Μεταμοσχευση strip 2468 grafts

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

aeratos28

Just aeratos
Τη διαφορά με το πεπόνι και το παγώνι την ξέρεις..το τι κάνεις από τα δύο δεν ξέρω όμως..
Για συνομωσίες και τα ρέστα που λες εσύ και ο γιατρός μιλάτε (εγώ προσωπικά δεν έχω μιλήσει ποτέ για συνομωσίες) άρα εσείς τα κάνετε αυτά..εσύ συγκεκριμένα ψάχνεις να βρεις κάθε ποστ του vlafo η του Γιώργου και τα μαζεύεις ένα ένα και μιλάς για ροζ πάνθηρες ??? Καλό.!!επιθεωρητής σα'ι'νης είσαι με τα πεπραγμενα σου και τολμάς να λες ροζ πάνθηρες άλλους??εγώ προσωπικά δεν καταλαβαίνω τι εννοείς για ρόλους,εσύ τι ακριβώς θεωρείς για εμάς?τι ρόλο έχουμε?και να απαντήσεις εσύ,γτ θέλεις να διώξεις τον vlafo..το έχεις ζητήσει επανειλημμένα..γτ το ζητάς?απάντησε το..θα σε περιμένουμε τέλη Νοέμβρη που δεν θα είσαι Μπίζι..εδώ θα ειμαστε .
Πριν τον Νοέμβρη όμως απάντα σε αυτό που σε ρωτάω
@aeratos28 και @Disco στην πλανη που ακροβατειτε θα ηθελα καποια στιγμη, να ψαξεται ως αλλοι Ροζ Πανθηρας(ντεντεκτιβ)τις συνομωσιες και τα εγκληματα που τελουνται στο φορουμ. να αναφερεται τον ρολο μου εδω μεσα, οπως και τον λογο π θελω να φυγει ο Γιωργος(εν τω μεταξυ εχει εξαφανιστει) και ο Βλαφο.
Να ειστε δικαιοι ομως εε...κ να αφησετε το κοινο να βγαλει συμπερασματα. Μην κανετε σαν τον @vlafo που δινει Οσκαρ στον εαυτο-μεταμοσχευση του(τραγικο ετσι)


Τελος να σας ενημερωσω οτι επεσε πολυ δουλεια και θα ειμαι πνιγμενος ως τα τελη Νοεμβρη. Θα μπαινω ομως π κ που να βλεπω την προοδο των ερευνων σας και απο τελη νοεμβρη παλι εδω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν έχεις κάνει βίντεο και έχεις αναλύσει ότι η φίνα είναι ασφαλής ?? Ας ξεκινήσουμε από αυτό..και συνεχίζουμε μετά..
Και θα καταλήξουμε στη γνώμη μου όπως είπες που πάλι καλά δεν είμαστε συνάδελφοι ..γτ αυτό που λέω είναι η πρακτική πολλών συναδέλφων σου αξιοτιμων και με αυτά που λες είσαι πολύ προσβλητικός προς αυτούς..και θέλω απάντηση σε αυτό ..θα ανεβάσω περιστατικά ακριβώς σαν αυτά που περιέγραψα και θέλω τεκμηρίωση γτ είναι λάθος και ουσιαστικά γτ τους λες αυτούς λάθος ως συναδέλφους σου..

Ναι η Φιναστεριδη ειναι ασφαλεστατη.
Ναι εχω κανει βιντεο.

ΔΕΝ ασχολουμαστε με το τι κανουν οι συναδελφοι.
ΔΕΝ με νοιαζει ενας μη ιατρος αν θεωρει πραγματα που αφορούν τους ιατρούς μεταξυ μας, οπότε ασχολησου με τους συναδελφους ΣΟΥ και σταματα τις τρολλιες τι ειπα, τι καταλαβες, τι εννούσα, ποιον προσεβαλα και το να κανεις τον δηθεν ενοχλημενο ΑΥΤΟΚΛΗΤΟ δικηγορο των ...συναδελφων που απλα βλεπεις βιντεο τους στα γιουτιουμπια και εμενα πολλοι απο αυτούς ειναι καλοί φιλοι και τρωμε μαζι.

Προσπαθεις ΜΗΝΕσ τωρα να μειωσεις την εικονα μου οτι δηθεν προσβαλω κοσμο, οτι δεν σεβομαι συναδελφους και άλλα τετοια γελοια.
Πας ΚΟΥΒΑ συνεχεια και καταντας γραφικος.
ΣΕΒΟΜΑΙ τους συναδελφους.
ΣΕΒΟΜΑΙ την αποψη τους και το δικαιωμα τους σε αυτη.
ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ οτι λενε, διότι σε πολλα θεματα θεωρω ότι ξερω καλύτερα (πιθανοτατα και αυτοι το ιδιο).
ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ επίσης τις απόψεις μη-ιατρών σε ιατρικά θεματα

Το οτι ΕΣΥ θεοποιείς καποιους και τα αποτελεσματα τους δεν αποτελει κριτηριο ενος ιατρού όπως εγω να ακολουθησει ΤΥΦΛΑ καποιες πρακτικές, ειδικα όταν μεταφερονται σε ...φορουμ από τριτους ΜΗ ΙΑΤΡΟΥΣ.
Οταν θα κατσω με τον ΔΡ. Χχχχ και μου πει "εγω κανω αυτο για αυτο και εκεινον το λογο" ΘΑ ΚΡΙΝΩ εγω.
Μεχρι τοτε, κατσε εξεδρα και ΚΟΙΤΑ και μη πας να γινει ανακατωσούρας μπας και παρεις κανα πόντο.

Θα ειναι χρησιμο να καταλάβεις το οτι εσυ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ οτι ειπα κατι, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ κατι που από αυτο που ειαπ και ΕΒΓΑΛΕΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ/ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ δεν με υποχρεωνει να απανταω σε ολο αυτο το παραλληρημα.

Οσον αφορα το ζητούμενο:
ΔΕΝ εχω πει ΕΓΩ κατι για την ασφαλεια της δοτριας σε σχεση με ΦΙΝΑ.
ΤΙ
ΔΕΝ
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ????????????????????????
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αεράτε τον χρηστάκη τον έχουν πάρει όλοι πρέφα μέσα στο φόρουμ τι αποστολή έχει στόχο να πετύχει και για ποιο λόγο θέλει να διώξει κάποιους που όλοι γνωρίζουμε τον λόγο...


φίλε μου πρέπει να κρατάς απόθεμα για τα 70. Τότε θα έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου να χαρείς τα νέα σου μαλλιά ...! :D

Εσενα να δεις
 

Ronaldo

Well-Known Member
Ο χρηστάκης πάντως κάνει καλή δουλειά από ότι φαίνεται και θα έπρεπε να ανταμειφθεί. Κρίμα το παιδί τόσο κόπο και χρόνο που αφιερώνει για να κερδίζει κάποιος άλλος. Να μη κερδίσει και αυτός ένα ευχαριστώ για την προσπάθεια του, έστω και ας μη τα καταφέρνει να τα βγάλεις εις πέρας;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Πάντως φίλε και συνάδελφε ,@vlafo να ξες ότι μου αρέσει τόσο το αποτέλεσμα σου,που θα κατέβω Αθήνα στον @Anastasakis Hair Clinic με μια φωτογραφία σου και θα τον πω θέλω να με κάνεις έτσι.
 

vlafo

Well-Known Member
Πάντως φίλε και συνάδελφε ,@vlafo να ξες ότι μου αρέσει τόσο το αποτέλεσμα σου,που θα κατέβω Αθήνα στον @Anastasakis Hair Clinic με μια φωτογραφία σου και θα τον πω θέλω να με κάνεις έτσι.
Φίλε copy paste δεν γίνεται και ειδικά σε άλλο γιατρό.
Το πρωτότυπο μόνο ξέρεις που θα το βρεις.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο χρηστάκης πάντως κάνει καλή δουλειά από ότι φαίνεται να τον ανταμείψεις. Κρίμα το παιδί τόσο κόπο και χρόνο που αφιερώνει για να κερδίζει κάποιος άλλος. Να μη κερδίσει και το κατιτίς του για την προσπάθεια του, έστω και ας μη τα καταφέρνει να τα βγάλεις εις πέρας;
Δεν καταλαβαινω τι εννοείς.
Μπορεις να μιλησεις πιο ανοιχτα? Αν φυσικα έχεις τα ... αντερα
Να τον ανταμειψω ΕΓΩ?
Με λεφτα?
@CVIAL ολα καλα?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ronaldo

Well-Known Member
Δεν καταλαβαινω τι εννοείς.
Μπορεις να μιλησεις πιο ανοιχτα? Αν φυσικα έχεις τα ... αντερα
Να τον ανταμειψω ΕΓΩ?
Με λεφτα?
Δεν μίλησα εγώ για λεφτά ούτε για δώρα. Μη βάζεις λόγια. Όπως είπες και εσύ για εμένα ότι με έχουν καταλάβει δήθεν, έτσι απάντησα και εγώ. Με πληρώνει ο Τυρκαλάς ας πουμε, αυτό υπονοείς ; μιας και παίζει το όνομα του τελευταία. Που δεν έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα ότι υποστηρίζω κάποια κλινική και ούτε θα το κάνω γιατί δεν έχω κάποιο κέρδος να υποστηρίζω τους άλλους. Άρα να αφήσεις τα υπονοούμενα για μένα όταν δεν έχεις αποδείξεις και δεν έχω δώσει κάποιο δικαίωμα ότι υποστηρίζω κάποια κλινική. Εγώ την γνώμη μου εκφράζω απλά καθαρά και ανεξάρτητα για όλους και για ολα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πάντως φίλε και συνάδελφε ,@vlafo να ξες ότι μου αρέσει τόσο το αποτέλεσμα σου,που θα κατέβω Αθήνα στον @Anastasakis Hair Clinic με μια φωτογραφία σου και θα τον πω θέλω να με κάνεις έτσι.

Μπορεις να μαθεις για την περιπετεια του στην κλινική μου σε παλαιοτερο thread.

ΔΕΝ συμφωνησα να κανω το σχημα και το υψος στο hairline που ηθελε. (τελικα έκανε πολυ κοντα σε αυτο που πρότεινα...)
ΔΕΝ συμφωνησα να του βαλω μαλλια στην κορυφη χωρις να παιρνει αγωγή. (έβαλε και το θεωρω εντελως περιττο αν επαιρνε Φινα)
ΔΕΝ συμφωνησα να του βάλω πάνω από 2500 τριχοθυλάκια διότι θα έβαζα ελάχιστο στο forelock (τελικα έβαλε πολλα στο forelock, επιμενω αχρειαστα και με μεγάλο κινδυνο για βλαβη στα resident hairs.)
Δεν θα ασχοληθω ΚΑΝ με τα Vlafo-statistics και το που πηγαν τα μοσχευματα που καποιοι εψαχναν. Ειναι άσχετο.

Οπότε, αν σκοπευεις να ερθεις σε εμενα να μου πεις ΕΣΥ πως να κανω την δουλεια μου σαν να ειμαι κανας ψηστης και θα μου πεις εσυ πως να σου ψησω την μπριτζολα, μην μπεις καν στο κοπό.
Φιλικά παντα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Φίλε copy paste δεν γίνεται και ειδικά σε άλλο γιατρό.
Το πρωτότυπο μόνο ξέρεις που θα το βρεις.
Έτσι,πάντως εφόσον όλοι ξέρουμε ότι οι άνθρωποι γενικότερα είμαστε ζηλιάρηδες, πολλοί θα σε ζήλευαν.Εγω προσωπικά σε ζηλεύω με την καλή έννοια δίχως να μαι ανθρωποφάγος και να ασπάζομαι το να ψοφησει η κατσίκα του γείτονα.Πιστευω καταλαβες τ εννοώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Μπορεις να μαθεις για την περιπετεια του στην κλινική μου σε παλαιοτερο thread.

ΔΕΝ συμφωνησα να κανω το σχημα και το υψος στο hairline που ηθελε. (τελικα έκανε πολυ κοντα σε αυτο που πρότεινα...)
ΔΕΝ συμφωνησα να του βαλω μαλλια στην κορυφη χωρις να παιρνει αγωγή. (έβαλε και το θεωρω περιττο αν επειαρνε Φινα)
ΔΕΝ συμφωνησα να του βάλω πάνω από 2500 τριχοθυλάκια διότι θα έβαζα ελάχιστο στο forelock (τελικα έβαλε πολλα στο forelock, επιμενω αχρειαστα και με μεγάλο κινδυνο για βλαβη στα resident hairs.)


Αν σκοπευεις να ερθεις σε εμενα να μου πεις ΕΣΥ πως να κανω την δουλεια μου σαν να ειμαι κανας ψηστης και θα μου πεις εσυ πως να σου ψησω την μπριτζολα, μην μπεις καν στο κοπό.
Γιατρέ εγώ να σου πω την αλήθεια νόμιζα στα λεφτά δεν τα βρήκατε.Παντως αν έρθω σε σένα δεν θα πρεπει με κάποιο τρόπο να ταιριάξουμε τα θέλω μας.; Έννοειται εσύ σαν γιατρός τα ξες αλλά να σου πω και εγώ περίπου πως θα με ήθελα.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Όπως είπες και εσύ για εμένα ότι με έχουν καταλάβει δήθεν. Με πληρώνει ο Τυρκαλάς ας πουμε; μιας και παίζει το όνομα του τελευταία. Που δεν έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα ότι υποστηρίζω κάποια κλινική και ούτε θα το κάνω γιατί δεν έχω κάποιο κέρδος να υποστηρίζω τους άλλους. Άρα να αφήσεις τα υπονοούμενα για μένα όταν δεν έχεις αποδείξεις και δεν έχω δώσει κάποιο δικαίωμα ότι υποστηρίζω κάποια κλινική. Εγώ την γνώμη μου εκφράζω απλά καθαρά και ανεξάρτητα για όλους και για ολα.

Το εγραψα πανω σρτην αγανακτηση μου αλλα αμεσως καταλαβα οτι πεφτω σε επίπεδο αυτον που λοιδορω.
Οσον αφορ ατην ανεξαρτησια σου και το "καλο του φορουμ", και οτι δεν έχει κερδος, ΝΑΙ, πιστευω πως δεν εχεις άμεσο κερδος.
ΕΜΜΕΣΟ εχεις με το να κανεις τον "αδεκαστο".
Θα σου ελεγα πως έχεις και άλλο κερδος, γιατι με το να ασχολούμαι μαζι σου γινεσαι "καποιος" εδω μεσα, αλλα θα κατηγορηθω για έπαρση, οπότε κρατα ΜΟΝΟ το πρωτο! :))
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Έτσι,πάντως εφόσον όλοι ξέρουμε ότι οι άνθρωποι γενικότερα είμαστε ζηλιάρηδες, πολλοί θα σε ζήλευαν.Εγω προσωπικά σε ζηλεύω με την καλή έννοια δίχως να μαι ανθρωποφάγος και να ασπάζομαι το να ψοφησει η κατσίκα του γείτονα.Πιστευω καταλαβες τ εννοώ.
[/QUOTE]
Κανόνισε να τον δεις από κοντά και μετά έλα εδώ να μας πεις την εμπειρία σου ....θα πάθεις .....
 

Ronaldo

Well-Known Member
Το εγραψα πανω σρτην αγανακτηση μου αλλα αμεσως καταλαβα οτι πεφτω σε επίπεδο αυτον που λοιδορω.
Οσον αφορ ατην ανεξαρτησια σου και το "καλο του φορουμ", και οτι δεν έχει κερδος, ΝΑΙ, πιστευω πως δεν εχεις άμεσο κερδος.
ΕΜΜΕΣΟ εχεις με το να κανεις τον "αδεκαστο".
Θα σου ελεγα πως έχεις και άλλο κερδος, γιατι με το να ασχολούμαι μαζι σου γινεσαι "καποιος" εδω μεσα, αλλα θα κατηγορηθω για έπαρση, οπότε κρατα ΜΟΝΟ το πρωτο! :))
Και εγώ το έγραψα ως απάντηση, σε σένα ότι με έχουν καταλάβει, που ούτε έχω δώσει κάποιο δικαίωμα ας πουμε. Δεν έχω κανένα απολύτως κέρδος ούτε άμεσο ούτε έμμεσο. Αυτό σημαίνει ανεξάρτητο μέλος. Και δεν με ενδιαφέρει να γίνω γνωστός εδώ μέσα γιατί δεν έχω κάποιο όφελος με το να γίνω. Αν ήμουν γιατρός ή ήμουν εκπρόσωπος κλινικής ναι θα είχα όφελος να διαφημίζομαι εδώ μέσα και να γίνω γνωστός, γιατί θα συνδέονταν με την δουλειά μου και θα είχα οικονομικό κέρδος άμεσο και έμμεσο με τους πελάτες που θα έρχονταν στην κλινική.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Γιατρέ με έχετε μπερδέψει με άλλον ως συνήθως.
Δεν είχαμε επί της ουσίας διαφωνία γιατί πολύ απλά δεν μίλησα η πιο σωστά μίλησα ελάχιστα.
Και εσύ έκανες τη δουλειά σου τόσο στο σχεδιασμό όσο και στα νούμερα που είπες.
Αρχικά είπες αλλά νούμερα,μετά που σε ρώτησα το ανέβασες το τελικό νούμερο.
Crown μου είπες τι θα βάλεις, δεν απέχει πολύ από την πραγματικότητα αλλά δε το συνέδεσες με τη φίνα αν και με ρώτησες και η προτροπή σου ήταν να μην την κόψω.
Εν κατακλείδι για να μην θεωρείς ότι είσαι ψήστης σε μπριζολάδικο όπως υποτιμητικά αισθάνεσαι,απέβαλλε το αυτό και θα δεις ότι με γνώστες,πελάτες ασθενείς που δεν είναι γιατροί,μόνο κέρδος έχεις και εσύ και αυτοί.
Φοβάμαι ότι η προτροπή μου δεν πιάνει τόπο,γιατί δε δέχεσαι επ ουδενί τον άλλον που δεν είναι γιατρός.
Δικαίωμα σου αλλά και εμένα δικαίωμα μου να έχω κρίση και άποψη ισχυρή για το κεφάλι μου και που θα το βάλω.
Γνώση σκόπιμα δεν την επικαλέστηκα.

Άλλωστε εγώ δεν ανήκω στη μάζα οπότε δεν υπάρχει λόγος να ανησυχείς.
 

vlafo

Well-Known Member
Κανόνισε να τον δεις από κοντά και μετά έλα εδώ να μας πεις την εμπειρία σου ....θα πάθεις .....
Φι
Φίλε από εδώ και πέρα όποιος θέλει να με δει,θα κόβει εισιτήριο.
Μη μου ανοίγεις δουλειές.:)
Σήμερα κάποιος σε έψαχνε που έχεις εξαφανιστεί..
Αλλά πρόλαβε αυτός πρώτος.
Από Νοέμβριο και βλέπουμε.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Και εγώ το έγραψα ως απάντηση, σε σένα ότι με έχουν καταλάβει, που ούτε έχω δώσει κάποιο δικαίωμα ας πουμε. Δεν έχω κανένα απολύτως κέρδος ούτε άμεσο ούτε έμμεσο. Αυτό σημαίνει ανεξάρτητο μέλος. Και δεν με ενδιαφέρει να γίνω γνωστός εδώ μέσα γιατί δεν έχω κάποιο όφελος με το να γίνω. Αν ήμουν γιατρός ή ήμουν εκπρόσωπος κλινικής ναι θα είχα όφελος να διαφημίζομαι εδώ μέσα και να γίνω γνωστός, γιατί θα συνδέονταν με την δουλειά μου και θα είχα οικονομικό κέρδος άμεσο και έμμεσο με τους πελάτες που θα έρχονταν στην κλινική.

ναι,
Ολα αυτα τα λες προκειμενου μεσω της ...ανεξαρτησιας σου να αποκτησουν ΑΚΡΙΒΟΔΙΚΙΑ και ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ οι αποψεις σου.
Οχι.
ΔΕν παει έτσι.
Κάλλιστα μπορει καποιος να μην έχει κερδος και να ειναι εμπαθής, κακοπροαιρετος και τοξικός.
Οι απόψεις σου οσον αφορα εμενα και την υποτιθεμενη συμπεριφορα μου (που προσπαθείς να τις περασεις σαν χαρακτηριστιακ ΚΑΙ της δουλειας μου) ειναι απαραδεκτες, τοξικες, υπουλες, και μισαλλοδοξες.
ΕΣΥ ως ανθρωπος μπορει να εισαι καταπληκτικός.
Οι συμπεριφορα σου προς ΕΜΕΝΑ ειναι απλα απαραδεκτη και χυδαια.
 

mike1988

Active Member
Φίλε copy paste δεν γίνεται και ειδικά σε άλλο γιατρό.
Το πρωτότυπο μόνο ξέρεις που θα το βρεις.
Μόνο Θεσσαλονίκη ρεεεε...starks και ξερό ψωμί!!! Έτσι @vlafo? Γιατί μόνο ένας φτιάχνει hairline όπως οι Ισπανοί....Θέλω ειλικρινά να μου απαντήσεις πόσοι μα πόσοι άνθρωποι θα έγραφαν φουλ σε ένα φόρουμ για να υπερασπίσουν και να προβάλλουν 1 γιατρό. Η κόντρα σου με αναστασάκη με αφήνει αδιάφορο στο λέω εξ αρχής για να μην έχουμε άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Πες μου ρε μαν με ποια λιγική εσύ κάθεσαι και βαυκαλίζεσαι όλη μέρα σαν άλλη μαίρη συνανατσάκη για οσκαρικά, εισητήρια , grammys κλπ. Πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσει όλο αυτό! Στο φινάλε αν όντως γουστάρεις την επιλογή σου θα έμενες στην παρουσίασή σου και θα λέγαμε όλοι μπράβο. Εσύ θες είτε να σε αποθεώνουν σε ένα φόρουμ για τρίχες είτε ο τυρκαλάς είναι κολλήτος σου...τι κολλητός...αυτοκόλλητος....περιμένω από εσένα μόνο απαντήσεις φίλε...
 

aeratos28

Just aeratos
πας κουβα συνέχεια λεει..καλά τα πιστεύεις αυτά??η τα λες για να τα πιστέψεις .μας τα έχεις κάνει τσουρέκια ένα χρόνο τώρα με τα ανακατεματα και τα less is more για να δικαιολογήσεις την μετριότητα, και αυτά που κραζαμε στο φόρουμ προ δεκαετίας σχεδόν, μας τα παρουσιάζεις εσύ ως τοπ τωρα..τα απλωματα σε όλο το κεφάλι και τα μισά κιόλας grafts από ότι χρειάζονται να μπουν και θες να συμφωνήσουμε κιόλας ..μας δουλεύεις ρε μεγάλε?ότι γράφεις για φαντασιώσεις στο μνμ σου,είναι ξεκάθαρα φαντασιώσεις δικές σου ..προσπαθεί με με κάθε τρόπο να αποφύγεις ερωτήματα που σου κάνω και εγώ και άλλοι και λες μπούρδες..αυτό κάνεις..τπτ άλλο..καθόμαστε και ασχολούμαστε ακόμα μαζί σου που έχει καταντήσει αηδία πλέον να σου ζητάμε να ανεβάσεις 10-20 dense packing...ένα χρόνο το ζητάμε αλλά εσύ εκεί..αγέρωχος ..μας ανεβάζεις όλο κάτι πασαληματα...δεν είναι κακομοίρηδες φίλε εδώ στο φόρουμ και άνθρωποι με τεράστια προβλήματα μόνο..το καταλαβαίνεις αυτό η όχι??ένας γιατρός δεν φαίνεται μόνο στο less is more με καβατζοχτενισματα κτλ..φαίνεται και στις πλήρης αποκαταστάσεις...αν είχες τέτοια περιστατικά θα τα είχες ανεβάσει,αλλά δεν έχεις και δεν αναφέρεσαι καν σε αυτά..το πας αλλού συνέχεια..οπότε ξέρεις ποιον φωνάζουμε Κουβανό ..από το κουβά,κατάλαβες.
Ναι η Φιναστεριδη ειναι ασφαλεστατη.
Ναι εχω κανει βιντεο.

ΔΕΝ ασχολουμαστε με το τι κανουν οι συναδελφοι.
ΔΕΝ με νοιαζει ενας μη ιατρος αν θεωρει πραγματα που αφορούν τους ιατρούς μεταξυ μας, οπότε ασχολησου με τους συναδελφους ΣΟΥ και σταματα τις τρολλιες τι ειπα, τι καταλαβες, τι εννούσα, ποιον προσεβαλα και το να κανεις τον δηθεν ενοχλημενο ΑΥΤΟΚΛΗΤΟ δικηγορο των ...συναδελφων που απλα βλεπεις βιντεο τους στα γιουτιουμπια και εμενα πολλοι απο αυτούς ειναι καλοί φιλοι και τρωμε μαζι.

Προσπαθεις ΜΗΝΕσ τωρα να μειωσεις την εικονα μου οτι δηθεν προσβαλω κοσμο, οτι δεν σεβομαι συναδελφους και άλλα τετοια γελοια.
Πας ΚΟΥΒΑ συνεχεια και καταντας γραφικος.
ΣΕΒΟΜΑΙ τους συναδελφους.
ΣΕΒΟΜΑΙ την αποψη τους και το δικαιωμα τους σε αυτη.
ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ οτι λενε, διότι σε πολλα θεματα θεωρω ότι ξερω καλύτερα (πιθανοτατα και αυτοι το ιδιο).
ΔΕΝ ΣΕΒΟΜΑΙ επίσης τις απόψεις μη-ιατρών σε ιατρικά θεματα

Το οτι ΕΣΥ θεοποιείς καποιους και τα αποτελεσματα τους δεν αποτελει κριτηριο ενος ιατρού όπως εγω να ακολουθησει ΤΥΦΛΑ καποιες πρακτικές, ειδικα όταν μεταφερονται σε ...φορουμ από τριτους ΜΗ ΙΑΤΡΟΥΣ.
Οταν θα κατσω με τον ΔΡ. Χχχχ και μου πει "εγω κανω αυτο για αυτο και εκεινον το λογο" ΘΑ ΚΡΙΝΩ εγω.
Μεχρι τοτε, κατσε εξεδρα και ΚΟΙΤΑ και μη πας να γινει ανακατωσούρας μπας και παρεις κανα πόντο.

Θα ειναι χρησιμο να καταλάβεις το οτι εσυ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ οτι ειπα κατι, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ κατι που από αυτο που ειαπ και ΕΒΓΑΛΕΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ/ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ δεν με υποχρεωνει να απανταω σε ολο αυτο το παραλληρημα.

Οσον αφορα το ζητούμενο:
ΔΕΝ εχω πει ΕΓΩ κατι για την ασφαλεια της δοτριας σε σχεση με ΦΙΝΑ.
ΤΙ
ΔΕΝ
ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ????????????????????????
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα