Εμφύτευση DHI

vlafo

Well-Known Member
Επειδή τον έχω δει πως τον έκανε κορτοραπτική τον kharmacoma,είναι τραγικό εν έχει 2019 να σου κάνουν τέτοια.
Ευτυχώς που τον έκανε μοντέλο πάλι ο Τιρκαλάς.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member
Τσ πράγματα είναι απλά.
Μετά από τόσα αποτελέσματα που έχουν ανέβει από διάφορους γιατρούς,ο καθένας ξέρετε τι δίνει.
Αν δεν θέλει να ανεβάσει το μέλος γιατί είναι ευαίσθητο,ας μην ανεβάσει.
προφανώς και ξέρουμε τι δίνει ο καθένας. Δεν ειμαστε και χτεσινοί φίλε...Άλλο ειναι το θέμα που ειπώθηκε από μένα. Τελος πάντων.
 

Disco

Well-Known Member
Επειδή τον έχω δει πως τον έκανε κορτοραπτική τον kharmacoma,είναι τραγικό εν έχει 2019 να σου κάνουν τέτοια.
Ευτυχώς που τον έκανε μοντέλο πάλι ο Τιρκαλάς.
καμια φώτο του kharmacoma, δεν είδαμε όμως για να κρίνουμε και εμείς το αποτέλεσμα φίλε vlafo.
 

oreo

Well-Known Member
καμία φώτο του kharmacoma, δεν ειδαμε όμως για να κρίνουμε και εμείς το αποτέλεσμα
Ναι θέλω και εγώ να δω τον kharmacoma, περισσότερο την πρώτη βέβαια, γιατί για να μιλάει έτσι το παλικάρι κάηκε σίγουρα απο το χυλό, δεν νομίζω να τα βγάζει απο το μυαλό του.
 

tol

Well-Known Member
Μια βόλτα στο site της κλινικής με τα πιο "επιτυχημένα" απολεσματα θα δώσει μία ιδέα στα μέλη για τον γιατρό



Έχεις δει αποτελελέσματα του? Γιατί εγώ έχω δει


Ετοιμαστειτε να γελασετε...

Διαφημιζομενο αποτελεσμα απο την κλινικη του κ. Βαλβη (αρα, απολυτως επιτυχημενο!!!! )

Screenshot_20220112-145309.png


Οντως επιτυχημενο!!!!

Ηδη μεγαλωσαν τα μαμα μαλλια και ασπρισαν περισσοτερο!!!

Βρε παιδες... σαν να μην μπηκε ουτε μια τριχα!!!

Ειναι δυνατον να διαφημιζει ενας γιατρος τον εαυτο του με τετοια αθλια αποτελεσματα;

Η χειροτερη δυσφημιση.

Βλεποντας το δεν επρεπε να περνα κανείς ουτε χιλιομετρα εξω απο την πορτα της κλινικης του.

Ποσο αποτυχημενος γιατρος πρεπει να εισαι, για να παραγεις τετοιο αποτελεσμα;
 

Disco

Well-Known Member
Ναι θέλω και εγώ να δω τον kharmacoma, περισσότερο την πρώτη βέβαια, γιατί για να μιλάει έτσι το παλικάρι κάηκε σίγουρα απο το χυλό, δεν νομίζω να τα βγάζει απο το μυαλό του.
εγω έχω ενδιαφέρον να δω από τον Τυρκαλά το αποτέλεσμα πάντως...γιατί είπε οτι τον έκανε μοντέλο.
 

vlafo

Well-Known Member
καμια φώτο του kharmacoma, δεν είδαμε όμως για να κρίνουμε και εμείς το αποτέλεσμα φίλε vlafo.
Φίλε Disco
Δεν πειράζει καλύτερα τέτοια να μην βλέπεις αν εννοείς τον Βάλβη.
Για τον ψηλό τι να σου πω ότι θέλει ο ποιητής.
 

paris8989

Member
IMG_20220311_155637_697.jpg
2ος μηνας ρε καραφλοκορακες.στον 6 θα ξανα ανεβασω ρε κακοψυχοι,που γραφατε ενα καρο ασυναρτησιες.Εβαλα μπροστα 90% 10% πισω. κροταφους δεν ηθελα.
 

Gianney

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 465852ος μηνας ρε καραφλοκορακες.στον 6 θα ξανα ανεβασω ρε κακοψυχοι,που γραφατε ενα καρο ασυναρτησιες.Εβαλα μπροστα 90% 10% πισω. κροταφους δεν ηθελα.
Καλή φύτρωση .Πάντως να σου θυμίσω ότι με το καραφλοκορακες άναψες φωτιά παλιά ,και τώρα ξανά ..πφφφ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kharmacoma

Well-Known Member
Υπάρχει κάποια φωτογραφία από το πριν? Επίσης Πάρη η φωτογραφία είναι τόσο θολή που δεν καταλαβαίνουμε τίποτα.
 

tol

Well-Known Member
2ος μηνας ρε καραφλοκορακες.στον 6 θα ξανα ανεβασω ρε κακοψυχοι

Ρε ουστ, "σκατοψυχο" ανθρωπακι...ουστ.

Αντε χασου...θρασυδειλο, ιταμο, αγενεστατο, κακοηθες ανθρωπακι.

Τολμας και αποκαλεις τους υπολοιπους "καραφλοκορακες" και "κακοψυχους".

Με ποιο δικαιωμα; Εισαι για λυπηση.
 

aeratos28

Just aeratos

aeratos28

Just aeratos
Σε έφτιαξαν απίστευτο.!! Έβαλα 90 μπροστά και 10 πίσω λέει ο τενεκές..μετά από κανένα χρόνο που θα είσαι σαν τον π...τσο μου ξενύχτη,θα τα ξαναπούμε..που θα μας βρίσεις κιόλας..παλιολεμέ...
 

vlafo

Well-Known Member
Ψυχραιμία ρε παιδιά γιατί τσαντίζεστε τόσο?

Άσε τον καθένα μέσα στην άγνοια του να νομίζει ότι κάτι πέτυχε να βγάλει τα εσώψυχα του.
Οι άλλοι θα γελάνε μαζί του.
Γελάστε και εσείς.

Θα εισηγηθώ τη συνδρομή σε στενή συνεργασία και μιας καλής ψυχολόγου:).
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Δεν το δες το πετροκουναβο ?? Αμέσως να βρίσει? Πήγε έβαλε 5 τρίχες και όλες και όλες και νομίζει τώρα ότι μιλάει με τους Βέγγους..?? Ρε ουστ .κατσικανιαρη,μούσχαρε..
 

vlafo

Well-Known Member
Εγώ το βλέπω χιουμοριστικά η αλήθεια είναι γέλασα πολύ,δεν ξέρω ο συγκεκριμένος δεν με εκνευρίζει για κάποιο λόγο.
Νομίζω και ο oreo το ίδιο μου έλεγε. :)

Αφήστε το να βάλει καμία φωτό της προκοπής να δούμε γιατί αυτή είναι μαύρο σκοτάδι.
Τυχαίο?
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μπλουζα