Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και τι να άλλο να κάνει, virtual τριχογράφηση? Προσωπικά θεωρώ ψιλοαπάτη τα online consulation. Το ότι γίνεται εξ' ανάγκης δεν σημαίνει ότι είναι και το βέλτιστο. Εμείς προτείνουμε στον φίλο εδώ να κάνει το βέλτιστο για το κεφάλι του, το ίδιο ακριβώς που θα έκανα και εγώ αν είχα πρόβλημα. Αυτό φάνηκε ξεκάθαρα και από τα παιδιά που ήρθαν και στα 2 consultation χωρίς φίνα και έπρεπε να πάρουν. Ελέγχθηκαν τα κεφάλια με τριχοσκόπηση, πάρθηκαν φώτο, δόθηκε η κατάλληλη δοσολογία και μετά από 6 μήνες τουλάχιστον τους είπε να επαναξιολόγησει την κατάσταση σε επόμενο consulation. Σκέψου ότι είχαμε και επαναξιολόγηση 2 περιπτώσεων μετά από 2.5 χρόνια (είχαν έρθει στο 1ο consultation).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mike1988

Active Member
Mike
Εσύ όταν μιλήσατε,του ανέφερες στα πλαίσια της συζήτησης-διαπραγμάτευσης, πως θα ήθελες και εσύ αυτή την προσφορά που έκανε ή δεν το ανέφερες καθόλου?
Εγώ φίλε μου έκανα τον Δεκέμβρη την Μ.Μ. οπότε όχι. Υπήρχε η διαπραγμάτευση στα πλαίσια του ξέρει ότι επιτελεί και λειτούργημα και δεν πουλάει πατάτες στη λαϊκή αρά μου έκανε καλύτερη τιμή + άλλες προσφορές που έτρεχαν τότε. Η τιμή είναι κοντά σε αυτό που ακούγεται αλλά σε χαμηλότερο επίπεδο κάπως (ξέρω ότι με καταλαβαίνεις) Παρόλα αυτά οι υπηρεσίες του (ομάδα, ιατρείο, παρακολούθηση από τον ΙΔΙΟ και το ότι κάνει ο ίδιος κομμάτια της επέμβασης πρέπει σαφώς να συνεκτιμηθούν όταν κάνεις το άθροισμα. Τώρα που θα πάω για το 6μηνο θα του ζητήσω αν θέλει να ανεβάσει το αποτέλεσμά μου και να τσοντάρω και γω με φωτογραφίες του μετά για να έχεις μια εικόνα. Ο λόγος που δεν το ξεκινάω μόνος είναι, αν θες το πιστεύεις ότι ντρεπόμουν για το πριν και οι φωτογραφίες μου είναι μη αντιπροσωπευτικές καθώς διέγραφα όσες το κεφάλι μου δεν είχε 45ο κλίση προς τον ουρανό!!! όσον αφορά την φίνα να μην ξεχνάμε ότι είναι φάρμακό οπότε καλό είναι να συμβουλευόμαστε πάντα και 1 ίσως και 2 γιατρούς πριν ξεκινήσουμε κάτι που πρακτικά δεν τελειώνει κιόλας ποτέ.
 

jersey

Well-Known Member
Κουρεύτηκα σήμερα δείτε κ μια φωτο από ουλή. Φαίνεται αρκετά. Στο δεξί μέρος είναι πιο παχιά. Ελπίζω να καλυτερεύσει. Υποτίθεται στα 5 χιλιοστά θα ήταν αόρατη
Πάντως εκτός από το τοπικ στις φωτογραφίες του baggio, εδώ στη φωτογραφία που ανέβασε ο baggio βλέπουμε ότι και η τομή του από το στριπ στους 7 μήνες φαινόταν αρκετά κακή...
 

