Εμφύτευση DHI

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paris8989

Member
Ρε ουστ, "σκατοψυχο" ανθρωπακι...ουστ.

Αντε χασου...θρασυδειλο, ιταμο, αγενεστατο, κακοηθες ανθρωπακι.

Τολμας και αποκαλεις τους υπολοιπους "καραφλοκορακες" και "κακοψυχους".

Με ποιο δικαιωμα; Εισαι για λυπηση.
Ρε καραφλομαλλιά εσυ ,απεβαλε τα κομπλεξ. ειμαστε καραφλοκορακες τέλος. Οποιος νομιζει οτι δεν ειναι δικαιωμα του και γω μαζι του. Οποιος θίγεται και πιστευει πως το καραφλοκοραξ δεν τον αντιπροσωπευει να δηλωσει υπεύθυνα και με καθε νομιμο δικαιωμα Οτι δεν ειναι καραφλοκορακας.
 

paris8989

Member
θα στον κόψω τον αερα και θα σκασεις κατω σαν χαρταετος. ε χαρταετιστή εσυ που το παιζεις ιστορια στο πληκτρολογιο.
Δεν το δες το πετροκουναβο ?? Αμέσως να βρίσει? Πήγε έβαλε 5 τρίχες και όλες και όλες και νομίζει τώρα ότι μιλάει με τους Βέγγους..?? Ρε ουστ .κατσικανιαρη,μούσχαρε..
 

paris8989

Member
Εγώ το βλέπω χιουμοριστικά η αλήθεια είναι γέλασα πολύ,δεν ξέρω ο συγκεκριμένος δεν με εκνευρίζει για κάποιο λόγο.
Νομίζω και ο oreo το ίδιο μου έλεγε. :)

Αφήστε το να βάλει καμία φωτό της προκοπής να δούμε γιατί αυτή είναι μαύρο σκοτάδι.
Τυχαίο?
Ρε ουστ, "σκατοψυχο" ανθρωπακι...ουστ.

Αντε χασου...θρασυδειλο, ιταμο, αγενεστατο, κακοηθες ανθρωπακι.

Τολμας και αποκαλεις τους υπολοιπους "καραφλοκορακες" και "κακοψυχους".

Με ποιο δικαιωμα; Εισαι για λυπηση.
εφαγες αναφορα γιατι μιλας με μισος σε προσωπικό επιπεδο.
 

aeratos28

Just aeratos
Πάρε φόρα από τα Ίρια,και έλα κλ@σε μου τα ....αν δεν ξέρεις πως να πας στα Ίρια,φάε μια φασολάδα και θα τον πετύχεις και πάλι το σκοπό σου ..άντε καραφλοχιμπατζη που θα μας κόψεις και τον αέρα κιόλας..τι είσαι παράθυρο που κόβεις τον αερα.?
θα στον κόψω τον αερα και θα σκασεις κατω σαν χαρταετος. ε χαρταετιστή εσυ που το παιζεις ιστορια στο πληκτρολογιο.
μαγκάκο του πληκτρολογιου
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε σεις έλεος, τι άρπαγμα είναι αυτό, με nitro λειτουργείτε, αφήστε να πέσει και κάτω τίποτα θα μείνουν άνεργες και οι καθαρίστριες.
 

aeratos28

Just aeratos
Ευγενικός ήμουν εγώ cvial..βόλτα του είπα να πάει,ωραία είναι στα Ίρια αυτή την περίοδο αρχίζουν και ανθίζουν τα λουλούδια..ωραίο τοπίο..και αν δεν μπορεί να πάει,τον έστειλα για φαγητό..μια ωραιότατη φασολάδα..ταιριάζει με την ψύχρα την σημερινή..
 

paris8989

Member
Πάρε φόρα από τα Ίρια,και έλα κλ@σε μου τα ....αν δεν ξέρεις πως να πας στα Ίρια,φάε μια φασολάδα και θα τον πετύχεις και πάλι το σκοπό σου ..άντε καραφλοχιμπατζη που θα μας κόψεις και τον αέρα κιόλας..τι είσαι παράθυρο που κόβεις τον αερα.?
μαγκάκο του πληκτρολογιου
Αερατε πάρε φόρα απο τα Ίμια και ελα αραξε στα... στα ιδια παλι θα βρεθείς εκει θα ερθεις να γ..αράξεις,γιατι σαρεσει το άραγμα πολυ!
Δεν μου λες τωρα που σου εγραψα και ποιημα, το αερατος έχει να κανει με οπισθογωνιακη διαμετρο;
 

tol

Well-Known Member
Κάτι μου λέει ότι το νήμα αυτό θα κρατήσει λιγότερο και από γάμο του Απόστολου Γκλέτσου..

Οταν ο νηματοθετης, φιλε james, ειναι τετοιου ηθους, χωρις καμια ευγενεια, αλλά με περίσσια θρασυτητα, τοτε ειναι πολυ λογικο το νημα να μετατραπει σε πεδιο μαχης.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν κολλάει όμως ρε τελεμέ αυτό που έγραψες..αλλά για να μην στεναχωρηθείς θα πω οκ..για την ηλικία σου καλή και η μαλακία σου.αμα μεγαλώσεις θα την βελτιώσεις ..προσπάθησες πολύ αλλά δεν σου βγήκε .δεν πειράζει..το αερατος έχει να κάνει με το τετράγωνο της υποτινουσας του πισωκροτητη του paris ..που αν ήσουν παπάς ξέρεις πως θα σε φώναζαν..
Αερατε πάρε φόρα απο τα Ίμια και ελα αραξε στα... στα ιδια παλι θα βρεθείς εκει θα ερθεις να γ..αράξεις,γιατι σαρεσει το άραγμα πολυ!
Δεν μου λες τωρα που σου εγραψα και ποιημα, το αερατος έχει να κανει με οπισθογωνιακη διαμετρο;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ρε σεις, αν δεν σολάρατε τόσο πολύ στο ξεκατίνιασμα, σε επίπεδο cult, θα το είχα εξαερώσει καιρό το νήμα αυτό. Αυτό σας σώζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Θρασυτατος ο παparis..ξεκίνησε χωρίς λόγο να βρίζει τα μέλη και δεν γινόταν να μην του απαντήσω όπως του πρέπει.να μην το κλείσεις το νήμα..άστο να έχουμε να γελάμε με τον ΕΜΑΘΕΑΚ..έκανα μεταμόσχευση αλλά θα είμαι ακόμα καράφλας..δεν έμεινα στη συντομογραφία γτ δεν του κόβει και για πολλά ,μην μείνει με την απορια
 

paris8989

Member
Θρασυτατος ο παparis..ξεκίνησε χωρίς λόγο να βρίζει τα μέλη και δεν γινόταν να μην του απαντήσω όπως του πρέπει.να μην το κλείσεις το νήμα..άστο να έχουμε να γελάμε με τον ΕΜΑΘΕΑΚ..έκανα μεταμόσχευση αλλά θα είμαι ακόμα καράφλας..δεν έμεινα στη συντομογραφία γτ δεν του κόβει και για πολλά ,μην μείνει με την απορια
Καλά που έκανα νήμα και άρχισε κινητικότητα στο site,όχι οτι δεν είχε αλλά τώρα έχει μεγαλύτερη αλληλεπίδραση με αποτέλεσμα να έχει αύξηση του κέρδους. Καταρχάς δεν έχω κάτι προσωπικό με κανέναν, αλλά τσιμπάτε κάποιοι με τη λέξη καραφλοκόρακας και δίνετε πάτημα σε μας τους μη καραφλοκορακες να συνεχίζουμε το τρολ. Ευχαριστώ για την ακρόαση ,μπορεί γραπτός να είναι ο λόγος μου αλλά κάποιοι πάλι μετά την απαγορευμένη λέξη που προανάφερα, θα έχουν βουητά στα αυτιά, άρα θεωρώ πως την ακούσατε. Φιλικά πάντα , περιμένω το 6 μηνο να ανεβάσω την αλογοουρά μου και να περάσω στο παρασύνθημα.
 

paris8989

Member
Θρασυτατος ο παparis..ξεκίνησε χωρίς λόγο να βρίζει τα μέλη και δεν γινόταν να μην του απαντήσω όπως του πρέπει.να μην το κλείσεις το νήμα..άστο να έχουμε να γελάμε με τον ΕΜΑΘΕΑΚ..έκανα μεταμόσχευση αλλά θα είμαι ακόμα καράφλας..δεν έμεινα στη συντομογραφία γτ δεν του κόβει και για πολλά ,μην μείνει με την απορια
Καλύτερα να είχα απέναντι μου κάποιον θρασύτατο που βρίζει παρά εσένα τον χαιρέκακο.Είσαι κακός άνθρωπος,δεν έχεις θράσος έχεις όμως κακία μέσα σου.Να το κοιτάξεις
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε κάνε μας τη χάρη που έχω κακια μέσα μου..κοίτα στον καθρέφτη και πες το αυτό ..που μπήκες εδώ μετά την επέμβαση και έλεγες μαλακίες.καλα για τις αλογοουρες που είπες πιο πάνω,γελάει ο κόσμος..δεν ξέρεις τι σου γίνεται και για αυτό δεν επιμένω άλλο να σου πω τι και πως..θα περιμένουμε τις φωτό με τις αλογοουρες λοιπον
Καλύτερα να είχα απέναντι μου κάποιον θρασύτατο που βρίζει παρά εσένα τον χαιρέκακο.Είσαι κακός άνθρωπος,δεν έχεις θράσος έχεις όμως κακία μέσα σου.Να το κοιτάξεις
 

paris8989

Member
Ειναι που δεν θα γινοταν δουλεια,ξερολακιδες
Screenshot_2022-04-05-06-53-05-491_com.miui.gallery.jpg
Screenshot_2022-04-05-06-52-58-223_com.miui.gallery.jpg
 

paris8989

Member
Με full αναλυση δεν μ αφηνει να ανεβασω,θελει να μη ξεπερανει καποια MB,το γραφω γιατι εξυπνοι υπαρχουν πολλοι εδω μεσα
 

Flag17

Well-Known Member
Με full αναλυση δεν μ αφηνει να ανεβασω,θελει να μη ξεπερανει καποια MB,το γραφω γιατι εξυπνοι υπαρχουν πολλοι εδω μεσα
Άναψε κανα φως Πάρη, σε τέτοια συσκότιση εσύ και ο δράκουλας θα βγάζατε φώτο :p:p
 
Μπλουζα