Κολλαγόνο

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Avolonte

Everyday Hero
Εγω εχω παρατηρησει βελτιωση στις αρθρωσεις που εχω θεμα με το yalur on. Σιγουρα ο οργανισμος μου το στελνει στις αρθρωσεις γιατι οταν το σταματαω ποναω δεν ειναι τυχαιο. Στα μαλλια ομως δε βλεπω κατι τρομερο

και ουτε προκειται να δεις στα μαλλια σου τιποτα....1 χρονο το επαιρνα και δεν εκανε τπτ απολυτως. ειμαι 30 χρονων και πιστεψα σαν ζωο οτι θα κανει δουλεια αλλα τιποτα. τσαμπα τα 600+ ευρω
 

giannis1312

Active Member
εχω μια φιλη πουνε γυμναστρια και ασχολειτε με συμπληρωματα διατροφης (πρωτεινες ,κρεατινες ,ενεσιμα κτλπ) οταν την ρωτησα για το κολαγονο μουπε τσαμπα λεφτα δεν κανει τιποτα ..ειναι ολα μπαρουφεσ...(οπως μουπε και για τους λιποδιαλυτες το ιδιο)μπορω να την ρωτησω οτι χρειαζεστε αρκει στειλτετα μ σε προσωπικό μυνημα
 

aeratos28

Just aeratos
giannis1312 πες στην φίλη σου να σταματήσει να ασχολείται με κρεατινες,ενεσιμα κτλ και ας επικεντρωθεί στα της διατροφής και μόνο..γυναίκα και ασχολειται με ενεσιμα!!έλεος! σορυ που είμαι έξω από το θέμα αλλα δεν μπορώ να ακούω τετοια
 

giannis1312

Active Member
giannis1312 πες στην φίλη σου να σταματήσει να ασχολείται με κρεατινες,ενεσιμα κτλ και ας επικεντρωθεί στα της διατροφής και μόνο..γυναίκα και ασχολειται με ενεσιμα!!έλεος! σορυ που είμαι έξω από το θέμα αλλα δεν μπορώ να ακούω τετοια

δεν τα περνει αυτη, τα δινει στα θύματα για μενα.. τεσπα οφφ τοπικ .. μενουμε κολαγονο μου ειχε πει το μονο που μπορει να βοηθησει ειναι στα κοκκαλα και εκει πως δεν ξερει κανενας.. μαπα το καρπουζι
 

aeratos28

Just aeratos
οφ τοπικ ναι αλλά τι δίνει στα θύματα για σένα??εσύ πουλάς (κουνελινες) και έτσι??για τα συμπληρώματα και τα ενεσιμα πάει το κουνελινες.. δεν πολυκαταλαβα τι εννοεις βασικα
 
Μπλουζα