Gianney

Well-Known Member
Πάντως εκτός από το τοπικ στις φωτογραφίες του baggio, εδώ στη φωτογραφία που ανέβασε ο baggio βλέπουμε ότι και η τομή του από το στριπ στους 7 μήνες φαινόταν αρκετά κακή...
Ο γιατρός φημίζεται γενικά για τις καλές τομές του
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Βασικά ο μόνος λόγος που πάω στον γιατρό είναι για να μου πει αν έχω DUPA, retro η οτιδήποτε άλλο. Τελος, για να δω αν θα μου πει να παίρνω φινα η ντουτα. Κατα τα αλλα λίγο πολύ ολα τα γνωρίζω απλά μια άποψη ενός ειδικού πάνω σε αντικείμενα που δε γνωρίζω όπως πχ η ντουτα θα ήταν θεμιτή.
 

mike1988

Active Member
Βασικά ο μόνος λόγος που πάω στον γιατρό είναι για να μου πει αν έχω DUPA, retro η οτιδήποτε άλλο. Τελος, για να δω αν θα μου πει να παίρνω φινα η ντουτα. Κατα τα αλλα λίγο πολύ ολα τα γνωρίζω απλά μια άποψη ενός ειδικού πάνω σε αντικείμενα που δε γνωρίζω όπως πχ η ντουτα θα ήταν θεμιτή.
Κοίτα όπως θα πας μην σε κοιμίσει και σου κάνει καμιά τομή σαν αυτή που ανεβάζει ο φίλος jersey ξανά και ξανά. Μην πιεις τίποτα φίλε. Στην πόρτα αν μπορείς πείτε τα. Αλλιώς σε βλέπω σαν το baggio που εξαφανίστηκε κιόλας ...φήμες λένε ότι τον απήγαγε ο αναστασάκης... :p :p
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτή είναι η τομή του baggio. Δεν έχει λίγο μεγάλο πλάτος; Σαν είναι το πίσω μέρος του χωρισμένο σε 2 μέρη είναι... Εσένα πως σου φαίνεται;

Προβολή συνημμένου 37412

Αγαπητέ μπήκε ένας στο φόρουμ έβαλε μια τομή είπε 2 κουβέντες και μετά εξαφανίστηκε. Από αυτό θα βγει πόρισμα; Δεν είναι λίγο αφελές;
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Κοίτα όπως θα πας μην σε κοιμίσει και σου κάνει καμιά τομή σαν αυτή που ανεβάζει ο φίλος jersey ξανά και ξανά. Μην πιεις τίποτα φίλε. Στην πόρτα αν μπορείς πείτε τα. Αλλιώς σε βλέπω σαν το baggio που εξαφανίστηκε κιόλας ...φήμες λένε ότι τον απήγαγε ο αναστασάκης... :p :p
Φανταζεσαι να με βάλει για μια μεταμόσχευση στα πεταχτά; Περα από τη πλάκα έχω βασίσει αρκετά πάνω σε αυτή τη συνάντηση οπότε ελπίζω ολα να πάνε πολύ καλά.
 

mike1988

Active Member
Φανταζεσαι να με βάλει για μια μεταμόσχευση στα πεταχτά; Περα από τη πλάκα έχω βασίσει αρκετά πάνω σε αυτή τη συνάντηση οπότε ελπίζω ολα να πάνε πολύ καλά.
Μην σου ρίξει τόπικ στα κρυφά πρόσεξε!! Επίσης, βάλε μπλούζα baggio (Ιταλία) και πήγαινε για να τρελαθεί τελείως!!όλα καλά θα πάνε ρε μαν... για εξέταση στην κόμη πας όχι για συνέντευξη. Μια χαρά θα είσαι chil.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

IoannisG

Active Member
Συγνώμη που επεμβαίνω στην κουβέντα, αλλά λέτε κάτι που δυστυχώς δεν το ξέρουν όλοι, και πιθανώς ούτε εγώ αν δεν είχα μπει στο φόρουμ.. έχω πάει σε 4 γιατρούς κ όλοι εκτός από μια( η οποία εξετασε με ενα μικροσκοπιο χειρος) με ψηλάφισαν με το χέρι.. ουτε Τριχοσκοπηση ουτε τπτ.. μόνο να πουλήσουν prp & τα προϊόντα της κλινικής τους..μόνο τρελό δεν μ έβγαλαν, αλλά μετά από τρία χρόνια έχω γίνει πολύ χειρότερα.. άρα, η τριχοσκοπηση δεν είναι τόσο δεδομένη δυστυχώς, με αποτέλεσμα, όταν καταλάβεις το σωστό, να κλαις χρήμα και χρόνο..
 

