Εμφύτευση DHI

Denvi

Well-Known Member
καταρχας δεν ηξερα η Denvi ειναι κοπελα, πατησα like γιατι μου αρεσε και ο τροπος που μου γραψε αλλα και αυτα που μου ειπε. Παιδια μια τελεια να γραψω ,θα βρειτε να πειτε.Τελος πάντων στο θεμα μας,κατα το Μαϊ θα ανεβασω φωτο με αλογοουρα,σας θελω Ready, τελος να προσθεσω οτι οπως οταν ξεκινησα την αραιωση δεχτηκα σχολια απο γνωστους κ φιλους,του τυπου((τ επαθαν τα μαλλια σου)) ,πλεον δεχομαι σχολια οπως ((καμια σχέση με παλια, μια χαρα εισαι κ τετοια)), εφοσον δεχτηκα τα αρχικα σχόλια,δεχομαι κ αυτα τωρα. Και οντως ετσι ειναι οσο κ αν ενοχλει κατι αερατους εδω μεσα, το μαλλι μου απο κοντα ειναι η μερα με τη νυχτα σε σχεση με το πως ηταν. Τωρα αν εσας σας ενοχλει που ειτε με αραιωση ειτε χωρις ,ειτε με μαλλια ειτε χωρις εγω θα συνεχισω να εχω πηγαιο χιουμορ σε συνδιασμο black humor με πινελιες εξυπναδας και αυτοσαρκασμου, προβλημα σας.Δεν αναφερομαι σε ολους, γιατι όντως εντόπισα εδω μεσα ανθρώπους,που το προβλημα τους δεν ηταν αν ενας αγνωστος τους ειπε Καραφλοκορακες στο ίντερνετ.Εν κατά κλειδι παρτε χαρτί κ στυλο(ή μολυβι για όσους χρησιμοποιούν γομα) ,σημειώστε 3 λεξεις, Μαιος-Αλογουρά-καλοκαλοκαιρακι
Παρη εγω αν δεν παρω καρδουλα δεν πιστευω λεξη, να ξερεις :p
Παμε στα σοβαρα τωρα...
Μαζι σου αν εχεις χιουμορ και αυτοσαρκασμο αλλά απεναντι σου αν βλεπεις οτι καποιος δεν το αναγνωριζει ή θιγεται και το συνεχιζεις. Ειμαστε αγνωστοι μεταξυ αγνωστων. Αν εσυ θιγεσαι για τον τροπο καποιων, ετσι κι αυτοι θιχτηκαν με το δικο σου. Κι αυτο δε θα τελειωσει αν δε συμβαλλεις.
Ως προς το αποτελεσμα, η ψυχολογια σου σαφως μετραει, αλλά μονο για σενα προσωπικα ή σε αλλο πλαισιο συζητησης, και οχι στο πλαισιο της παρουσιασης μμ. Εκει πρεπει να φανει τι φυτρωσε, αν φυτρωσε, σε τι φορά, σε τι πυκνοτητα, σε τι σχεδιασμο κτλ. Αυτα δε φαινονται δυστυχως με τις φωτογραφιες που ανεβαζεις, οπως δε φαινεται καθολου η διαφορά με το πριν. Δεξου το κι αυτο οπως δεχεσαι τα θετικα σχολια οσων σε βλεπουν απο κοντα. Εμεις βλεπουμε κατι θολο και απροσδιόριστο που δεν εξυπηρετει, τουλαχιστον τους ενδιαφερομενους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Άστα αυτά,δεν τα βλέπω καν..πηγές να μου κάνεις μπουλινγκ λόγω του legwg χθες προχθές και τώρα φίλε μου?σε ποιον τα πουλάς αυτά???? Ποιος νομίζεις ότι είμαι εγώ? Είμαστε σε εμπόλεμη κατάσταση,θα νιώσεις την οργή μου με την πρώτη ευκαιρία...:cool:
IMG_20220406_195357.jpg

 

Giorgos-3

Well-Known Member
Άστα αυτά,δεν τα βλέπω καν..πηγές να μου κάνεις μπουλινγκ λόγω του legwg χθες προχθές και τώρα φίλε μου?σε ποιον τα πουλάς αυτά???? Ποιος νομίζεις ότι είμαι εγώ? Είμαστε σε εμπόλεμη κατάσταση,θα νιώσεις την οργή μου με την πρώτη ευκαιρία...:cool:
Προβολή συνημμένου 47909
Μεγάλες στιγμές ..... Αυτά είναι της γενιάς μας βιντεάκια...
 

Denvi

Well-Known Member
Άστα αυτά,δεν τα βλέπω καν..πηγές να μου κάνεις μπουλινγκ λόγω του legwg χθες προχθές και τώρα φίλε μου?σε ποιον τα πουλάς αυτά???? Ποιος νομίζεις ότι είμαι εγώ? Είμαστε σε εμπόλεμη κατάσταση,θα νιώσεις την οργή μου με την πρώτη ευκαιρία...:cool:
Προβολή συνημμένου 47909
Χαχαχ, εγω ερχομαι ειρηνικα, θα αρχισω τα βρε αερατε και θα συνθηκολογησουμε ευκολα πιστευω χαχαχαχα
 

paris8989

Member
Δεν μασάω από τέτοια ..την πάτησες..θα είμαι αμείλικτος..χαχαχαχα
Αερατε μαζεψε αερα κ ελα..
Άστα αυτά,δεν τα βλέπω καν..πηγές να μου κάνεις μπουλινγκ λόγω του legwg χθες προχθές και τώρα φίλε μου?σε ποιον τα πουλάς αυτά???? Ποιος νομίζεις ότι είμαι εγώ? Είμαστε σε εμπόλεμη κατάσταση,θα νιώσεις την οργή μου με την πρώτη ευκαιρία...:cool:
Προβολή συνημμένου 47909
Αερατε κούρασες, και αν εχεις @@ κ όχι κρεμμύδια και αν δν θες να εχουμε σφικταγκαλιασματα κ αναγουλες, για μην πεσει μαπα φαπα κασα στειλε σε pm το κινητο σου να σε παρει τηλέφωνο ενας φιλος σου
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αερατε μαζεψε αερα κ ελα..

Αερατε κούρασες, και αν εχεις @@ κ όχι κρεμμύδια και αν δν θες να εχουμε σφικταγκαλιασματα κ αναγουλες, για μην πεσει μαπα φαπα κασα στειλε σε pm το κινητο σου να σε παρει τηλέφωνο ενας φιλος σου
Ε τωρα δε σου φταίει κανένας που θα κλειδώσει το νήμα. Με το δίκιο του ότι σου πει.
 

aeratos28

Just aeratos
Είμαι από χωριό εγώ δεν ξέρω από αυτά .κατηφόρησε προς Ναύπλιο και θα σε βρω εγώ να τα πούμε...μην μπλέκεις κινητά και φίλους,θα μπερδευτουμε..τώρα για τις μάπες φαπες,θα το δούμε στην ώρα του ..μαγκιες τέτοιου τύπου από το πληκτρολόγιο ,τις σιχαίνομαι τυπε..
Αερατε μαζεψε αερα κ ελα..

Αερατε κούρασες, και αν εχεις @@ κ όχι κρεμμύδια και αν δν θες να εχουμε σφικταγκαλιασματα κ αναγουλες, για μην πεσει μαπα φαπα κασα στειλε σε pm το κινητο σου να σε παρει τηλέφωνο ενας φιλος σου
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οπως λενε φουρτουνακιδες και βροντακιδες ετσι και καραφλοκορακακιδες και καραφλοκοτσυφακιδες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paris8989

Member
Είμαι από χωριό εγώ δεν ξέρω από αυτά .κατηφόρησε προς Ναύπλιο και θα σε βρω εγώ να τα πούμε...μην μπλέκεις κινητά και φίλους,θα μπερδευτουμε..τώρα για τις μάπες φαπες,θα το δούμε στην ώρα του ..μαγκιες τέτοιου τύπου από το πληκτρολόγιο ,τις σιχαίνομαι τυπε..
Αδερφε εχει χαρη που δν θελω να ξανα μπω στη ψιρου. Να ξερεις ομως εγω δεν κρυβομαι. Ναυπλιο κατεβαίνω συχνα
 

aeratos28

Just aeratos
Σιγά ρε Μπάμπη Σουγιά,μας τρόμαξες τώρα ..που δεν θες να ξαναμπεις ψιρου..ρε με τα φαντασμενα εδώ μέσα ..φωλιά έχετε και πεταγεστε ένας ένας?? Μου θύμισε τα παιδικά χρόνια,που έλεγε ο ένας στον άλλο μη μου κολλάς,πάω καράτε..
Έγινε ρε μάγκα ,ψαρωσα άσχημα τώρα ..δεν θέλω να μπλέξω μαζί σου...με τον Πάρης..o_O
Αδερφε εχει χαρη που δν θελω να ξανα μπω στη ψιρου. Να ξερεις ομως εγω δεν κρυβομαι. Ναυπλιο κατεβαίνω συχνα
 

tol

Well-Known Member
Τελος πάντων στο θεμα μας,κατα το Μαϊ θα ανεβασω φωτο με αλογοουρα,σας θελω Ready,

Φιλε paris, αν γινεται, μπορεις να ανεβασεις φωτογραφιες με την αλογοουρα σου; Συμπληρωσες ηδη 7 μηνες.

Σε παρακαλουν οι "καραφλομπεκατσοι", οπως μας εχεις αποκαλεσει. Ανεβασε υλικο, για να μας βουλωσεις τα στοματα, για να μας αποδειξεις οτι σφαλαμε σε οσα ειχαμε προβλεψει, για να αποδειξεις οτι η DHI εχει την ικανοτητα να φτιαχνει αλογοουρες.

Σε ευχαριστουμε πολυ εκ των προτερων!
 

faniskar

Member
Φιλε paris, αν γινεται, μπορεις να ανεβασεις φωτογραφιες με την αλογοουρα σου; Συμπληρωσες ηδη 7 μηνες.

Σε παρακαλουν οι "καραφλομπεκατσοι", οπως μας εχεις αποκαλεσει. Ανεβασε υλικο, για να μας βουλωσεις τα στοματα, για να μας αποδειξεις οτι σφαλαμε σε οσα ειχαμε προβλεψει, για να αποδειξεις οτι η DHI εχει την ικανοτητα να φτιαχνει αλογοουρες.

Σε ευχαριστουμε πολυ εκ των προτερων!

εμένα πάντως ένα ωραίο χνουδάκι μου έφτιαξε με (και καλά) 1600 grafts/4000 τρίχες.
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε καραφλοκόρακα Paris

Έχουμε αγωνία να σε δούμε θα ανεβάσεις καμία φωτογραφία?

Ακόμα και στα σκοτάδια να είναι βγαλμένες σαν τον κόμη δράκουλα,για εσένα θα δείξουμε επιείκεια.
 
Μπλουζα