Ζώντος Γεώργιος

Giorgos-3

Well-Known Member
Χ
Είναι αυτό που λέμε είναι έτσι είναι έτσι είναι μ@κ@κ@ς αλλά στο τέλος βάζεις και αλλά,είναι καλό παιδί ,ώστε να μην φανείς κακός.φιλε ψηλέ,που είδες εσύ περίεργα μνμ και δικαιολογεις ότι δεν απάντησε ο γιατρός?τι περίεργο ακούστηκε?εδώ ο άνθρωπος χρειαζόταν για να μην πω παραπάνω από τα διπλά,θα πω απλά τα διπλά μοσχεύματα..ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ορισμένα άτομα τι θέλουν να πουν.σοβαρα τώρα όπως εσύ με αυτό που λες.δλδ δεν έχεις απορία γιατί δεν μπήκαν παραπάνω μοσχεύματα?ανέφερα πως παίζει και το οικονομικό κομμάτι..κατά τα άλλα τι άλλο να πω?μέτριο οπτικά επειδή χρειαζοταν πολύ περισσότερα grafts.το να μην απαντώνται αυτά ,και εγώ "φανταστικά" όλα τα βλέπω..είσαι σε αναζήτηση λες,δεν σε ενδιαφέρει γιατί δεν μπήκαν περισσότερα ώστε να δωθεί μια λύση ικανοποιητική ?τι αναζήτηση κάνεις?
Χαχα!!!! Με πρόλαβες !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

psilos@92

New Member
Ει
Είναι αυτό που λέμε είναι έτσι είναι έτσι είναι μ@κ@κ@ς αλλά στο τέλος βάζεις και αλλά,είναι καλό παιδί ,ώστε να μην φανείς κακός.φιλε ψηλέ,που είδες εσύ περίεργα μνμ και δικαιολογεις ότι δεν απάντησε ο γιατρός?τι περίεργο ακούστηκε?εδώ ο άνθρωπος χρειαζόταν για να μην πω παραπάνω από τα διπλά,θα πω απλά τα διπλά μοσχεύματα..ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ορισμένα άτομα τι θέλουν να πουν.σοβαρα τώρα όπως εσύ με αυτό που λες.δλδ δεν έχεις απορία γιατί δεν μπήκαν παραπάνω μοσχεύματα?ανέφερα πως παίζει και το οικονομικό κομμάτι..κατά τα άλλα τι άλλο να πω?μέτριο οπτικά επειδή χρειαζοταν πολύ περισσότερα grafts.το να μην απαντώνται αυτά ,και εγώ "φανταστικά" όλα τα βλέπω..είσαι σε αναζήτηση λες,δεν σε ενδιαφέρει γιατί δεν μπήκαν περισσότερα ώστε να δωθεί μια λύση ικανοποιητική ?τι αναζήτηση κάνεις?
Είναι αυτό που λέμε είναι έτσι είναι έτσι είναι μ@κ@κ@ς αλλά στο τέλος βάζεις και αλλά,είναι καλό παιδί ,ώστε να μην φανείς κακός.φιλε ψηλέ,που είδες εσύ περίεργα μνμ και δικαιολογεις ότι δεν απάντησε ο γιατρός?τι περίεργο ακούστηκε?εδώ ο άνθρωπος χρειαζόταν για να μην πω παραπάνω από τα διπλά,θα πω απλά τα διπλά μοσχεύματα..ειλικρινά δεν καταλαβαίνω ορισμένα άτομα τι θέλουν να πουν.σοβαρα τώρα όπως εσύ με αυτό που λες.δλδ δεν έχεις απορία γιατί δεν μπήκαν παραπάνω μοσχεύματα?ανέφερα πως παίζει και το οικονομικό κομμάτι..κατά τα άλλα τι άλλο να πω?μέτριο οπτικά επειδή χρειαζοταν πολύ περισσότερα grafts.το να μην απαντώνται αυτά ,και εγώ "φανταστικά" όλα τα βλέπω..είσαι σε αναζήτηση λες,δεν σε ενδιαφέρει γιατί δεν μπήκαν περισσότερα ώστε να δωθεί μια λύση ικανοποιητική ?τι αναζήτηση κάνεις?
Είπα την άποψη μου δεν δικαιολογώ κανέναν (αν θες να πιαστείς από μια λέξη)
Υποθετικά πέρα από το οικονομικό μπορεί να παίζουν χίλια δυο πράγματα!
Με τα δεδομένα που έχω και την εικόνα που βλέπω εμένα μου φαίνεται μια χαρά!
 

aeratos28

Just aeratos
Εμένα δεν μου φαίνεται μια χαρά και δίνω τις εξηγήσεις γιατί δεν μου φαίνεται μια χαρά.που είναι το περίεργο λοιπόν σε αυτά που έγραψα και δικαιολογεις στο ότι δεν απάντησε ο γιατρός δεν μπορώ να καταλάβω.εγω δεν πιάστηκα από κάπου,εσύ προσπαθείς να βγάλεις από τη μύγα ξυγκι και να κακολογησεις φίλε μου κάποια γραφόμενα μεταξύ άλλων και τα δικά μου..τα οποία δεν είχαν πρόθεση μείωσης οποιουδήποτε.απλες ερωτήσεις που θα μπορούσαν να απαντηθούν είναι.
 

manly_Man

Well-Known Member
@aeratos28 απασφαλησε...με το δίκιο σου κιόλας ......είναι ξεκάθαρο τι είδους ποστ είναι.....
Χαχα απολύτως ξεκάθαρο για ποιό λόγο εγινε Γιώργο.

@aeratos28 Δεν ξερω αν ειδες το τελευταίο βίντεο που ανέβηκε απο τον "αλλο" γιατρό...τα λόγια του φιλου psilou ειναι ακριβως ότι τους παρακίνησε ο γιατρός να κανουν προκειμένου να μη δέχεται κριτική.
 

aeratos28

Just aeratos
Όλο το είδα το βίντεο..
Χαχα απολύτως ξεκάθαρο για ποιό λόγο εγινε Γιώργο.

@aeratos28 Δεν ξερω αν ειδες το τελευταίο βίντεο που ανέβηκε απο τον "αλλο" γιατρό...τα λόγια αυτα ειναι ακριβως ότι τους παρακίνησε ο γιατρός να κανουν προκειμένου να μη δέχεται κριτική.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Χαχα απολύτως ξεκάθαρο για ποιό λόγο εγινε Γιώργο.

@aeratos28 Δεν ξερω αν ειδες το τελευταίο βίντεο που ανέβηκε απο τον "αλλο" γιατρό...τα λόγια αυτα ειναι ακριβως ότι τους παρακίνησε ο γιατρός να κανουν προκειμένου να μη δέχεται κριτική.
[/QUOκ εγω το ειδα ολο και πολυ προσεκτικα....πολυ διδακτικο σε καποια σημεια αλλα φασκει και αντιφασκει σε αλλα σημεια...λεει κατι και μετα απο κανενα μισαωρο αναιρει τον εαυτο του..επισης ο cvial δεν τον στριμωξε οσο χρειαζοταν και σε τεχνικα θεματα αλλα και στο τελος με τα οικονομικα αλλα μπορω να κτλ για πιο λογο το εκανε....επειδη ο σκοπος του βιντεου ηταν αλλος και θα ηταν "αγενεια" την στιγμη που προσφερθηκε να το κανει (φυσικα κερδισμενος θα βγει και αυτος) να το παε χαλαρο .....καλο θα ηταν ομως να μην τα λεμε εμεις οι 6 στους 10 και να περιμενουμε τους 80 στους 100 να τον αποθεωσουν που ειπε στο καλεσμα του!!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χαχα απολύτως ξεκάθαρο για ποιό λόγο εγινε Γιώργο.

@aeratos28 Δεν ξερω αν ειδες το τελευταίο βίντεο που ανέβηκε απο τον "αλλο" γιατρό...τα λόγια του φιλου psilou ειναι ακριβως ότι τους παρακίνησε ο γιατρός να κανουν προκειμένου να μη δέχεται κριτική.

Το βίντεο του γιατρού παρακινεί τα μέλη που δεν γράφουν να γράφουν για να μην γράφουν μόνο οι ίδιοι. Κάτι που το θέλουμε όλοι φυσικά. Δεν βλέπω κάτι μεμπτό εδώ. Η κριτική δεν σταματά όπως και δεν σταματά η ανάγκη να εκφράζονται όλο και περισσότεροι έτσι ώστε να είναι πιο αντιπροσωπευτικό το δείγμα. Κάτι που φάνηκε και από την ψηφοφορία για την επιλογή των θεμάτων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Το βίντεο του γιατρού παρακινεί τα μέλη που δεν γράφουν να γράφουν για να μην γράφουν μόνο οι ίδιοι. Κάτι που το θέλουμε όλοι φυσικά. Δεν βλέπω κάτι μεμπτό εδώ. Η κριτική δεν σταματά όπως και δεν σταματά η ανάγκη να εκφράζονται όλο και περισσότεροι έτσι ώστε να είναι πιο αντιπροσωπευτικό το δείγμα. Κάτι που φάνηκε και από την ψηφοφορία για την επιλογή των θεμάτων.
Δεν νομιζω οτι απλα ειπε να γραφουν ολοι. Κανεις δεν ειπε εξαλλου να μην γραφουν ολοι, ουτε αφαιρεσε κανενας το δικαιωμα απο κανεναν να γραφει. Ειχε μια ξεκαθαρη διαθεση για στοχοποιηση ο γιατρος προς το τελος του 2ου βιντεο προς τα μελη με τα οποια ειχε ερθει σε αντιπαραθεση η κλινικη. Θα μπορουσε απλα να περιοριστει στην παρουσιαση του και να αφησει αυτα τα σχολια και να στρεφει εναντιον τα μελη μεταξυ τους, το οποιο φανηκε και με το σημερινο ποστ που εγινε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

psilos@92

New Member
Εντάξει οκ! Είπα δεν θέλω να ανοίξω πόλεμο.
Δεν νομιζω οτι απλα ειπε να γραφουν ολοι. Κανεις δεν ειπε να μην γραφουν ολοι. Ειχε μια ξεκαθαρη διαθεση για στοχοποιηση ο γιατρος προς το τελος του 2ου βιντεο προς τα μελη με τα οποια ειχε ερθει σε αντιπαραθεση η κλινικη. Θα μπορουσε απλα να περιοριστει στην παρουσιαση του και να αφησει αυτα τα σχολια και να στρεφει εναντιον τα μελη, το οποια φανηκε και με το σημερινο ποστ που εγινε.
Έλεος ρε παιδιά πραγματικά!
 

vlafo

Well-Known Member
Θα πρέπει να γράφουν και τα 20.000 μέλη που σε λίγο θα γίνουν επίσημα,(όλοι θα το θέλαμε αυτό φαντάζομαι οι νορμάλ),αλλά θα πρέπει να γίνει αντιληπτό ότι ή άποψη που στηρίζεται σε βαθιά γνώση κυρίως10 ατόμων είναι αυτή που έχει βαρύτητα.
Για αυτό γράφουν αυτά τα άτομα κατά κύριο λόγο, χωρίς διάθεση υποτίμησης για κανέναν απλά αυτή είναι η πραγματικότητα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν νομιζω οτι απλα ειπε να γραφουν ολοι. Κανεις δεν ειπε εξαλλου να μην γραφουν ολοι, ουτε αφαιρεσε κανενας το δικαιωμα απο κανεναν να γραφει. Ειχε μια ξεκαθαρη διαθεση για στοχοποιηση ο γιατρος προς το τελος του 2ου βιντεο προς τα μελη με τα οποια ειχε ερθει σε αντιπαραθεση η κλινικη. Θα μπορουσε απλα να περιοριστει στην παρουσιαση του και να αφησει αυτα τα σχολια και να στρεφει εναντιον τα μελη μεταξυ τους, το οποιο φανηκε και με το σημερινο ποστ που εγινε.

Αυτό είναι η μια ανάγνωση. Η άλλη έχει σχέση με το τι πραγματικά θέλει και ενδιαφέρει την πλειοψηφία και δεν έχει πάντα σχέσεις με τις τεχνικές γνώσεις αλλά με τον τρόπο που γίνονται οι συζητήσεις και άλλα γενικότερα θέματα.
 

brizdirek

New Member
Καλησπέρα και από εμένα αν και λίγο καθυστερημένα από τι φαίνεται!
Μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση σε αυτό το νήμα!
Και θα ήταν πολύ ενδιαφέρον αν συνεχιζόταν και για εμάς που είμαστε σε διαδικασία αναζήτησης..

Αλλά να φανταστώ πως με τα "φανταστικά" σχόλια 2-3μελων στο τελευταίο περιστατικό που μας έδειξε ο γιατρός απλά σταμάτησε(και εγω αυτό θα έκανα)!

Προσωπική μου άποψη το αποτέλεσμα με 2.200grafts και σε αυτή την μεγάλη επιφάνεια είναι πάρα πολύ καλό!!

Αυτό που θέλω να τονίσω και το εχώ δει αρκετές φορές διαβάζοντας το φόρουμ πολύ καιρό πριν γίνω μέλος είναι πως υπάρχουν κάποιοι εδώ μέσα που κάνουν μόνο κακό με τον τρόπο τους(επανειλημμένα)!

Είναι καλό να λέμε την γνώμη μας και τς απορίες μας και να υπάρχει μια συζήτηση με σεβασμό προς τον ασθενή και προς το εκάστοτε γιατρο!
Και δεν αρκεί η δικαιολογία έτσι είναι ο χαρακτήρας του είναι επιθετικός, τα λέει έξω από τα δόντια κλπ κλπ.

Τουλάχιστον δείξτε σεβασμό σε εμάς που είμαστε σε διαδικασία αναζητήσεις και είμαστε πολλοί...
Δεν είναι το σπίτι σας εδώ μέσα επειδή μπορεί να είστε
Παλιοί!
Με σεβασμό, δεν θέλω να ανοίξω πόλεμο, και είναι μια γενική παρατηρήση που μόνο κακό κάνει!

Καλά τα λες. Φυσικά καταλαβαίνεις και από τις αντιδράσεις στο comment σου ποιοι ειναι οι ψεκασμενοι και ποσο δηλητηριαζουν κατι που μπορει να ειναι ενδιαφερον. Πολυς κοσμος σημερα δεν εισπρατει την προσοχη και την αποδοχη που θελει και προσπαθει μεσα απο μεσα δικτύωσης οπως πχ ενα forum να διαφοροποιηθει καπως, να βρει μια αναγνωριση...κατι να νιωσει καλυτερα τελοσπαντων. Και τι καλυτερος τροπος να το κανει αυτο απο το να κατηγορει ε? Και ειδικα για πραγματα που δεν τα καταλαβαινει ε? Ετσι ειναι καλυτερα...
Ο Αναστασακης σ ενα ωραιο βιντεο με cvial (το ειδα χτες) ειπε κι αυτος το ιδιο. Το ιδιο θα λεει κι ο Ζοντος πιστευω. Ας γραψουν πιο πολυ οι υγειεις φωνες, που καθονται αφανεις. Ετσι οι 5-10 περιθωριακοι θα φευγουν ή θα προσαρμοστουν σε ενα αλφα επιπεδο κουβεντας. Καλο θα κανει σε ολους.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καλά τα λες. Φυσικά καταλαβαίνεις και από τις αντιδράσεις στο comment σου ποιοι ειναι οι ψεκασμενοι και ποσο δηλητηριαζουν κατι που μπορει να ειναι ενδιαφερον. Πολυς κοσμος σημερα δεν εισπρατει την προσοχη και την αποδοχη που θελει και προσπαθει μεσα απο μεσα δικτύωσης οπως πχ ενα forum να διαφοροποιηθει καπως, να βρει μια αναγνωριση...κατι να νιωσει καλυτερα τελοσπαντων. Και τι καλυτερος τροπος να το κανει αυτο απο το να κατηγορει ε? Και ειδικα για πραγματα που δεν τα καταλαβαινει ε? Ετσι ειναι καλυτερα...
Ο Αναστασακης σ ενα ωραιο βιντεο με cvial (το ειδα χτες) ειπε κι αυτος το ιδιο. Το ιδιο θα λεει κι ο Ζοντος πιστευω. Ας γραψουν πιο πολυ οι υγειεις φωνες, που καθονται αφανεις. Ετσι οι 5-10 περιθωριακοι θα φευγουν ή θα προσαρμοστουν σε ενα αλφα επιπεδο κουβεντας. Καλο θα κανει σε ολους.

Αγαπητέ θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις το "ψεκασμένοι". Μπορείς να πεις αυτά που θες με άλλες εκφράσεις. Έτσι προκαλείς αυτό που απεύχεσαι.
 

aeratos28

Just aeratos
Τώρα να αρχίσω τα κυρελεησον @CVIAL η θα μαζέψει κανένας τα γατσούλια που ξεπετάγονται σαν ποπκορν και βγάζουν και γλώσσα.?που θα πει για ψεκασμενους κτλ ?το ότι κρίνουν και κρίνω και εγώ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ και λέω τη γνώμη μου η γνώμη τους τα μέλη και δεν συμφωνούν με το τι λέτε από πού προκύπτει το ψεκασμενους κτλ?ποια αναγνώριση ρε κακομοίρη?με ονοματεπώνυμο είμαστε εδώ?τι όρκ είναι αυτά εδώ μέσα ρε?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τώρα να αρχίσω τα κυρελεησον @CVIAL η θα μαζέψει κανένας τα γατσούλια που ξεπετάγονται σαν ποπκορν και βγάζουν και γλώσσα.?που θα πει για ψεκασμενους κτλ ?το ότι κρίνουν και κρίνω και εγώ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ και λέω τη γνώμη μου η γνώμη τους τα μέλη και δεν συμφωνούν με το τι λέτε από πού προκύπτει το ψεκασμενους κτλ?ποια αναγνώριση ρε κακομοίρη?με ονοματεπώνυμο είμαστε εδώ?τι όρκ είναι αυτά εδώ μέσα ρε?

Αεράτε αφού βλέπεις το ποστ μου πιο πάνω. Κάνε λίγο κράτει.
 

aeratos28

Just aeratos
Για αυτό έχουν κάνει εγγραφή cvial..δεν απευχονται κάτι ,να προκαλέσουν θέλουν επίτηδες.ειδες έσυ ποτέ κανέναν από εμας να μιλάει απαξιωτικά και να χαρακτηρίζει κάποιον με τέτοιο τρόπο? ΠΟΤΕ...και το λέω με σιγουριά.
Αγαπητέ θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις το "ψεκασμένοι". Μπορείς να πεις αυτά που θες με άλλες εκφράσεις. Έτσι προκαλείς αυτό που απεύχεσαι.
 
Μπλουζα