ΜΜ στην Κωνσταντινούπολη 21/06

Παιδιά καλημέρα. 3 μήνες παρά 2-3 μερουλες. Νομίζω πάει αρκετά καλά.

Έχω ξεκινήσει μινοξιδιλη εδώ και ένα μήνα με διπλή εφαρμογή μέσα στην ημέρα.
 

Συνημμένα

  • received_3394801307424542.jpeg
    received_3394801307424542.jpeg
    212.3 KB · Προβολές: 387
  • received_860810764860347.jpeg
    received_860810764860347.jpeg
    159.3 KB · Προβολές: 309
  • received_764065874897706.jpeg
    received_764065874897706.jpeg
    172.6 KB · Προβολές: 323

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Καλημέρα φίλε.
Τώρα θα ξεκινήσεις μετά τον 3ο μήνα.
Τη δότρια πώς τη βλέπεις/νιώθεις μετά την εξαγωγή των 7000;
 
Καλημέρα φίλε.
Τώρα θα ξεκινήσεις μετά τον 3ο μήνα.
Τη δότρια πώς τη βλέπεις/νιώθεις μετά την εξαγωγή των 7000;
Πάντως κάτι έχει ξεκινήσει να πετάει μου φαίνεται.

Μια χαρά είναι, ελπίζω μόνο να μαζευτεί πιο όμορφα γιατί φαίνεται σαν ξεπουπουλιασμένη.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πάντως κάτι έχει ξεκινήσει να πετάει μου φαίνεται.

Μια χαρά είναι, ελπίζω μόνο να μαζευτεί πιο όμορφα γιατί φαίνεται σαν ξεπουπουλιασμένη.
Λογικό για 7000 η δότρια να φαίνεται σαν ξεπουπουλιασμένη. Η εξαγωγή ήταν τεράστια και "εξωπραγματική" θα έλεγα.
Μακάρι να πιάσεις τη φύτρωση που θες φίλε.
Έβαλες 7000, αν πιάσεις ένα 90-95% φύτρωση θα βγάλεις πολύ δυνατό αποτέλεσμα και θα αλλάξεις εντελώς.
Καλή επιτυχία εύχομαι και στους επόμενους 2-3 μήνες που θα είναι καθοριστικοί.
 

aeratos28

Just aeratos
Naftara,την έχει παρακούσει η δοτρια φιλαράκι..μακάρι να συνέλθει,στο εύχομαι..πάντως ο σχεδιασμός hairline και το κατέβασμα στα τεμποραλς δείχνουν ξεκάθαρα ότι είναι προϊόν Τουρκίας.
 
Παιδιά καλησπέρα. 4 μήνες σήμερα και νομίζω έχει αρχίσει και φαίνεται αποτέλεσμα.

Για να είμαι ειλικρινής και έτσι να μείνει όπως είναι και να να ισιωσει η τρίχα τελείως, θα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος σε σχέση με το πώς ήταν η κατάσταση πριν την μμ.

Η βιτρινά δηλαδή καμία σχέση.

Η δοτρια επανέρχεται, σταμάτησαν να βγαίνουν σπυριά με πύον και γενικότερα όλα βαίνουν καλώς.

Ο,τι δεν φαίνεται καλά να μου πείτε να βγει κι άλλη φωτό.

Οι συγκεκριμένες είναι σε φως ηλίου, ακριβώς μετά την τοποθέτηση μινοξ.
 

Συνημμένα

  • received_1196322047616252.jpeg
    received_1196322047616252.jpeg
    154.7 KB · Προβολές: 223
  • received_568153448445476.jpeg
    received_568153448445476.jpeg
    171.9 KB · Προβολές: 245
  • received_573580754522116.jpeg
    received_573580754522116.jpeg
    83.6 KB · Προβολές: 318

vagosx

Well-Known Member
Αγαπητέ νομίζω είσαι από τις περιπτώσεις που το ξυρισμένο μαλλί θα αναδείξει την επέμβαση σου, διότι έχει μαυρίσει όλο το κεφάλι σου μια χαρά και το ξύρισμα (κοντό όχι γουλί) θα καλύψει πλήρως τη μέτρια πυκνότητα.
 

witcher

Well-Known Member
Παιδιά καλησπέρα. 4 μήνες σήμερα και νομίζω έχει αρχίσει και φαίνεται αποτέλεσμα.

Για να είμαι ειλικρινής και έτσι να μείνει όπως είναι και να να ισιωσει η τρίχα τελείως, θα είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος σε σχέση με το πώς ήταν η κατάσταση πριν την μμ.

Η βιτρινά δηλαδή καμία σχέση.

Η δοτρια επανέρχεται, σταμάτησαν να βγαίνουν σπυριά με πύον και γενικότερα όλα βαίνουν καλώς.

Ο,τι δεν φαίνεται καλά να μου πείτε να βγει κι άλλη φωτό.

Οι συγκεκριμένες είναι σε φως ηλίου, ακριβώς μετά την τοποθέτηση μινοξ.
Αν και νωρίς ακόμα, Η φύτρωση σου πάει ήδη πολύ καλά για 4ο μήνα και θα εξελιχθεί και άλλο τους επόμενους 4-5 μήνες.. Από μπροστά έχει καδραριστεί το πρόσωπό σου. Σίγουρα χρειάζεσαι μήκος για καλύτερη κάλυψη, οπότε θα σου έλεγα να τα αφήσεις να μεγαλώνουν μέχρι να ολοκληρωθεί και να ξυρίζεις μόνο τα πλαινά και τα πίσω. Καλή συνέχεια εύχομαι.
 
Αγαπητέ νομίζω είσαι από τις περιπτώσεις που το ξυρισμένο μαλλί θα αναδείξει την επέμβαση σου, διότι έχει μαυρίσει όλο το κεφάλι σου μια χαρά και το ξύρισμα (κοντό όχι γουλί) θα καλύψει πλήρως τη μέτρια πυκνότητα.
Φίλε δεν κατάλαβα τίποτα
 
Παιδιά έχω καιρό να εμφανιστώ και φτάσαμε στο εξάμηνο. Σας παραθέτω μία και μοναδική φωτογραφία και όταν ξεμπλέξω από τρεξίματα θα βάλω κάτι καλύτερο.
Προσωπικά έχω μείνει ΥΠΕΡευχαριστημένος, για να είμαι ειλικρινής. Το αποτέλεσμα, πολύ καλύτερο απ' ότι περίμενα.
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    959.9 KB · Προβολές: 251

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Μια χαρα ειναι φιλε, τα κλεισιματα στους κροταφους δεν μου αρεσουν αλλα ετσι τα κανουν στην Τουρκια, βαλε και καμια προφιλ και απο δοτρια
 

montecristo

Well-Known Member
Μια χαρά πήγες φίλε. Σε σχέση με το πριν η εικόνα σου από μπροστά δείχνει πολύ καλύτερη τώρα αφού από καραφλός απέκτησες hairline και άλλαξε όλο το πρόσωπο σου...Η φυτρωση σου κυμάνθηκε σε υψηλά επίπεδα από οτι φαίνεται..Να το χαίρεσαι.

Βάλε και καμιά άλλη φώτο οταν βρεις χρόνο..

image (4).jpg
 
Όλα αυτά περί μη ή φυσικού αποτελέσματος, τα παρατηρούμε εμείς οι του αθλήματος. Θα βάλω μέσα στη βδομάδα και πανοραμικές και από δοτρια.

Όπως και να έχει θεωρώ ότι έχει γίνει εξαιρετική δουλειά, η ψυχολογία που είναι το σημαντικότερο έχει αλλάξει άρδην και φυσικά αισθάνομαι ευλογημένος που το έφερα σε αυτό το επίπεδο από την πλήρη καράφλα.

Προσωπικά την βλέπω πολύ ωραία την hairline. Δεν με πειράζει καθόλου όπως είναι. Και για να είμαι ειλικρινής, πολύ νεανική.
 

nik1994

Active Member
Όλα αυτά περί μη ή φυσικού αποτελέσματος, τα παρατηρούμε εμείς οι του αθλήματος. Θα βάλω μέσα στη βδομάδα και πανοραμικές και από δοτρια.

Όπως και να έχει θεωρώ ότι έχει γίνει εξαιρετική δουλειά, η ψυχολογία που είναι το σημαντικότερο έχει αλλάξει άρδην και φυσικά αισθάνομαι ευλογημένος που το έφερα σε αυτό το επίπεδο από την πλήρη καράφλα.

Προσωπικά την βλέπω πολύ ωραία την hairline. Δεν με πειράζει καθόλου όπως είναι. Και για να είμαι ειλικρινής, πολύ νεανική.
Αδερφε εγινες μοντελο, τι να λεμε τωρα. Πολλες φορες μας χαρίζουν γαϊδαρο και τον κοιταμε στα δοντια. Να χαιρεσαι το αποτελεσμα σου! Ηταν ενα ρισκο τα πολλα grafts αλλα το ρισκο φαινεται οτι σου βγηκε!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Φίλε @Naftaras91 , φαίνεται να πέτυχες διάνα και η εικόνα σου άλλαξε ριζικά.
Ήταν μεγάλο το ρίσκο με την τεράστια εξαγωγή των 7000 από τη δότρια, αλλά όπως φαίνεται η φύτρωση πήγε πολύ δυνατά, λαμβάνοντας πάντα υπόψη την αρχική σου εικόνα.
Με τις πανοραμικές σου θα καταλάβουμε ακόμη περισσότερο τη δουλειά που έγινε φυσικά.
Τώρα η δότρια σου, δε ξέρω πως είναι μετά από όλο αυτό.
Αυτό θα μας το πεις και θα μας το δείξεις εσύ.
 
Μπλουζα