Ενδιαφερομαι για μμ

Aldo

Well-Known Member
Πάντως παιδιά πάντως μιας και το έφερε η κουβέντα πρέπει και εμείς να καταλήξουμε ...τώρα συζητάμε για τους γιατρούς που βάζουν τους ασθενείς τους να χαπακονωνται για να μποσταρουν το αποτέλεσμα και να το διασφαλίσουν (συμφωνώ κ εγώ Μ αυτό)...και πριν μερικές μέρες λέγαμε με αφορμή τον τυρκαλα οτι δεν πρότεινει χάπια για να τον πιάσει πελάτη στο μέλλον ξανά και ξανά ....και τα δυο μαζί δεν γίνεται να ισχύουν....
Και οι δυο περιπτώσεις είναι ακραίες!
Ο ένας σου λέει καθόλου άγωγη (λάθος) και ο άλλος σου λέει πιες ότι υπάρχει, πάλι λάθος.
Γιατί απλά θέλει να είναι ο χ γιατρός καλλυμενος ...
όπως είπαμε και νωρίτερα, δεν ξερεισς αν θα την συνεχίσει την αγωγή! Ο φίλος πιο πάνω έκοψε στο δίμηνο, αν δεν αντέχει ο οργανισμός τόσο επιθετική αγωγή τι θα γίνει ;;
Για αυτό είπα ας πάνε λίγο πιο συντηρητικά...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Και οι δυο περιπτώσεις είναι ακραίες!
Ο ένας σου λέει καθόλου άγωγη (λάθος) και ο άλλος σου λέει πιες ότι υπάρχει, πάλι λάθος.
Γιατί απλά θέλει να είναι ο χ γιατρός καλλυμενος ...
όπως είπαμε και νωρίτερα, δεν ξερεισς αν θα την συνεχίσει την αγωγή! Ο φίλος πιο πάνω έκοψε στο δίμηνο, αν δεν αντέχει ο οργανισμός τόσο επιθετική αγωγή τι θα γίνει ;;
Για αυτό είπα ας πάνε λίγο πιο συντηρητικά...
Δεν ξέρω αν είναι ακραίες περιπτώσεις .....η κάνεις αγωγή η δεν κάνεις ....τι πάει να πει για έναν χρόνο; Κ μετά ; Κ να θες μετά αν δεν μπορείς ; Εμένα στην συνείδηση μου η αγωγή είναι ότι και το τοπικ..... αυταπάτη....αυτό που βλέπει ο άλλος το μπουσταρεις τεχνικά και αν σταματήσεις θα δεις την πραγματικότητα
 

Bill 10

Member
Καλησπερα υπαρχει καποιος στο forum που εχει κανει μεταμοσχευση στο lorenzo κ ενδιαφερεται να μιλησουμε??Εχω στειλει φωτο κ περιμενω γνωματευση περιπου 2 μηνες!
 

sven89

New Member
Μια γρηγορη ενημερωση μου ηρθε η διαγνωση απο freitas.θελω 3000 grafts μου ειπε κ φαρμακευτικη αγωγη 3 μηνες πριν κ 1 χρονο μετα την επεμβαση.Η φαρμακευτικη αγωγη ειναι 5 μερες φινα 1 mg oral ,2 μερες dutasteridi 0.5 mg oral κ καθε μερα μινοξιδηλη για να επιτυχουμε το μεγιστο αισθητικο αποτελεσμα!!Η φαρμακευτικη αγωγη ειναι υποχρεωτικη αλλιως δεν αναλαμβανει.Στους 3 μηνες prp.Η τιμη ειναι 8500 euro

Μια γρηγορη ενημερωση μου ηρθε η διαγνωση απο freitas.θελω 3000 grafts μου ειπε κ φαρμακευτικη αγωγη 3 μηνες πριν κ 1 χρονο μετα την επεμβαση.Η φαρμακευτικη αγωγη ειναι 5 μερες φινα 1 mg oral ,2 μερες dutasteridi 0.5 mg oral κ καθε μερα μινοξιδηλη για να επιτυχουμε το μεγιστο αισθητικο αποτελεσμα!!Η φαρμακευτικη αγωγη ειναι υποχρεωτικη αλλιως δεν αναλαμβανει.Στους 3 μηνες prp.Η τιμη ειναι 8500 euro
Καλησπερα φιλε μου.Επειδη το ψαχνω κ εγω για ΜΜ διαβαζοντας σε ξενα φορουμ εχω την εντυπωση οτι στην ευρωπη την φιναστερδινη την χρησιμοποιουν κατα κορον για θεραπεια κ ο κοσμος το δεχεται πολυ πιο ευκολα.
 

Bill 10

Member
Καλησπερα φιλε μου.Επειδη το ψαχνω κ εγω για ΜΜ διαβαζοντας σε ξενα φορουμ εχω την εντυπωση οτι στην ευρωπη την φιναστερδινη την χρησιμοποιουν κατα κορον για θεραπεια κ ο κοσμος το δεχεται πολυ πιο ευκολα.
Καλησπερα!!Ναι πιθανον ετσι θα ειναι
 

Bill 10

Member
Καλησπερα ηρθε η απαντηση απο lorenzo!!Θελω 3500 grafts για μπροστα κ να ενισχυσω λιγο το crown!!Μου προτεινει φινα για να μη χασω αλλα φυσικα μαλλια στο crown.3 mg τη βδομαδα.Δευτερα Τεταρτη Παρασκευη!!1 procedure που θα διαρκεσει 2 μερες απο τις 07:30 το πρωι!!Η τιμη ειναι 13.750 euros σ αυτη συμπεριλαμβανετε κ τριημερη διαμονη σε ξενοδοχειο μια μερα πριν κ τις 2 της επεμβασης!!
 

vlafo

Well-Known Member
Καλησπερα ηρθε η απαντηση απο lorenzo!!Θελω 3500 grafts για μπροστα κ να ενισχυσω λιγο το crown!!Μου προτεινει φινα για να μη χασω αλλα φυσικα μαλλια στο crown.3 mg τη βδομαδα.Δευτερα Τεταρτη Παρασκευη!!1 procedure που θα διαρκεσει 2 μερες απο τις 07:30 το πρωι!!Η τιμη ειναι 13.750 euros σ αυτη συμπεριλαμβανετε κ τριημερη διαμονη σε ξενοδοχειο μια μερα πριν κ τις 2 της επεμβασης!!
Καλησπέρα φίλε.
3.93€g μια χαρά είναι για Lorenzo.
Και διαμονή.
Και φίνα είναι πολύ καλό αυτό το γραμμικό πρόγραμμα που ακολουθεί.
Καλή επιτυχία που θεώρησε τη δεδομένη σου εύχομαι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Μετά από 3 μέρες.
Η περιοχή κάλυψης σε καλύπτει πλήρως για να μην ξαναασχοληθείς με το σπορ.
Και η δότρια σε καμία περίπτωση δεν πιέζεται σε 2ημερη με τόσα g.
Προσωπικά θα επέλεγα να κλείσω όλες τις ζώνες σύμφωνα το σχέδιο που σου έκανε.
 
Μπλουζα