Μεταμόσχευση 2500 fut kai 550 fue. Κλινική ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ. Αρνητική εμπειρία.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
Θα τα γράψω εν καιρό. Αλλα επειδή μας ενδιαφερει ναι, διέγνωσε retro.
Οπότε ο Dr Βιsanga επιβεβαίωσε ότι έχεις Retrograde Alopecia, όπως είχε αναφέρει και ο CVIAL. Γιατί ο Αν@στασάκης σε προηγούμενο post του (που το έβαλα παρακάτω) είπε ξεκάθαρα ότι ΔΕΝ έχεις Retro, που προφανώς έκανε λάθος διάγνωση... Είναι κρίμα πάντως να μη μπορεί να γίνει αντιληπτή η Retro εν έτει 2021 από κάποιους γιατρούς.

Δεν ξερω ποιος σας ειπε για dupa ή από Retro. Εγω που ΕΧΩ πτυχιο ιατρικής δεν ειδα τιποτα τετοιο.
Μπορειτε όμως να πιστεψετε οποιονδηποτε θέλετε....
 

aeratos28

Just aeratos
Εδώ ρε παιδιά θα γίνει ποτέ αυτή η μέτρηση?από τα ψησίματα του 15αυγουστου το συζητάμε και μεθαύριο είναι Χριστούγεννα ,τι θα γίνει?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εδώ ρε παιδιά θα γίνει ποτέ αυτή η μέτρηση?από τα ψησίματα του 15αυγουστου το συζητάμε και μεθαύριο είναι Χριστούγεννα ,τι θα γίνει?

Θα έρθεις να βοηθήσεις την άλλη εβδομάδα που έχουμε κανονίσει? γιατί από καναπέ και κριτική από το πληκτρολόγιο είσαι μάστορας.
 

aeratos28

Just aeratos
Εσείς είπατε ότι θα κάνετε μετρήσεις..δεν το πρότεινα εγώ .ούτε το απαίτησα κιολας.αν δεν μπορείτε να κάνετε κάτι ,να μην το λέτε..ένα πράγμα απλό είναι ,αν είναι να περιμένουμε κάνα χρόνο για να μπορούμε να εκφέρουμε γνώμη επειδή εσύ είπες πως χωρίς μετρήσεις ,να μην την λέμε ,τότε ποιο το νόημα του νήματος..κυπριακό το κάναμε..ήμουνα νιος και γέρασα cvial..στον vlafo μέχρι να το κουβεντιάσουμε είχανε γίνει μετρήσεις.
Θα έρθεις να βοηθήσεις την άλλη εβδομάδα που έχουμε κανονίσει? γιατί από καναπέ και κριτική από το πληκτρολόγιο είσαι μάστορας.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και αυτό κάνουμε, είχαμε πει στο 10μηνο+ μου έστειλε pm ο jacksmith αυτή την εβδομάδα και κανονίσαμε για την επόμενη αφού τα ξυρίσει.
 
  • Like
Reactions: tol

aeratos28

Just aeratos
Με ξενερωσες..έπρεπε να μου απαντήσεις όπως πριν ..τεσπά,για να δούμε τι θα βγει από τις μετρήσεις .
 

witcher

Well-Known Member
Ότι και να βγει από τις μετρήσεις το κακό αποτέλεσμα που πήρε ο jacksmith τόσο σε δότρια με την ξεχειλωμένη ουλή FUT που αποκόμισε όσο και σε λήπτρια με το πολύ φτωχό αποτέλεσμα που πήρε δεν αλλάζει. Αλλά ας γίνουν αφού προτάθηκε.
 

aeratos28

Just aeratos
Με τις μετρήσεις θα δούμε πόσο φτωχό και αν είναι φτωχό βάση των μοσχευμάτων που έβαλε..γτ εξαρχής ξέραμε ότι θα είναι φτωχό.δεν γινόταν να πάρει καλό αποτέλεσμα σε αυτή την έκταση με αυτά τα grafts..τώρα για την ουλή,το έχουμε πει ,τη φυτρωση θέλουμε να δούμε τι έγινε.
 

