Ενδιαφερομαι για μμ

vlafo

Well-Known Member
Περιπου οσα ειπες ,δλδ πρεπει να του στειλω στην αρχη της χρονιας που ερ εται για την επομενη κ τη μεθεπομενη γινεται η επενβαση βασει επικοινωνιας μαζι του!!Δλδ ο lorenzo ειναι ο κορυφαιος?
Φίλε μου όλοι αυτοί είναι κορυφαίοι και ο Lupanzula πολύ καλός αν και δεν έχω δει πολλές δουλειές του.
Ο Lorenzo είναι ο leader ας πούμε και αυτός που έχει δημιουργήσει τη λεγόμενη ισπανική dream team.
Ο Couto δεν ξέρω πρέπει να μιλήσεις μαζί του.
Αν δεν σε ενδιαφέρει το οικονομικό τόσο πολύ και αν δεν έχεις πρόβλημα να ταξιδέψεις εξωτερικό στο ξαναλέω πήγαινε με κλειστά μάτια.
Α και το πιο σημαντικό.
Αν οι προσδοκίες σου είναι υψηλές μόνο εκεί, αν είναι χαμηλές καν την Ελλάδα.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bill 10

Member
Φίλε μου όλοι αυτοί είναι κορυφαίοι και ο Lupanzula πολύ καλός αν και δεν έχω δει πολλές δουλειές του.
Ο Lorenzo είναι ο leader ας πούμε και αυτός που έχει δημιουργήσει τη λεγόμενη ισπανική dream team.
Ο Couto δεν ξέρω πρέπει να μιλήσεις μαζί του.
Αν δεν σε ενδιαφέρει το οικονομικό τόσο πολύ και αν δεν έχεις πρόβλημα να ταξιδέψεις εξωτερικό στο ξαναλέω πήγαινε με κλειστά μάτια.
Α και το πιο σημαντικό.
Αν οι προσδοκίες σου είναι υψηλές μόνο εκεί, αν είναι χαμηλές καν την Ελλάδα.
Ευχαριστω!!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτό το τσουλούφι ίσως του πάει και 5-7 χρόνια κάνεις δεν ξέρει.
Χρειάζεται 3500 μοσχεύματα σίγουρα διότι θα ενισχύσουν το τσουλούφι ούτω σώστε αν φύγουν τα μισά μαλλιά από αυτό να δώσουν κάλυψη τα μεταμοσχευμενα και να μην χρειάζεται να μπει για αρκετό καιρό για μεταμόσχευση εφόσον δεν είναι διατεθειμένος να πάρει φιναστεριδη.
Έχει τρίχα πολύ καλή για καμουφλάζ έστω και λίγο αν χρειαστεί.
 

Bill 10

Member
Μια γρηγορη ενημερωση μου ηρθε η διαγνωση απο freitas.θελω 3000 grafts μου ειπε κ φαρμακευτικη αγωγη 3 μηνες πριν κ 1 χρονο μετα την επεμβαση.Η φαρμακευτικη αγωγη ειναι 5 μερες φινα 1 mg oral ,2 μερες dutasteridi 0.5 mg oral κ καθε μερα μινοξιδηλη για να επιτυχουμε το μεγιστο αισθητικο αποτελεσμα!!Η φαρμακευτικη αγωγη ειναι υποχρεωτικη αλλιως δεν αναλαμβανει.Στους 3 μηνες prp.Η τιμη ειναι 8500 euro
 

Bill 10

Member
Ο lupanzula μου ειπε για 3500 grafts 12700,δεν μιλησαμε ομως για καποια αγωγη,πιθανον να χρειαζεται.Στην Ελλαδα ο αναστασακης για 2500 grafts χωρις να μπει στο forelock μου ειπε 6500 euro κ χωρις καποια φαρμακευτικη αγωγη πριν την επεμβαση για μετα δε ξερω.Η καλογιαννη για περιπου 3000grafts μου ζητησε 3500 euro κ ειπε δεν χρειαζεται καθολου φαρμσκευτικη αγωγη εκτος απο μινοξηδηλη που ηδη περνω
 

Bill 10

Member
Περιμενω διαγνωση lorenzo.Αυτο που καταλαβα ειναι οτι σιγουρα πρεπει να παρω fina για 1.5 χρονο σιγουρα.Απλα θεωρω τη φαρμακευτικη αγωγη του freitas πολυ δυνστη,η ντουταστεριδη ειναι αρκετα ισχυρο φαρμακο.Επισης στου βιντεο του cvial που ειδα χθες σχετικα με τη χρηση φαρμακευτικης αγωγης σε μια μεταμοσχευση ο συνδυασμος φινας κ ντουτας μηδενιζει την HTL στον οργανισμο χωρις να ξερουμε τις συνεπειες ετσι ειπε ο αναστασακης διορθωστε με αν κανω λαθος.Ο ιδιος την ψιλοαποφευγει.Η φινα μονη της την μειωνει δεν την μηδενιζει ομως
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πάνω κάτω και εγώ παραπάνω σου μίλησα για 3500 μοσχεύματα αν δεν πάρεις φιναστεριδη.
Οπότε χρειάζεσαι 3000-3500.
Σε εμάς είναι προαιρετικό αν πάρεις φιναστεριδη δεν σε αναγκάζουμε για πριν και μετά.

Αφού ανέφερες τιμές σου δίνω και τις δικές μας.
1,60 Χ 3000 μοσχεύματα 4800 ευρώ. Δρ. Βρυωνιδου.
2,10 Χ 3000 μοσχεύματα 6300 ευρώ. Δρ.Μαρας.
Στην Βρυωνιδου έχω κάνει μεταμόσχευση.

Οι παραπάνω τιμές περιλαμβανουν αεροπορικό,διαμονή και ταξί από και προς αεροδρόμιο και δεν σε επιβαρύνουν.

Καλή χρονιά επίσης!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Περιμενω διαγνωση lorenzo.Αυτο που καταλαβα ειναι οτι σιγουρα πρεπει να παρω fina για 1.5 χρονο σιγουρα.Απλα θεωρω τη φαρμακευτικη αγωγη του freitas πολυ δυνστη,η ντουταστεριδη ειναι αρκετα ισχυρό φαρμακο.Επισης στου βιντεο του cvial που ειδα χθες σχετικα με τη χρηση φαρμακευτικης αγωγης σε μια μεταμοσχευση ο συνδυασμος φινας κ ντουτας μηδενιζει την HTL στον οργανισμο χωρις να ξερουμε τις συνεπειες ετσι ειπε ο αναστασακης διορθωστε με αν κανω λαθος.Ο ιδιος την ψιλοαποφευγει.Η φινα μονη της την μειωνει δεν την μηδενιζει ομως
Φίλε μου χρόνια πολλά
Είναι όπως στα είπα για τον Freitas,υπολόγισε ότι αυτός θα παίξει με πολυ υψηλό λόγο συνεπώς θα καταλήξεις σαν να έβαλες περίπου μέχρι 3500g.
Προτείνει και ντούντα ναι, εμένα δεν μου είχε προτείνει γιατί ήδη παίρνω φίνα αλλά εσύ είσαι και 10 χρόνια νεότερος.
Εγώ δεν θα στη συνιστούσα, με τέτοιο μαλλί,τόσα g, τέτοια τρίχα, φίνα και σε τέτοιο εξαιρετικό γιατρό θα έχεις απίστευτο αποτέλεσμα.
Ο Lorenzo πιθανώς να σου προτείνει λιγότερα περίπου 2500.
 

Bill 10

Member
Φίλε μου χρόνια πολλά
Είναι όπως στα είπα για τον Freitas,υπολόγισε ότι αυτός θα παίξει με πολυ υψηλό λόγο συνεπώς θα καταλήξεις σαν να έβαλες περίπου μέχρι 3500g.
Προτείνει και ντούντα ναι, εμένα δεν μου είχε προτείνει γιατί ήδη παίρνω φίνα αλλά εσύ είσαι και 10 χρόνια νεότερος.
Εγώ δεν θα στη συνιστούσα, με τέτοιο μαλλί,τόσα g, τέτοια τρίχα, φίνα και σε τέτοιο εξαιρετικό γιατρό θα έχεις απίστευτο αποτέλεσμα.
Ο Lorenzo πιθανώς να σου προτείνει λιγότερα περίπου 2500.
Χωρις ντουτα δε με αναλαμβανει.Η αγωγη ειναι αυτη δεν αλλαζει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bill 10

Member
Φίλε μου χρόνια πολλά
Είναι όπως στα είπα για τον Freitas,υπολόγισε ότι αυτός θα παίξει με πολυ υψηλό λόγο συνεπώς θα καταλήξεις σαν να έβαλες περίπου μέχρι 3500g.
Προτείνει και ντούντα ναι, εμένα δεν μου είχε προτείνει γιατί ήδη παίρνω φίνα αλλά εσύ είσαι και 10 χρόνια νεότερος.
Εγώ δεν θα στη συνιστούσα, με τέτοιο μαλλί,τόσα g, τέτοια τρίχα, φίνα και σε τέτοιο εξαιρετικό γιατρό θα έχεις απίστευτο αποτέλεσμα.
Ο Lorenzo πιθανώς να σου προτείνει λιγότερα περίπου 2500.
Εσυ εχεις κανει??Αν ναι εισαι ευχαριστημενος??
 

vlafo

Well-Known Member
Η φινα μονη της την μειωνει δεν την μηδενιζει ομως
Αυτό είναι σωστό αλλά όταν την μειώνει σε ένα ποσοστό 80% αυτό είναι υπεραρκετό και δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο.
Μην ξεχνάς ότι η φίνα θα σου κρατήσει και το forlock και θα σου αναχαιτίσει και την τριχόπτωση.Αν έχεις.
Το forlock κάποια στιγμή θα το χάσεις.
Αν δεν πάρεις φίνα απλά ξεχνάς τους Ισπανούς γιατρούς αν και ο Lorenzo σε αναλαμβάνει και χωρίς.
Πιστεύω ότι είσαι κλασσική περίπτωση να σε αναλάβει χωρίς φίνα.
Είναι 5€ τα πρώτα 2000g και 2.5€ τα υπόλοιπα.
Κρίση και στην Ισπανία?
Έξι δε χρέωνε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χωρις ντουτα δε με αναλαμβανει.Η αγωγη ειναι αυτη δεν αλλαζει.

Λίγο περίεργο αυτό. Δεν έχεις πολύ μαλλί στο forelock για να φοβηθεί κάτι τόσο πολύ αφού πρακτικά στην δίνει μόνο για την επέμβαση.
 

vlafo

Well-Known Member
Η φινα μονη της την μειωνει δεν την μηδενιζει ομως
Αυτό είναι σωστό αλλά όταν την μειώνει σε ένα ποσοστό 80% αυτό είναι υπεραρκετό και δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο.
Μην ξεχνάς ότι η φίνα θα σου κρατήσει και το forlock και θα σου αναχαιτίσει και την τριχόπτωση.Αν έχεις.
Το forlock κάποια στιγμή θα το χάσεις.
Αν δεν πάρεις φίνα απλά ξεχνάς τους Ισπανούς γιατρούς αν και ο Lorenzo σε αναλαμβάνει και χωρίς.
Πιστεύω ότι είσαι κλασσική περίπτωση να σε αναλάβει χωρίς φίνα.
 

vlafo

Well-Known Member
Λίγο περίεργο αυτό. Δεν έχεις πολύ μαλλί στο forelock για να φοβηθεί κάτι τόσο πολύ αφού πρακτικά στην δίνει μόνο για την επέμβαση.
Όντως δεν μπορεί να την έχει κάνει υποχρεωτική τη χρήση της και ειδικά σε τέτοια περίπτωση.
Εμένα δεν μου είχε πει ποτέ για ντούντα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό είναι σωστό αλλά όταν την μειώνει σε ένα ποσοστό 80% αυτό είναι υπεραρκετό και δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο.
Μην ξεχνάς ότι η φίνα θα σου κρατήσει και το forlock και θα σου αναχαιτίσει και την τριχόπτωση.Αν έχεις.
Το forlock κάποια στιγμή θα το χάσεις.
Αν δεν πάρεις φίνα απλά ξεχνάς τους Ισπανούς γιατρούς αν και ο Lorenzo σε αναλαμβάνει και χωρίς.
Πιστεύω ότι είσαι κλασσική περίπτωση να σε αναλάβει χωρίς φι

Κρίση και στην Ισπανία?
Έξι δε χρέωνε?

1. Ο Lorenzo για να τον αναλάβει χωρίς φίνα πρέπει να δει διεξοδικά την δότρια. Μόνο αν είναι αρκετά πλούσια και το ισοζυγιο δότριας/λήπτριας είναι ++ θα τον αναλάβει άνευ. Για την επέμβαση πύκνωση στο forelock συμφωνώ δεν θέλει φάρμακο για να τον αναλάβει.

2. Πάντα έτσι ήταν απλά το 6€ ήταν για τα πρώτα 1000, τα δεύτερα 1000 4€ και μετά 2.5€.
 

Bill 10

Member
Αυτό είναι σωστό αλλά όταν την μειώνει σε ένα ποσοστό 80% αυτό είναι υπεραρκετό και δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο.
Μην ξεχνάς ότι η φίνα θα σου κρατήσει και το forlock και θα σου αναχαιτίσει και την τριχόπτωση.Αν έχεις.
Το forlock κάποια στιγμή θα το χάσεις.
Αν δεν πάρεις φίνα απλά ξεχνάς τους Ισπανούς γιατρούς αν και ο Lorenzo σε αναλαμβάνει και χωρίς.
Πιστεύω ότι είσαι κλασσική περίπτωση να σε αναλάβει χωρίς φι

Κρίση και στην Ισπανία?
Έξι δε χρέωνε?
Χωρις φινα δε γινεται ολα τα βιντεο των ισπανων ειναι με φινα να λεμε αληθειες.Αλλιως το αποτελεσμα δε θα ειναι τελειο.επισης θα πρεπει να μπουνε στο forelock πως θα γινει αυτο χωρις φινα κ μινο.Κ ο freitas υποχρεωτικα κ ντουτα
 
Μπλουζα