Ζώντος Γεώργιος

GEORGIOS ZONTOS

New Member
Άρα Βούλα έχει το ιατρείο του.
Ευχαριστούμε manly man.
Περίεργο πάντως να μην το ξέρω αυτό.
Λοιπον επειδή βλεπω καποιοι φιλοι ενδιαφέρονται πως θα με βρουν σας ενημερωνω προς το παρον δεν εχω ιατρειο στην Ελλαδα .Όμως σκοπευω μεσα στο επομενο ετος να δραστηριοποιηθώ στην Αθηνα .Όμως σε καμια περιπτωση δεν επιθυμω να χρησιμοποιησω το βημα αυτό για να κανω διαφημιση του προσωπου μου Ειμαι πολύ ανετος με τα σχολια σας διοτι το βρισκω πολύ φυσικο να ρωτάτε για μενα .Συντομα θα εχετε την δυνατοτητα να δειτε πολλες εικονες από ασθενείς μου και θα χαρω να τις μοιραστω μαζι σας .Στοχος μου είναι να σας ενημερωσω λιγο περισσοτερο για τη δουλεια μου που είναι δημοσιευμενη σε συνεδρια και επιστημονικα περιοδικα όπως και το τελευταιο μου αρθρο που εγινε cover article στο επίσημο επιστημονικο περιοδικο της ISHRS τον Απριλιο που μας περασε ενώ αυριο θα παρουσιαστεί στο συνεδριο της ISHRS στην συζητηση που εχω τιμη να συντονιζω .Θα χαρω παντως αν θελουν οι φιλοι του σαιτ να σας δειχνω αποτελέσματα της δουλεια μου και να σας ενημερωνω για θεματα που σας απασχολουν οποτε το επιτρεπουν οι ενασχολήσεις μου .
 

Συνημμένα

  • Καταγραφή 1.PNG
    Καταγραφή 1.PNG
    358.3 KB · Προβολές: 86
  • Καταγραφή2.PNG
    Καταγραφή2.PNG
    669.3 KB · Προβολές: 113

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
[QUOTE="GEORGIOS ZONTOS, post: 239130, memb .
Όμως σε καμια περιπτωση δεν επιθυμω να χρησιμοποιησω το βημα αυτό για να κανω διαφημιση του προσωπου μου
[/QUOTE]
Δε φαίνεται κατι τέτοιο πάντως μεχρι τωρα .

Δε ξέρω τι γιατρός είστε, αλλα αποτελέσματα δεν εχουμε δει .
Το συγκεκριμένο που έχετε παρουσιάσει παραπάνω ειναι όντως εξαιρετικό
Αλλα ένας γιατρός με χιλιάδες περιστατικα δε θα έδειχνε μονο ενα αποτέλεσμα παντού .
Εννοώ στα συνέδρια, στη σελίδα σας , και εδω στο φορουμ .

Δε μου αρεσει η προσέγγιση που έχετε στο Marketing με τη πρακτική του μέλους φωτοβολίδα που φτιάχνει ένα story για να γινει αναφορά στο ονομα σας, να τσιμπήσουν μελη και να ξεκίνησει συζήτηση που θα σας κάνει γνωστό.
Όπως επίσης δεν εχει νόημα να γινει σύγκριση με άλλους εγχώριους γιατρούς και κλινικές, γιατί απλά έχουν παρουσία στο φόρουμ με πραγματικά αποτελέσματα!!
Και καλά και μέτρια .
Λίγο old school αυτού του τύπου Marketing γιατρέ.
Η επόμενη ας γίνει λίγο με πιο Nordic προσέγγιση, και με αποτέλεσματα .
 

makis25

Well-Known Member
και άλλη μια παλι κοντινη και καθαρη .
η εικονα4 , κοντινη φωτο με την τοποθετηση των μοσχευματων ειναι εξαιρετικη! απο φυσικοτητα και πυκνοτητα . Φαινεται υπεροχη και μπραβο. Αν καταλαβαινω καλα η εικονα1 ειναι το αποτελεσμα που ειναι επισης εξαιρετικο . Τετοιες πυκνοτητες βεβαια οπως και οι κοντιντες φωτογραφιες δεν εχουν τη παραμικρη σχεση με αυτα που βλεπουμε απο dhi .Εγω απο dhi τετοια φωτο κοντινη με τετοια πυκνοτητα δεν εχω δει . Αν γιατρε τους διδαξατε αυτα , τοτε δε πολυ βλεπω να ακολουθουν τις διδαχες σας
 

GEORGIOS ZONTOS

New Member
[QUOTE="GEORGIOS ZONTOS, post: 239130, memb .
Όμως σε καμια περιπτωση δεν επιθυμω να χρησιμοποιησω το βημα αυτό για να κανω διαφημιση του προσωπου μου
Δε φαίνεται κατι τέτοιο πάντως μεχρι τωρα .

Δε ξέρω τι γιατρός είστε, αλλα αποτελέσματα δεν εχουμε δει .
Το συγκεκριμένο που έχετε παρουσιάσει παραπάνω ειναι όντως εξαιρετικό
Αλλα ένας γιατρός με χιλιάδες περιστατικα δε θα έδειχνε μονο ενα αποτέλεσμα παντού .
Εννοώ στα συνέδρια, στη σελίδα σας , και εδω στο φορουμ .

Δε μου αρεσει η προσέγγιση που έχετε στο Marketing με τη πρακτική του μέλους φωτοβολίδα που φτιάχνει ένα story για να γινει αναφορά στο ονομα σας, να τσιμπήσουν μελη και να ξεκίνησει συζήτηση που θα σας κάνει γνωστό.
Όπως επίσης δεν εχει νόημα να γινει σύγκριση με άλλους εγχώριους γιατρούς και κλινικές, γιατί απλά έχουν παρουσία στο φόρουμ με πραγματικά αποτελέσματα!!
Και καλά και μέτρια .
Λίγο old school αυτού του τύπου Marketing γιατρέ.
Η επόμενη ας γίνει λίγο με πιο Nordic προσέγγιση, και με αποτέλεσματα .
[/QUOTE]
Καταρχιν δεν με ενδιαφερει να κανω μαρκετινγ .Απανταω στις ερωτησεις και τα σχολια που γινονται στο προσωπο μου .Επιπλεον να ξερετε πως δεν εχω καμια αναγκη να κανω πελατες απο το φορουμ αυτο και ποσο μαλλον να πισω εσενα που γθα να ενοχλησε μαλλον εχεις τους λογους σου .Αλλωστε εισαι τοσο επιθετικος απεναντι μου που δεν αξιζει να ασχοληθω περισσοτερο .. .Το δικο μου επιπεδο δεν συγκρινεται φιλε μου που κρυβεσαι στην ανωνυμια σου με κανενα με αυτα που ξερεις .Αλλωστε μου ζητησατε να σας δειξω την δουλεια μου .Αυτο κανω σας την δειχνω .Αντιλαμβανομαι πως θα ενοχληθουν πολυ με την δουλεια που δειχνω αλλα τι να κανουμε θα δειτε οτι ειναι αξεπεραστη .Θα βαλω και αλλα περιστατικα .Και επιπλεον πιο πανω εχω βαλει και δευτερο .Αλλα συνεχιζετε εδω μεσα να αναφερεστε στο προσωπο μου να ξερετε οτι θα σας απανταω αναλογα .
Επιπλεον απο τη DHI εχω φυγει εδω και 13 χρονια .Αλλωστε και αλλοι γιατροι που τους ξερετε ξεκινησαν απο εκει .Αυτο δεν λεει κατι .
φιλικα
 

vlafo

Well-Known Member
Λοιπον επειδή βλεπω καποιοι φιλοι ενδιαφέρονται πως θα με βρουν σας ενημερωνω προς το παρον δεν εχω ιατρειο στην Ελλαδα .Όμως σκοπευω μεσα στο επομενο ετος να δραστηριοποιηθώ στην Αθηνα .Όμως σε καμια περιπτωση δεν επιθυμω να χρησιμοποιησω το βημα αυτό για να κανω διαφημιση του προσωπου μου Ειμαι πολύ ανετος με τα σχολια σας διοτι το βρισκω πολύ φυσικο να ρωτάτε για μενα .Συντομα θα εχετε την δυνατοτητα να δειτε πολλες εικονες από ασθενείς μου και θα χαρω να τις μοιραστω μαζι σας .Στοχος μου είναι να σας ενημερωσω λιγο περισσοτερο για τη δουλεια μου που είναι δημοσιευμενη σε συνεδρια και επιστημονικα περιοδικα όπως και το τελευταιο μου αρθρο που εγινε cover article στο επίσημο επιστημονικο περιοδικο της ISHRS τον Απριλιο που μας περασε ενώ αυριο θα παρουσιαστεί στο συνεδριο της ISHRS στην συζητηση που εχω τιμη να συντονιζω .Θα χαρω παντως αν θελουν οι φιλοι του σαιτ να σας δειχνω αποτελέσματα της δουλεια μου και να σας ενημερωνω για θεματα που σας απασχολουν οποτε το επιτρεπουν οι ενασχολήσεις μου .
Γιατρέ
Καλωσήρθατε και θα χαρούμε ιδιαίτερα με την παρουσία σας και κυρίως να δούμε τη δουλειά σας που όντως δεν την γνωρίζουμε.
Θα πρέπει να ξέρετε ότι αναμένουμε με ιδιαίτερο ενδιαφέρον να μας παρουσιάσετε αποτελέσματα,γιατί τα μέλη εδώ μόνο έτσι μπορούμε να κρίνουμε αποτελεσματικά και να μπαίνουμε σε αναλύσεις.
Ελπίζω να είναι ενεργή η συμμετοχή σας όσο το επιτρέπουν οι συνθήκες.
 

Georgie

Well-Known Member
Georgie
Δεν σε έχω συνηθίσει έτσι.
Άστο να ρολάρει λίγο γιατί πρέπει να είμαστε από την αρχή πάλι έτσι?
Πάλι τα ίδια βλέπω.
Εχθές διάβασα όλο το νήμα από την αρχή μέχρι το τέλος .
Είπα να μην ασχοληθώ καθολου και μάλλον αυτό έπρεπε να κάνω .
Εμένα η άποψη μου είναι ότι είναι στημένο για να γίνει η γνωριμία.
Μακάρι να κάνω λάθος .
Δε προσέβαλα την ιδιότητα του Γιατρού ούτε το μέλος .
Το Marketing αυτού του τύπου δε μου κάνει όμως φίλε .
 

GEORGIOS ZONTOS

New Member
Γιατρέ
Καλωσήρθατε και θα χαρούμε ιδιαίτερα με την παρουσία σας και κυρίως να δούμε τη δουλειά σας που όντως δεν την γνωρίζουμε.
Θα πρέπει να ξέρετε ότι αναμένουμε με ιδιαίτερο ενδιαφέρον να μας παρουσιάσετε αποτελέσματα,γιατί τα μέλη εδώ μόνο έτσι μπορούμε να κρίνουμε αποτελεσματικά και να μπαίνουμε σε αναλύσεις.
Ελπίζω να είναι ενεργή η συμμετοχή σας όσο το επιτρέπουν οι συνθήκες.
Σας ευχαριστω και συντομα θα βλεπετε τα αποτελεσματα μου .Ο στοχος μου ειναι πρωτον να διαλυσω καθε υποψια για μενα και επειδη μου ΖΗΤΗΘΗΚΕ θα σας δειχνω την δουλεια μου .
 

vlafo

Well-Known Member
Εχθές διάβασα όλο το νήμα από την αρχή μέχρι το τέλος .
Είπα να μην ασχοληθώ καθολου και μάλλον αυτό έπρεπε να κάνω .
Εμένα η άποψη μου είναι ότι είναι στημένο για να γίνει η γνωριμία.
Μακάρι να κάνω λάθος .
Δε προσέβαλα την ιδιότητα του Γιατρού ούτε το μέλος .
Το Marketing αυτού του τύπου δε μου κάνει όμως φίλε .
Άσε το marketing έχει πολλές μορφές δεν χρειάζεται να μας κάνει.
Αλλά γιατί να είναι στημένο τη στιγμή που δηλώθηκε ανοιχτά πως θα παρουσιάζονται αποτελέσματα?
Άσε να το δούμε και εδώ είμαστε να σταυρώσουμε οτιδήποτε φαίνεται "στημένο ".
Το έχουμε ξανακάνει άλλωστε μην είμαστε από την αρχή επιθετικοί.
Όταν είμαστε από την αρχή έτσι πως θα ανοίξουμε τη βεντάλια?
 

vlafo

Well-Known Member
Γιατρέ η ερώτηση μου είναι η εξής.
Παρακολουθώ πως έχετε βγάλει πολύ μεγάλο λόγο εξαγωγής στο συγκεκριμένο περιστατικό.Τα 3000g που έχετε τοποθετήσει είναι σαν να έχετε βάλει 5000 g με ένα μέσο λόγο 2.2.
Και γενικά το κάνετε κατά κόρον με βάση τα αποτελέσματα σας στην ιστοσελίδα σας.
Είναι η γενικότερη προσέγγιση σας αυτή?Να αυξάνετε την πυκνότητα με πολύ μεγάλο αριθμό τριχών?
Λόγος 3.49 σημαίνει εξαγωγή πολλών πολυτρίχων και τοποθέτηση για μέγιστη κάλυψη-πυκνότητα.
 

GEORGIOS ZONTOS

New Member
Σας ευχαριστω και συντομα θα βλεπετε τα αποτελεσματα μου .Ο στοχος μου ειναι πρωτον να διαλυσω καθε υποψια για μενα και επειδη μου ΖΗΤΗΘΗΚΕ θα σας δειχνω την δουλεια μου .
Και μια διευκρινηση
Γιατρέ η ερώτηση μου είναι η εξής.
Παρακολουθώ πως έχετε βγάλει πολύ μεγάλο λόγο εξαγωγής στο συγκεκριμένο περιστατικό.Τα 3000g που έχετε τοποθετήσει είναι σαν να έχετε βάλει 5000 g με ένα μέσο λόγο 2.2.
Και γενικά το κάνετε κατά κόρον με βάση τα αποτελέσματα σας στην ιστοσελίδα σας.
Είναι η γενικότερη προσέγγιση σας αυτή?Να αυξάνετε την πυκνότητα με πολύ μεγάλο αριθμό τριχών?
Λόγος 3.49 σημαίνει εξαγωγή πολλών πολυτρίχων και τοποθέτηση για μέγιστη κάλυψη-πυκνότητα.
Ακριβως αυτό φιλε μου .Και πιστεψε με πως δεν είναι ευκολο να το κανεις αυτό .Το αποτέλεσμα εξαρτάται από τον αριθμο των τριχων ανα τετραγωνικο και όχι των μοσχευμάτων .Τα μοσχεύματα από μονα τους δεν σημαινουν τιποτα αν δεν ξερεις σε ποσες τριχες αντιστοιχουν .Ουτε να τα κοβεις πρεπει για να αυξανεις τον αριθμο και να δειχνεις στον ανυποψιαστο πελατη ότι εβγαλες πολλα μοσχεύματα .Δειτε τον παρακατω ασθενη σε 2 μερες περιστατικο που τον παρουσιασα στο παγκοσμιο συνεδριο της ISHRS εχει αυτό το αποτέλεσμα με μονο 3000 μοσχεύματα .Ο συνδυασμος του είδους των μοσχευμάτων ,υποδοχων ,και κατανομης δινει αυτό το αποτέλεσμα .Και ταυτόχρονα εχουμε μικροτερο τραυματισμο δοτριας και λήπτριας ,γρηγοροτερη επουλωση και υψηλο ρυθμο φυτρωσης .Αλλοι θα του εκαναν το κεφαλι σουρωτήρι. Και εχουμε και συνεχεια περιστατικων .Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΕΧΕΙ ΣΥΝΑΙΝΕΣΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ .
 

Συνημμένα

  • LP-BEFORE-10640-hairs.jpg
    LP-BEFORE-10640-hairs.jpg
    118.5 KB · Προβολές: 89
  • LP-BEFORE-10640-hairs4.jpg
    LP-BEFORE-10640-hairs4.jpg
    117.8 KB · Προβολές: 88
  • LP-AFTER-10640-hairs2.jpg
    LP-AFTER-10640-hairs2.jpg
    104.9 KB · Προβολές: 96
  • LP-AFTER-10640-hairs9.jpg
    LP-AFTER-10640-hairs9.jpg
    99.2 KB · Προβολές: 97
  • LP-AFTER-10640-hairs10.jpg
    LP-AFTER-10640-hairs10.jpg
    101.6 KB · Προβολές: 94
  • LP-AFTER-10640-hairs5.jpg
    LP-AFTER-10640-hairs5.jpg
    127.4 KB · Προβολές: 97
  • LP-AFTER-10640-hairs4.jpg
    LP-AFTER-10640-hairs4.jpg
    129.5 KB · Προβολές: 90
  • LP-AFTER-10640-hairs-with-drzontos.jpg
    LP-AFTER-10640-hairs-with-drzontos.jpg
    127.2 KB · Προβολές: 94
  • LP-AFTER-10640-hairs.jpg
    LP-AFTER-10640-hairs.jpg
    128 KB · Προβολές: 93

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Κύριε Ζοντο, θα μπορούσατε να μας ενημερώσετε για την διαδικασία και τα βήματα, απο τα οποία απαρτίζεται μια τυπική επέμβαση σας;
Συγκεκριμένα, ποια μέρη της επέμβασης πραγματοποιούνται απο εσάς τον ίδιο και ποια απο την ομάδα σας.

Eυχαριστώ
 

GEORGIOS ZONTOS

New Member
Κύριε Ζοντο, θα μπορούσατε να μας ενημερώσετε για την διαδικασία και τα βήματα, απο τα οποία απαρτίζεται μια τυπική επέμβαση σας;
Συγκεκριμένα, ποια μέρη της επέμβασης πραγματοποιούνται απο εσάς τον ίδιο και ποια απο την ομάδα σας.

Eυχαριστώ
Ολη η επεμβαση γινεται από εμενα σε ότι αφορα ενημερωση ,αναλυση και μετρικα ,αναισθησια ,εξαγωγή ,σχεδιασμος ,υποδοχες και τοποθετηση ,οδηγιες και παρακολουθηση του ασθενους
 

GEORGIOS ZONTOS

New Member
Ολη η επεμβαση γινεται από εμενα σε ότι αφορα ενημερωση ,αναλυση και μετρικα ,αναισθησια ,εξαγωγή ,σχεδιασμος ,υποδοχες και τοποθετηση ,οδηγιες και παρακολουθηση του ασθενους
Δ
Ολη η επεμβαση γινεται από εμενα σε ότι αφορα ενημερωση ,αναλυση και μετρικα ,αναισθησια ,εξαγωγή ,σχεδιασμος ,υποδοχες και τοποθετηση ,οδηγιες και παρακολουθηση του ασθενους
Η ομαδα μου ελεγχει τα μοσχεύματα στο στερεοσκοπιο παρεχει τα εργαλεία και τα φαρμακα που χρειζομαι κανει την αποστειρωση ,μετραει αριθμούς μοσχευμάτων και transection rate total graft TR ,FOLLICLE TR calculated density ,kανει κατάγραφη του ασθενους παιρνουν τα ζωτικα κλτ
 

Aldo

Well-Known Member
Ευχαριστώ! Συστήνεται κάποια απο τις φαρμακευτικές αγωγές πρό και μετεγχειρητικά στους ασθενής σας ;
 

piros75

Well-Known Member
Καλημέρα γιατρέ,

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά για να έχεις λόγο μεγαλύτερο του 3 σημαίνει ότι η διάμετρος του εργαλείου εξαγωγής θα πρέπει να είναι αρκετά μεγάλη, ίσως και μεγαλύτερη του 1,2 χλσ. Θα ήταν ενδιαφέρον να βλέπαμε τις δότριες που χειρίζεστε κατά τη διάρκεια, ακριβώς μετά την εξαγωγή, αλλά και μετά απο κάποιους μήνες για να βλέπαμε την επούλωση και το κατά πόσο θα μπρούσαν να σταθούν με πολύ κοντό το μαλλί χωρίς να φαίνονται White dots.
 

aekarahm

New Member
Καλημέρα γιατρέ,

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά για να έχεις λόγο μεγαλύτερο του 3 σημαίνει ότι η διάμετρος του εργαλείου εξαγωγής θα πρέπει να είναι αρκετά μεγάλη, ίσως και μεγαλύτερη του 1,2 χλσ. Θα ήταν ενδιαφέρον να βλέπαμε τις δότριες που χειρίζεστε κατά τη διάρκεια, ακριβώς μετά την εξαγωγή, αλλά και μετά απο κάποιους μήνες για να βλέπαμε την επούλωση και το κατά πόσο θα μπρούσαν να σταθούν με πολύ κοντό το μαλλί χωρίς να φαίνονται White dots.

Προφανώς έχει να κάνει με το vertical extraction που χρησιμοποιεί ως τεχνική για την εξαγωγή τριχοθυλακίων.
Σε αυτή από ότι είδα ότι "διαστέλλει" την δότρια ζώνη πριν προχωρήσει στην εξαγωγή. Με το punch κάθετα, δημιουργείται κύκλος κατά την εξαγωγή και όχι έλλειψη και κατά την συστολή της δότριας ο κύκλος μικραίνει ακόμη περισσότερο.
Είναι έτσι γιατρέ?
 

makis25

Well-Known Member
Καλημέρα γιατρέ,

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά για να έχεις λόγο μεγαλύτερο του 3 σημαίνει ότι η διάμετρος του εργαλείου εξαγωγής θα πρέπει να είναι αρκετά μεγάλη, ίσως και μεγαλύτερη του 1,2 χλσ. Θα ήταν ενδιαφέρον να βλέπαμε τις δότριες που χειρίζεστε κατά τη διάρκεια, ακριβώς μετά την εξαγωγή, αλλά και μετά απο κάποιους μήνες για να βλέπαμε την επούλωση και το κατά πόσο θα μπρούσαν να σταθούν με πολύ κοντό το μαλλί χωρίς να φαίνονται White dots.
νομιζω καπου διαβασα στη σελιδα του Γιατρου πως χρησιμοποιει 0,9mm . Κανενας δε χρησιμοποιει 1,2mm
 

GEORGIOS ZONTOS

New Member
Καλημέρα γιατρέ,

Μπορεί να κάνω και λάθος, αλλά για να έχεις λόγο μεγαλύτερο του 3 σημαίνει ότι η διάμετρος του εργαλείου εξαγωγής θα πρέπει να είναι αρκετά μεγάλη, ίσως και μεγαλύτερη του 1,2 χλσ. Θα ήταν ενδιαφέρον να βλέπαμε τις δότριες που χειρίζεστε κατά τη διάρκεια, ακριβώς μετά την εξαγωγή, αλλά και μετά απο κάποιους μήνες για να βλέπαμε την επούλωση και το κατά πόσο θα μπρούσαν να σταθούν με πολύ κοντό το μαλλί χωρίς να φαίνονται White dots.
Αγαπητε φιλε .Είναι δυνατον να χρησιμοποιώ το δολοφονικο 1.2μμ punch ??????Τα εργαλεία που χρησιμοποιώ είναι 0.8 ,0,9 και κυριως 0.85 .Στο ακουρευτο κανω χρηση του 0.9 .Ο λογος των μοσχευμάτων μου κυμαίνεται από 2.75 μεχρι 3.6 με πιο συχνο ευρος το 2.9 με 3.3 .Αυτό ωφειλεται στην τεχνικη μου την οποια θα εξηγησω άλλη φορα και την βαθια γνωση του FUE .Eπισης στην χρηση της τεχνικης vertical extraction που ελαχιστοποιεί το transection rate and the partial transection rate .Βεβαια δεν διαμερισματοποιω τα μοσχεύματα in vivo διοτι δεν πιστευω σε αυτό διοτι τα περισσοτερα δεν φυτρωνουν .Όταν αφηνεις τριχες πισω είναι πιθανότατα τραυματισμένες .Επισης ο τραυματισμος της δοτριας ζωνης είναι ο ελάχιστος δυνατος και kaτα συνεπεια δεν υπαρχει μεγαλη μετατραυματικη ινωση που θα κανει ένα μελλοντικο πεpiστατικο ιδιαιτερα δυσκολο .Όμως προς το παρον δεν θα μπω σε περισσοτερες λεπτομέρειες .Ο λογος που εχω μπει στο σαιτ είναι διοτι καποιοι με αποκαλεσαν θεωτητικο ,ότι δεν εχω αποτελέσματα και ότι δεν δειχνω περιστατικα από κοντινη ληψη διοτι δεν αντεχω στην συγκριση με περιστατικα αλλον γιατρον (τους οποιους τιμω και σεβομαι παντοτε ) Ετσι θα επικεντρωθώ στο παρον να σας παρουσιάζω αποτελέσματα μου μεχρι καποιοι να εχουν το θάρρος να ανακαλεσουν .
Μετα θα μιλησουμε για ότι θελετε .ετσι λοιπον εδώ θα βαλω σημερα ένα άλλο περιστατικο να παρετε μια ιδεα της δουλειας μου από θεωρητικούς σαν εμενα .
 
Μπλουζα