Ενδιαφερομαι για μμ

giwrgos8888

Active Member
Η αγωγη αυτη ηταν για μενα!!Εξειδικευμενη!!Σε αλλους μπορει να λεει αλλα!!Δε του προτεινα να παρω μονο φινα η να παρω την ευθυνη πανω μου!!Οταν εστειλα γιατι θα πρεπει να παρω αυτη την αγωγη κ για ποσο μου ειπαν οτι αυτη ειναι κ πρεπει 3 μηνες πριν κ 1 χρονο μετα!!Στη διαγνωση που μου εστειλαν ηταν σαφες για το δικο μου προβλημα ωστε να εχω το τελειο αποτελεσμα συμφωνα με το γιατρο πρεπει να παρω αυτα που προανεφερα
και εμενα την ιδια αγωγη μου εδωσε 5 μερες φινα 2 ντουντα καθε μερα εχω 2 μηνες που σταματησα την ντουντα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
Aldo
Είναι ξεκάθαρο ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν τον αναλαμβάνει αλλιώς.
Καλά κάνεις και ζητάς φώτο από πίσω,αλλά η συγκεκριμένη περίπτωση εικάζω είναι για πολύ δυνατή διαφήμιση γιατί τα χαρακτηριστικά του και η τρίχα του φαίνονται πολύ δυνατά.
Και θέλουν να το μεγιστοποιήσουν αυτό σε τέτοιες περιπτώσεις.
Η ντούντα είναι λίγο υπερβολή αλλά θυμάμαι και εγώ που είχα μιλήσει και τηλεφωνικά πέρα από το αναλυτικό mail που μου απαντήσανε,τους ψάρεψα σε περίπτωση (ερώτηση) που σταματήσω τη φίνα γιατί είμαι ασφαλής πλέον λόγω ηλικίας και μου είπαν ούτε να το σκέφτεσαι.
Έτσι λειτουργούν οι περισσότεροι.
Και ο Couto αν και δεν είχα στείλει εκεί.
Aυτο ειναι απολυτο εκ μερους τους και για μενα ειναι φαουλ! Δεν μπορει να υποχρεωσει τον ασθενη να παρει τετοια αγωγη για να ειναι η κλινικη καλλυμενη για 1μησι χρονο για να κανει το κομματι της, μετα του ξεκαθαρισανε οτι θα πρεπει να παρει το φαρμακο εφ ορου ζωης ???? Ξερουν με βεβαιοτητα εαν θα την ακολουθει την αγωγη?? παρε παραδειγμα τον φιλο απο πανω...
Επισης, δεν ειναι απαραιτητο να γινουμε ολοι σαν καποιους ισπανους που βγαζει ο freittas και κολλαει η χτενα... ας κανουν λιγο πιο συντηρητικο σχεδιασμο!!

Επιμενω στις φωτο.
 

vlafo

Well-Known Member
Aυτο ειναι απολυτο εκ μερους τους και για μενα ειναι φαουλ! Δεν μπορει να υποχρεωσει τον ασθενη να παρει τετοια αγωγη για να ειναι η κλινικη καλλυμενη για 1μησι χρονο για να κανει το κομματι της, μετα του ξεκαθαρισανε οτι θα πρεπει να παρει το φαρμακο εφ ορου ζωης ???? Ξερουν με βεβαιοτητα εαν θα την ακολουθει την αγωγη?? παρε παραδειγμα τον φιλο απο πανω...
Επισης, δεν ειναι απαραιτητο να γινουμε ολοι σαν καποιους ισπανους που βγαζει ο freittas και κολλαει η χτενα... ας κανουν λιγο πιο συντηρητικο σχεδιασμο!!

Επιμενω στις φωτο.
Αν δεν σε ενημερώνουν είναι απαράδεκτο.
Ότι θα πρέπει δηλαδή να τα παίρνεις εφ όρου ζωής.
Αν όμως το κάνουν,έτσι λειτουργώ σου λέει για να πάρεις το τέλειο αποτέλεσμα.
Και ναι δεν μπορούμε όλοι έτσι να γίνουμε,αρκεί να ξέρουμε όμως όλα τα δεδομένα και η απόφαση να είναι δική μας και μόνο και όχι της κλινικής.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Πάντως παιδιά πάντως μιας και το έφερε η κουβέντα πρέπει και εμείς να καταλήξουμε ...τώρα συζητάμε για τους γιατρούς που βάζουν τους ασθενείς τους να χαπακονωνται για να μποσταρουν το αποτέλεσμα και να το διασφαλίσουν (συμφωνώ κ εγώ Μ αυτό)...και πριν μερικές μέρες λέγαμε με αφορμή τον τυρκαλα οτι δεν πρότεινει χάπια για να τον πιάσει πελάτη στο μέλλον ξανά και ξανά ....και τα δυο μαζί δεν γίνεται να ισχύουν....
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν είναι μαύρο ή άσπρο.
Η το παίρνεις ή δεν το παίρνεις.
Είναι όπλο τα φάρμακα και πρέπει με πολυ μελέτη και γνώση να αποφασίζεις τι θέλεις να κάνεις
Είναι πολύ απλά τα πράγματα.
 

Jumanji

Active Member
Πάντως παιδιά πάντως μιας και το έφερε η κουβέντα πρέπει και εμείς να καταλήξουμε ...τώρα συζητάμε για τους γιατρούς που βάζουν τους ασθενείς τους να χαπακονωνται για να μποσταρουν το αποτέλεσμα και να το διασφαλίσουν (συμφωνώ κ εγώ Μ αυτό)...και πριν μερικές μέρες λέγαμε με αφορμή τον τυρκαλα οτι δεν πρότεινει χάπια για να τον πιάσει πελάτη στο μέλλον ξανά και ξανά ....και τα δυο μαζί δεν γίνεται να ισχύουν....
και στις 2 περιπτώσεις θα χρειαστεί να ξαναπας αν κανεις αγωγη για 15 μηνες.απλα στο εξωτερικό κοιτανε να μπουσταρουνε το αποτέλεσμα για την εικονα της κλινικης τους.με ντουτα ο φιλος με το μαλλι που εχει παιζει με ενα έξυπνο κούρεμα να παει πισω την μεταμόσχευση για 5 χρονια τουλάχιστον.παιζουνε μπαλα εκ του ασφαλούς.
 

Bill 10

Member
Νομιζω οτι τα πραγματα ειναι ξεκαθαρα ο γιατρος εκανε τη διαγνωση του κ ειπε συγκεκριμενα πραγματα απο κει κ περα η ευθυνη θα ειναι δικια μου.Η το ακολουθεις η το αφηνεις!!Γι αυτο κι εγω εστειλα κ στο lorenzo για να δω τι θα μου πει.Η δοτρια ειναι μετρημενη στον αναστασακη 76cm με λογο 2.3 περιπου.η τριχα ειναι κανονικη προς χοντρη
 

Bill 10

Member
Αυτες τις 2 με τη πρωτη τις εχω στειλει στον freitas οπως κ στους υπολοιπους οπως τις ζητησαν.Αλλες δε μπορω να στειλω γιατι φαινεται το προσωπο μου κ δεν εχω προγραμμα επεξεργασιας.Ειδικα η πρωτη ειναι η πιο αποκαλυπτικη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Η περίπτωση σου είναι κλασική φίλε για θεαματικό αποτέλεσμα.
Αλλά αν δεν πάρεις θεραπεία το forlock θα το χάσεις σε κάποια χρόνια.
Με 3000g θα είσαι άλλος άνθρωπος αλλά θα πρέπει να ενισχύσεις όλη την περιοχή του ώστε αν το χάσεις να μην έχεις θέμα στην κάλυψη.
Συνεπώς χωρίς θεραπεία ποιό σωστό νούμερο είσαι κοντά στα 3500g.
Η δότρια σου είναι 76g πυκνότητα μέση?
 

manly_Man

Well-Known Member
Αυτες τις 2 με τη πρωτη τις εχω στειλει στον freitas οπως κ στους υπολοιπους οπως τις ζητησαν.Αλλες δε μπορω να στειλω γιατι φαινεται το προσωπο μου κ δεν εχω προγραμμα επεξεργασιας.Ειδικα η πρωτη ειναι η πιο αποκαλυπτικη
Μπορεις να μουτζουρώσεις απλα το προσωπο με την ζωγραφικη(paint) απο το pc, ή με το κινητο παλι γινεται πολυ ευκολα..δεν χρειαζεσαι καποιο προγραμμα επεξεργασιας.

Η φωτογραφια που εχεις στην πρωτη σελιδα ειναι πιο αποκαλυπτικη πιστευω..

Σε καθε περιπτωση θα πρεπει να παρεις φινα, για μεγιστο αποτελεσμα, καθως και για να μη μπεις παλι σε επεμβαση αμεσα καθως το forelock θα αραιωνει σιγα σιγα...

Αφου εχεις μπει στη διαδικασια να ρωτας και κλινικες του εξωτερικου και εχεις κ το μπατζετ θα σου ελεγα να κοιταξεις προς τα εκει και να αφησεις τις εγχώριες κλινικες.
 

Bill 10

Member
Η περίπτωση σου είναι κλασική φίλε για θεαματικό αποτέλεσμα.
Αλλά αν δεν πάρεις θεραπεία το forlock θα το χάσεις σε κάποια χρόνια.
Με 3000g θα είσαι άλλος άνθρωπος αλλά θα πρέπει να ενισχύσεις όλη την περιοχή του ώστε αν το χάσεις να μην έχεις θέμα στην κάλυψη.
Συνεπώς χωρίς θεραπεία ποιό σωστό νούμερο είσαι κοντά στα 3500g.
Η δότρια σου είναι 76g πυκνότητα μέση?
Ναι
 

Bill 10

Member
Αυτη ειναι μολις βγηκα απο το μπανιο κ οπως χτενιζομαι για να μη φαινεται το προβλημα.Εννοειται οτι δε τα κουρευω κοντα.Κλεβω δλδ!!
 

vlafo

Well-Known Member
Είσαι καλός δεν το συζητάμε,θέλεις χτίσιμο χερλάιν,κροτάφους και να μπεις και μέσα όπως σου έχουμε πει.
 
Μπλουζα