Disco

Well-Known Member
Αυτή είναι η τομή του baggio. Δεν έχει λίγο μεγάλο πλάτος; Σαν είναι το πίσω μέρος του χωρισμένο σε 2 μέρη είναι... Εσένα πως σου φαίνεται;

Προβολή συνημμένου 37412
Σαν να έχει υποστεί shock loss πάνω και κάτω από την ουλή φαίνεται στη συγκεκριμένη φωτογραφία πάντως.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μην σου ρίξει τόπικ στα κρυφά πρόσεξε!! Επίσης, βάλε μπλούζα baggio (Ιταλία) και πήγαινε για να τρελαθεί τελείως!!όλα καλά θα πάνε ρε μαν... για εξέταση στην κόμη πας όχι για συνέντευξη. Μια χαρά θα είσαι chil.

Χαχαχαχα η φαση είναι '' Με θυμάσαι ρε.... Γιατρέ; ''
 

Kostas97

Well-Known Member
Τον περιμενουμε να εμφανιστει, τωρα που ειναι και ο γιατρος εδω... Παω στοιχημα οτι τα βλεπει.
 

witcher

Well-Known Member
Τον περιμενουμε να εμφανιστει, τωρα που ειναι και ο γιατρος εδω... Παω στοιχημα οτι τα βλεπει.
Θα ήταν ευχής έργο να εμφανιστεί και πάλι αλλά τώρα που είναι ειδικά ο γιατρός εδώ δεν πρόκειται να εμφανιστεί πιστεύω. Με τον άλλο με την ουλή τρέχανε στα δικαστήρια, που το τράβηξε πολύ...βέβαια εκείνος το έκανε επώνυμα και για αυτό κατέληξαν εκεί.
 

Gianney

Well-Known Member
Θα ήταν ευχής έργο να εμφανιστεί και πάλι αλλά τώρα που είναι ειδικά ο γιατρός εδώ δεν πρόκειται να εμφανιστεί πιστεύω. Με τον άλλο με την ουλή τρέχανε στα δικαστήρια, που το τράβηξε πολύ...βέβαια εκείνος το έκανε επώνυμα και για αυτό κατέληξαν εκεί.
Παίδες ο Αναστασάκης παρακολουθεί,θα γράψει σχόλιο κάποιος από εμάς θα απαντήσει,θα ξεκινήσει κοκορομαχια και ο cvial θ κλειδώσει το νήμα.Υποθετω φυσικά
 

nick90

Well-Known Member
Συγνώμη που επεμβαίνω στην κουβέντα, αλλά λέτε κάτι που δυστυχώς δεν το ξέρουν όλοι, και πιθανώς ούτε εγώ αν δεν είχα μπει στο φόρουμ.. έχω πάει σε 4 γιατρούς κ όλοι εκτός από μια( η οποία εξετασε με ενα μικροσκοπιο χειρος) με ψηλάφισαν με το χέρι.. ουτε Τριχοσκοπηση ουτε τπτ.. μόνο να πουλήσουν prp & τα προϊόντα της κλινικής τους..μόνο τρελό δεν μ έβγαλαν, αλλά μετά από τρία χρόνια έχω γίνει πολύ χειρότερα.. άρα, η τριχοσκοπηση δεν είναι τόσο δεδομένη δυστυχώς, με αποτέλεσμα, όταν καταλάβεις το σωστό, να κλαις χρήμα και χρόνο..
Εντάξει νομίζω βάζουν και κάποιοι μικροσκόπιο στο consultation. Μέχρι και στην DHI που είχα πάει για consultation μου είχαν βάλει μικροσκόπιο και μου μέτρησαν εμβαδό και πυκνότητα δότριας.
 

vlafo

Well-Known Member
Παίδες ο Αναστασάκης παρακολουθεί,θα γράψει σχόλιο κάποιος από εμάς θα απαντήσει,θα ξεκινήσει κοκορομαχια και ο cvial θ κλειδώσει το νήμα.Υποθετω φυσικά
Τι να γράψει,αυτά είναι καταγεγραμμένα και υπαρκτά,δεν επιδέχονται αμφισβήτησης.
Ότι γράφει δεν ξεγράφει φίλε Gianney.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα