν μοχλός δυσφήμισης και η κλινική πρέπει να σε αποζημίωση είτε με δωρεάν δεύτερη μεταμόσχευση η με ευρουλακια, έτσι και αυτή θα έχουν να λένε ότι εμείς προσφέρουμε λεφτά η δωρεάν μεταμόσχευση σε κάτι που δεν πήγε καλά. Αλλιώς δεν έχεις στον ήλιο μοίρα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Καλυτερα στην τελικη οποιος δεν μπορει να το διαχειριστει, να περιμενει το 5μηνο και να την κανει ολοκληρωμενη.
Βεβαια ετσι θα βλεπουμε μονο τα επιτυχημενα αποτελεσματα...
Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.
 

angelpap

New Member
Μπράβο που δίνει τα στατιστικά και μάλιστα στην λήπτρια. Καλό είναι να τα δίνει και στην δότρια για να υπάρχει πλήρη εικόνα. Το αρνητικό που βλέπω στην τοποθέτηση είναι η κατανομή τα graft στην λήπτρια, κανονικά δεν έπρεπε να υπάρχει κανένα μονοτριχα πίσω από 2τριχα και 3τριχα. Αυτό είναι λάθος. Προφανώς το έκανε γιατί είχε πολλά και δεν ήξερε τι να τα κάνει αλλά αυτή δεν είναι σωστή τακτική.
Υπάρχει καποιο κλινική στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό που να παρέχει και σωστές μετρήσεις στον πελάτη πριν την επέμβαση αλλα και να έχει επίσης και άριστα αποτελέσματα?
Γιατι απο τα μηνύματα που διαβάζω εδώ μεσα δεν εχω δει κατι πάρα πολυ αξιόπιστο στην Ελλάδα.
Ευχαριστώ πολυ για κάθε πιθανή απάντηση απο τους χρήστες του φόρουμ
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αγαπητέ φίλε άνοιξε ένα δικό σου νήμα και κάνε αυτή την ερώτηση. Μην παρεμβάλεσαι έτσι σε άλλα νήματα.
 
Μπλουζα