Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

ziggy

Active Member
Δεν ειναι θεμα αποψης
Δεν υπαρχει καμια υποχρεωση ταυτοποιησης φυσικου προσωπου με nickname και αυτο αφορα τους παντες.
Το αντιθετο μαλιστα
Και στο ξαναεγραψα.Αν θελεις το φορουμ να λειτουργει αυστηρα και μονο με ταυτοποιημενα μελη αυτο μπορει να γινει και θα πρεπει να το αιτηθεις στην διαχειριση
Αλλα νομιζω οτι θα πληξει πολυ την επισκεψιμοτητα


Τι ψεμα εχω γραψει να το συζητησουμε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Στείλτο στον Αναστασάκη αυτό και στον Xristos87 οι οποίοι για τον συγκεκριμένο λόγο ακόμα και τωρα συνεχίζουν να λένε τα περί κότας κτλ (περί κότας κτλ,τα λέει ο Χρήστος..) παρόλαυτα ,εγώ δεν θα είχα κανένα πρόβλημα για αυτή τη συνάντηση που ζητούσαν υπό συγκεκριμένες προϋποθέσεις.
Δεν απάντησες ,αφού έχεις μπει και μας έχεις ζαλίσει με τους υπερτονισμους για τα discount 40% με τόσο πάθος,
Θα μας πεις τελικά πότε γίνεται αυτό το discount? Πριν η ΜΕΤΑ το τέλος του αποτελέσματος? Κλείνοντας περίπου 12 μήνες?
Και σε τι ποσοστό γίνεται? 10% 20% 30% 40%???
Τι είναι αυτό που το καθορίζει?
Δεν ειναι θεμα αποψης
Δεν υπαρχει καμια υποχρεωση ταυτοποιησης φυσικου προσωπου με nickname και αυτο αφορα τους παντες.
Το αντιθετο μαλιστα
Και στο ξαναεγραψα.Αν θελεις το φορουμ να λειτουργει αυστηρα και μονο με ταυτοποιημενα μελη αυτο μπορει να γινει και θα πρεπει να το αιτηθεις στην διαχειριση
Αλλα νομιζω οτι θα πληξει πολυ την επισκεψιμοτητα


Τι ψεμα εχω γραψει να το συζητησουμε
 

aeratos28

Just aeratos
Από τη στιγμή λοιπόν που δεν γνωρίζεις,σταματα να αναφέρεσαι στον Αναστασάκη με κάθε αλλο τρόπο ..όταν θα μιλάς για κάποιον θα πρέπει να μπορείς να δώσεις και απαντήσεις..η διαφήμιση του γιατρού στο δικό μου νήμα δεν είναι δεκτή καθόλου,δεν έχει χώρο κανένα εδώ μέσα,όπως και αυτός δεν ήθελε να γράφουμε στα νήματα του ..
Φυσικά ,αν γνώριζες και απαντούσες στο ερώτημα μου αυτό,θα μπορούσαμε να έχουμε μια συζήτηση σε οτιδήποτε ήθελες.
 

gregkont13

Verified MM member
@gregkont13 καλημερα και χρόνια πολλά με υγεία εύχομαι φίλε μου.Απο όσο γνωρίζω και η hattingen συνήθιζε να εφαρμόζει εκπτωτικη πολιτικη επί της τελικης τιμής,ένα 15 % αν θυμάμαι καλά με το 7,5% να αφορά το δικαίωμα χρήσης φωτογραφιών με καλλυμενο πρόσωπο και άλλο ένα 7,5% για κλείσιμο χειρουργείου σε περίπτωση ακύρωσης αλλού πελάτη,δεν σε ενημέρωσαν σχετικά; Υπηρχε και στην επίσημη ιστοσελιδα τους μέχρι πολύ πρόσφατα.
Πολλές κλινικές πάντως σε Ευρώπη και Αμερική εφαρμόζουν τέτοιες εκπτωτικες πολιτικές για σκοπούς μάρκετινγκ , το αναφέρω γιατί μέχρι τώρα κάνεις δεν το έκανε και απορώ γιατί.Ακόμη και η αγαπημένη πολλών hair mill eugenix όπως και σχεδόν όλες οι τουρκικές κλινικές. Αλλά και στις σοβαρές κλινικές συνηθίζεται αυτή η πρακτική, δεν είναι κάτι μεμπτό.Αυτο έτσι απλά για να υπάρχει σαν πληροφορία,χωρις καμία διάθεση και πρόθεση για συμμετοχή στην αντιπαράθεση που εκτυλίσσεται,πολύ καλημέρα σε όλους.
Καλημέρα φίλε, όχι δεν μου το είπαν. Δεν ξέρω αν το κάνουν ή όχι. Εμένα δεν μου το ανέφεραν ποτέ.
 

gregkont13

Verified MM member
Καλα ολα αυτα αγαπητε φιλε αλλα εβγαλες το γυμνασιο για να του απευθυνεις τον τον λογο;


gregkont13 εγραψε:​

1.Ο Lorenzo έχει τιμές στη σελίδα του εδώ και δέκα χρόνια.-Ψευδες
2.BTW το σαιτ που σου ανέβασα έχει τις τιμές copy paste από το προηγούμενο σαιτ του γιατρού..Αναφερεται σε best-hair-clinics
3.Από κει και πέρα, ο Αναστ. δεν έχει τιμές στο σαιτ εδώ και χρόνια.Eνω εχει και αυτος στο best-hair clinics
4. Να νομίζει ο ασθενής ότι κάποιοι έδωσαν 2.9 για αυτό που εσύ δίνεις 2 (π.χ.) και να νιώθει και τυχερός.Eδω ειναι υπερ της ενιαιας τιμης σε ολους
5.Συγκρινείς μια συμφωνία ανάμεσα σε Lorenzo και Cvial και μια ειδική τιμή που κάνει για χειρουργεία σε άλλη χώρα με το να γράφεις τιμή 2.9 με discount 40%.Εδω αρχιζει δειλα δειλα και δεν ειναι και φανατικα υπερ της ενιαιας τιμης σε ολους
6. Ναι, είναι το ίδιο να μου κόψει 500 ευρώ για τα αεροπορικά και τη διαμονή με το να γράψει στις τιμές του, 2.9 το graft με έκπτωσεις ως και 40%..Εδω ειναι υπερ τις εδικης τιμης που πηρε απο Hattingen κομμενη και ραμμενη στα μετρα του.
7. Οι κλινικές του εξωτερικού έχουν μια σταθερή τιμή..Εδω ξαναρχιζουν οι φαντασιωσεις φτου και απο την αρχη
8.Σχετικά με την κλινική της Κύπρου σου λεώ ότι είμαι αντίθετος.Εδω ειναι απλα αντιθετος με τους Κυπριους και δεν τους κατακεραυνωνει γιατι δεν ειναι συγκεκριμενη Ελληνικη κλινικη

Oλα αυτα στο thread στο οποιο μελος που ειχε κανει 2η μεταμοσχευση κρυφα αλλα ανεβαζε φωτος μετα την δευτερη μεταμοσχευση με το φορουμ να νιμιζει οτι βλεπει κεφαλι με μια μεταμοσχευση(ειχε ενημερωσει την παρεα του σε pm) υποστηριξε οτι ποτε δεν εγραψε οτι πηρε εκπτωση απο την HLC ενω το ειχε γραψει.

Oλα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριξε οτι ποτε δεν ζητησε απο αλλο μελος να του πει ποσα λεφτα πληρωσε ενω το ειχε κανει.

Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης οταν τον ρωτησαν για το ποσο πληρωσε εβριζε κοροιδευε και παρεπεμπε σε τιμες αναρτημενες σε σαιτ στο οποιο δεν υπηρχαν αναρτημενες

Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριζε ψευδως οτι πληρωσε συμφωνα με τον επισημο τιμοκαταλογο του γιατρου που ειναι αναρτημενος στο best hair clinics

Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριζε ψευδως οτι αλλη ελληνικη κλινικη δεν εχει αναρτημενες τιμες επειδη απλα δεν ηταν ικανος να τις δει αανρτημενες στο best hair clinics στο οποιο εβλεπε τις τιμες του Lorenzo .Οι τιμες ομως ειναι εκει

Olλα αυτα ενω ο νηματοθετης ενω ανοιγει το link και βλεπει τις τιμες ελληνικης κλινικης αναρτημενες σε στιγμυοτυπο της σελιδας του 2020 υποκρινεται οτι δεν τις βλεπει.
Τι ψαχνεις τωρα και εσυ;

Το thread πρεπει να μετονομαστει σε "Ρινοπλαστικη ξανα στον Πινοκιο"
Δεν έχω ξαναδεί ποτέ κάποιον να διαστρεβλώνει τόσο πολύ τα λόγια του άλλου. Σου έγραψε ο cvial ότι το best hair παίρνει τιμές από γιατρούς. Σου έγραψα πως μου έκοψαν για τα αεροπορικά και λες ότι πήρα έκπτωση στα μέτρα μου γιατί μίλησα για το 40% έκπτωση του γιατρού που αγαπάς. Συνέχιζεις και συγκρίνεις πολιτικές κλινικών εξωτερικού με την αστεία του γιατρού σου. Μετά επειδή λεω είμαι αντίθετος σε κάτι θεωρείς ότι έπρεπε και να τους κατακεραυνωσώ. Τι να κάνουμε... οι Κύπριοι για την ώρα δεν έχουν 3-4 να κάνουν αυτό που κάνεις εσύ και να ενοχλούν εδώ και 2 χρόνια όλο το φόρουμ... Να βρίζουν ρατσιστικά και να γράφουν για επιδιορθώσεις σε παιδία με ανοιγμένες τομές. Αλλά πέρα από αυτό στα είπε και ο @vlafo για το ιδιαίτερα αστείο του πως πλασάρετε η συγκεκριμένη έκπτωση :p Επειδή είναι φανερό ότι δεν υπάρχει μυαλό παρά μόνο προσπάθεια διαστρέβλωσης και έλλειψη κατανόησης καλύτερα σταμάτα να γίνεσε αστείος και άσε τον αεράτο απλά να δείξει τη μμ του από τον κορυφαίο γιατρό που πήγε.
 

ziggy

Active Member
Τι να κάνουμε... οι Κύπριοι για την ώρα δεν έχουν 3-4 να κάνουν αυτό που κάνεις εσύ και να ενοχλούν εδώ και 2 χρόνια όλο το φόρουμ... Να βρίζουν ρατσιστικά και να γράφουν για επιδιορθώσεις σε παιδία με ανοιγμένες τομές.

Εγω ενοχλω ολο το φορουμ εδω και δυο χρονια;
Εγω βριζω ρατσιστικα και γραφω για επιδιορθωσεις σε παιδια με ανοιγμενες τομες;

Ειναι πλεον ξεκαθαρο πως μιλαω με καποιον που δεν εχει συναισθηση της πραγματικοτητας
Αν ειχα καταλαβει νωριτερα οτι εχεις τοσο εντονες παραισθησεις δεν θα εμπαινα καν σε διαλογο οτι ασυναρτησια και να εγραφες
 

ziggy

Active Member
Από τη στιγμή λοιπόν που δεν γνωρίζεις,σταματα να αναφέρεσαι στον Αναστασάκη με κάθε αλλο τρόπο ..όταν θα μιλάς για κάποιον θα πρέπει να μπορείς να δώσεις και απαντήσεις..η διαφήμιση του γιατρού στο δικό μου νήμα δεν είναι δεκτή καθόλου,δεν έχει χώρο κανένα εδώ μέσα,όπως και αυτός δεν ήθελε να γράφουμε στα νήματα του ..
Φυσικά ,αν γνώριζες και απαντούσες στο ερώτημα μου αυτό,θα μπορούσαμε να έχουμε μια συζήτηση σε οτιδήποτε ήθελες.

Εγω εγραφα για εσενα και εσυ ανεφερες συνεχεια τον Αναστασακη
Συνελθε
 

gregkont13

Verified MM member
Εγω ενοχλω ολο το φορουμ εδω και δυο χρονια;
Εγω βριζω ρατσιστικα και γραφω για επιδιορθωσεις σε παιδια με ανοιγμενες τομες;

Ειναι πλεον ξεκαθαρο πως μιλαω με καποιον που δεν εχει συναισθηση της πραγματικοτητας
Αν ειχα καταλαβει νωριτερα οτι εχεις τοσο εντονες παραισθησεις δεν θα εμπαινα καν σε διαλογο οτι ασυναρτησια και να εγραφες
το σχόλιο είναι γενικό και αφορά ένα γκρουπ ατόμων που γράφουν ότι να νε για συγκεκριμένο γιατρό. Τωρά μίλα για ασυναρτησίες. Πήγαινε να πάρεις καμιά έκπτωση 40% και σύγκρινε τη με το κοψιμο 500 ευρώ για αεροπορικά και διαμόνη. Βγες από το διάλογο καλύτερα γιατί είναι ξεκάθαρο πως δεν θα βγει άκρη. Απλά πάρε την έκπτωση σου :)
 

aeratos28

Just aeratos
Tι εγραφες για μένα?? Συνελθε και Έλα στην πραγματικότητα..1000 φορές το έχω γράψει.. μια ακόμα
ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥ ΛΟΡΕΤΖΟ ,ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΙΩΣΗ ΣΤΟΝ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ ΔΛΔ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ.. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΑ ΣΩΡΟ ΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ...
ΕΤΣΙ ΤΥΧΑΙΑ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΡΩΤΑΣ ΤΙ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΑ??? Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ,ΑΦΟΥ ((ΤΡΟΛΑΡΕΙΣ)) ΘΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..
ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΗ ,ΛΕΣ ΕΓΩ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΙΜΕΣ?
Από εκεί και πέρα ξεκίνησες την υπερμετρη διαφήμιση και υποστήριξη προς τον γιατρό όπως κάνεις εδώ και πολύ καιρό,πετώντας λάσπη και μπερδεύοντας όπως σε συμφέρουν τα πράγματα για να βγάλεις λάθος όποιον πήγε κόντρα στον γιατρό...
Αφού λοιπόν σου είπα και πιο πάνω ,δεν ξέρεις να απαντήσεις σε ερωτήματα,δεν έχουμε να πούμε και πολλά..διαφήμιση άλλη στο νήμα μου για τον γιατρό ,δεν εχει
Εγω εγραφα για εσενα και εσυ ανεφερες συνεχεια τον Αναστασακη
Συνελθε
 

ziggy

Active Member
Tελικα εμμενεις στο οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια και τα δυο ατομα που το γνωριζαν ηταν ο Lorenzo και ο Cvial;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Oλα αυτα στο thread στο οποιο μελος που ειχε κανει 2η μεταμοσχευση κρυφα αλλα ανεβαζε φωτος μετα την δευτερη μεταμοσχευση με το φορουμ να νιμιζει οτι βλεπει κεφαλι με μια μεταμοσχευση(ειχε ενημερωσει την παρεα του σε pm) υποστηριξε οτι ποτε δεν εγραψε οτι πηρε εκπτωση απο την HLC ενω το ειχε γραψει.
Η συνεχής σου προσπάθεια να παρουσιάσεις τον εισαγγελέα ψάχνοντας την κάθε λέξη που είπαμε είναι αξιολύπητη.
Φυσικά σε τίποτα δεν έχεις απαντήσει και σε όλα κάνεις διαστρέβλωση σκοπίμως.

Έκανα λέει μεταμόσχευση κρυφά.
Δεν ήξερα ότι έπρεπε να πάρω την άδεια σου ή την άδεια του φόρουμ?
Όλοι κοπτόσαστε δήθεν για το φόρουμ και για το καλό του και νομίζετε ότι εσείς έχετε προσφέρει κάτι έστω ένα ελάχιστο?
Τίποτα,το απόλυτο μηδενικό.

Είχα ανάγκη να δείξω στο φόρουμ πως είναι να έχεις μαλλιά με 2μμ σε τιμή του ενός για αυτό το έκανα. :)
Τραγέλαφος η προσπάθεια σου πάλι.

Καταλαβαίνεις όταν σου μιλάμε και λέμε δεν έχουνε εκπτώσεις οι ξένες κλινικές τουλάχιστον όχι με αυτόν τον τρόπο που παρουσιάζεται?
Δεν είναι έκπτωση αυτό που μου έκανε ρε φίλε,αλλά όπως όλες οι κλινικές αν ακυρωθεί χειρουργείο ή όπως μου είπαν μέσα στο καλοκαίρι που είναι πιο χαλαρά,σου δίνει ένα μικρό bonus σαν κίνητρο για να μπεις για αυτό είχα πει δεν πήρα έκπτωση.
Σιγά την έκπτωση του 2,70€ σε 2,5€.
Δεν λέγεται έκπτωση αυτό.
Motivation λέγεται.

Έχεις ιδέα από τον κόσμο της αγοράς τι σημαίνει έκπτωση και πως λειτουργεί?
Μάλλον όχι.

Συνέχισε καλά το πας.
 

ziggy

Active Member
Περιεγραψα τα γεγονοτα και τα γεγονοτα ειναι ακριβως οπως τα περιεγραψα
Απο εκει και περα αφου δεν ειναι εκπτωση εσυ γιατι εγραφες οτι πηρες εκπτωση;
 

vlafo

Well-Known Member
Τι ακριβώς ψάχνεις να καταλάβω και τι προσπαθείς εναγωνίως να αποδείξεις εξήγησε μου αφού συνεχίζεις να επιμένεις.
 

gregkont13

Verified MM member
Τι ακριβώς ψάχνεις να καταλάβω και τι προσπαθείς εναγωνίως να αποδείξεις εξήγησε μου αφού συνεχίζεις να επιμένεις.
το μόνο που προσπαθεί είναι να γράψει όσες πιο πολλές ασυναρτησίες μπορεί για να πάρει αυτός έκπτωση :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Δείξε μου το μνμ που έγραψα αυτό που λες τώρα..ότι αυτοί δύο ,lorenzo-cvial,
Tελικα εμμενεις στο οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια και τα δυο ατομα που το γνωριζαν ηταν ο Lorenzo και ο Cvial;

ήξεραν μόνο για την επέμβαση πριν από δύο χρόνια.
 

ziggy

Active Member
Δείξε μου το μνμ που έγραψα αυτό που λες τώρα..ότι αυτοί δύο ,lorenzo-cvial,


ήξεραν μόνο για την επέμβαση πριν από δύο χρόνια.

Γιατι παιζει να εκλεισες την επεμβαση σου πριν δυο χρονια στον Lorenzo αλλα να το ηξερες εσυ και να μην το ηξερε ο Lorenzo;
 

ziggy

Active Member
το μόνο που προσπαθεί είναι γράψει όσες πιο πολλές ασυναρτησίες μπορεί για να πάρει αυτός έκπτωση :)

Η θεωρια σου ειναι οτι γραφω οτι γραφω για να παρω εκπτωση απο μια κλινικη που δινει εως 40% εκπτωση;
Μονος σου την σκεφτηκες η ειχες και βοηθεια;
 

aeratos28

Just aeratos
Δείξε μου το μνμ σου είπα που αναφέρω ότι ο Λορέντζο - Cvial γνώριζαν μόνο πριν 2 χρόνια για την επέμβαση μου..
Τωρα
Γιατι παιζει να εκλεισες την επεμβαση σου πριν δυο χρονια στον Lorenzo αλλα να το ηξερες εσυ και να μην το ηξερε ο Lorenzo;
 

ziggy

Active Member
Το ζητας το τσιμπας

σελ 15
Αeratos28:
Εγώ πουλάω τρέλα?? Αμφισβητείς αυτό που λέω?? Η μεταμόσχευση μου είχε κλειστεί περίπου 2 χρόνια πριν..μου ζήτησες τιμές,στις ανέβασα..

σελ 16
Aeratos28:
Και επειδή το πας αλλού το θέμα...από και ως που μπορείς να μάθεις ποτέ έκλεισα εγώ την επέμβαση?? Μιλάς με λορετζο και cvial? Γτ μόνο αυτοί οι δύο γνώριζαν...ποιος είσαι που έχεις σχέσεις με αυτούς τους δύο και μπορείς να μάθεις τι είχα κλείσει εγώ και πότε με αυτούς τους δύο??
 
Μπλουζα