witcher

Well-Known Member
Αν δεν μπορείς να δώσεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα απορρίπτεις τον υποψήφιο. Έτσι κάνουν οι σοβαρές κλινικές τουλάχιστον. Erdogan και HDC τον απέρριψαν. Δεν τον βάζεις στη ταλαιπωρία για να μη μείνει ικανοποιημένος και του γαζώνεις και τη δότρια με ουλές για να μη μπορεί να τα ξυρίσει μετά. Υποτίθεται εδώ έφταιγε το χτένισμα και οτι τα χτένιζε επίτηδες ο jacksmith προς τα μπροστά στις αρχικές φωτογραφίες και ότι αμα χτένιζε προς τα πίσω το αποτέλεσμα θα ηταν γαμάτο, αλλά είτε μπροστά είτε πίσω και όπως και να τα χτενίσει το αποτέλεσμα παραμένει πολύ φτωχό όπως διαπιστώσαμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Αν δεν μπορείς να δώσεις ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα απορρίπτεις τον υποψήφιο. Έτσι κάνουν οι σοβαρές κλινικές τουλάχιστον. Erdogan και HDC τον απέρριψαν. Δεν τον βάζεις στη ταλαιπωρία για να μη μείνει ικανοποιημένος και του γαζώνεις και τη δότρια με ουλές για να μη μπορεί να τα ξυρίσει μετά. Υποτίθεται εδώ έφταιγε το χτένισμα και οτι τα χτένιζε επίτηδες ο jacksmith προς τα μπροστά στις αρχικές φωτογραφίες και ότι αμα χτένιζε προς τα πίσω το αποτέλεσμα θα ηταν γαμάτο, αλλά είτε μπροστά είτε πίσω και όπως και να τα χτενίσει το αποτέλεσμα παραμένει πολύ φτωχό όπως διαπιστώσαμε.
Οι κλινικές έχουν έναν λόγο παραπάνω τελικά να σε απορρίψουν, βέβαια αυτές που το φυσάνε , καθώς μπορεί να λειτουργήσει σαν δυσφήμιση το περιστατικό για τους ίδιους.
 

witcher

Well-Known Member
Οι κλινικές έχουν έναν λόγο παραπάνω τελικά να σε απορρίψουν, βέβαια αυτές που το φυσάνε , καθώς μπορεί να λειτουργήσει σαν δυσφήμιση το περιστατικό για τους ίδιους.
Πιστεύω ειναι και θέμα ηθικής της κάθε κλινικής που αναλαμβάνει κάποιον που ξέρει οτι μπορεί να του δώσει ενα αξιοπρεπές αποτέλεσμα και δεν αναλαμβάνει κάποιον για να του πάρει τα λεφτά της επέμβασης και για το οικονομικό κέρδος μη μπορώντας να του δώσει ουσιαστική λυση.
Εδω για να τον ανέλαβε τον jacksmith η κλινική ίσως να πίστευε οτι μπορούσε να του δωσει ενα καλο αποτέλεσμα αλλα τελικα Απέτυχε το πλάνο κατανομης των grafts με τη περιβόητη τεχνική hockey-stick καθώς η θεωρία διαφέρει από την πραξη...
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Δεν νομίζω ότι είναι θέμα ηθικής, απλά δεν θέλουν να ρίξουν τον μέσο όρο των αποτελεσμάτων τους για 5-6 ψωροχιλιάδες με περίπτωση που εκ προοιμίου είναι κακή.

Εδώ σου λένε πάρε φίνα μέχρι τη φωτογράφιση και μετά κόψε τον σβέρκο σου, η ηθική τους μάρανε.
 

Pes

Active Member
5800€ για 3050 grafts πλήρωσε.αρα σχεδόν 2€ το graft
Ισχύει. Αλώστε όπως είπα ήδη έχω κάνει 3 ( το ένα έγινε τυχαία με τον Bisanga) ραντεβού και σχεδόν έχω σκεφτεί τι θα κάνω. Επίσης έχω δρομολογήσει και το θέμα με τις ουλές.
Τι σκέφτεσαι με τις τιμές;
 

Disco

Well-Known Member
Το έχεις ψάξει καλά, οτι θα ειναι καλό; Γιατί έχουμε δει smp σε ουλές να φαίνονται καλά στην αρχή και μετά από καιρό να παίρνουν περίεργο χρώμα και να γίνεται έντονη η διαφορά με το υπόλοιπο δέρμα και τελικά να φαίνεται αφύσικο το τελικό αποτέλεσμα που καλύτερα να μη το ειχες κανει καθόλου.
 

tol

Well-Known Member
Αυτό θα έπρεπε να το χρεωθεί αυτός που σου δημιούργησε τις ουλές. Αποκατάσταση θεωρείται.

Ασε καλυτερα, φιλε Γιωργο. Αν παει στον κ. Αναστασακη, πιο πιθανο ειναι να του κανει το κεφαλι πινακα του Πικασο παρα να του αποκαταστησει το προβλημα!! :D :p

Ετσι, οπως εχει γινει μπουρλοτο ο γιατρος, επειδη αμαυρωθηκε η φημη του, μαλλον θα βγαλει τα απωθημενα του στο κεφαλι του jacksmith. o_O:D
 
Μπλουζα