Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vlafo

Well-Known Member
Εντάξει νομίζω βάζουν και κάποιοι μικροσκόπιο στο consultation. Μέχρι και στην DHI που είχα πάει για consultation μου είχαν βάλει μικροσκόπιο και μου μέτρησαν εμβαδό και πυκνότητα δότριας.
Μην παίρνεις όρκο.
Dhi ναι τα τελευταία χρόνια τακτικά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Τι να γράψει,αυτά είναι καταγεγραμμένα και υπαρκτά,δεν επιδέχονται αμφισβήτησης.
Ότι γράφει δεν ξεγράφει φίλε Gianney.
Πάντως χώρις να μαι ιντριγκαδορος θα ήθελα να δω ένα comment του Αναστασακη για τα τεκταινόμενα.τι λες;;;
 

vlafo

Well-Known Member
Πάντως χώρις να μαι ιντριγκαδορος θα ήθελα να δω ένα comment του Αναστασακη για τα τεκταινόμενα.τι λες;;;
Δεν είσαι,αλλά το αποτέλεσμα είναι εκ προοιμίου γνωστό,οπότε όταν παύεις να είσαι reliable,μετά δεν υπάρχει επιστροφή.
Είναι τόσο προβλέψιμα όλα,που δεν σε τραβάει ούτε καν να μπεις σε συζήτηση να αντιπαρατεθείς.
 

mike1988

Active Member
Τι να γράψει,αυτά είναι καταγεγραμμένα και υπαρκτά,δεν επιδέχονται αμφισβήτησης.
Ότι γράφει δεν ξεγράφει φίλε Gianney.
Ούτε η Βίβλος να ταν το φόρουμ vlafo...δεν επιδέχεται αμφισβήτησης ... υπερβολικό το βρίσκω. Δηλαδή, αν έβγαινε αντί για baggio ο figo αύριο πόσταρε μια φώτο με ξεπουπουλιασμένη δότρια και έλεγε πήγα Τυρκαλα θα έλεγες τα ίδια man? Ρητορικό ερώτημα! Δες απάντηση cvial και κράτα επιφυλάξεις γενικά.
 

witcher

Well-Known Member
Πάντως χώρις να μαι ιντριγκαδορος θα ήθελα να δω ένα comment του Αναστασακη για τα τεκταινόμενα.τι λες;;;
Κοίταξε λογικό είναι να μη παραδεχτεί κάποιος κάποια αστοχία του ή κάποιο κακό του αποτέλεσμα. Θα προσπαθήσει να το δικαιολογήσει, προκειμένου να προστατέψει την επιχείρηση του.
 

vlafo

Well-Known Member
Ούτε η Βίβλος να ταν το φόρουμ vlafo...δεν επιδέχεται αμφισβήτησης ... υπερβολικό το βρίσκω. Δηλαδή, αν έβγαινε αντί για baggio ο figo αύριο πόσταρε μια φώτο με ξεπουπουλιασμένη δότρια και έλεγε πήγα Τυρκαλα θα έλεγες τα ίδια man? Ρητορικό ερώτημα! Δες απάντηση cvial και κράτα επιφυλάξεις γενικά.
Θα στο πω πολύ απλά.
Το Ελληνικό φόρουμ γιατί με τα ξένα δεν έχω ασχοληθεί,(υπάρχουν άτομα εδώ που ξερω,που γνωρίζουν τα πάντα πως λειτουργούν),είναι όπως το είπες η Βίβλος,η όαση στην γνώση και ενημέρωση ειδικά για την ελληνική αγορά που επικρατούν τακτικές της πλάκας.
Αν διαβάσεις λίγο το φόρουμ από το 2008 θα δεις τα σφαγεία και τα μακελειά που γινόντουσαν.
Θεωρείς ότι έχουν βελτιωθεί κατά πολύ τα πράγματα?
Να σου απαντήσω λοιπόν.
Αρκετά προς το καλύτερο,αλλά πάλι με ερασιτεχνικές τακτικές.
Και μιλάω για όλους όχι για το συγκεκριμένο περιστατικό.
Όσοι γνωρίζουν,ξέρουν τι καπνό φουμάρει ο καθένας από τα παλιά.
Έχουν παρελθόν όλοι φίλε,για αυτό δεν είπα τυχαία ότι γράφει δεν ξεγράφει.
Κράτα το αυτό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για να λάβω σοβαρά υπόψιν μου κάτι πρέπει να το δω από μέλος που γράφει τακτικά, μπορείς αν χρειαστεί να του μιλήσεις ή και να τον δεις (πχ περίπτωση Aldo). Αυτούς που γράφουν κάτι, κάνουν έναν σύντομο κύκλο και εξαφανίζονται προφανώς και τους λαμβάνω υπόψιν αλλά δεν μπορώ να τους χαρακτηρίσω αξιόπιστους και να βγάλω πόρισμα.
 

IoannisG

Active Member
Εντάξει νομίζω βάζουν και κάποιοι μικροσκόπιο στο consultation. Μέχρι και στην DHI που είχα πάει για consultation μου είχαν βάλει μικροσκόπιο και μου μέτρησαν εμβαδό και πυκνότητα δότριας.
Φίλε μου, πραγματικά σε εμένα κανένας.. μπορεί στην αρχή να μην είχα τόσο θέμα, αλλα πες μου τι γίνεται κτλ, να ξέρω να χαράξω πορεία.. κάποιοι έλεγαν, έλα μπες κατευθείαν να φτιάξουμε ότι είναι να φτιάξουμε, κάποιοι να πάρω τα προϊόντα τους.. πως να τους εμπιστευτείς;
 

Gianney

Well-Known Member
Ναι έχεις δίκιο αλλά σε ρωτώ ευθέως.Δεν θα τον εκτιμούσες εναν επιχειρηματία σε οποιονδήποτε κλάδο αν αναγνώριζε το λάθος του και έλεγε ναι φίλε έχεις δίκιο;;Προφανως δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο περιστατικό αλλά γενικά.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Όσοι γνωρίζουν,ξέρουν τι καπνό φούμαρει ο καθένας από τα παλιά.
Έχουν παρελθόν όλοι φίλε,για αυτό δεν είπα τυχαία ότι γράφει δεν ξεγράφει.
Κράτα το αυτό.
Ακριβώς! Το παρελθόν δεν αλλάζει όπως επίσης και οι παλιές καλές συνήθειες δεν ξεχνιούνται εύκολα vlafo....
 

vlafo

Well-Known Member
Ακριβώς! Το παρελθόν δεν αλλάζει όπως επίσης και οι παλιές καλές συνήθεις δεν ξεχνιούνται εύκολα vlafo....
Το παρελθόν καθορίζει το παρόν και προσδιορίζει το μέλλον φίλε.
Για να αλλάξεις,πρέπει πραγματικά να το θέλεις και να το έχεις αποδείξει έμπρακτα.
Δεν το βλέπω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Ναι έχεις δίκιο αλλά σε ρωτώ ευθέως.Δεν θα τον εκτιμούσες εναν επιχειρηματία σε οποιονδήποτε κλάδο αν αναγνώριζε το λάθος του και έλεγε ναι φίλε έχεις δίκιο;;Προφανως δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο περιστατικό αλλά γενικά.
Προφανώς και θα του το αναγνώριζα. Εκτιμώ την ειλικρίνεια σε έναν επαγγελματία οποιουδήποτε κλάδου και ας μην είναι αυτό που θέλουμε να ακούσουμε καμιά φορά. Άμα έβλεπα ότι δεν παραδέχεται πότε κάποιος κάτι και να ήταν εμφανές ότι είχε γίνει όντως λάθος τότε θα μου δημιουργούσε κάπως κακή εντύπωση και δεν θα τον προτιμούσα.
 

Gianney

Well-Known Member
Παίζει να βγάλουμε άκρη σε αυτό το νήμα; Πιστεύω οχι.Απόντες τα κεντρικά πρόσωπα, μείναμε εμείς να αμπελοφιλοσοφουμε το θέμα.
 

Gianney

Well-Known Member
Για να μην βιαστεις @vlafo να μου πεις.. μα καλά έχουμε βγάλει ήδη άκρη, αφήνω πάντα μια πισινή και κάποιες πιθανότητες σαν οικονομολόγος για τα υπόλοιπα ενδεχόμενα.
 

vlafo

Well-Known Member
Και πολύ καλά κάνεις και έτσι πρέπει να τα προσεγγίζεις τα θέματα.
Σαν "οικονομικές"πιθανότητες μια και είμαστε συνάδελφοι.
Εγώ άσε με να έχω τη δική μου άποψη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Βρε μαλλιάρηδες μου μιας και το νήμα είναι dead ως προς την καθοδήγηση από τον φίλο μας που το έγραψε παίρνω λίγο το θάρρος να αλλάξω λίγο τη συζήτηση για να ελαφρύνει το θέμα. Για να προβεί κάποιος σε ΜΜ πρέπει το σημείο που θα μεταφερθούν οι τρίχες να ναι παντελώς ''νεκρό'' ; Να μην έχει ούτε ίχνος χνουδιού, δηλαδή να έχει εξαφανιστεί πλήρως το τριχοθυλάκιο ;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν είσαι τρελλός φίλε μου.
Στο πιστοποιώ μετά βεβαιότητας αυτό που λες.
Κανείς δεν το κάνει μόνο αν τους το αναφέρεις.
Όλα με το μάτι.

Μια φορά μέχρι στιγμής πήγα σε μεγαλογιατρο και μου το έκαναν πάντως. Κύριος Τζερμιάς το 2019 . Συνέχεια σε κάθε ραντεβού μου μέτραγαν τα τρίτριχα, τέτρατριχα και τέτοια με μία καμερούλα που ζούμαρε στο τριχωτό. Ανα δίμηνο με φώναζε για να τσεκάρει progress. Δεν ήξερα βέβαια τότε τη χρησιμότητα του οπότε δεν είναι ότι το απαίτησα εγώ, ίσα ίσα το θεωρούσα τελείως άχρηστο και είχα ζητήσει να το παραλείψουν κι όλας καθώς βαριόμουν (!!!!!!) Ισως να ναι στον γιατρό δεν ξέρω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Για να λάβω σοβαρά υπόψιν μου κάτι πρέπει να το δω από μέλος που γράφει τακτικά, μπορείς αν χρειαστεί να του μιλήσεις ή και να τον δεις (πχ περίπτωση Aldo). Αυτούς που γράφουν κάτι, κάνουν έναν σύντομο κύκλο και εξαφανίζονται προφανώς και τους λαμβάνω υπόψιν αλλά δεν μπορώ να τους χαρακτηρίσω αξιόπιστους και να βγάλω πόρισμα.

Βλέπεις περιστατικά εσύ αυτοπροσώπως ; Αν ναι, μπορώ να σου στείλω σε προσωπική συνομιλία ;
 

jacksmith

Active Member
Αγαπητέ μπήκε ένας στο φόρουμ έβαλε μια τομή είπε 2 κουβέντες και μετά εξαφανίστηκε. Από αυτό θα βγει πόρισμα; Δεν είναι λίγο αφελές;
Από πού πιστεύεις Cival ότι πρέπει να βγάλουμε συμπεράσματα σχετικά με τις τομές τις κλινικής? Γιατί αυτό που έχουμε δε ως τώρα είναι τομές που επιλέγει η κλινική να μας δείξει, οι οποίες όντως είναι καλές .Οπως έγραψα και στο άλλο νήμα που δυστυχώς κλειδώθηκε και δεν μπόρεσα να απαντήσω στον γιατρό, δεν έχουμε δει καμία τομή από ανεξάρτητη παρουσίαση ( πλην αυτής και του περιστατικού με τα δικαστήρια, ) και αν παρατηρήσετε, ο γιατρός δεν ανεβάζει όλες τις τομές από τα περιστατικά που μας δείχνει.Επίσης ενώ γράφει στην επίσημη σελιδα της κλινικής ότι ολές οι τομές γίνονται με τριχοφυτική σύγκληση , σε ελάχιστες αν θυμάμαι καλά περιπτώσεις το έχουμ δεί στα περιστατικά , όταν και άμα αναφέρονται στοιχεία σχετικά με την μέθοδο ραφής. Το γιατί το γράφει στην σελίδα της κλινικής, ας το κρίνει ο καθένας.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα