Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Πάντως εγώ που κάνω μάστερ finance σε τοπ πανεπιστήμιο της Αγγλίας, όλοι λένε ότι έρχεται μεγάλο κραχ στα χρηματιστήρια. Λόγω του ότι οι εταιρείες δεν επένδυαν μέσα στον κορώνα έχουν ρίξει πολλά λεφτά σε χρηματιστήρια και κρυπτοζ, το θέμα είναι πότε θα γίνει το μπαμ. Από την άλλη για οικονομικά δεν ξέρω τόσο πολλά οπότε δεν έχω άποψη.
 

mike1988

Active Member
Συγνώμμη λάθος δεν θα ξαναεπαναληφθεί.
Βέβαια και ο Mike ανέφερε ότι κάνω ρεπορτάζ του Σκάι αλλά δεν πειράζει.
Σε φάση τάξης δημοτικού....αμέσως να με δώσεις ρε @vlafo :p :p ...και από μένα συγγνώμη....σκαι,τσιπρας κλπ είναι λάθος
 

aeratos28

Just aeratos
Vlafo ,ξεκινά και εσύ να μας κράζεις που συζητάμε για οικονομικά ,επειδή δεν είμαστε οικονομολόγοι ..δεν πρέπει να έχουμε άποψη..
Ανίδεοι φορουμιτες και ψιλικατζηδες ,που μου θέλετε συζήτηση περί οικονομικών..έτσι πες.χαχαχαχαχα
 

vlafo

Well-Known Member
Vlafo ,ξεκινά και εσύ να μας κράζεις που συζητάμε για οικονομικά ,επειδή δεν είμαστε οικονομολόγοι ..δεν πρέπει να έχουμε άποψη..
Ανίδεοι φορουμιτες και ψιλικατζηδες ,που μου θέλετε συζήτηση περί οικονομικών..έτσι πες.χαχαχαχαχα
Όχι φίλε άποψη μόνο αν σου δώσω εγώ το λόγο.
Αλλιώς φίμωτρο.Χαχα.
Να έρθεις εσύ να μου δώσεις τα λεφτά σου να τα επενδύσεις,και να σου πω μην μιλάς..
Χαχα.
 

vlafo

Well-Known Member
Πάντως εγώ που κάνω μάστερ finance σε τοπ πανεπιστήμιο της Αγγλίας, όλοι λένε ότι έρχεται μεγάλο κραχ στα χρηματιστήρια. Λόγω του ότι οι εταιρείες δεν επένδυαν μέσα στον κορώνα έχουν ρίξει πολλά λεφτά σε χρηματιστήρια και κρυπτοζ, το θέμα είναι πότε θα γίνει το μπαμ. Από την άλλη για οικονομικά δεν ξέρω τόσο πολλά οπότε δεν έχω άποψη.
Σωστό γιατί ο κύκλος ο ανοδικός έχει κρατήσει πολύ,αλλά πιο πολύ να φοβάσαι το bitchcoin πάρα τα χρηματιστήρια γιατί θα τα ελένξουν.
Έχουν ρευστότητα μεγάλη οι εταιρίες.
Το άλλο άμα σκάσει δύσκολα κρατιέται.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Δεν γίνεται οργασμός επενδύσεων αλλά ας συμφωνήσουμε ότι αυξάνονται. Το θέμα είναι όμως μόνο αυτό? Αν ναι πάω πάσο. Αν οι επενδύσεις αυτές θα επηρεάσουν όμως και πόσο την πραγματική οικονομία είναι άλλο θέμα όμως. Γιατί και στο Βιετνάμ φουλ παραγωγική δύναμη έχουν αλλά ο κόσμος και η πραγματική οικονομία είναι στα τάρταρα. Αυτά μένει να φανούν βέβαια. Εγώ μίλησα για ανάπτυξη των πολλών που δεν βλέπω να έρχεται. Ελπίζω να μην συμφωνήσετε και κυρίως ελπίζω να βγω 100% λάθος.
Για να το δεις στην πράξη πρέπει να περάσει από πολλά στάδια.
Είδες με το Ελληνικό 20 χρόνια είχε κλείσει και τώρα ξεκινάει το καινούργιο project.Στην Ελλάδα ζούμε.
Έτσι και τώρα,εγώ μίλησα συγκεκριμένα ότι πάρα πολλά έργα,έχουνε συμβασιοποιηθεί και είναι έτοιμα προς εκκίνηση. Υπομονή και εδώ θα είμαστε.

Για τη διάχυση του χρήματος στους πολλούς,αυτό είναι ένα πολύ καλό ερώτημα και μένει να δούμε αν πράγματι θα φτάσει η θα πάει αλλού.
Θυμίζω ότι έρχονται 74δις +20 ακόμα από Έσπα που είναι τα περισσότερα χρήματα που έπεσαν ποτέ στην Ελλάδα.
Ακόμα και στη δεκαετία του 80 τα πακέτα Σαντέρ & Ντελόρ ήταν πολύ λιγότερα.
Εκεί όμως τα φάγαμε και περάσαμε καλά υποθηκεύοντας το μέλλον μας.
Τώρα στο χέρι μας είναι να τα καταφέρουμε.
Το επενδυτικό κενό στη χαμένη δεκαετία,ήταν 100 billion οπότε καταλαβαίνετε που μπορούμε να επιστρέψουμε πάλι.
 

aeratos28

Just aeratos
Θα πάνε τα καγιέν συννεφο..100 δις?? Εεεε ρε γλέντια..όπως έλεγε και ο Ζήκος στον μπακαλόγατο,θα βγαίνουμε βόλτα και θα κάνουμε στρακες .χαχαχαχαχαχαχαχα
Για να το δεις στην πράξη πρέπει να περάσει από πολλά στάδια.
Είδες με το Ελληνικό 20 χρόνια είχε κλείσει και τώρα ξεκινάει το καινούργιο project.Στην Ελλάδα ζούμε.
Έτσι και τώρα,εγώ μίλησα συγκεκριμένα ότι πάρα πολλά έργα,έχουνε συμβασιοποιηθεί και είναι έτοιμα προς εκκίνηση. Υπομονή και εδώ θα είμαστε.

Για τη διάχυση του χρήματος στους πολλούς,αυτό είναι ένα πολύ καλό ερώτημα και μένει να δούμε αν πράγματι θα φτάσει η θα πάει αλλού.
Θυμίζω ότι έρχονται 74δις +20 ακόμα από Έσπα που είναι τα περισσότερα χρήματα που έπεσαν ποτέ στην Ελλάδα.
Ακόμα και στη δεκαετία του 80 τα πακέτα Σαντέρ & Ντελόρ ήταν πολύ λιγότερα.
Εκεί όμως τα φάγαμε και περάσαμε καλά υποθηκεύοντας το μέλλον μας.
Τώρα στο χέρι μας είναι να τα καταφέρουμε.
Το επενδυτικό κενό στη χαμένη δεκαετία,ήταν 100 billion οπότε καταλαβαίνετε που μπορούμε να επιστρέψουμε πάλι.
 

Gianney

Well-Known Member
Ξεγραφει και παραξεγραφει!
Όπως τα απίστευτα ποστ του @Xristos87 που ...ξεγραφτηκαν ενω περιτρανα έδειχναν τον παραλογισμο των επιχειρηματων, τις θεαματικες κωλοτούμπες και τις Ολυμπιακού επιπέδου λογικες ακροβασίες κάποιων.

Απλα, ΕΓΩ δεν έχω αναγκη να ξεγραφτει τιποτα.
ΟΛΟΙ έχουν καταλάβει ποιος ειναι ποιος....

Το ότι κάποιοι έχουν ...φανς που τους ...σιγονταρουν, μονο στο μυαλό τους τους κανει ...influencers!
Μην σου πω τι μου θυμιζουν εμενα (εχει σχεση με παραδοσιακα πανηγυρια!) και φαω καν μπαν παλι :p
Γιατρέ με την φράση Ολυμπιακου επιπέδου λογικές ακροβασιες κάποιου αναφέρεσαι σε μένα;;Αν θες σου στέλνω σε πμ τον αριθμό μου να με πάρεις οπότε θες με κληση η βιντεοκλήση και ότι θες να στα ξαναπώ χωρίς την ανωνυμία του φόρουμ,που τόσο συχνά αναφέρεις.
 

mike1988

Active Member
Θα πάνε τα καγιέν συννεφο..100 δις?? Εεεε ρε γλέντια..όπως έλεγε και ο Ζήκος στον μπακαλόγατο,θα βγαίνουμε βόλτα και θα κάνουμε στρακες .χαχαχαχαχαχαχαχα
κοίτα μην συμβεί όντως η ανάπτυξη... και μετά αυξήσει Αναστασάκης και άλλο τις τιμές του.... και μετά ποιος σε ακούει... :p :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
κοίτα μην συμβεί όντως η ανάπτυξη... και μετά αυξήσει Αναστασάκης και άλλο τις τιμές του.... και μετά ποιος σε ακούει... :p :p
Αν παράξει αποτελέσματα Lorenzo πρώτος θα πάω να τα σκάσω με τιμές Ισπανίας.
Η ανάπτυξη θα έρθει πάντως.
 

Dob31

Active Member
Το ότι οι επενδύσεις θα φέρουν την ανάπτυξη μη το έχετε τόσο δεδομένο ( για Ελλάδα). Νόημα θα έχουν μόνο αν καλυφθούν οι θέσεις εργασίας από εγχώριο εργατικό δυναμικό και πέσει κάπως η ανεργία. Το λέω αυτό γιατί κάποιες επιχειρήσεις δείχνουν απίστευτα προκλητική ξενομανία. Σε διαφορετική περίπτωση το brain drain θα συνεχίσει δυναμικά και δεν βλέπω μετά την "ανάπτυξη" να κρατάει για πολύ.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ με την φράση Ολυμπιακου επιπέδου λογικές ακροβασιες κάποιου αναφέρεσαι σε μένα;;Αν θες σου στέλνω σε πμ τον αριθμό μου να με πάρεις οπότε θες με κληση η βιντεοκλήση και ότι θες να στα ξαναπώ χωρίς την ανωνυμία του φόρουμ,που τόσο συχνά αναφέρεις.

Αφενος όχι, μιας και ο @Xristos87 δεν νομιζω να έγραψε κατι για εσενα.
Αφετερου, το "θαρρος" να πεις κάτι επωνυμα δεν το κανει ούτε έγκυρο ούτε κομψο.
Για την εγκυροτητα το αφηνω.
Αν αναρωτηθεις τι να την κανεις την ...κομψοτητα, θα σου απαντησω παρακατω.
Τωρα, και επωνυμα να πεις οτι πεις,
και 100% αδικο να έχεις
και 1000% συκοφαντης να εισαι
και 10000% να έχω εγω δικιο, να κινηθω νομικα και να καταδικαστεις από Δικαστη (το παω όσο δεν παει, ετσι?), ξερεις τι θα πουνε ολοι:
"Ελα μωρε, τον καημενο, μια κουβεντα ειπε και ο κακος ο ιατρός το έσκισε, ειναι δικο μας παιδι, οι χασαπηδες ιατροί, ειναι και ακριβος, κτλ, κτλ."

Οπότε, ΟΤΙ και να γινει, κερδιζει ο "κακός" διότι θα παιξει μετα τον "αδύναμο" και ακομα και δικιο να έχει ο ιατρος, θα το χασει απεναντι στο "δικο μας, λαϊκο παιδι" και απεναντι στομ οχλο.

Όταν λοιπόν ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ αυτα, ειναι σαν να επιτηθεσαι σε καποιον με δεμενα χερια.
Και επωνυμα να το κανεις, ΠΑΛΙ δεμενα ειναι
Διότι ο ΜΙΚΡΟ-ΟΧΛΟΣ που δημιουργούν καποιοι δεν κερδιζονται με μαχες ένας προς 5 ή 10 που είναι.

Αυτα μεχρι να αηδιασω πληρως από την συμπεριφορα, την ανανδρεια και την αχαριστια καποιων (αλλα κυριως από την αδιαφορία όσων βλεπουν, διαφωνούν και ΔΕΝ μιλούν) και να αποσυρθω οριστικα.
 

Gianney

Well-Known Member
Γιατρέ κάπου τα περιπλέκεις τα πράγματα.Εγω χωρίς την εμπειρία άλλων αλλά με τα δικά μου μάτια βλέπω τα αποτελέσματα όχι τόσο τέλεια όσο τα λες.Ειναι η γνώμη μου,και δεν συκοφαντώ.Επισης αν δείς συχνά πυκνά αναφέρομαι σε σένα σχετικά με κάποιες θεραπείες άρα βλέπεις ότι βλέπω τα βίντεο σου και γενικά μαθαίνω πράγματα από σενα.Επισης δεν χρειάζομαι ομάδα υποστήριξης μόνος μου πρότεινα να μιλήσουμε χωρίς μεσάζοντες που λες για να σου πω ευθέως την γνώμη μου.βεβαια εσύ θα πεις εγώ είμαι γιατρός κτλ κτλ και τα ξέρω όλα και είμαι αλάνθαστος.Τελος δεν νομίζω θα ταν καλή λύση να αποσυρθεις καθώς θα βγούμε όλοι ζημιωμενοι,απλά χρειάζεσαι λιγες τροποποιήσεις.
 

Aldo

Well-Known Member
Για να λάβω σοβαρά υπόψιν μου κάτι πρέπει να το δω από μέλος που γράφει τακτικά, μπορείς αν χρειαστεί να του μιλήσεις ή και να τον δεις (πχ περίπτωση Aldo). Αυτούς που γράφουν κάτι, κάνουν έναν σύντομο κύκλο και εξαφανίζονται προφανώς και τους λαμβάνω υπόψιν αλλά δεν μπορώ να τους χαρακτηρίσω αξιόπιστους και να βγάλω πόρισμα.
Φιλε Cvial, μιας και αναφερθηκε το ονομα μου(φερνω εμενα ως παραδειγμα), δε διαφωνω μαζι σου ομως δεν ειμαι σιγουρος και εαν συμφωνω, προσωπικα δεν το βλεπω ετσι! Συγκεκριμενα, στο ιδιο 3wavelength ειναι και ο Aldo, θα εξαφανιστει σε λιγο και καλιστα θα μπορει να ισχυριστει καποιος σε 4 χρόνια, ναι περασε ενα φεγγαρι απο εδω μας εδειξε δεκα φωτο και αυτο ηταν. Κανενας απο εμασ δεν ειδε απο κοντα το τελικο αποτελεσμα οποτε δεν μπορει να ληφθει υποψιν η παρουσιαση ως αξιοπιστη γιατι δεν εχουμε νεα του... Θυμασαι τι εγινε με το θεμα τιμη, και μονο απ αυτο.
Ετσι κ εδω ή κ σ αλλες περιπτωσεις δεν μπορουμε να γνωριζουμε και ειδικα εαν εχουν περασει χρονια.

Δεν ξερεις αν ο τυπος την εκανε απο ντροπη- στεναχωρια, ειναι μονιμος κατοικος εξωτερικου, η παντρευτηκε την γκομενα του με μαρτυρες τους πιγκοινους κ ασκητευει στο vineyard του στην αργεντινη κτλ ..
Γνωριζουμε πολυ καλα οτι τα δεδομενα αλλαζουν, το οτι ειναι καποιος σημερα εδω και οσοι ειναι εδω του εχουν μιλησει δεν σημαινει οτι θα ειναι και μεθαυριο και δεν μπορεις να εισαι σιγουρος εαν θα ειναι και αυτοι που τον γνωριζαν, εεδω σε καποια χρονια. Αυτοματως χαρακτηριζεται αναξιοπιστος γιατι πλεον δεν θα εχουμε νεα του ?? για εμενα, Οχι!


Ειλικρινα δεν με ενδιαφερει και (δεν ξερω )που πηγε, ποσα του πηραν τι του βαλαν κτλ... αυτο που βλεπω ειναι οτι αυτο ειναι πτωχεια και ο ανθρωπος ειναι και πετσοκομενος και με ενα ''αποτελεσμα'' ημιτελες και ποιος ξερει ποσεσ φορες αναθεματιζε την ωρα και την στιγμη. Με λυπει αφανταστα ομως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Γιατρέ κάπου τα περιπλέκεις τα πράγματα.Εγω χωρίς την εμπειρία άλλων αλλά με τα δικά μου μάτια βλέπω τα αποτελέσματα όχι τόσο τέλεια όσο τα λες.Ειναι η γνώμη μου,και δεν συκοφαντώ.Επισης αν δείς συχνά πυκνά αναφέρομαι σε σένα σχετικά με κάποιες θεραπείες άρα βλέπεις ότι βλέπω τα βίντεο σου και γενικά μαθαίνω πράγματα από σενα.Επισης δεν χρειάζομαι ομάδα υποστήριξης μόνος μου πρότεινα να μιλήσουμε χωρίς μεσάζοντες που λες για να σου πω ευθέως την γνώμη μου.βεβαια εσύ θα πεις εγώ είμαι γιατρός κτλ κτλ και τα ξέρω όλα και είμαι αλάνθαστος.Τελος δεν νομίζω θα ταν καλή λύση να αποσυρθεις καθώς θα βγούμε όλοι ζημιωμενοι,απλά χρειάζεσαι λιγες τροποποιήσεις.

Δεν εχω πει ΠΟΤΕ κανενα αποτελεσμα τελειο. Εχω πει πως ειναι πολυ ικανοποιημενοι οι ασθενείς μου και αν θελει καποιο τρολ να συγκρινει αποιτελεσματα, να συγκρινει ΜΙΑΣ συνεδριας ΧΩΡΙΣ φινα, οπως ειναι 98 στα 100 δικα μου.
ΠΟΤΕ δεν έχω πει ΚΑΜΙΑ αυτοκριτικη για τα αποτελεσματα μου. Τα αφηνω εδω, καποια αρεσουν, καποια οχι. Απλα δεν ανεχομαι γελοιες, χυδαιες και ανανδρες επιθεσεις ΔΗΘΕΝ στα περιστατικα ενω απλα μισουν εμενα για τους λογους που ολοι καταλαβαινουν και κανεις δεν τολμαει να παραδεχθει.
Επίσης, ΠΟΤΕ δεν εχω πει οτι ειμαι αλανθαστος, το ακριβως αντιθετο.
ΠΟΤΕ δεν εχω κανει "επικληση στην αυθεντια" για να ΠΕΙΣΩ οτι έχω δικιο.
ΠΑΝΤΑ δινω βιβλιογραφια.
Εχω ΠΕΙ σε διαφορούς ΑΝΙΔΕΟΥΣ απλα να ....μαζευτουν γιατι ΔΕΝ ξερουν ΚΑΝ ποσο ασχετοι ειναι.
ΠΟΤΕ όμως δεν τους ειπα "εγω ειμαι ιατρος και ξερω επειδη ειμαι ιατρός"
ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ & το ΔΟΥΛΕΥΩ το ρημαδι καθε μερα με μυαλο και χερια και οχι με ...πληκτρολογιο..
Οχι όμως λογω ...τιτλου

ΟΛΑ αυτα που γραφεις, λοιπόν, ειναι ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ που εχεις φτιαξει στο μυαλό σου εσυ και καποιοι άλλοι για δικους σας λογους και ΔΕΝ σχετιζονται με την πραγματικοτητα.

Βρες ΕΝΑ ποστ που να ανιρει αυτα που γραφω, σε προκαλώ.
Αλλα ξερεις τι?
ΔΕΝ εχει σημασια
Σημασια έχει ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ, σωστα? ;)
 

Gianney

Well-Known Member
Δεν εχω πει ΠΟΤΕ κανενα αποτελεσμα τελειο. Εχω πει πως ειναι πολυ ικανοποιημενοι οι ασθενείς μου και αν θελει καποιο τρολ να συγκρινει αποιτελεσματα, να συγκρινει ΜΙΑΣ συνεδριας ΧΩΡΙΣ φινα, οπως ειναι 98 στα 100 δικα μου.
ΠΟΤΕ δεν έχω πει ΚΑΜΙΑ αυτοκριτικη για τα αποτελεσματα μου. Τα αφηνω εδω, καποια αρεσουν, καποια οχι. Απλα δεν ανεχομαι γελοιες, χυδαιες και ανανδρες επιθεσεις ΔΗΘΕΝ στα περιστατικα ενω απλα μισουν εμενα για τους λογους που ολοι καταλαβαινουν και κανεις δεν τολμαει να παραδεχθει.
Επίσης, ΠΟΤΕ δεν εχω πει οτι ειμαι αλανθαστος, το ακριβως αντιθετο.
ΠΟΤΕ δεν εχω κανει "επικληση στην αυθεντια" για να ΠΕΙΣΩ οτι έχω δικιο.
ΠΑΝΤΑ δινω βιβλιογραφια.
Εχω ΠΕΙ σε διαφορούς ΑΝΙΔΕΟΥΣ απλα να ....μαζευτουν γιατι ΔΕΝ ξερουν ΚΑΝ ποσο ασχετοι ειναι.
ΠΟΤΕ όμως δεν τους ειπα "εγω ειμαι ιατρος και ξερω επειδη ειμαι ιατρός"
ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ & το ΔΟΥΛΕΥΩ το ρημαδι καθε μερα με μυαλο και χερια και οχι με ...πληκτρολογιο..
Οχι όμως λογω ...τιτλου

ΟΛΑ αυτα που γραφεις, λοιπόν, ειναι ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ που εχεις φτιαξει στο μυαλό σου εσυ και καποιοι άλλοι για δικους σας λογους και ΔΕΝ σχετιζονται με την πραγματικοτητα.

Βρες ΕΝΑ ποστ που να ανιρει αυτα που γραφω, σε προκαλώ.
Αλλα ξερεις τι?
ΔΕΝ εχει σημασια
Σημασια έχει ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ, σωστα? ;)
Οκ γιατρέ όπως τα λες. Ας κλείσουμε με ένα δύο περιστατικά σου super dense.Το έχεις;πες πως με ενδιαφέρει αυτό το κομμάτι, μπορείς να μου δείξεις ένα δύο ;Έτσι να τα δουν και οι άλλοι συνάμα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φιλε Cvial, μιας και αναφερθηκε το ονομα μου(φερνω εμενα ως παραδειγμα), δε διαφωνω μαζι σου ομως δεν ειμαι σιγουρος και εαν συμφωνω, προσωπικα δεν το βλεπω ετσι! Συγκεκριμενα, στο ιδιο 3wavelength ειναι και ο Aldo, θα εξαφανιστει σε λιγο και καλιστα θα μπορει να ισχυριστει καποιος σε 4 χρόνια, ναι περασε ενα φεγγαρι απο εδω μας εδειξε δεκα φωτο και αυτο ηταν. Κανενας απο εμασ δεν ειδε απο κοντα το τελικο αποτελεσμα οποτε δεν μπορει να ληφθει υποψιν η παρουσιαση ως αξιοπιστη γιατι δεν εχουμε νεα του... Θυμασαι τι εγινε με το θεμα τιμη, και μονο απ αυτο.
Ετσι κ εδω ή κ σ αλλες περιπτωσεις δεν μπορουμε να γνωριζουμε και ειδικα εαν εχουν περασει χρονια.

Δεν ξερεις αν ο τυπος την εκανε απο ντροπη- στεναχωρια, ειναι μονιμος κατοικος εξωτερικου, η παντρευτηκε την γκομενα του με μαρτυρες τους πιγκοινους κ ασκητευει στο vineyard του στην αργεντινη κτλ ..
Γνωριζουμε πολυ καλα οτι τα δεδομενα αλλαζουν, το οτι ειναι καποιος σημερα εδω και οσοι ειναι εδω του εχουν μιλησει δεν σημαινει οτι θα ειναι και μεθαυριο και δεν μπορεις να εισαι σιγουρος εαν θα ειναι και αυτοι που τον γνωριζαν, εεδω σε καποια χρονια. Αυτοματως χαρακτηριζεται αναξιοπιστος γιατι πλεον δεν θα εχουμε νεα του ?? για εμενα, Οχι!


Ειλικρινα δεν με ενδιαφερει και (δεν ξερω )που πηγε, ποσα του πηραν τι του βαλαν κτλ... αυτο που βλεπω ειναι οτι αυτο ειναι πτωχεια και ο ανθρωπος ειναι και πετσοκομενος και με ενα ''αποτελεσμα'' ημιτελες και ποιος ξερει ποσεσ φορες αναθεματιζε την ωρα και την στιγμη. Με λυπει αφανταστα ομως.

Aldo, υπάρχει μια σημαντική διαφορά. Εσένα σε είδα από κοντά, ξέρω ότι είσαι υπαρκτό πρόσωπο, ξέρω ότι έκανες την μμ στον Αναστασάκη, πόσα έβαλες, έχω δει φώτος σου, την εξελιξή σου, έχεις μιλήσει με 5-10 μέλη από το φόρουμ, άρα και να εξαφανιστείς μετά από 1-2 χρόνια ξέρουμε ακριβώς τι έγινε. Εξάλλου το αποτυπωμά σου στο φόρουμ μένει, ανά πάσα στιγμή μπορείς κάποιος να το δει, η μσρτυρία υπάρχει. Δεν ισχύει το ίδιο για οποιονδήποτε πετάξει μια φωτοβολίδα χωρίς να έχει άλλη παρουσία. Ο Baggio έγραψε 10 μηνύματα όλα και όλα σε αυτό το νήμα και εξαφανίστηκε. Αυτό δεν είπα ότι τον κάνει αναξιόπιστο, δεν τον κάνει όμως απαραίτητα και αξιόπιστο. Επίσης ΔΕΝ μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα τέτοιο παράδειγμα με όλα αυτά τα αστεράκια (αναφέρομαι σε αυτούς που το κάνουν) για να κάνεις γενικεύσεις. Έχουν δει πολλά τα μάτια μου και πλέον για να πειστώ για κάτι και να αποδώσω ευθύνες χρειάζομαι κάτι παραπάνω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οκ γιατρέ όπως τα λες. Ας κλείσουμε με ένα δύο περιστατικά σου super dense.Το έχεις;πες πως με ενδιαφέρει αυτό το κομμάτι, μπορείς να μου δείξεις ένα δύο ;Έτσι να τα δουν και οι άλλοι συνάμα.

Γιατι δεν δοκιμαζεις να μπεις στα δεκαδες περιστατικα που εχω αναρτησει στο φορουμ να δεις ΑΝ κατι καλυπτει αυτο που αποκαλείς ...super dense.
Αν εννοεις κατι που γινεται μονο με 2 συνεδριες + φινα, πρπει να εχω ενα ή δυο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα