Μεταμοσχευση advance hair clinics

Jim1986

Member
Παιδια αποτελςσμα μετα απο 11 μηνες...και με μονο μια prp. Συνεζης χρηση μινοξιδιλης...και 7 μηνες σε πολυ στρεσπγονο και ανθυγειινο περιβαλλον
 

Συνημμένα

  • 15980747873273744858106925917095.jpg
    15980747873273744858106925917095.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 333

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Iakovoas

Member
Τούμπανο ο φίλος, μπράβο! Τελικά, σε εκείνη την υποχώρηση της hairline στο ένα λιμανάκι που είχες γράψει, ξαναβγήκαν οι τρίχες στην πορεία;
 

Jim1986

Member
Ναι ξαναβ
Τούμπανο ο φίλος, μπράβο! Τελικά, σε εκείνη την υποχώρηση της hairline στο ένα λιμανάκι που είχες γράψει, ξαναβγήκαν οι τρίχες στην πορεία;
Ναι ξαναβγηκαν κανονικα.βεβαια στους εντε
Τούμπανο ο φίλος, μπράβο! Τελικά, σε εκείνη την υποχώρηση της hairline στο ένα λιμανάκι που είχες γράψει, ξαναβγήκαν οι τρίχες στην πορεία;
Ναι ξαναβγηκαν.βεβαια καποια στιγμη στους 11 μηνες ξανααραραιωσα αλλα μετα παλι βγηκαν.φανταζομαι εχουν αλλλο κυκλο οι καινουριες τριχες δεν ξερω αν ισυει κιολας βεβαια. Παντως τωρα ειναι μια χαρα.και του αδερφου μου που ελεγα παραπανω οτι καποια στιγμη του επεσε ολη η hairline ξαναβγηκε κανονικα. Αν δεν πεσουν στα 3 χρονια γιατι και αυτο εχω διαβασει οτι μπορει να γινει, ολα καλα!
 

manly_Man

Well-Known Member
απο οτι βλεπω φαινεται καλο το αποτελεσμα σου φιλε, αλλα θα ηταν καλο να δουμε και αλλες φωτο αν εχεις την ευγενη καλοσυνη να ανεβασεις....(αν θελεις παντα, δεν σε πιεζω να ανεβασεις....ευχαριστω).
 

Jim1986

Member
απο οτι βλεπω φαινεται καλο το αποτελεσμα σου φιλε, αλλα θα ηταν καλο να δουμε και αλλες φωτο αν εχεις την ευγενη καλοσυνη να ανεβασεις....(αν θελεις παντα, δεν σε πιεζω να ανεβασεις....ευχαριστω).
Στη μια φωτο ειναι απο παραλια
 

Συνημμένα

  • 1598090115485863286496866970757.jpg
    1598090115485863286496866970757.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 319
  • 20200822_180155.jpg
    20200822_180155.jpg
    321.1 KB · Προβολές: 302
  • 20200822_180327.jpg
    20200822_180327.jpg
    89.7 KB · Προβολές: 300
  • 20200822_180228.jpg
    20200822_180228.jpg
    737.7 KB · Προβολές: 292

Jim1986

Member
Στη μια φωτο ειναι απο παραλια
Το αποτελεσμα πραγματικα καλυτερο απο οτι περιμενα ειδικα στην hairline. Πανω ισως να τα ηθελα ακομα πιο πυκνα αλλα δεν φαινεται τπτ μονο με ηλιο η φως απο πανω. Λογικα θελει αλλη μια επεμβαση για πανω αν και δεν με απασχολει. Απλα θελω να δω πως θα ειναι μετα απο 3 χρονια γιατι ειχα ακομη σε αυτο το σημειο αρκετες τριχες στα πλαγια. Το 3 χρονια το λεω γιατι εδω σε αλλα νημα ειδα οτι συμπασχων μετα απο 3 χρονια ξαναεχασε κ αυτες π εβαλε
 

Iakovoas

Member
Ναι ξαναβ


Ναι ξαναβγηκαν.βεβαια καποια στιγμη στους 11 μηνες ξανααραραιωσα αλλα μετα παλι βγηκαν.φανταζομαι εχουν αλλλο κυκλο οι καινουριες τριχες δεν ξερω αν ισυει κιολας βεβαια. Παντως τωρα ειναι μια χαρα.και του αδερφου μου που ελεγα παραπανω οτι καποια στιγμη του επεσε ολη η hairline ξαναβγηκε κανονικα. Αν δεν πεσουν στα 3 χρονια γιατι και αυτο εχω διαβασει οτι μπορει να γινει, ολα καλα!

Αυτό για τα 3 χρόνια δεν το γνωρίζω. Γενικά, τα μεταμοσχευμένα δεν πέφτουν εκτός να έχουν πάρει μοσχεύματα από μη ασφαλείς ζώνες. Απ'όσο γνωρίζω, μένουν για μια ζωή. Τα υπόλοιπα χάνεις σιγά-σιγά και χρειάζεσαι δεύτερη μεταμόσχευση.

Σε κάθε περίπτωση, έχεις γίνει κανονικός σκαντζόχοιρος, φίλε μας! Μπράβο! Απίστευτα πυκνό μαλλί!
 

Jim1986

Member
Πολύ καλή δουλειά έκανε η Βενετία.
Η αληθεια να λεγεται...βεβαια εχω παρα πολυ πυκνο, δυνατο και χοντρο μαλλι στη δοτρια περιοχη οποτε πιστευω ολα βοηθησαν! Παντως καμια σχεση με την πρωτη π ειχα κανει. Πολυ καλυτερα τωρα. Αν και μιλαμε για 8 χρονια μετα που εχει εξελιχθει πολυ η μεταμοσχευση...ακομη κ στην ελλαδα...
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε jim,εγώ προσωπικά δεν βλέπω τπτ..με την έννοια του ότι δεν μπορώ να δω,όχι ότι δεν έχεις αποτέλεσμα.οι φωτό είναι επιεικώς απαράδεκτες.αθελα σου είναι το ξέρω αλλά αν μπορείς βγες λίγο σε φυσικό φως και μην κολλάς την κάμερα στο κεφάλι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Φίλε jim,εγώ προσωπικά δεν βλέπω τπτ..με την έννοια του ότι δεν μπορώ να δω,όχι ότι δεν έχεις αποτέλεσμα.οι φωτό είναι επιεικώς απαράδεκτες.αθελα σου είναι το ξέρω αλλά αν μπορείς βγες λίγο σε φυσικό φως και μην κολλάς την κάμερα στο κεφάλι.
η αληθεια ειναι οτι λιγο πιο καθαρες αν μπορει να βγαλει ο jim, θα ηταν το ιδανικο...προσπαθησε να κανεις καλη εστιαση φιλε και μην τις κοβεις κ χανεται η αναλυση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Αυτό που θα ήθελα να πω πέρα από τις φώτο που προφανώς πρέπει να μπούνε πολύ καθαρές,από την advance δεν περιμένω να δω κάτι άλλο πέρα από τα γνωστά .
Υψηλή φυτρωση,πυκνότητα πολύ καλή,χαμηλό κόστος,χερλάιν άστο καλύτερα,δότριες κάποιες βελτιωμένες,γενικά αυτό που θέλω να πω είναι ότι μπορεί να πετύχεις εκπληκτικό αποτέλεσμα ξαφνικά και μπορεί να πάθεις ζημιά από το πουθενά.
Καμία εμπιστοσύνη δυστυχώς και τελικά αυτό είναι το ζητούμενο για όλους.
Και δεν αναφέρομαι στο παλικάρι που δείχνει να πήγε μια χαρά για 2300g.
 

Jim1986

Member
Φίλε jim,εγώ προσωπικά δεν βλέπω τπτ..με την έννοια του ότι δεν μπορώ να δω,όχι ότι δεν έχεις αποτέλεσμα.οι φωτό είναι επιεικώς απαράδεκτες.αθελα σου είναι το ξέρω αλλά αν μπορείς βγες λίγο σε φυσικό φως και μην κολλάς την κάμερα στο κεφάλι.
ρε παοδια γιατι μου τη πεφτετε ετσι τη δυσπιστια ειναι αυτη? Τι εχω να κερδισω? Στελνω και κατω απο το φως δε μπορω να κανω κατι αλλο . Και δεν στελνω κ αλλες. Αν πεσουν να ειστε σιγουροι οτι θα ξαναστειλω
 

Συνημμένα

  • 20200822_194200.jpg
    20200822_194200.jpg
    558.2 KB · Προβολές: 295
  • 20200822_194200.jpg
    20200822_194200.jpg
    558.2 KB · Προβολές: 278
  • 20200822_194131.jpg
    20200822_194131.jpg
    301.5 KB · Προβολές: 256
  • 20200822_194110.jpg
    20200822_194110.jpg
    508.3 KB · Προβολές: 256
  • 20200822_193730.jpg
    20200822_193730.jpg
    771.2 KB · Προβολές: 232

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Άπλα δεν έχει καλό κινητό και βγάζει κοντινές ο φίλος όπως και χρειάζεται να βάλει και από διαφορετικές γωνίες.
 

aeratos28

Just aeratos
Ποιος σου την έπεσε ρε φίλε?ότι δεν φαίνεται σου λέμε,την αλήθεια δλδ.εχεις δει φωτό που ανεβάζουν τα παιδιά?
Μην είστε τόσο ευαίσθητοι και βλέπετε το παραμικρό σαν πέσιμο.
Αν μπορείς βρες ένα κινητό της προκοπής και βγάλε καμία κανονική φωτό.αν μπορείς.αν δεν μπορείς άστο.
 
  • Like
Reactions: tol

Jim1986

Member
Τι να πω ρε παιδια και εγω δεν περιμενα να παει τοσο καλα γιαυτο το λογο ανοιξα και το θεμα εδω γιατι οταν πια την εκανα που την εκανα εκει χωρις πολυ ψαξιμο, αρχισα να το ψαχνω και ειχα τις αμφιβολιες μου. Στην αρχη δε μ αρεσε αυτο π εβλεπα και επειδη ειδα και του αδερφου μ οτι επεσε ξαφνικα η χερλαιν απογοητευτηκα.και ομως και εκεινος αυη τη στιγμη ειναι πρα πολυ καλα. Εγω να πω την αληθεια το πανω ηθελα να καλυψω πολυ.εκει ηθελα λιγο παραπανω.αλλα απο την χερλαιν δεν περιμενα τοσο καλο αποτελεσμα γιατι καο βγηκε καλη οπως φαινεται πιστευω αλλα διορθωθηκε και απο την προηγουμενη επεμβαση που ηταν θεοστραβη και εκανε μπαμ οτι εχει γινει εμφυτευση.αυτη τη στιγμη ειδικα απο μακρυα δεν φαινεται τπτ σε εμενα.οσο για φωτο αν καταφερω να βγαλω καλυτερες θα ανεβασω.
 

vagosx

Well-Known Member
Σε σχέση με τις φωτο των περισσότερων άλλων μελών δεν ειναι και άσχημες οι φωτο, μην περιμενετε τώρα πανοραμικές, γιατί ούτως η άλλως με κοντό κούρεμα δεν υπάρχει περίπτωση να δείτε πυκνότητα, στις πανοραμικές με κοντό κούρεμα δεν υπάρχει πυκνότητα ούτε καν στις τοπ κλινικες, ο φίλος τα έχει αρκετά κοντα τα μαλλια και χάνεται το illusion.
Σε γενικές γραμμές αξιοπρεπέστατη hairline, σχεδιασμός και πυκνότητα.
 

gio7

Member
ρε παοδια γιατι μου τη πεφτετε ετσι τη δυσπιστια ειναι αυτη? Τι εχω να κερδισω? Στελνω και κατω απο το φως δε μπορω να κανω κατι αλλο . Και δεν στελνω κ αλλες. Αν πεσουν να ειστε σιγουροι οτι θα ξαναστειλω
Αυτή δυσπιστία και η "επιμονή" των μελών του forum σε ΚΑΘΕ παρουσίαση ΜΕΤ έχει σώσει πολύ ανυποψίαστο κόσμο(αναγνώστες) από κακές επιλογές. Χρόνια τώρα. Κάποιοι μπορεί να αισθάνονται ότι θίγονται(!),κάποιοι όντως τα ακούν λίγο άδικα. Δεν πειράζει όμως. Η προσφορά του forum έτσι κι αλλιώς είναι ανεκτίμητη.
(Δεν αναφέρομαι σε εσένα)
 
Μπλουζα