Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι ήμουν σαφής. Σχετικά ασφαλή συμπεράσματα από ενεργά μέλη που έχουν τακτική παρουσία στο φόρουμ και μπορείς να τους βρεις και να μιλήσεις ή και να συναντηθείς αν είναι απαραίτητο. Προφανώς όχι από τα επίσημα της κλινικής αλλά ούτε και από κάποιες "ανεξάρτητες" φωτοβολίδες. Όπως ξέρεις το φόρουμ είναι ανώνυμο. Ο οποιοσδήποτε μπορεί να παρουσιάσει οτιδήποτε. Και για να σου δώσω ένα παράδειγμα, πάρε τον Aldo και τον Vlafo. Συνεχή παρουσία (ο Aldo είναι και newcomer) και αποδεδειγμένα πραγματικά περιστατικά που αρκετοί τα έχουν δει και από κοντά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Γενικα vlafo,πως τα βλέπεις τα πράγματα ρε φίλε με τα οικονομικά?άκυρο το ξέρω,αλλά μόλις είδα το επάγγελμά μου βγήκε αυτόματα η ερώτηση..χαχαχα
Πολύ καλά και θα φανεί πολύ γρήγορα στην οικονομία,μόλις τελειώσουμε από τον Covid από Σεπτέμβριο.
Θέλει λίγο υπομονή μέχρι να φανεί αυτό ατην πραγματική αγορά και που φυσικά αφορά όλους μας.
Θα γίνει οργασμός από επενδύσεις που ήδη έχουν υπογραφεί οι περισσότερες συμβάσεις.
Αυτό θα συμπαρασύρει όλους τους κλάδους,ξεκινώντας από το καλοκαίρι με τον τουρισμό και εν συνεχεία.
Μπαίνουμε(έχουμε ήδη μπεί) σε πολύ καλό momentum.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν είσαι τρελλός φίλε μου.
Στο πιστοποιώ μετά βεβαιότητας αυτό που λες.
Κανείς δεν το κάνει μόνο αν τους το αναφέρεις.
Όλα με το μάτι.

Οχι κανεις.
Από εμενα πήρες, οπως και όλοι, και εγγραφες μετρησεις.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Τι να γράψει,αυτά είναι καταγεγραμμένα και υπαρκτά,δεν επιδέχονται αμφισβήτησης.
Ότι γράφει δεν ξεγράφει φίλε Gianney.

Ξεγραφει και παραξεγραφει!
Όπως τα απίστευτα ποστ του @Xristos87 που ...ξεγραφτηκαν ενω περιτρανα έδειχναν τον παραλογισμο των επιχειρηματων, τις θεαματικες κωλοτούμπες και τις Ολυμπιακού επιπέδου λογικες ακροβασίες κάποιων.

Απλα, ΕΓΩ δεν έχω αναγκη να ξεγραφτει τιποτα.
ΟΛΟΙ έχουν καταλάβει ποιος ειναι ποιος....

Το ότι κάποιοι έχουν ...φανς που τους ...σιγονταρουν, μονο στο μυαλό τους τους κανει ...influencers!
Μην σου πω τι μου θυμιζουν εμενα (εχει σχεση με παραδοσιακα πανηγυρια!) και φαω καν μπαν παλι :p
 

aeratos28

Just aeratos
@CVIAL κάνω ένα ριπορτ στο γιατρό γτ μετά τα δεν έχετε στον ήλιο μοίρα και τα ανίδεοι ,μας έχει βγάλει και ψυχογραφημα και έβγαλε πόρισμα ότι έχουμε και πρόβλημα..για να μην απαντήσω όπως αρμόζει και φάω εγώ Μπαν ,ας προσέχει λιγάκι παραπάνω
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό το μέχρι να φανεί στην πραγματική αγορά το ακούω τα τελευταία δέκα χρόνια.χαχαχαχα
Πολύ καλά και θα φανεί πολύ γρήγορα στην οικονομία,μόλις τελειώσουμε από τον Covid από Σεπτέμβριο.
Θέλει λίγο υπομονή μέχρι να φανεί αυτό ατην πραγματική αγορά και που φυσικά αφορά όλους μας.
Θα γίνει οργασμός από επενδύσεις που ήδη έχουν υπογραφεί οι περισσότερες συμβάσεις.
Αυτό θα συμπαρασύρει όλους τους κλάδους,ξεκινώντας από το καλοκαίρι με τον τουρισμό και εν συνεχεία.
Μπαίνουμε(έχουμε ήδη μπεί) σε πολύ καλό momentum.
 

mike1988

Active Member
Πολύ καλά και θα φανεί πολύ γρήγορα στην οικονομία,μόλις τελειώσουμε από τον Covid από Σεπτέμβριο.
Θέλει λίγο υπομονή μέχρι να φανεί αυτό ατην πραγματική αγορά και που φυσικά αφορά όλους μας.
Θα γίνει οργασμός από επενδύσεις που ήδη έχουν υπογραφεί οι περισσότερες συμβάσεις.
Αυτό θα συμπαρασύρει όλους τους κλάδους,ξεκινώντας από το καλοκαίρι με τον τουρισμό και εν συνεχεία.
Μπαίνουμε(έχουμε ήδη μπεί) σε πολύ καλό momentum.
Μακάρι! Αν και δεν το βλέπω σε καμία των περιπτώσεων! Γιατί και τουρισμός πεσμένος είναι..πιστεψέ με καμία σχέση με 2019 τουλάχιστον 40% κάτω!! Οργασμός από επενδύσεις δύσκολο ρε vlafo, πιο εύκολο να κάνεις το touch up Αναστασάκη παρά αυτό. Μάλλον είσαι ενθουσιώδης ή εκτός από οικονομολόγος δουλεύεις από χόμπι και στον σκάι.
 

vlafo

Well-Known Member
Αυτό το μέχρι να φανεί στην πραγματική αγορά το ακούω τα τελευταία δέκα χρόνια.χαχαχαχα
Ρε φίλε δίκιο έχεις αλλά κατέρρευσε η χώρα.
Τώρα είναι αλλιώς και για να μην προτρέξουν οι περισσότεροι να με κατηγοριοποιήσουν κάποιοι,(ο Mike ήδη το έκανε)το αγαπημένο χόμπι των Ελλήνων είναι άλλωστε αυτό,εγώ βλέπω και αναλύω δεδομένα τι γίνεται έξω στο επιχειρείν και στην πραγματική οικονομία.
Αλλα αυτα για να τα δει η πραγματική μαρίδα όπως μας αρέσει να λέμε,θέλει χρόνο για να φτάσει στο πορτοφόλι,η οικονομία δεν λειτουργεί όπως εμείς θέλουμε έχει πολλά και διάφορα στάδια.
Απλα δεν είναι κατανοητό από τους περισσότερους αυτό.
Λίγο ακόμα υπομονή αεράτε και οι εξαγωγές θα ανέβουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Μακάρι! Αν και δεν το βλέπω σε καμία των περιπτώσεων! Γιατί και τουρισμός πεσμένος είναι..πιστεψέ με καμία σχέση με 2019 τουλάχιστον 40% κάτω!! Οργασμός από επενδύσεις δύσκολο ρε vlafo, πιο εύκολο να κάνεις το touch up Αναστασάκη παρά αυτό. Μάλλον είσαι ενθουσιώδης ή εκτός από οικονομολόγος δουλεύεις από χόμπι και στον σκάι.
Εγώ είμαι ψυχρός δεν είμαι ενθουσιώδης,τα νούμερα δε λένε ποτέ ψέμματα.
Απλά θα σου αναφέρω το μέτρο γραμμή 4 που ξεκινάει,το μεγαλύτερο δημόσιο έργο πανευρωπαϊκά bgt 2billion και το Ελληνικό.
Μπορώ να σου κατεβάσω κατάλογο φίλε τα δεδομένα είναι δεδομένα δεν επιδέχονται καμία αμφισβήτηση.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μακάρι! Αν και δεν το βλέπω σε καμία των περιπτώσεων! Γιατί και τουρισμός πεσμένος είναι..πιστεψέ με καμία σχέση με 2019 τουλάχιστον 40% κάτω!! Οργασμός από επενδύσεις δύσκολο ρε vlafo, πιο εύκολο να κάνεις το touch up Αναστασάκη παρά αυτό. Μάλλον είσαι ενθουσιώδης ή εκτός από οικονομολόγος δουλεύεις από χόμπι και στον σκάι.

Αγαπητέ Mike εδώ κάνεις λάθος. Ο τουρισμός είναι αυτός που είναι για αυτό που είναι λόγω Covid. Αυτό το καταλαβαίνει και ο κάθε άσχετος. Επειδή και εγώ έχω μια σχέση με επενδύσεις και μάλιστα ξένες επιβεβαιώνω αυτό που λέει ο Vlafo. Θα μπορούσα να δώσω και παραδείγματα συγκεκριμένα πέραν αυτών του Vlafo, αλλά θα ξεφύγουμε.
 

mike1988

Active Member
Αγαπητέ Mike εδώ κάνεις λάθος. Ο τουρισμός είναι αυτός που είναι για αυτό που είναι λόγω Covid. Αυτό το καταλαβαίνει και ο κάθε άσχετος. Επειδή και εγώ έχω μια σχέση με επενδύσεις και μάλιστα ξένες επιβεβαιώνω αυτό που λέει ο Vlafo. Θα μπορούσα να δώσω και παραδείγματα συγκεκριμένα πέραν αυτών του Vlafo, αλλά θα ξεφύγουμε.
Να έρθω και να συμφωνήσω λοιπόν. Επίσης, ο κάθε άσχετος καταλαβαίνει ότι η οικονομία δεν έχει στεγανά, άρα αν πέσει μια πηγή εσόδων συμπαρασύρει και όλες τις άλλες ανεξάρτητα της αιτίας. Και εγώ παιδιά σε συμβουλευτική/επενδυτική εταιρεία εργάζομαι παρότι μηχανικός. Δεν γίνεται οργασμός επενδύσεων αλλά ας συμφωνήσουμε ότι αυξάνονται. Το θέμα είναι όμως μόνο αυτό? Αν ναι πάω πάσο. Αν οι επενδύσεις αυτές θα επηρεάσουν όμως και πόσο την πραγματική οικονομία είναι άλλο θέμα όμως. Γιατί και στο Βιετνάμ φουλ παραγωγική δύναμη έχουν αλλά ο κόσμος και η πραγματική οικονομία είναι στα τάρταρα. Αυτά μένει να φανούν βέβαια. Εγώ μίλησα για ανάπτυξη των πολλών που δεν βλέπω να έρχεται. Ελπίζω να μην συμφωνήσετε και κυρίως ελπίζω να βγω 100% λάθος.
 

vlafo

Well-Known Member
Οχι κανεις.
Από εμενα πήρες, οπως και όλοι, και εγγραφες μετρησεις.
Εσύ ήρθες δεύτερος.
Από Lorenzo τα είχα χρόνια πριν.
Με ακριβή νούμερα και γραμμένα με κάθε λεπτομέρεια και κάθε παράμετρο καλυμμένη.
Αλλά ναι πήρα αλήθεια είναι.
 

Kostas97

Well-Known Member
Το ελληνικό θα αποτελει μια νέα Μύκονο στην Αθήνα;;
Τι θέσεις εργασίας μπορει να προκύψουν εκει για τους νέους;;
Ελπίζω οπως η TeamViewer στα Γιάννενα δημιουργησε θέσεις για αρκετούς μηχανικούς του πανεπιστημίου να έρθουν και άλλες τέτοιες εταιρίες.
 

vlafo

Well-Known Member
Ξεγραφει και παραξεγραφει!
Όπως τα απίστευτα ποστ του @Xristos87 που ...ξεγραφτηκαν ενω περιτρανα έδειχναν τον παραλογισμο των επιχειρηματων, τις θεαματικες κωλοτούμπες και τις Ολυμπιακού επιπέδου λογικες ακροβασίες κάποιων.

Απλα, ΕΓΩ δεν έχω αναγκη να ξεγραφτει τιποτα.
ΟΛΟΙ έχουν καταλάβει ποιος ειναι ποιος....

Το ότι κάποιοι έχουν ...φανς που τους ...σιγονταρουν, μονο στο μυαλό τους τους κανει ...influencers!
Μην σου πω τι μου θυμιζουν εμενα (εχει σχεση με παραδοσιακα πανηγυρια!) και φαω καν μπαν παλι :p
Τίποτα δεν ξεγράφει απολύτως,αλλά δεν γίνονται κατανοητά τα γραφόμενα και το περιεχόμενο τους,και σε αυτό δεν μπορώ να κάνω τίποτα απολύτως.
Δεν μπορώ να τη νικήσω....
Οι κωλοτούμπες και οι κυβιστησεις είναι ειδικά στον συγκεκριμένο και σε εσάς μεγαλύτερες και από του Τσίπρα.
Κανένας αντίπαλος.

Το "όλοι έχουν καταλάβει τι και ποιος" με βρίσκει απολύτως σύμφωνο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@Kostas97, εννοείται και θα προκύψουν. Προφανώς όχι μηχανικών Πανεπιστημίου αλλά γενικότερα νέες θέσεις εργασίας. Μην μας πιάνει η γνωστή Ελληνική γκρίνια. Ο κατασκευαστικός κλάδος ήδη βιώνει αύξηση του εργατικού κόστους γιατί η αγορά είχε ισορροπήσει σε μειωμένη ζήτηση και χρειάζεται νέα χέρια (δυστυχώς εκτός ελαχίστων επαγγελμάτων δεν θα είναι εγχώρια). Είναι προφανές ότι έχουμε μπει σε ανοδική κύκλο στην οικονομία, του οποίου ούτε την ένταση ούτε την διάρκεια γνωρίζουμε ακόμα. Αυτό θα φανεί προσεχώς.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα