Η "σαβούρα" από το νήμα του Αεράτου

nick90

Well-Known Member
Inactive account για κοντά μία δεκαετία που όλως τυχαίως ξαναέγινε ακτιβ τον Απρίλη πέρυσι κατόπιν του περιστατικού με τον μπαν που έφαγε ο βλαφο και έκτοτε συμμετάσχει μονάχα σε νήματα που οι authors τους είναι συγκεκριμένα 4-5 άτομα, άτομα που κάποιος πιο πονηρεμένος από εμένα όπως έλεγε και η νονά του Κατακουζηνού θα μπορούσε να ισχυριστεί πως ήταν τα ίδια ο που Dr. Anastasakis θεωρούσε απειλή ως προς την υστεροφημία του αλλά και της ''γνώσης'' που μοίραζε στο φόρουμ. Πολλές συμπτώσεις μαζεμένες. Αεράτε το κεφάλι σου και μόνο φίλε να κοιτάς.
Ακριβώς αυτό φίλε @Legwg James . Σε αυτό το ποστ σου ειναι όλη η ουσία....!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
@ziggy τα λες ωραια. Απλα και λογικα! Καταλαβαινω οτι δεν το κανεις για να τους την πεις, δεν νομιζω οτι εχεις τετοια προθεση, απλα δεν εχουν την ικανοτητα να κατανοησουν προτασεις και λεξεις γι αυτο προσπαθουν μεσα απο το λαβυρινθο που εχουν ως οδηγο σκεψης να απαντησουν που οταν βλεπουν οτι δεν βγανει ακρη, και δε υπερ τους(γιατι τετοιοι ανθρωποι εκτος απο τοξικοι ειναι και εγωιστες) πιανονται απο διαφορα πραγματα (ακυρα επι της αρχικης συζητησης) και προσπαθουν να χτισουν το αφηγημα τους για να που στο τελος "ειδες οτι δεν ειναι οπως τα λες και ειναι οπως τα λεω εγω; "
Ετσι το βλεπουν και στο λεω μετα απο αρκετες διενεξεις εδω μεσα μαζι τους.

Παντως αν εχεις χρονο π βλεπω οτι τον χαραμιζεις για τετοιους ανθρωπους, συνεχισε το, το κοινο π διαβαζει εχει την ικανοτητα και αντιλαμβανεται!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@ziggy τα λες ωραια. Απλα και λογικα! Καταλαβαινω οτι δεν το κανεις για να τους την πεις, δεν νομιζω οτι εχεις τετοια προθεση, απλα δεν εχουν την ικανοτητα να κατανοησουν προτασεις και λεξεις γι αυτο προσπαθουν μεσα απο το λαβυρινθο που εχουν ως οδηγο σκεψης να απαντησουν που οταν βλεπουν οτι δεν βγανει ακρη, και δε υπερ τους(γιατι τετοιοι ανθρωποι εκτος απο τοξικοι ειναι και εγωιστες) πιανονται απο διαφορα πραγματα (ακυρα επι της αρχικης συζητησης) και προσπαθουν να χτισουν το αφηγημα τους για να που στο τελος "ειδες οτι δεν ειναι οπως τα λες και ειναι οπως τα λεω εγω; "
Ετσι το βλεπουν και στο λεω μετα απο αρκετες διενεξεις εδω μεσα μαζι τους.

Παντως αν εχεις χρονο π βλεπω οτι τον χαραμιζεις για τετοιους ανθρωπους, συνεχισε το, το κοινο π διαβαζει εχει την ικανοτητα και αντιλαμβανεται!
Ναι ρε παιδάκια σταματήστε να μιλάτε με κατώτερα όντα που βρίσκονται σε χειρότερη μοίρα iq - wise από αστερίες και τσούχτρες ! Έχουμε εδώ πέρα τον μύθο Χρηστάρα, τον ανεπανάληπτο, μοναδικό, αμερόληπτο και θρυλικό marksman της γνώσης και της ευπρέπειας που μπήκε σε φόρουμ για την καράφλα και τα ξυπόλητα κεφάλια και κατάφερε να φάει μέχρι και μπαν για ρατσιστικό σχόλιο απέναντι σε άλλον χρήστη. Με τέτοια λαμπρά μυαλά και προσωπικότητες να έχετε πάρε δώσε !
 

gregkont13

Verified MM member
@ziggy τα λες ωραια. Απλα και λογικα! Καταλαβαινω οτι δεν το κανεις για να τους την πεις, δεν νομιζω οτι εχεις τετοια προθεση, απλα δεν εχουν την ικανοτητα να κατανοησουν προτασεις και λεξεις γι αυτο προσπαθουν μεσα απο το λαβυρινθο που εχουν ως οδηγο σκεψης να απαντησουν που οταν βλεπουν οτι δεν βγανει ακρη, και δε υπερ τους(γιατι τετοιοι ανθρωποι εκτος απο τοξικοι ειναι και εγωιστες) πιανονται απο διαφορα πραγματα (ακυρα επι της αρχικης συζητησης) και προσπαθουν να χτισουν το αφηγημα τους για να που στο τελος "ειδες οτι δεν ειναι οπως τα λες και ειναι οπως τα λεω εγω; "
Ετσι το βλεπουν και στο λεω μετα απο αρκετες διενεξεις εδω μεσα μαζι τους.

Παντως αν εχεις χρονο π βλεπω οτι τον χαραμιζεις για τετοιους ανθρωπους, συνεχισε το, το κοινο π διαβαζει εχει την ικανοτητα και αντιλαμβανεται!
άμα βγάλεις το γυμνάσιο θα αρχίσεις να κατανοείς και εσύ περισσότερα :) κάνε μια προσπάθεια!
 

Nik.Mos

Well-Known Member
@gregkont13 καλημερα και χρόνια πολλά με υγεία εύχομαι φίλε μου.Απο όσο γνωρίζω και η hattingen συνήθιζε να εφαρμόζει εκπτωτικη πολιτικη επί της τελικης τιμής,ένα 15 % αν θυμάμαι καλά με το 7,5% να αφορά το δικαίωμα χρήσης φωτογραφιών με καλλυμενο πρόσωπο και άλλο ένα 7,5% για κλείσιμο χειρουργείου σε περίπτωση ακύρωσης αλλού πελάτη,δεν σε ενημέρωσαν σχετικά; Υπηρχε και στην επίσημη ιστοσελιδα τους μέχρι πολύ πρόσφατα.
Πολλές κλινικές πάντως σε Ευρώπη και Αμερική εφαρμόζουν τέτοιες εκπτωτικες πολιτικές για σκοπούς μάρκετινγκ , το αναφέρω γιατί μέχρι τώρα κάνεις δεν το έκανε και απορώ γιατί.Ακόμη και η αγαπημένη πολλών hair mill eugenix όπως και σχεδόν όλες οι τουρκικές κλινικές. Αλλά και στις σοβαρές κλινικές συνηθίζεται αυτή η πρακτική, δεν είναι κάτι μεμπτό.Αυτο έτσι απλά για να υπάρχει σαν πληροφορία,χωρις καμία διάθεση και πρόθεση για συμμετοχή στην αντιπαράθεση που εκτυλίσσεται,πολύ καλημέρα σε όλους.
 

ziggy

Active Member
Καλα ολα αυτα αγαπητε φιλε αλλα εβγαλες το γυμνασιο για να του απευθυνεις τον τον λογο;


gregkont13 εγραψε:​

1.Ο Lorenzo έχει τιμές στη σελίδα του εδώ και δέκα χρόνια.-Ψευδες
2.BTW το σαιτ που σου ανέβασα έχει τις τιμές copy paste από το προηγούμενο σαιτ του γιατρού..Αναφερεται σε best-hair-clinics
3.Από κει και πέρα, ο Αναστ. δεν έχει τιμές στο σαιτ εδώ και χρόνια.Eνω εχει και αυτος στο best-hair clinics
4. Να νομίζει ο ασθενής ότι κάποιοι έδωσαν 2.9 για αυτό που εσύ δίνεις 2 (π.χ.) και να νιώθει και τυχερός.Eδω ειναι υπερ της ενιαιας τιμης σε ολους
5.Συγκρινείς μια συμφωνία ανάμεσα σε Lorenzo και Cvial και μια ειδική τιμή που κάνει για χειρουργεία σε άλλη χώρα με το να γράφεις τιμή 2.9 με discount 40%.Εδω αρχιζει δειλα δειλα και δεν ειναι και φανατικα υπερ της ενιαιας τιμης σε ολους
6. Ναι, είναι το ίδιο να μου κόψει 500 ευρώ για τα αεροπορικά και τη διαμονή με το να γράψει στις τιμές του, 2.9 το graft με έκπτωσεις ως και 40%..Εδω ειναι υπερ τις εδικης τιμης που πηρε απο Hattingen κομμενη και ραμμενη στα μετρα του.
7. Οι κλινικές του εξωτερικού έχουν μια σταθερή τιμή..Εδω ξαναρχιζουν οι φαντασιωσεις φτου και απο την αρχη
8.Σχετικά με την κλινική της Κύπρου σου λεώ ότι είμαι αντίθετος.Εδω ειναι απλα αντιθετος με τους Κυπριους και δεν τους κατακεραυνωνει γιατι δεν ειναι συγκεκριμενη Ελληνικη κλινικη

Oλα αυτα στο thread στο οποιο μελος που ειχε κανει 2η μεταμοσχευση κρυφα αλλα ανεβαζε φωτος μετα την δευτερη μεταμοσχευση με το φορουμ να νιμιζει οτι βλεπει κεφαλι με μια μεταμοσχευση(ειχε ενημερωσει την παρεα του σε pm) υποστηριξε οτι ποτε δεν εγραψε οτι πηρε εκπτωση απο την HLC ενω το ειχε γραψει.

Oλα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριξε οτι ποτε δεν ζητησε απο αλλο μελος να του πει ποσα λεφτα πληρωσε ενω το ειχε κανει.

Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης οταν τον ρωτησαν για το ποσο πληρωσε εβριζε κοροιδευε και παρεπεμπε σε τιμες αναρτημενες σε σαιτ στο οποιο δεν υπηρχαν αναρτημενες

Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριζε ψευδως οτι πληρωσε συμφωνα με τον επισημο τιμοκαταλογο του γιατρου που ειναι αναρτημενος στο best hair clinics

Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριζε ψευδως οτι αλλη ελληνικη κλινικη δεν εχει αναρτημενες τιμες επειδη απλα δεν ηταν ικανος να τις δει αανρτημενες στο best hair clinics στο οποιο εβλεπε τις τιμες του Lorenzo .Οι τιμες ομως ειναι εκει

Olλα αυτα ενω ο νηματοθετης ενω ανοιγει το link και βλεπει τις τιμες ελληνικης κλινικης αναρτημενες σε στιγμυοτυπο της σελιδας του 2020 υποκρινεται οτι δεν τις βλεπει.
Τι ψαχνεις τωρα και εσυ;

Το thread πρεπει να μετονομαστει σε "Ρινοπλαστικη ξανα στον Πινοκιο"
 

aeratos28

Just aeratos
Είσαι σίγουρος ότι δεν επηρεάζει την ποιότητα του προϊόντος η έκπτωση??
Δλδ ρε παιδί μου,επειδή αυτό που κάνεις τώρα εσύ,εδώ και πόσες σελίδες ,είναι κάλυψη του Αναστασάκη και ανάδειξη του 40% ,γτ δεν είμαστε τπτ παιδάκια εδώ μέσα και με κουρασατε αρκετά τυφλοπόντικες και εσυ και ο άλλος ο κουτούλης ο Χρήστος..
Την δίνει πριν το χειρουργείο αυτή τη μείωση ο γιατρός σου ,την οποια μείωση,η στο τελικό αποτέλεσμα μετά από ένα χρόνο???
Θα μπερδεύτεις τώρα λίγο με αυτό που ρωτάω ,αλλά δεν πειράζει θα σε βοηθήσω εγώ..
Για το θεμα των εκπτωσεων εχω τοποθετηθει ξεκαθαρα εξ αρχης
Το αν μια εταιρεια προσφερει για το προιον της η την παρεχομενη υπηρεσια της εκπτωση αυτο δεν σημαινει ουτε οτι δεν ειναι σοβαρη εταιρεια ουτε φυσικα επηρεαζει την ποιοτητα του προιοντος η της υπηρεσιας
Αν τωρα για καποιους σημαινει οτι οποιος δεν αποδεχεται την παραπανω θεωρια ,οτι δηλαδη μια εταιρεια που προσφερει εκπτωση δεν ειναι σοβαρη εταιρεια,ειναι μυστικος πρακτορας καποιου γιατρου αυτο δεν αφορα εμενα αλλα τους ιδιους.

Παλι δεν καταλαβα πως επηρεαζει την ποιοτητα του προιοντος η την παρεχομενη υπηρεσια
Και δεν το καταλαβα γιατι ξεχασες να το γραψεις

@ziggy τα λες ωραια. Απλα και λογικα! Καταλαβαινω οτι δεν το κανεις για να τους την πεις, δεν νομιζω οτι εχεις τετοια προθεση, απλα δεν εχουν την ικανοτητα να κατανοησουν προτασεις και λεξεις γι αυτο προσπαθουν μεσα απο το λαβυρινθο που εχουν ως οδηγο σκεψης να απαντησουν που οταν βλεπουν οτι δεν βγανει ακρη, και δε υπερ τους(γιατι τετοιοι ανθρωποι εκτος απο τοξικοι ειναι και εγωιστες) πιανονται απο διαφορα πραγματα (ακυρα επι της αρχικης συζητησης) και προσπαθουν να χτισουν το αφηγημα τους για να που στο τελος "ειδες οτι δεν ειναι οπως τα λες και ειναι οπως τα λεω εγω; "
Ετσι το βλεπουν και στο λεω μετα απο αρκετες διενεξεις εδω μεσα μαζι τους.

Παντως αν εχεις χρονο π βλεπω οτι τον χαραμιζεις για τετοιους ανθρωπους, συνεχισε το, το κοινο π διαβαζει εχει την ικανοτητα και αντιλαμβανεται!
 

aeratos28

Just aeratos
Τις τιμές του λορετζο,τις ξέραμε γτ τις είχε αναρτημένες στο σάιτ του ο Λορέντζο,ΠΡΙΝ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΚΑΝ ΤΟ BEST HAIR CLINICS ρε ψεύτη στημένε..
Όταν αποκάλυψε ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,. Δ Ε Ν ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΣΤΟ BEST HAIR CLINICS O ΙΔΙΟΣ...αλλά τόσο μυαλό έχεις και τόσα λες..
Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριζε ψευδως οτι αλλη ελληνικη κλινικη δεν εχει αναρτημενες τιμες επειδη απλα δεν ηταν ικανος να τις δει αανρτημενες στο best hair clinics στο οποιο εβλεπε τις τιμες του Lorenzo .Οι τιμες ομως ειναι εκει
 

aeratos28

Just aeratos
Εσένα κορόιδευα γτ ήξερα που το πήγαινες...ΟΛΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΤΙΜΗ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ,ΚΑΟ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 100 ΚΕΦΑΛΙΑ (((( ΤΥΧΑΙΑ))) ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΣΑ...ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΤΗΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ...
Ολα αυτα στο thread στο οποιο ο νηματοθετης υποστηριζε ψευδως οτι πληρωσε συμφωνα με τον επισημο τιμοκαταλογο του γιατρου που ειναι αναρτημενος στο best hair clinics
 

ziggy

Active Member
Aγαπητε φιλε επρεπε ηδη να αποτελεις οριστικο παρελθον για το φορουμ την στιγμη που εγραψες ψευδως οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια και επικαλεστηκες ως μοναδικα ατομα που γνωριζαν οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου απο τοτε τον Lorenzo και τον Cvial

Aδιαπραγματευτα μετα απο αυτο επρεπε να σου εχει επιβληθει περμα μπαν

Και καλω οποιονδηποτε να επιχειρηματολογησει για το συγκεκριμενο σου παραπτωμα και να στηριξει την αποψη οτι δεν επρεπε να σου επιβληθει περμα μπαν.

Η ατιμωρησια σου θρεφει την ασυδοσια σου και το αποτελεσμα αυτης φαινεται στις τελευταιες σελιδες
Εχεις χασει καθε μετρο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Επειδή δεν απαντάς σε τπτ ,θα σας ενημερώσω εγώ για τον τρόπο ,((( μοναδικό παγκοσμίως φυσικά))) που δουλεύει τα discount έως 40% η κλινική που ο (((ziggy))) μπήκε στο νήμα μου χωρίς να απαντάει σε τπτ από ότι τον ρωτάνε με ένα και μόνο σκοπό,να προσπαθήσει (χαχαχα) να βλάψει με ψεμματα και παραποιήσεις λεγομένων,γνωστή τακτική ,ξεπερασμένη και χωρίς αξία βέβαια,σε οσους ανέδειξαν όλα τα προβλήματα και τις μετριότητες σε αποτελέσματα της κλινικής αυτής..
Πόσο άκυρος είσαι ρε ((ziggy)) είσαι τόσο φελλός ,που ενώ σου λέμε ότι ,η φασαρία είχε γίνει για τις τιμές που ήταν κρυφές από τον γιατρό όταν μπήκε στο φόρουμ το 2020,αλλά στην πορεία ΤΙΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΑΣΑΡΙΕΣ 1-2 ΜΗΝΕΣ ,εσύ κάθεσαι και λες ότι προλάβεις ,είδες τώρα αναρτημένες τιμές στο best hair clinics ,ενώ εμείς σου λέμε ΓΤ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΣΕΙ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ...ανόητα παιδάκια,θα σας μαλώσω..
 

aeratos28

Just aeratos
Σας πονάει ο αερατος πουλάκια μου και θέλετε να φύγει ε?? Χαχαχαχαχα
Aγαπητε φιλε επρεπε ηδη να αποτελεις οριστικο παρελθον για το φορουμ την στιγμη που εγραψες ψευδως οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου πριν δυο χρονια και επικαλεστηκες ως μοναδικα ατομα που γνωριζαν οτι εκλεισες την μεταμοσχευση σου απο τοτε τον Lorenzo και τον Cvial

Aδιαπραγματευτα μετα απο αυτο επρεπε να σου εχει επιβληθει περμα μπαν

Και καλω οποιονδηποτε να επιχειρηματολογησει για το συγκεκριμενο σου παραπτωμα και να στηριξει την αποψη οτι δεν επρεπε να σου επιβληθει περμα μπαν.

Η ατιμωρησια σου θρεφει την ασυδοσια σου και το αποτελεσμα αυτης φαινεται στις τελευταιες σελιδες
Εχεις χασει καθε μετρο.
 

aeratos28

Just aeratos
Είναι για περμα Μπαν ποιο αγορινα μου?? Ότι ειχα κλείσει εδώ και πόσο να κάνω επέμβαση με τον λορετζο?είσαι με τα καλά σου? Τα έχεις χάσει εντελώς..
Για περμα Μπαν είσαι εσύ και μόνο εσύ που δεν δέχεσαι να παρεβρεθείς με μέλη και να αποδείξεις έμπρακτα ότι δεν είσαι από την κλινική..
 

aeratos28

Just aeratos
Γτ δεν το έκανες όλο quote??
Είναι για περμα Μπαν ποιο αγορινα μου?? Ότι ειχα κλείσει εδώ και πόσο να κάνω επέμβαση με τον λορετζο?είσαι με τα καλά σου? Τα έχεις χάσει εντελώς..
Για περμα Μπαν είσαι εσύ και μόνο εσύ που δεν δέχεσαι να παρεβρεθείς με μέλη και να αποδείξεις έμπρακτα ότι δεν είσαι από την κλινική..

 

ziggy

Active Member
Δεν εχω καμια υποχρεωση να βρεθω με κανεναν οπουδηποτε
Αντιθετα εχεις την υποχρεωση να μην γραφεις ψεμματα.


Ολα τα φορουμ μετα το 2018 εχουν βαλει κατι οπως το παρακατω στους κανονες λειτουργιας τους:

  1. Απαγόρευση Ταυτοποίησης Φυσικού Προσώπου​

    1. Λίστα μη επιτρεπτών στοιχείων φυσικών προσώπων
      Από τις 22 Μαΐου 2018 δεν επιτρέπεται η καταχώρηση στα στοιχεία προφίλ ή δημοσίευση στο ΧΧΧΧΧ προσωπικών ή άλλων δεδομένων που μπορούν να ταυτοποιήσουν οποιοδήποτε εγγεγραμμένο μέλος ως συγκεκριμένο φυσικό πρόσωπο.

      Αυτά τα δεδομένα πιθανόν να είναι τα παρακάτω:
      • Ονοματεπώνυμο ως username
      • Ονοματεπώνυμο στο e-mail
      • Ιστοσελίδα προσωπική ή επαγγελματική στα πεδία του προφίλ, στην οποία αναφέρονται τα στοιχεία του φυσικού προσώπου
      • Σύνδεσμος σε προφίλ σε κοινωνικό δίκτυο (π.χ. facebook, twitter, instagram, youtube και όλα τα άλλα) όπου εμφανίζονται στοιχεία του φυσικού προσώπου
      • Πραγματική φωτογραφία ή εμφανιζόμενο όνομα στο άβαταρ (εικόνα μέλους)
      • Οποιαδήποτε αναφορά στα στοιχεία προφίλ μέλους, από την οποία να προκύπτει συγκεκριμένο φυσικό πρόσωπο
      • Οποιαδήποτε σχετική αναφορά σε αναρτήσεις (ποστ) από το ίδιο ή άλλο μέλος, φωτογραφίες, έγγραφα, σύνδεσμοι και οτιδήποτε άλλο.
      Όλα τα παραπάνω δεδομένα θα πρέπει να διαγραφούν από τα μέλη. Καλούνται όλα τα εγγεγραμμένα μέλη να ελέγξουν τα στοιχεία του προφίλ τους καθώς και τις αναρτήσεις τους, και να αφαιρέσουν οποιαδήποτε στοιχεία τα ταυτοποιούν με κάποιο συγκεκριμένο φυσικό πρόσωπο ή να το ζητήσουν από το Συντονισμό και τη Διαχείριση. Αν κάποιο τέτοιο στοιχείο δεν είναι δυνατό να τροποποιηθεί από το μέλος, θα πρέπει να επικοινωνήσει με τη διαχείριση.

      Ο Γενικός Κανόνας που ισχύει και τα μέλη θα πρέπει να θυμούνται είναι ο εξής:
      Δεν επιτρέπεται η καταχώρηση οποιουδήποτε στοιχείου που θα ταυτοποιεί εγγεγραμμένο μέλος με φυσικό πρόσωπο

      Τα παραπάνω σχετίζονται με ευρωπαϊκό κανονισμό για την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων των πολιτών #
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Στείλτο και στον Αναστασάκη αυτό και στον @Xristos87 ,οι οποίοι μου ζητούσαν επανηλημενος πάω στην κλινική και εγώ και ο panos και όποιοι άλλοι ήθελαν..
Αφού δεν δεχόταν να γίνει αυτή η συνάντηση και με τα μέλη τα οποία είπαν πως τους έλεγε να μην κάνουν παρουσίαση στο φόρουμ διότι θα αλλάξει η μεταξύ τους στάση ,δεν είχα λόγο να πάω λοιπόν και εγώ στην κλινική του ..
Και ο γιατρός έλεγε ότι δεν έχω τα κοτσια να πάω στην κλινική,αλλά και ο λαλίστατος Χρηστάκης ,έλεγε τα ίδια συνεχόμενα..
Άρα τα τσιτατα αυτά που ανεβάζεις προς υπαρασπιση σου που δεν ερχεσαι
Δεν εχω καμια υποχρεωση να βρεθω με κανεναν οπουδηποτε
Αντιθετα εχεις την υποχρεωση να μην γραφεις ψεμματα.


Ολα τα φορουμ μετα το 2018 εχουν βαλει κατι οπως το παρακατω στους κανονες λειτουργιας τους:

  1. Απαγόρευση Ταυτοποίησης Φυσικού Προσώπου​

    1. Λίστα μη επιτρεπτών στοιχείων φυσικών προσώπων
      Από τις 22 Μαΐου 2018 δεν επιτρέπεται η καταχώρηση στα στοιχεία προφίλ ή δημοσίευση στο ΧΧΧΧΧ προσωπικών ή άλλων δεδομένων που μπορούν να ταυτοποιήσουν οποιοδήποτε εγγεγραμμένο μέλος ως συγκεκριμένο φυσικό πρόσωπο.

      Αυτά τα δεδομένα πιθανόν να είναι τα παρακάτω:
      • Ονοματεπώνυμο ως username
      • Ονοματεπώνυμο στο e-mail
      • Ιστοσελίδα προσωπική ή επαγγελματική στα πεδία του προφίλ, στην οποία αναφέρονται τα στοιχεία του φυσικού προσώπου
      • Σύνδεσμος σε προφίλ σε κοινωνικό δίκτυο (π.χ. facebook, twitter, instagram, youtube και όλα τα άλλα) όπου εμφανίζονται στοιχεία του φυσικού προσώπου
      • Πραγματική φωτογραφία ή εμφανιζόμενο όνομα στο άβαταρ (εικόνα μέλους)
      • Οποιαδήποτε αναφορά στα στοιχεία προφίλ μέλους, από την οποία να προκύπτει συγκεκριμένο φυσικό πρόσωπο
      • Οποιαδήποτε σχετική αναφορά σε αναρτήσεις (ποστ) από το ίδιο ή άλλο μέλος, φωτογραφίες, έγγραφα, σύνδεσμοι και οτιδήποτε άλλο.
      Όλα τα παραπάνω δεδομένα θα πρέπει να διαγραφούν από τα μέλη. Καλούνται όλα τα εγγεγραμμένα μέλη να ελέγξουν τα στοιχεία του προφίλ τους καθώς και τις αναρτήσεις τους, και να αφαιρέσουν οποιαδήποτε στοιχεία τα ταυτοποιούν με κάποιο συγκεκριμένο φυσικό πρόσωπο ή να το ζητήσουν από το Συντονισμό και τη Διαχείριση. Αν κάποιο τέτοιο στοιχείο δεν είναι δυνατό να τροποποιηθεί από το μέλος, θα πρέπει να επικοινωνήσει με τη διαχείριση.

      Ο Γενικός Κανόνας που ισχύει και τα μέλη θα πρέπει να θυμούνται είναι ο εξής:
      Δεν επιτρέπεται η καταχώρηση οποιουδήποτε στοιχείου που θα ταυτοποιεί εγγεγραμμένο μέλος με φυσικό πρόσωπο

      Τα παραπάνω σχετίζονται με ευρωπαϊκό κανονισμό για την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων των πολιτών #

,δεν μπορούν να διευκολύνουν εσένα μόνο,και σε εμένα να μην ισχύουν...
 

aeratos28

Just aeratos
Ο μόνος που γράφει ψεμματα και προσπαθεί να παραποιήσει τα πάντα είσαι εσύ και κανένας άλλος ..
ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ..ΜΕ ΨΕΥΔΗ ΑΝΑΚΡΊΒΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ
Δεν εχω καμια υποχρεωση να βρεθω με κανεναν οπουδηποτε
Αντιθετα εχεις την υποχρεωση να μην γραφεις ψεμματα.
 
Μπλουζα